Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pajka00
5. únor 2010

😅 děkuji za pochvalu....taky jsem to už studovala,ať neumřu úplně blbá🙂

pecicka
5. únor 2010

paji, koukám, že už máš taky dvě děti 🙂

pajka00
5. únor 2010

jo🙂 z prvním manželem....a jak většina z nás-s druhým se nedaří 😕

tulanek
5. únor 2010

😀Souhlas Pecicko,takze se tesim,ju?!! 🙂 jo jo Handiku,ja nejsem zase uplne precitlivela,ze bych se bala prdnout,ale vim,jak to na tech velkych oslavach vypada,fakt si radsi necham neco dobryho nakoupit domu a budu se tu rochnit sama 😀 jo Pajko,taky uz jsem studovala,jsi moc hodna a sikovna!!!Je to cely jeden velkej zazrak,od zacatku do konce,fakt mazec,jak to ma ta priroda vymysleny nebo CAR 😀

pecicka
5. únor 2010

tak to jsem na tom úplně stajně ☹ tak moc to chceme a nic ☹

pajka00
5. únor 2010

HOlky-já jsem ten článek nenapsala-jen jsem ho našla 😀 ale šikovná jsem-to v každém případě🙂)
Jo peci-je to na houbelec.....tak člověk chce a nic....s prvníma dvěma jsem otěhotněla okamžitě-první měsíc....a teď 2 roky a prdlajz...

pecicka
5. únor 2010

a my 3roky a prdlajz ☹ ale noboj, nám to vyjde 😉

handikpindik
5. únor 2010

Já mám kamarádku, která co se vdala nebrala antikoncepci a neotěhotněla i když si pozor nedávali, ale o miminko nijak netoužili, potom jim to ve vztahu začlo skřípat, ona si našla milence a jelikož měla za to, že když se nezadařilo s manželem tak to určitě nebude tak rychlé ani s milencem tak si taky moc velký pozor nedávaly a co čert nechtěl, při prvním milování otěhotněla, mají spolu krásný děcko a spokojenej vztah.
Holt prostě, příroda je mocná čarodějka a nedá se jí poručit, ba naopak v našem případě za ní musí práci odvést z velké části doktoři ☹

Zaplať pánbůh, že je teď ta doba tak vyspělá a medicína pokročila tak daleko, že se to dá řešit. Teď si holky vemte, kdybysme se narodily třeba před čtyřiceti lety a řešily to že nemůžeme počít... za prvé netušim jestli už existoval nějaký spermiogram, takže by možná ani nezjistili příčinu a hlavně i když by šance byla, nikdo by to nemohl udělat a hlavně když už by šlo obojí, tak by to nešlo zase proto, že bysme ne to neměli fináánc.

Aspoň v něčem je dobrý to, že sem se narodila v osumdesátémtřetím 😀

handikpindik
5. únor 2010

my se snažíme 1,5 roku - ale já sem aktivní, takže sem to řešila už po půl roce, protože mi přišlo divný, že spolu spíme skoro pořád, tak že je divný, že bysme se za půl roku ani jednou nestrefili. Po roce neúspěchu sem si ten CAR u doktora "vydupala", protože on se k tomu moc neměl, že by nás někam poslal, spíš mi řekl, že záleží na mě jak chci, že on by ještě počkal. Noooo to by se načekal 🙄

pajka00
5. únor 2010

Jé v 83 tím-taky bych chtěla být narozená 😀 Já si myslím, že před 40-lety nebylo tolik neplodných párů..proto se ta medicína začala tak zdokonalovat-protože je to potřeba a samozřejmě, že je to super. Holt, kdybysme nemohli mít dítě před 40 lety-tak bysme ho neměly...a nebo si ho baby zařídily jinak a chlap to ani nevěděl...I dnes to tak je-mám jednu kamarádku, které to doma nešlo-našla si milence, otěhotněla a šup vrátila se zpět k manželovi a ten netuší, že vychovává "cizí" dítě-i když je v podstatě putna, čí jsou to spermie,důležité,že mimčo mají a taťka je šťastný a stará se🙂

pecicka
5. únor 2010

holky, od toho prvního pokusu ktarý byl koncem října mi šíleně narostly prsa, myslíte si, že je to z toho utrogestanu? nmyslela jsem, že to splaskne, ale zatím ani ň 😕

pajka00
5. únor 2010

fakt ti nesplaskly?no super🙂 já bych to brala🙂mně tak o číslo povyrostly🙂)

pecicka
5. únor 2010

to mě taky, ale právě nevím z čeho, protože kromě glostiku a utrogestanu jsem nic nebrala
😒

maicky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tulanek
5. únor 2010

Chjooo holky,ale urcite to vsechno mate uz predem zmakly a ted se to proste povede,musi!!!!To proste jinak nejde a hotove vyrizene! 🙂 tyyy jo,tak s tema prsama nevim...Ja mam normalne 4-5,ale je pravda,ze ted se mi spis prifoukly,jako ze zpevnily,uz je tolik netahne gravitace k zemi 😀 😀 😀

Ratatooy:tak ten Agolutin,to je fakt masakr,ja mam opravdu strasne malinkej zadek,fakt to ani hezky neni,bracha se mi celej zivot kuli tomu small,blbecek 🙂 ale ted ty injekce do prdelky,to je radost,me to neboli ani tak pri tom vpichu,to je pohoda,oproti Pregnylu treba,no ale potom,ja jsem jak kdybych spadla na prdel,to boji jak svina
😅

evik73
5. únor 2010

pecicko...neříkej,že tvému manželovi nějak vadí,že ti prsejčka pěkně vyběhly..podívej na Pajku,jak jí to potěšilo,že ti nesplaskly 😀 😀 mně se taky nějak nadouvají,ale starej si nehrábne,protože bolí 😝 😝 musí si počkat.....jiný za to dávají hříšný prachy a my chvíli zobeme Utrouše a hotovo 🙂 🙂 horší bude realitka po kojení...zatracená gravitace..aby jsme si je potom nepřišlapávaly!!!! 😀 😀

evik73
5. únor 2010

Tuli jak tak to máš teda pěknou nadílku!!Jak se ti kupujou podprdy? 😀 Asi nic moc viď?

pajka00
5. únor 2010

Ani nemluv Evi, já jsem měla za svobodna pěkné trojky-čtverky a po kojení dvojky🙂) Takže te´d se mi to vrací jako za mlada 😀 Bolí je to fakt, takže musí hoodně opatrně na mě šahat-jinak ječím...tak už má strach.Stejně máme zákaz sexu-takže sahat néni potřeba 🤐

handikpindik
5. únor 2010

JÁ UŽ CHCI UTROŠ !!!!!!!!! CHCI MÍT KRÁSNÝ VELKÝ KOZIČKY !!!!!!!!! 😀 😀 😀
Já sem ráda, když máš teď tak ... no budu si věřit... dvojky a dohánim to push-upkama... fakt je, že když si pak tu práskačku sundám tak to ani nestačí hvízdnout a dudliky sou fuč 😀

handikpindik
5. únor 2010

Holky, teď sem si toho všimla... která z vás sem napsala nějakou prasečinu, že to admin musel odstranit???

A kdo za to všechno může???? Pacička, protože tu rozebírá svoje přifouklý balónky 😀 😀 😀

pajka00
5. únor 2010

🙂)né to nebyla žádná prasečina ,ale psala sem jakási kočka,ať dáme hlas nejkrásnějšímu miminku.....a to sem nepatří.

tulanek
5. únor 2010

Jo Eviku,je to vzdycky boj,aby to nevypadalo jak padaky na babicku a vypadaly holky aspon trochu k svetu 😠 nejlepsi je Triumph,ale drahy to je jako prase 😝 no na to se moc tesim,az je budu mit po kojeni az po pupik 🙄 😀 me teda kuzlatka bolela pred punkci,ted u nastesti daly celkem pokoj 🙂

handikpindik
5. únor 2010

😀 já už myslela, že se z vás staly hampejznice za tu chvilku co sem musela úderničit 😀

handikpindik
5. únor 2010

Tuli, tatík mé kamarádky říká své ženě, že je má hvízdací .... když si svlíkne podprsenku, hvízdnou jíž až ke kotníkům 😀

Triumph má krásný prádlo, ale drahý jako prase a já do tohohle extra neinvestuju, beztak to neni vidět a ten můj si na to nepotrpí, takže mě stačí pěkná s vycpávkama od pana Wonga 😀 Službu jakou má udělat udělá a věřte, že v tom vypadaj ty kozenky dobře 😀
Každopádně když jsem si chtěla koupit v Triumphu komplítek, jako že si pořídim něco lepčího, tak mi na to můj drahý řekl, že jestli bych si to koupila kvůli němu, tak nemusim, protože to stejně svlíkne 😀

handikpindik
5. únor 2010

DĚVČATA JÁ TU MUSÍM JEŠTĚ NĚCO POFACKOVAT A PAK MAŽU DOMU, TAKŽE SE TU MĚJTE KRÁSNĚ !!!

VŠEM CO JDOU ZÍTRA DO CARU NEBO ČEKAJÍ NA DOBRÉ ZPRÁVY MOC MOC MOC MOC DRŽÍM PALEČKY.
BUDU NA VÁS MYSLET CELÝ VÍKEND A PÁČ SE PŘES VÍKOŠ NA NET NEDOSTANU TAK V PONDĚLÍ SE NA VÁS BUDU TĚŠIT MOCINKY MOC.
POSÍLÁM VELKÝHO HUDLANA PRO ŠTĚSTÍ A TFUJ TFUJ TFUJ !!!!!!!

MÁM VÁS RÁDA PRĎKY MOJE 🙂
VAŠE HAŇULÍNA PINĎULÍNA 😀

ratatooy
5. únor 2010

Tuli tak to jsme no tom stejně já mám 85E někdy F taky chodím do triumphu hold mi si musíme připlatit u vetnamciku na nás nic nemají.mě ten agolutin taky bolí tak dvě hodky po tom ale jinak to pichnuti je v poho už jsem si zvykla a už si ho i sama dobrovolně přinesu manzovi nastavím zadek a je to.tuli říkali ti v caru kdy by jsi to měla jako potom dostat?nedej bože!oni mi to neřekli.

evik73
5. únor 2010

Tuli to je pech s těma podkozénkama,drahý jako prase a ještě aby ti to pěkně sedlo co? 😀 😀 Začnou bolet počkej po transferu 🙂

Pajko sex je pro nás taky tabu,ale nějaký to pomuchlání přeci je né?Chudáci kucííííí,taky potřebujou nějaký to rozptýlení,aby jim to nežluklo 😀 😀 a jestli se nám to povede,tak já budu mít strach celý těhu ho na sebe pustit 😝

pajka00
5. únor 2010

A tak to víš evi-že ho nenechám chudák buchnout🙂taky musí vidět, že má vedle sebe ženu🙂)
Kočenky-krásný víkend...všem přeju úspěšný zítřek....a sobě taky...a jak budeme mít přístup-tak si musíme sdělit výsledky....já mám bobanýý🙂
Opatrujte se těhu i netěhu a vydržme🙂

evik73
5. únor 2010

Handikupindiku....tak se měj krásně,hezky si užívej víkendík a v pondělí se těšíme zase na drbando 😀

Ratatooy já myslím,že normálně odpočítat od poslední MS,teda aspoň já se tím řídím,čekala jsem to už 2.2.a doufám,že to tak je,protože zatím nic a pže to mám dost pravidelně,věřím,že mrcha příštích 9 měsíců nedorazí!!

evik73
5. únor 2010

Pajko chce to dneska pěkný večer,odreagovat se a nabrat síly na zítra 🙂 uvidíš,že budeš mile překvapena 🙂 moc moc držím palce a neotálej z výsledkem i když já taky nevím,kdy se sem dostanu 🙂