Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
5. únor 2010

Nejsem,ale do pondeli budu-nervama 😀

misanda
autor
5. únor 2010

tuli, já myslím, že už jsi hyperstimulák teda zahnala, ale stejně je to bomba, že při takovym počtu jsi ho prostě nakonc neměla...a zároveň je to fakt skvělý. ty jis naše bojovnice!!!

misanda
autor
5. únor 2010

jo, tuli, tak to já budu rovnou bílá a ne blonďatá...!!

evik73
5. únor 2010

Stimulující čekatelky :
1) Salopa 26.1. UTZ 35 folíků OPU 28.1.
2) Tulanek
3) Cabal, OPU 27.-28.1.
4) Broukb OPU 1.2.
5)RATATOOY-23.1 ulz 17foliků 28.1OPU
6)Misanda, 26let, endometrioza, ASA protilátky, zvýšenná autoimunita - OPU 6.2.
7) Ifet: OPU 5.2.
8) Aladin

Čekatelky na // :
1)Evik73 37 let (bez vejcovodů) ET 30.1. ko 16.2. zavedena 1 blastocysta / 6 zamraženo / CRM Motol
2)Lumpajda ET 28.1. ko 11.2.
3)Pajka ET 28.1. ko 11.2.
4)pajass-ET 3.2., ko 15.2.(dvě miminka u mě, dvě u ledu)

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

evik73
5. únor 2010

Z té předešlé tabulky se mi vypařil nadpis stimulující čekatelky 😀

tulanek
5. únor 2010

Vid Misi,kdo by to byl rekl,porad tomu prave nemuzu nejak verit,ze by se fakt neukazal 😅 ale mozna,jak jsem pila do te doby kazdy den 3litry,tak treba nemel sanci 😎 🙂 tady je fakt videt,ze to je uplne,ale uplne na prirode a dopredu nevime ubec nic... 🙂 Jo Misi,presne tak,ubec by se nam nikdo nemohl divit!! 😀

misanda
autor
5. únor 2010

evi, co to tady děláš za bordel, voe? 😀 😀 😀

misanda
autor
5. únor 2010

ty jo holky a taky jsou ti vaši chlapi úplně v pohodě????

salopa
5. únor 2010

misanda: nedali, bo tí, že jsem měla ten hypestimulák,tak mi doktorka říkala, že mi řeknou na kontrole co a jak a všechny zamrazí, takže žádné volání. v tomhle teda nefím jak to je 😒

ifet
5. únor 2010

Jo holky jsem šťastná, jen aby se oplodnili...díky za podporu...no ten Prednison jsem zatím nebrala, mám ho brát od druhého dne po OPU, ale jen půlku ráno...nebylo vám po něm nic...píšou tam o depkách...já jsem zatím psychicky v pohodě, tak doufám, že to vydrží... 😀

misanda
autor
5. únor 2010

ifet, já beru trojnásobnou dávku co ty a nic mi po něm není 🙂 tak nebooj 🙂

evik73
5. únor 2010

A kde máme brouka?Že si připravuje pipku na zítra,aby se mimískům líbilo 😀 😀

Tuli stimulák už je za horama,nemá nárok,věděl,že by jsi ho stejně vyplavila 😀

misanda
autor
5. únor 2010

brouk se pořádně meje, aby byla na dětičky voňavoučká 😀

salopa
5. únor 2010

tuli: ten už nepřijde..a jestli jo, tak a´t zkusí a poženem ho sviňským krokem 😀

misanda:joo...ten můj je celou dobu v pohodě..nijakho nic nerozhodí, ani ten hyperstimulák ne...říkal..aspoň si odpočneš 😀 a půjde to hezky pomaličku..se nám to totiž rozjelo nějako rychle 🙂

misanda
autor
5. únor 2010

salop, no tak je to všude stejný 😀 ten můj z toho nerva nemá ani trošku...tak ale zase aspoň jeden věří že se to povede, no 😅

tulanek
5. únor 2010

No Misi,ve stredu moc v klidu nebyl,ale delal,ze je 🙂 a kazdy rano,pred volanim je nerves uplne stejne,jako ja,mozna vic 😀 Ifet,oplodnej a basta fidli!!Ale chapu tvoje nervy,ja to prozivala vcera rano a byla jsem pekne nerves 😅 Tak jo holky,ja vam teda verim,ze uz si za mnou neprijde!!! 🙂 Broukovi tam starej brouk dela misto na miminka 😀 😀

salopa
5. únor 2010

misanda: jojo...jeden pozitivně smýšlející je fajn 😀 furt říká, že to budou dvojčata 🙂

ifet
5. únor 2010

díky Misando za uklidnění...holky doufám, že nám to všem dobře dopadne...a nebo prostě co nejlíp 😀

evik73
5. únor 2010

😢 stydím se 😔 jsem to blbě zkopčila nóóó 😕

tulanek
5. únor 2010

Diky Salop!! 🙂 ten muj jako i pres nervy veri,ze to dobre dopadne,vzdycky me ujistuje,ze to dobre dopdne!! 🙂

evik73
5. únor 2010

Tuli myslíš že brouci až takhle si to sichrujou? 😀 😀

tulanek
5. únor 2010

Eviku do kouta a klecet! 😀 ne,dyt si nas hodnej Evik,se stane chybicka kazdymu preciz!! 🙂

misanda
autor
5. únor 2010

Evi, jen se styď 😀

tulanek
5. únor 2010

Jo myslim 😀 😀 po OPU uz to moc nepujde,ja bych mu ho teda urazila 😀 😀

misanda
autor
5. únor 2010

tuli, ty máš doma chlapa zázrak, ne? 😀

tulanek
5. únor 2010

Nemam,je v praci ☹ chodi na odpoledne,aby mohl byt dopo se mnou,kdyz by mi do rana prifouklo bricho a samo na telefonaty 🙂 no a zitra ma babicka jeho tu oslavu,takze od obeda taky sama,ale snad vezme brzo roha,abych se tu neunudila 😅

misanda
autor
5. únor 2010

tuli, tak to ten můj by doma z práce kvůli mě asi nezůstal ☹ je to pan stavitel, takže musí prostě splnit smlouvu, kterou maj ☹

tulanek
5. únor 2010

To je hrozny ta prace vid ☹ on chodi normal 7-15:30h a jednou do tydne 7-17h a 13-19h a kluci v praci byli hodny a prohodili s i to s nim,aby mohl byt dopo doma se mnou 🙂 tak jsem rada za to! 🙂

evik73
5. únor 2010

Děfčátka...musím vás už bohužel opustit,manžel se mi vrátil,tak jdu připravit papání 🙂

Zítra holky tfujky tfujky tfujky,ať se zadaří a máte pro nás jen a jen krásné zprávy 😀 😀 Budu na vás moc myslet!!!!

ifet
5. únor 2010

Holky vy už jste byly od OPU doma? Nebo jste šly normálně třeba do krámu nebo do kina a tak?