Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

abig
5. říj 2009

To přeci nemůžeš vědět ... já jsem taky doufala, že mi aspoň něco málo naroste, a nakonec, krásná úroda .... 😀

misanda
autor
5. říj 2009

abig : já to právě odhaduju podle tý slabý stimulky na IUI, všude v protokole atd jsem měla, že reaguju víc než výborně...no, tak uvidíme...se děsim že jich bude hodně a pak prd z toho...jééé, potřebuju si pročistit palici 😀 ...stejně co se má stát se prostě stane 😉

abig
5. říj 2009

Máš výhodu, že oni vědí, že reaguje dobře na mírno stimulaci, takže tě nebudu zbytečně cpát vysokou dávkou jako mě .... takže jde o vidinu toho, že se vyhneš OHHS a že úroda bude slušná, ale né přehnaná ...

Kdy začínáš se stimulkou ? Ať se budeš snažit, jak se budeš snažit, stejně na to budeš stále myslet, takže si najdi jakoukoli zábavu, ať si "ulevíš", ale hlavu asi nepročistíš ... 😅

misanda
autor
5. říj 2009

abig : vidíš, to mi nedocvaklo, že by se tak dalo předejít OHHS...

holky, nebydlíte některá blízko u mě? že byste mě přijely proplesknout? 😀

se stimulkou nevím, já mám ten pitomej dlouhej protokol, takže tam jdu příští čtvrtek a to to asi i rozjedeme...

abig
5. říj 2009

Asi by ses divila, kdyby u vás zazvonila nějaká "baba" a ty dostala průplesk ..
Jenom ti hrajou nervy, musíš se uklidnit .... "o nic" nejde ....

misanda
autor
5. říj 2009

jj, já se jenom nemůžu dočkat návštěvy mudry...až se to rozjede s těma injekcema, tak budu v pohodě...jak při tom IUI...to byla taky pohoda...pak jsem nervovala až na test no 😅

abig
5. říj 2009

Misando, vždyť ti to uteče jako voda ... měla jsi začít až v lednu a koukej, příští týden už "skoro" začnete ...

misanda
autor
5. říj 2009

abig : jj, já vím 😀

neboj, tebe to taky čeká brzo 🙂 jsi moje spolubojovnice 🙂

abig
5. říj 2009

Tak na to jsem zvědavá, jestli to "rozjedeme" spolu ...

Jen mi dneska došlo, že bych ms měla dosta cca za 14dní ... a naivně jsem doufala, že bychom mohli začít hned, jenže mi došlo, že nemáme podanou žádost 😒 , takže nevím nevím .... ale v pátek uvidím 😀

misanda
autor
5. říj 2009

no, ale ty docházíš do CARu, ne? přímo myslím...jak je to tam s těma žádostma???

já třeba čekám měsíc na schválení...

abig
5. říj 2009

Pokaždé se musí podat žádost na pojišťovna, at jsi v Caru nebo FN .... tu první jsme měli schválenou do týdne ... tak snad tentokrát nebude problém, ale žádost jsme podepisovali více jak měsíc před IVF, až poté jsme zjistili, že to bylo rychle schválené ...

Taky jsem netrpělivá a hodně ... je mi z toho úzko a přestávám umět s tím bojovat .... je to jako na houpačce ... ale to bude asi těmi těhulemi okolo mě ...

misanda
autor
5. říj 2009

abig : tak třeba u tý inseminace je to jiný...v pronatalu to udělaj i bez podané žádosti...ale já jí podávala a všechny holky se divily proč...

a u jaké pojišťovny jsi???

jako mě dneska přišel domů dopis, že mi přejmenovali ČNZP na nějakou Průmyslovou nebo co, ale hlavně změnili idioti i ten kód a já mám předvyplněný všecny papíry na to starý ☹ už mě to nebaví ☹

no a těhule okolo...ani mi nemluv!!!

abig
5. říj 2009

Jsem u RBP, změnila jsem si pojišťovnu asi 3 měsíce před IVF, protože moje původní (Vojenská) nehradila vůbec nic z IVF ....(tak jsem si to nastudovala, každý Car má vypsano, s kým spolupracují a v jakéch výkonech)

Jojo, vím o té změně, pracuji v účetní firmě, tak občas odposlouchám nové věco od mzdové účetní ..

smilkycz
5. říj 2009

Díky moc holky za slova podpory .. budu doufat, že budu mít HCG ve čtvrtek mnohem vyšší a zvýším statistiky úspěchů po 1. IVF 😉 Všem Vám moc držím pěsti pro štěstí.

pet.s
5. říj 2009

l.u.c.i.e. jaké dávky a čeho ti proím píchají? taky blbě reaguji na jakékoliv hormony. 😒

abig
6. říj 2009

Ahoj holky, koukám, že dneska koník nefungoval (alespoň v práci ne 😉 ).

suzanna
6. říj 2009

Ahoj holky no pravda,cely den konik nesel 😒
Mam dnes peknou depku,vcera vecer me zacali pekny krece v podbrisku a citim to az do zad ☹

l.u.c.i.e
6. říj 2009

Ahojky, Suzi, ty křeče se mi nelíbí. Nemůže to být známka OHHS? 😒
Smilky, ve čtvrtek dej určitě vědět, jestli ti zrostlo HCG. Pevně doufám, že ano a opravdu zvýšíš statistiku. 🙂
Pet, brala Pruregon a pak Orgalatran. Včera večer jsem si píchla Ovitrelle a dnes ráno poslední injekci Diproshos, nebo jak se to píše. Zítra ráno jdu na OPU. Docela mě bolí břicho, ale asi je to jen začátek, co? Myslím, že po vyndání vajíček to bude horší... Ale co by člověk pro mimi neudělal. 🙂 Jinak jsem, Pet, reagovala špatně hned od začátku. Nechtělo to vůbec růst... Dostávala jsem pořádný koňský dávky... Taky ti nerostou?

suzanna
6. říj 2009

lucie to ne ,spis predmenstruacni bolesti ☹

l.u.c.i.e
6. říj 2009

Není to ještě brzo?

suzanna
6. říj 2009

lucie u me ne,ja to mivam takhle 3-4 dny pred ms normalne.Punkce byla v pondeli a moje LF je 11-12 dni takze to i odpovida v patek by mela ms dorazit i kdyz ji mozna zabrzdi Utros.No co ti mam povidat jsem na dne..

l.u.c.i.e
6. říj 2009

Nevěš hlavu, třeba se to nerozjede... Moc bych ti to přála... Já vím, že je ti hrozně... Znám to od sebe... Ale ještě se ti nic nerozjelo, tak to nevzdávej.

abig
6. říj 2009

Suz, ještě to nevzdávej, dokud nezačneš krvácet, tak se nic neděje 🙂
Na Utroš reaguje každý jinak, já přes dávky 2-2-2 dostala po ET ms přesně na den.

suzanna
6. říj 2009

Holky diky za utechu 🙂 ale clovek prece jenom zna svoje telo a mam to za tu dobu tak vysledovany,ze kdyz tomu bude jinak muze me to jen mile prekvapit.Vubec si ale nedovedu predstavit,ze by me IVF melo cekat znova od zacatku....abig te vazne obdivuju.

suzanna
6. říj 2009

lucie zitra na tebe budu myslet 😉 pak pisni jaka byla uroda.

abig
6. říj 2009

Suz, to nestojí za obdiv, já se strašně těším a přitom se strašně bojím, tím čím jsem si prošla mě jen utvrdilo, že si musím jít za svým, ať to bolí, co to bolí .... dokud zůstanou ještě penízky na účtu, tak ho klidně vyplundruju ...

Suz, já se fakt strašně bojím .... bojím se toho nesprávného konce, šestý smysl mi už před prvním IVf říkal, že to nebude poslední a stále pociťuji to samé .... a stejně mě to semlelo ... ale člověk musí jít dál ...
Za rok a půl budu mít 30, a pokud se to do té doby nepovede, jdeme do adopce ...

abig
6. říj 2009

V pátek se dozvím, kdy to začne nanovo ....

aktaka
6. říj 2009

ahoj holky
sorry, že vám sem lezu, ale jdu podpořit Suz, pamatuji si tě z iui, chvíli jsem tam chodila
neházej flintu do žita. já jsem si asi týden po transferu byla jistá, že ivf neklaplo. měla jsem přesně ty pocity a příznaky jako každý měsíc před ms, takže nálada na bodu mrazu. a přesně jak píšeš, všechny jsem přesvědčovala, že přeci znám své tělo a poznám po těch letech, kdy se blíží ms. akorát že příznaky byly pořád, ale ta ms se ne a ne dostavit... no a teď jsem "už" v 8tt a doufám,ž e bude všechno dál klapat
hlavu vzhůru, dokud není červená a negativní krev, není nic ztraceno 😉

abig
6. říj 2009

Ataka, zdravím tě ... máš pravdu ..... Suz by se měla uklidnit a nemyslet na to nejhorší ... a gratuluji 🙂

suzanna
6. říj 2009

ataka zdravim te 🙂 a moc gratuluji k tehu 😵 😵 😵 no kez by jsi mela pravdu! A moc diky za podporu.