Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

ratatooy
8. únor 2010

Ahoj.pajass nic se neboj.ale není to fakt brzy já jsem o den napřed a testovat mám 17.2 ale asi to nevydržím a zkusím to v neděli kdyžtak budem mít hezky dáreček na valentyna.

pajka00
8. únor 2010

Holky, já jsem testila 10-tý den včetně transféru...takže 9 dní jsem měla mimča v břiše....a na kontrolu jdu až 15 den...takže určitě zkus....max.bude test bílý a zkusíš za 2 dny🙂

tulanek
8. únor 2010

Ahooooj stabajzny!!!! 🙂
Vy jste taaaak upovidany... 🙂
Eviku nechci nic rikat,ale myslim si,ze s tou kovovou to je proste uplne jasny!!!! 😉
Broucku a neboj,zajdi si tam,prijdes aspon na jiny myslenky fakt... 🙂 mimiskove uz jsou davno zahryznuti,takze neodejdou!!!!! 🙂

vas ostatni moc zdravim a koukam,ze tu mame Abig 🙂 chudinko,tak at te ten bacil brzo opusti hajzlik!!!Ted zacina asi druha vlna nebo co ☹

Jinak tedy my jsme si privezli domu v pupikovi jednu blastocitu a jednu casnou blastocitu,prej je to dobry... 🙂 Testovat mam 24.2. to je jak za pul roku 🙂 omlouvam se,ze pisu az ted,ale Tulanek si me ulozil,dal pusinky na brisko a na pusinku a ja usnula jak miminko 🙂 tak se na me prosim prosim nezlobte!!!!Jo a mrazacci nam nezbyli,do dnes vydrzela ti dva silousi,co mam v brisku 🙂 a porad si neumim predstavit,ze je tam fakt mam,ze je to doopravdy,cekam kdy se vzbudim do reality 🙂 protoze jinak je to opravdu nadhernej pocit!!!!!!!!! 🙂

ratatooy
8. únor 2010

No jasný to už bude v neděli 13 den bez et 12 den tak to už by tam mohlo něco být když jsme měli blastocystu.ale jinak mi nic není ani se nějak nezkoumam jen mám někdy v noci bolesti břicha sem tam přes den jak na ms.ale prsa třeba mě už neboli skoro vůbec.občas jsem jak praštena po palici a to jsem teda schopna hodit držku i na rovině.

evik73
8. únor 2010

Tak jsem zase na chvíli na příjmu vy kecalíny,ale padá na mně nějaká nicota,tak asi hodím ouško... 😀 😀

Abig ty tulačko ahojky....kam se ti poděla fotečka?Že zase s manžílkem něco krásného vyfotíte a ty budeš mít zbrusu novou 😉 A copak tě skolilo za chorobu?Tak hezky do pelíšku a vyležet,ať jsi fit!!!

Shlídla jsem tu restauraci Handi a vypadá velice dobře....ale nechcete snad čekat na sraz rok?

Pajass ty jsi taky nedočkavka...já vám tak závidím kozénky....tak samo přeji // na testíku 🙂 🙂

Ratatooy a co ty jak se cítíš?

pecicka
8. únor 2010

tulánku, tak to moc gratuluji 🙂

ifet
8. únor 2010

Ahoj holky...taky se hlásím dnes po ET...taky máme dva prďoušky, a nic víc, tak doufám, že nám to všem vyjde... 😀

pecicka
8. únor 2010

eviku, tak to já bych to tady zabalila a šla bych domů 😖 mě to tady dneska vůbec nebaví, ani trochu ☹ ještě, že vás tady mám a můžu si občas klepnout do klávesnice 😉

pecicka
8. únor 2010

ifet-tak to velká grytulace, to víš, že to vyjde 🙂

evik73
8. únor 2010

No Tuli....ty nás teda napínáš,ale nezlobíme se,protože teď už na tebe musíme být moooooc hodné,když máš prcíčky v bříšku 😀 😀 A co říkáš na Mišu?Dobrý nééé?Už by se taky mohla ozvat můra jedna... 🙂 jak jako,že dobré...to je vynikající,co by jsi chtěla víc...už rovnou novorozence?

pecicka
8. únor 2010

gratulace, mě to opravdu dneska nechce ani psát ☹

pajka00
8. únor 2010

Kočenky-gratuluju k mimískům. Neva tuli-že nemáš mrazáčky-tady ti dva to vybojují a uvidíš, že aspoň jeden se pořádně zahryzne🙂)
Tak vám moc držím palce, abyste mohli za pár dní hlásit //🙂 - vemte si příklad ze mě🙂 a já jen doufám,že už to tak i zůstane🙂
peci-já bych šla taky-šíleně mě to tu neba...je mi furt jakýsi hic, pobolívá mě podbřišek jak na mrchu-ale doufám,že tam řádí prďoš a zakusuje se pěkně hluboko🙂 Ještě 1,5 hodiny a valím směrem k pelíšku...dnes to asi proválím.🙂

tulanek
8. únor 2010

Pecicko dekuju moc!!!!! 🙂 Ifet gratuluju a uzivej si to moc a moc!!!! 🙂

Holky,vim ze jsem asi blba,ale jsem uplne nastvana,celej tyden jsem nesla poradne na zachod,na velkou a dneska samozrejme,jak ze me asi spadly vsechny nervy,tak jsem ted musela,sice jsem tlacila jen majinko,ale mam strach jesli jsem je nevyprdla takovou chvilku po ET ,pac ze me sel trochu vytok,ale ten mam teda pokazde no ☹

Eviku copak n atebe pada???Bud tady a ono to rychle spadne z tebe dolu 🙂

evik73
8. únor 2010

Peci já vím,že je to otrava,ale já se doma taky hrozně nudím...teda práce by nějaká byla,na pročištění skříní se chystám už dlouho a pořád nic.....prostě nemám chuť se k něčemu dokopat 😝

Ifet tak hodně štěstíčka při zakousávání drobečků a brzské // na testíku!!! 🙂

ifet
8. únor 2010

Díky evi...holky a kdy se asi tak zavrtávaj🙂

pecicka
8. únor 2010

paji, tak to já si tady ještě do 19hod počkám, ta představa je docela hnusna 😢 ale zítra mám jen krátkou od 15hod do 19hod 🙂 tak to musím nějak vydržet
tulánku neboj, pan doktor mi vždycky říkal, že je stejně nejdůležitějších prvních 20min 🙂 takže mimina jsou tam 😀

ratatooy
8. únor 2010

Evik mě je ok.nic moc necítím jen občas křeče v břiše jak na ms.někdy dost silný ale tak za dvě minutky je to pryč.už dvakrát mě to vzbudilo k ránu.ty to máš už jasný s tím kovem🙂 jeee tuli tak co byl to hezkej zážitek co?tak to máte hezky určitě se aspoň jeden zakousne.a co misanda dozráli ji vajicka?

tulanek
8. únor 2010

Evi ja se z tebe poprdim,oni uz asi jinci,jako vetsi nejsou vid? 🙂 🙂 no kdyby mi dali novorozence,bylo by to nejlepcejsi 😀 ne,ja jim verim tem nasim tulankum 🙂 Pajko a dekuju moc,verim ti,kdyz to rikas ty,jakozto zkusena // 🙂 no Misa uzasny,mam takovou radost za ni,ze jsem rano malem uronila!!! 🙂

salopa
8. únor 2010

Holky mě to tu taky nebááá 😠 Sice práce dosti, ale už mě to nějak sééře, tak jsem se přišla juknout za vámaa 🙂 A tyk mě pěkně bolí břicho 😒 Když přestane mrchouš hyprouš, tak začně mrcha červená 😅
Tuli: tak hladit bříško a hladit bříško 🙂 a nebooojjj...prďoušci se zahryznoz pořádně 😉
handi: mno tak to jsem mooccc ráda...a dík..bude nás více, nebudem se bát vlka niccc 😀

tulanek
8. únor 2010

Ratat,Misi dozralo a dokonce jela na ET dnes,bude Hugousek!!!!! 🙂 Bylo to krasny,jak ze me vytahl tu speljlku a usmal se,prej tak a ted jste tehotna,tak jsem se musela usmat,ze je to samozrejme s nadsazkouz,ale nadherny to slyset,fakt jo!!!!! 🙂 a Ratat,my to nedostaneme,agolutin nam to brzdi,muzu treba jen trosku spinit v obdobi ocekavane menstruace,ale to nic neznamena,takze klidek a cekat na test 🙂 dneska rano tam prej zrovna meli dve pani,co prisly,ze maji negativni test a z krve byl pozitivni,to muselo byt nadherny prekvapko 🙂 rikal mi to primo doktor 🙂 A Pecicko dekuju za uteseni,ja jsem byla na tom zachode opravdu uplne smutna 😅

evik73
8. únor 2010

Holky to jsou samé dobré zprávy:
Tuli ty blázne,dětičky jsi určitě kakáním nevyprudila,možná to z tebe vytekl ten roztok,ve kterým tvoji pupíci k tobě připluli 😀 😀

Ratat ty bolesti jsou zahryzávání..to je jasný 😀

Ifet to asi nikdo přesně neví,kdy se zakousnou,je to zřejmě individuální,každopádně hladit bříško a bude to OK!!!

Souhlas s Peci...já jsem taky ležela 20 minut a to prý bohatě stačí...pak už děj se vůle boží!!!

abig
8. únor 2010

Eviku, nějaká hnusná potvora na mě sedla, původně jsem myslela chřipku, ale momentálně mě dosti bolí v krku, tak jsem si vzala pár dní volno a ležím pod pořinou.

Teda holky, vy už máte snad všechny po ET ?
Miši už si taky dneska jela pro mimisky, no to je nádhera, budu asi bulet.
Tulánek už taky pupíčkujee ... Brouk, taky ?

Kde máte nějakou tabulku, ať neztrácím přehled ? Koukám, že já jsem snad jediná, která už "jen" čeká na IVF, vy už pupíčkujete a čekáte na své // a na UTZ.

Moc na vás myslím a moc vám to přeji holčičky.

evik73
8. únor 2010

Tuli novorozenečka se taky dočkáš,ale kdyby jsi to přeskočila,tak nepoznáš to nejkrásnější období a sice těhotenství...to si musíš patřičně užít 🙂 A vy všechny co jste tady 😀 😀

Salop to je dobře,jen at z tebe všechno to svinstvo vyjde a ty jsi zregenerovaná a připravená přijmout své broučky do bříška 🙂 🙂

ratatooy
8. únor 2010

Evik díky to jsi mě potěšila.tuli no tak to museli mít radost největší ale holky z unici psali že se to tam začíná rozjíždět a chodí jedna tehule za druhou.no a který době bych jako ms měla očekávat?

pecicka
8. únor 2010

abig- neboj, já taky čekám na ivf, nejsi v tom sama 🙂

evik73
8. únor 2010

Abig neboj,nejsi sama!!Jsou tady kočky,co čekají na mršku,aby mohly začít se stimulkou(Handik,Cibka....)možná ještě někdo,ale ted fakt nevím.Ty bacily jsou bléééé a je tu zřejmě druhá vlna chřipek a viroz...to abych nevylejzala ☹ Myslíš,že angína na tebe leze?

evik73
8. únor 2010

Noooo na Peci jsem zapomněla,to je další baba do spolku stimulantek 😀 😀 tak Abig,neboj nic,bude vás víc!!!

pecicka
8. únor 2010

eviku, buď zalezlá a ani nevystrkuj nos, u nás to taky začíná pěkně řádit, odhlašuje se hodně klientek, že jsou nemocné 🙂

tulanek
8. únor 2010

Eviku dekuju,ja vas poslechnu a verim,ze miminka tam porad jsou!!!Jo a je pravda,ze tehotenstvi bych si nechtela nechat ujit,moc se na to tesim...

Abig broucku,neboj,rychle to utece a budes taky pupickovat,budes nase tresnicka na dortu!!!!!! 🙂 a dekuju moc,ze na nas myslis,podpora me vzdycky nakopne kupredu!!! 🙂

Ratat,kez by kujna,doufam,ze budeme v te vlne pokracovat a podporime je pupkama!! 🙂 ted ji neocekavej,to az po tom,co tam prijdes a uvidis vysledek,vis...Ted po agolutinu to proste nedostane,coz ja osobne jsem moc rada,pac takhle budu mit porad nadeji,ale kdyby ta svine prisla,bylo by po vsem...

pecicka
8. únor 2010

kdyby jste se holky chtěly kouknout, kde prscuji, tak si najeďte na www.eva-studio.eu