Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

evik73
9. únor 2010

No holka zlatá s testem na hovínko...musím čekat,ale už jen týden 😉 Za týden už budou kostky vrženy 😅 😅

ratatooy
9. únor 2010

Neboj misi určitě bude větry jsem ze začátku měla taky manza už byl ze mě na mrtvici.🙂

handikpindik
9. únor 2010

To je jasná věc Miško, Hugo se do tebe zakousne a pustí se tě až za devět měsíců 😉

misanda
autor
9. únor 2010

evi, sis dělala včera, ne? nebo jsem blbě četla...???

jako a proč mám větry?? mě to úúúplně bolííí!!! 😖

ratatooy
9. únor 2010

Holky když dáváte do alba foto upravujete velikost?mě to většinou nechce fotky vzít že jsou velké.

misanda
autor
9. únor 2010

rat, já velikost upravuju už v graf.programu, když chci fotky někam dát...ono se to pak dlouho načítá a některé stránky to neberou ☹

handikpindik
9. únor 2010

Ježiš holky o větrech mi ani nemluvte... víte co já měla včera k večeři??? Maminčinu moravskou zelňačku 😅 manžílek si poručil, takže si asi dovedete představit jak to u nás včera večer vypadalo... každopádně ještě dneska ráno sem si myslela, že exploduju 😀
No a já mám prdíky ať se děje co se děje a od malinka mám přezdívku prďka, takže jestli mi tim chcete říct, že budu mít v těhu ještě větší větry, tak to si budu moct otevřít fabriku na bioplyn 😀 😀

evik73
9. únor 2010

Míšo já jsem nedělala testík,asi ti trošinku hráblo 😀 z toho štěstí,že to Hugo vybojoval 😀 😀

Ratatooy mně to vzalo fotky bez problémů,ale někdo to musí zmenšovat 🙄 🙄

Tak já zase letím...tak pa pa

misanda
autor
9. únor 2010

evi, jaja, jsem vyhráblá 😀

handi, tu zelňajdu bych si taky dala...milujuuuuuu!!!!

handikpindik
9. únor 2010

já fotky zmenšuju v ZonerPhoto, sem s tím prográmkem hrozně spokojená a můžu v něm dělat spoustu věcí. Akorát bych potřebovala ještě nějakej program ve kterym bych mohla oříznout fotku tak, abych měla třeba jenom postavu bez pozadí... no a to nemůžu nikde vypátrat.

handikpindik
9. únor 2010

Miško, poblívka byla móóóc dobrá, mňam mňam mňam, vyhrábly jsme na ní recept v Albert magazínu 😀

evik73
9. únor 2010

Tak ještě s těma větrama...na mně to vždycky,ale vždycky přijde,když jdu na gyndu a mám vlézt na kozu...to mám sevříno,abych si neuřízla pěknou ostudu 😀 😀 a teď už fakt musím 😀 😀

handikpindik
9. únor 2010

Evičko achóóój a přeju příjemnou zábavu !!!!!!!!!!!!!!!!!

handikpindik
9. únor 2010

😀 😀 😀 tak to mám taky a v nejhoršim případě se mi u gyndaře začne chtít na velkou 😀

misanda
autor
9. únor 2010

holky, proto já s sebou vozim všude vlhčený ubrousky, kdyby náhodou 😀 já musela takhle na wc i před OPU 😅 😅 😅

handikpindik
9. únor 2010

No tak to já mám Miško taky, jako pohotovostní řešení sem si na férovku koupila dětský vlhčený ubrousky, protože hezky voňánkujou, ty pro dospěláky sou takový fuj blé.

misanda
autor
9. únor 2010

handi, taky mám dětský 🙂 a používá je manža pokaždý, když jde na záchod, aby neměl opruzeninky, na který trpí 😅 😝

handikpindik
9. únor 2010

Jo tak na ty můj hřebeček trpí taky, ale vysvětluj mu, že se tomu dá předcházet. Nedá si říct a radši bude trpět, truhlik 🙄

ratatooy
9. únor 2010

Misi asi je to těma hormonama a já jsem to měla po opu než dorazil hyprous to byla bolest jak když mnou projde kudla.sem se tady kroutila a řvala bolesti.

pajka00
9. únor 2010

ahoj holky, tak jsem byla od rána na školení a teď ž vegetuju doma. uvařila si klobásku, k tomu hromadu hřčice, kyselou papriku sterilizovanou a jdu si vás dočíst.....po utrouši mě bere spaní, tak asi chvilku zalehnu.
ratat-tichá gratuace a ať vydrží🙂 Já si zítra zase obden udělám test a ve čtvrtek jedu na krev-tak mám bobánky.
všem hezký den a misi-trochu pozitiva🙂 čtyřbuněčné nevadí🙂 Jo..a větry a zácpu mám taky..nevím jestli je to z těch hormonů či co...ale už týden mě to drží!

pecicka
9. únor 2010

ahojky holky, tak tady dočítám, o co jsem přišla a koukám, že máte hezký tema? 😀

pajka00
9. únor 2010

antoanet dík za přání a je fakt, že jsem měla strach,ž e jsem stará, ale vajíčka krásně vyšly, oplodnily se , namnožily a dokonce zbyly mrazáčci a chytly se....prostě-fakt zírám-takže vy mladší si vemte ze mě příklad, že pořád není čas házet flintu do žita, jasné? Teď už jenom, aby vydržel bobísek uchycený až do porodu byl zdravý-víc si nepřeju...je to neskromné? 😀

pecicka
9. únor 2010

ahoj pajko, vůbev to není neskromné, je to normální a taky to tak bude 🙂

pecicka
9. únor 2010

holky, nespěte!!!!!!! 🙂

tulanek
9. únor 2010

No Ratat,co to ctu,potichu ve vnitr mooooooooooooooc gratuluju!!!To uz ted dopadne,uvidis!!! 🙂 Jesli ja se nedam n aty vase stranky,mate to tam asi zacarovany 🙂 ja mam takovou radost za tebe 🙂 jo a ja musim fotky taky zmensovat 😖 Jinak dekuju za odpoved,to znamena,ze uz by prcickove,kdyby byli hodne rychli,mohli byt doma 🙂 no dneska se mi mota siska a jsem hrozne ospala,asi me navnadila Ifet,jsem vstavala o pul jedenacte a pred chvili jsem se opet vzbudila 😀 nastesti mi vypadl internet,tak proto jsem tu nebyla a schrupnula si mezi tim 🙂 🙂 Pajko a na zitra drzim opet pesti!!! 🙂 neboj,ten uz se zakousl a vydrzi!!!! 🙂 no a s tema vetrikama mi ani nemluvte,prvni co bylo,asi dve minuty potom,co mi tam Tulanky strcil,ze se me chtelo tak strasne vypustit plyn,ze jsem prosila vsechno co slo,abych vydrzela a poveldo se,aspon nez jsme dosli zpatky na pokoj 😀 a vcera celej den jsem byla jak chodici plynova komora,Tulan uz byl ze me taky na mrtvici,fakt co krok to prd 😀 😀 ale je pravda,ze ted pri tech vsech hormonech to nejsou klasicky vetry,ale kdyz to z cloveka vyjde,je to potom uleva,jakoby me z tela vylitlo 10kg neceho a predtim bolesti fakt hnusny 🙂 a Ratat,tobe zavadeli kolikabunecny? 🙂

handikpindik
9. únor 2010

Ahojky holky, já nespim, já makám jak namazanej šroub... občas i připadám jak cikán u výkopu, jen ho do toho výkopu zkopnout... 😀
Mno... každopádně bych si teďka dala něco moc dobrýho na zoubek, ale nemám co, protože sem si všechny zásoby z pracovního šuplíku vyžrala 😕

pecicka
9. únor 2010

ahoj handi já si jdu uvařit kávičku a něco na zub by se tady taky našlo, tak nechceš přijed? 😀 😀 😀

tulanek
9. únor 2010

Holkyyy,nemluvte o jidle,ja ke ,,snidani,, mela tvarohovy buchty,pak kolem jedne ctyri opeceny tousty s moooc dobrou pastikou a pak nejaky susenky a ted jsem mela dalsi dva tousty s pastikou a tvarohovou Activii 🙂 jsem hrozny pjase,ale neda se svitit 😀 ja bych vam nejradsi neco poslala,studentskou pecet a ty susenky treba,coz? 🙂

pecicka
9. únor 2010

tulánku, studenskou, tu já můžu a taky mě pěkně honí mlsna asi proto, že to mák dostat a nevím co bych do té pusy dala ☹ zachvilku budu jako prasátko já

handikpindik
9. únor 2010

Peci, Tuli, tak to jsme na tom holky všechny stejně, nevim co bych samou rozežraností do tý huby dala 😀
Budu ale muset holt vydržet až domu, páč tady fakt nic nemám bué bué bué 😢