Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
9. únor 2010

z toho si nic nedelej,z toho jsou jenom kila navrch pri nejhorsim a jak nejde o zivot,jde o hov... 🙂 pekne si dopravej,budes mit silu a tu ted budes potrebovat!! 🙂 a pak po prcouskovi je vykojis a vybehas kolem nej 🙂

handikpindik
9. únor 2010

Peci, ty pjasátko?? Nezapomeň, že pracuješ mezi stroji na nevzhledné faldíky, takže shazování určitě nebude problém a jak správně podotkla Tuli, až bude prcoušek půjdou kila dolů jedna báseň. Však už máš zkušenosti se svojí trojkou 😉

pecicka
9. únor 2010

tulánku, ty dokážeš tak pohladit 🙂 já když jsem šla rodit tak jsem měla 93kg, přibrala jsem 35kg a pak to dát dolu to bl docela mazec. Každý při kojení hubne a co mylsíte, že já 10kg nahoru, hnus 😀

tulanek
9. únor 2010

Chudacku Pindiku,vim co to je mit abstak a nic pri ruce,by clovek vrazdil za neco dobryho 😀 a ja jsem si vzpomnela,ze mi Tulanek koupil presnidavky a piskoty,uz vim co budu mit jako dalsi chod 😀

tulanek
9. únor 2010

no Pecicko,tak to je mazecek 🙂 🙂 ale ted mas kolem sebe fakt vsechno mozny na hubnuti,takze to bude no problemo 😀

handikpindik
9. únor 2010

Tuli, to mi mluv, uplně mi tou chutí na cokoliv vyschla držtička, tak do sebe aspoň leju čajíček, abych tu chuť malilililinkato spláchla.
Jůůůůů přesnídávky ty já rád, hlavně jablečný 🙂

pecicka
9. únor 2010

no právě, to si nemůžu dovolit, aby tady místo mě pobíhalo prasátko 😀

handikpindik
9. únor 2010

Peci, tak si hodíš pár procedůr před otvíračkou a co nevidět budeš jak lunt

pecicka
9. únor 2010

handiku a mrcha pořád nic?

tulanek
9. únor 2010

No nechci drazdit hadandika bosou nohou,ale byla by tu i jedna jablecna 😀 Pecicko,vsak neboj,te ten podivnej stroj vcucne a vyjdes z nej jako vizlicka zasejc 😀

handikpindik
9. únor 2010

Peci, si piš, pořád nic, příznaky přetvrávají, ale intimky stále čisté jako padlý sníh 😀
Si asi zejtra zapomenu vloženky doma 😀

handikpindik
9. únor 2010

úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú Tuli Tuli ty se máš, ani nevíš jak 😲
To povidám, že Pecička si vůbec nemusí dělat starosti s figurou... co máme říkat my !!!

pecicka
9. únor 2010

ty určitě čekáš na mě do soboty, aby jsme mohly začít společně,co? 😉

pecicka
9. únor 2010

tulanku, teď už mám snad více rozumu, tak se budu malinko hlídat, abych tolik nepřebrala, ale zase tolik to přehánět nebudu,neboj 🙂

cibka
9. únor 2010

ahoj tulanku,eviku,broukb,pecicko, ratatooy a všicí tak sem vás dočetla
ratatooy gratuluju ted uz budou jen sílit
handiku tak já furt nic ☹ uz mi z toho hrabe
jinak vařim na zítra na paprice když uz ste u toho jídla

pecicka
9. únor 2010

to říkám holky, vy mě v tom nechcete nechat, tak čekáte s tou mrchou na mě 🙂

handikpindik
9. únor 2010

Cibko, tak to jsme na tom stejně, já už taky nevim co mám dělat, je to jasný, Valentýn to jistí a budem píchat trio já, ty a Pecička 😀
Já si asi večer udělám sto sklapovaček, abych tu frndu pořádně rozproudila 😅

Děvčátka já se loučím, pádím domů.
Mějte se moc krásně a moc nedrbejte ať si zítra po ránu nezavařim kukadla 😀
Pac a pusu
Haňulínek Pinďulínek 😵

cibka
9. únor 2010

handiku ahoj papa jed opatrne 😀
peci asi jo budem taková trojka ale jak to tak pozoruju ty to dostanes dříve nez my je to fakt naschvál

cibka
9. únor 2010

holky kde jste kdo ☹

pecicka
9. únor 2010

cibko, já pracuji, tak malinko nestíhám, ale jinak to mám dostat na Valentýna, tak to určitě dotsaneme zarááz všechny tři 🙂 🙂 🙂

cibka
9. únor 2010

peci ale to je pozde to by mi asi vypršelo to predoperacní ☹

evik73
9. únor 2010

Tak tu ještě někdo? 😀 😀

cibka
9. únor 2010

ja sem tu eviku

cibka
9. únor 2010

ba ne peci to bych jeste stihla ja se fakt zblaznim nikdy jindy si nepřeju víc nez ted aby dorazila

evik73
9. únor 2010

Ahoj Cibi,teď koukám,co jsem to zase napsala za pindovinu?Tak jak je holka,četla jsem,že pořád čekáte a čekáte...ta mrcha vám dává zabrat 😢

cibka
9. únor 2010

ahoj eviku zrovna sem koumala cos to napsala 🙂 neboj ja si to přelouskam jinak docela dobre sem furt v záprahu do prace z prace pomalu zatmy a rano zase vstávat ☹

cibka
9. únor 2010

a jak se vede tobe koukam ty si sama návšteva kafíčko no proste pohodička 😀 přístí tejden mam zas noční to to zase letí nez se otočim bude zas konec mesíce ☹

evik73
9. únor 2010

Nooo je to votrava,ale zase budeš samý prachy...já se válím doma,bohužel zadarmo 😝 😝

pecicka
9. únor 2010

neboj cibi, všechno klapne 🙂
eviku, tebe zdravím a zároveň vám přeji krásný večer, protože už budu končit v práci a valím domů. Tak zítra pa 🙂

cibka
9. únor 2010

jo to jo penízky budeme potřebovat 😉
peci tobě taky opatruj se 😉