Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pajka00
10. únor 2010

Vůbec nevím, kdy se dělá UTZ...myslela jsem si,že mi ho udělají už zítra,ale ono tam ještě nemůže být nic vidět...tak to zas budou nervy těch 14 dní, aby už tam byl váček a srdíčko...se z toho fakt po....z těch nervů člověk nevyleze.....ááááž do porodu🙂)
To víš,že s tebou soucítím-vždyť jsme na tom úplně stejně...šly jsme zároveň...a já už to vím a ty ještě nemůžeš-to je k vzteku🙂

pecicka
10. únor 2010

paji, UTZ se dělá myslím první ve 4týdnu 🙂

pecicka
10. únor 2010

holky, kde jste se mi ztratily? ☹

misanda
autor
10. únor 2010

holky, dneska tady s váma asi moc nebudu...asi se dám taky na brufeny, pač mě bolí celej břuch, jak kdyby chtěla propuknout Ms..je mi z toho i blbě od žaludku...potřebuju se trošku hejbat, pak je to lepší, tkaže si jdu uvařit aspoń polívku.

ifet
10. únor 2010

1) Salopa 27 let, PCO, protilátky proti spermiím,26.1. UTZ 35 folíků, OPU 28.1. OHSS, Pronatal Praha
2) Cabal, OPU 27.-28.1.
3) Aladin

Čekatelky na // :
1)Evik73 37 let (bez vejcovodů) ET 30.1. ko 16.2. zavedena 1 blastocysta / 6 zamraženo / CRM Motol
2)Lumpajda 29let (PCO a teratospermie)ET 28.1. ko 11.2.zavedeny dvě morulky Pronatal Spa K.Vary
3)Pajka ET 28.1. ko 11.2.
4)pajass-27 let, ET 3.2., ko 15.2.(dvě miminka u mě, dvě u ledu) špatné spermio
5)ratatooy-ET2.2 ko17.2 jedno mimi
6)Broukb 24let ET 6.2. zavedeny 2 miminka,Genett - Praha (žádný mrazáčci)
7)Tulanek 22let ET 8.2. Test:24.2
8) Misanda, 26let, imuno problémy, zaveden Hugo - Pronatal Praha
9) Ifet 27let 8.2. zavedeny 2 kjukánci, Gennet Liberec (žádný nanučci)

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

misanda
autor
10. únor 2010

pajasku!!!! ještě tomu dej chvilku, vim, že je to otravný jak to tady každej píše atd...ale fakt jako!!!! někomu to HCG prostě stoupne až později...

a kdyby něco, tak máš nanuky...buď ráda...vem si, že já nemám ani to a budu muset do další stimulace 😔

pecicka
10. únor 2010

ifetko, já chci být taky mezi čekatelkama ☹

pajka00
10. únor 2010

Misi....tak snad to brzo přejde.....a uvidíme, co to tam zlobí v tom břichu.
Peci-já jsem byla na obědě a průběžně zpracovávám roční zúčtování, průběžně se ulejvám a nejradši bych lehla🙂
4.týden myslíš od posledího dne cyklu nebo od plození?🙂/transféru/

pecicka
10. únor 2010

paji myslím od transféru,aspoň takto byla ta moje kamarádka, co má ty dvojky

pajka00
10. únor 2010

Jo..taky si myslím,že to teď po 14 dnech nemůže být nic vidět.....tak uvidíme🙂 ale už se to blíží...

ifet
10. únor 2010

A pecičko, kdy na to jdeš ty???

pecicka
10. únor 2010

moc ti to přeju a hlavně mi potom musíš popsat ty pocity, ať vím, na co se mám těšit🙂

ratatooy
10. únor 2010

Pajka na utz je něco vidět až 7tt od poslední ms.misanda co to?prosím tě aby to nebyl hyprous.ale víš co já taky mívám sem tam menstruacni křeče ale pak to přejde.většinou ale večer nebo v k ránu před den ne.ale včera ráno to byl masakr taková bolest že jsem myslela že nacvičuju porod a nevěděla jsem co dřív jestli se držet za břicho nebo blejt.

tulanek
10. únor 2010

Ahoj holky 🙂
Tak jsme se zas vyspinkali 😀
Pajko,to mam ohromnou radost za tebe,ze carecka sili,to je uzasny,zitra jen a jen dobry zpravy!!!!! 🙂
Eviku,chapu i mladez si zaslouzi pristup na internet,ale kez by mohl clovek aspon na ocicko nacihnout,co ze se na tom konoj deje 😀
Pecicko,neboj ona uz prijde,chod tlacit,jak to psala Misa,to pomuze 🙂 🙂
Pajass i ja se pridavam,ze je brzo na to plasit,ze ty dve meji jeste dost casu se objevit 😉 i kdyz chapu u nas je to chvilema taky jak v napinaku,jsme z toho na nerva a pak zase jak dve hrdlicky,no byl by z toho hezkej film 😀 hele,ale az budu za par dni plasit ja,tak me taky nakopni,jo?!?!?! 🙂 🙂

No a Misicko tebe na konec,predstav si,v noci jsem mela taky krece jako blazen,ale myslim,ze se na me dral prujem,z toho,co jsem vsechno zezrala vcera 😅 ale nastesti to preslo 🙂 ale od vcera od vecera,zacina me bolet bricho presne jako u MS,aji se mi ve snu zdalo,ze svine dorazila,tak chodim na zachod,jak posrajdena i kdyz rikal doktor ,ze nemuze prijit,no tak co kdyby ze 😀 tak se Misacku drz a ver ze Hugous ma roupy a neco se ti tam dit urcite musi po tom vsem vis,tak hlavne nestresuj,to je nejhorsi vis zlatouchu....Bude to dobry,uvidis!!!! 🙂 jinak zdravim vsechny-Handika,Cibku,Salop,Broucka atd...Omlouvam se,ale moje pametove bunky jsou na bodu mrazu,jesli jsem nekoho zapomnela,zdravim taky 😀

pecicka
10. únor 2010

no já čekám na mrchu, ráno jsem si myslela, že už přišla a byl náznak a teď už zase nic ☹

tulanek
10. únor 2010

Ratatooy a Ifet jeste zdravim,pajdon holky 😅
No jo,to me nenapadlo,ze by to mohl byt hyperstimulak Misi,bacha na to...Ratat,chuderko,to te lituju,ze od zacatku takdlenc trpis,ale kdyz clovek vi,pro co to je,tak to vydrzi 🙂 🙂

pecicka
10. únor 2010

ahoj tuli, no to je dost, že jsi zavítala mezi nás 😀 😀 😀 já už tady od půl sedmé makám a ty hajinkaš a ne a ne vylízt 😀 😀 😀

tulanek
10. únor 2010

Peci hlavu vzhuru,ona dorazi,uvidis!!! 🙂 jen si nekam odskocila na chvilku a zpatky se vrati v plne sile!!! 🙂

tulanek
10. únor 2010

Tyyyy jo Peci,dneska do pul dvanacte,jsem fakt hrozna,ale ja se vzbudim,jako by bylo deset a ono prdlajs 😔 😅 jsem spinkala za tebe 🙂

misanda
autor
10. únor 2010

tuli, já taky běhám na záchod, jestli náhodou 😀 ale před MS většinou vždycky špinim a zatim ani nešpinim 😀

ale tak u tebe je to jasný, ty máš mnoooooohem větší šance na // jak mišanda!!!!!! moc na tebe myslim!!!!

pecicka
10. únor 2010

tuli, to taky doufám, ať to na mě ani nezkouší, že by nedorazila 🙂 je to jako naschvál, když ji nechceš a potřebuješ, aby se to zpozdilo, tak příjde mrcha dřív a kidxž by mohla dorazit, tak si dává načas

pecicka
10. únor 2010

to jsi hodná tuli, ale já mám zítra volno, tak to pěkně natáhnu,neboj 😀 budu s tebou držet basu 😀

ratatooy
10. únor 2010

Tuli ahoj ty jsi se mě včera ptala co nám zaváděli.měli jsme blastocystu a ještě jsme si nechali udělat AH tak už se pomalu vyloupavala z obalu.no holky klid ty křeče jsou normální skoro každá je máme.

misanda
autor
10. únor 2010

ty jo a já jediná vtávám v osm ráno 😀

pecicka
10. únor 2010

misi, hlavu vzhůru a myslí jen na pozitivní věci, až budeš držet to malý v ruce, tak se tomu ještě zasmějěš, jak jsme tady stresovaly a čekaly na to, co bude 🙂 držím moc palečky a posílám pozitivní sílu 🙂

pecicka
10. únor 2010

misi, ne ne, já vstávala v 6hod,fuj to bylo ošklivý 😝

broukb
10. únor 2010

ahoooj tak já se taky hlásím....Mišando ty jsi beznadějnej případ...ty s to negativitou nepřestaneš...dostaneš na zadek od každé z nás 😀 😀 a přijedem na tebe hromadně
Pajas neboj to je opravdu brzo, to ještě nemůže být vidět 😉
Tuli vítej další den za náma vid...jen tak dál 😀
Peci ta mrcha určo přijde, když už naznačila 😝
Zdarvim zbytek ..Ratat, Pajo, Ifet

tulanek
10. únor 2010

Jsme rapli,vid Misi 😀 ja taky vetsinou no,ale ted ze me obcas ukapne jen neco pruhlednyho,tak klidek 😵 😵
Jo jo Misi,mam mnohem vetsi sance,ale nikdy nic nevime dopredu,vis jak to je,vypada to krasne a pak kulovy s prehazovackou a ty co si myslis,ze mas malinko sanci aby jsi se nedivila prdoline 🙂 🙂 ja to nemyslim ubec nijak spatne,doufam,ze mi rozumis,co tim myslim 😕 🙂 ale mam na jednu stranu z toho boleni dobrej pocit,pac to tady popisovala Pajka i Ratatooy a hle,maji tam dve 😎 🙂 a kdyz mi dokturek rekl,ze prijit mrcha nemuze,tak mel doufam urcite pravdu 😵

tulanek
10. únor 2010

Jsi hodna Ratat,dekuju za info,my meli taky AH,aby jsme jim to co nejvic usnadnili 🙂 Peci tak,jo budeme zavodit,ktera vydrzi dyl spat jo? 🙂 Brouku ahoooj,jo jo,taky si to tak rikam,dalsi den za nama 🙂 meli by nam na to delat adventni kalendar a za kazdej den by jsme mely dostat cokoladicku 😀

pecicka
10. únor 2010

tuli asi hloupá otázka, ale já už v tom mám malinko zmatek, po kolikáte jsi byla ty? 🙂