Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

evik73
12. únor 2010

tak už jsem tady a hned musím gratulovati...Cabalkova to je skvělá zpráva,tak ať čárka sílí a ty se raduješ a my s tebou 🙂 hlavně se přihlaš dřív a néé až porodíš 😀 😀

tulanek
12. únor 2010

Cabaaaal,gratuluju ty tehule jedna!!!!!Uzasny,tak zase jedna pribyla,uzasny,moc ti to preju!!! 🙂

evik73
12. únor 2010

Tuli vypadá to tady nadějně co?Zatím to těhulení se teda pěkně rozjíždí....ten rok 2010 je prostě magický a stvořený pro plození a rození 😀

tulanek
12. únor 2010

Mnooo doufam,doufam Evii 🙂 doufam,ze jsme dostatecne nakazeny 🙂

cabalkova
12. únor 2010

Jo, ja se ted budu objevovat, byla jsem z toho cekani celkem na nervy, tak jsem nechtela jeste sama sebe drazdit tim, ze bych si tu cetla, komu se to povedlo a komu ne... ale ted uz to snad bude ok... jeste to potvrzeni od dr. a budu stastna jako blecha.... 🙂 🙂

evik73
12. únor 2010

Tuli si piš že jo 🙂 a ještě musím pozdravit Abig..ahoj kočko churavá,kde jsi k tomu přišla?Rozhodně si stůj za svým a březen prostě musí klapnout,budu držet vše co mám 🙂
Máte nějaké plány na vejkend?

evik73
12. únor 2010

cabal to chápu,jsme tady nervní všechny,protože to čekání je hrozný,ale je to život,musíme být připravené na všechno...bohužel i na tu horší variantu 😕

tulanek
12. únor 2010

No joo,Abig pjomin 😅 ja si taky myslim,ze nejdyl brezen to jisti a pak hura na vypiplavani folikacu 😀 Jo nedivim se ti Cabal,akorat mas muj obdiv,ze jsi to vydrzela 🙂

cabalkova
12. únor 2010

eviku... ja vim, to je tezky... promin, nedocitala jsem, jak je to s tebou???

evik73
12. únor 2010

Cabalko ještě mi připomeň...jedno nebo dvě máš v pupíku? 😉

evik73
12. únor 2010

Tak já jdu v úterý na krev,netestím..jsem hrozně vzorná pacientka 😀 😀 ne ne v sobotu před týdnem jsem píchla Pregnyl,tak proto netestím ☹

evik73
12. únor 2010

Cabalko my jsme to v lednu dostaly stejně 6 že?Říkali ti,kdy by jsi to měla dostat?Já se utěšuju tím,že jsem to právě nedostala,tak že by to mohlo vyjít 🙂

cabalkova
12. únor 2010

No jo vlastne. ty mas ten Pregnyl na podporu tehu.... tak moc drzim palce, aby utery byl taky stastnej den... 🙂 🙂 Ja se psychicky nastavila na to, ze dneska testnu, tak jsem to udelala... ale lehko mi u srdce nebylo... tak snad to bude ok a dr. potvrdi...

Puvodne jsme chteli jenom jednom embryjko, ale nakonec se nam udelaly celkem jenom dve, tak pani embryolozka pro zvyseni sanci doporucila dat obe... takze jsme je tam supli, tak uvidime, kolik jich s nami zustalo. 😵 Manzel tvrdi, ze obe... kamaradka, co mi pichala injekce, mi dneska rekla, ze obe a ze to budou kluci, ze mi to moc slusi.... tak jsem ji rikala, ze po dvou tydnech je to asi blbost, ale co, bereme cokoli a v jakemkoli mnozstvi. 😉

evik73
12. únor 2010

Míšo kde jsi?Jsem z tebe trochu nervozní,že se neozýváš 😕

evik73
12. únor 2010

Třeba to už je poznat Cabalko 😀 😀 tak ty jdeš rovnou na UTZ?Žádná krev předtím?

cabalkova
12. únor 2010

eviku.... jj, taky nam je tam lupli toho 6. To, ze jsi to nedostala, je urcite dobra zprava... pro me to teda bylo o to slozitejsi, ze ja to pres utros nedostanu nikdy, musim ho napred vysadit a pak teprve prijde ms, ale jestli mas vyzkouseno, ze i s utrosem normalne dorazi, tak to je veeeeeelmi nadejne... jinak ja bych pocitala beznou delku lutealni faze od ET.... kolik ji mivas??

evik73
12. únor 2010

Nemám zkušenosti s Utrošem,takže fakt nevím...a jinak mívám cyklus pravidelně 27-28 dní 😕

cabalkova
12. únor 2010

eviku... jdu proste na kontrolu, mam donest ranni moc a jestli mi budou brat i krev nevim... ted jsem koukala, ze bych ten pristi ctvrtek teoreticky byla 5+1tt a to uz by mela byt videt dutinka, tak to asi resi podle toho... oni treba chteji, aby holky prisly na utz, i kdyz mezitim odmenstruovaly a tak... asi jiny CAR, jiny mrav... 😵

evik73
12. únor 2010

Asi to tak opravdu je s těmi Cary,každý to má po svém...ty jsi v Gestu,pokud se nepletu že?Taky jsme tam měli jít,ale nemají smlouvu s naší pojištovnou na IVF,tak jsme nakonec skončili v Motole 🙂

tulanek
12. únor 2010

Misanda je v poradku,ma navstevu preci,s chlebickama,jsem na to uplne zapomnela,psala jsem ji mno,jsem to nevydrzela 😅

cabalkova
12. únor 2010

Eviku, tak se tesim v utery na pozitivni zpravicky od tebe... 😉

evik73
12. únor 2010

Tuli taky jsi byla nerves jo?Tak ještě že jsi takový agent a hlavně že je Miša v pořádku 😀

Cabal budu se snažit podat ty nejlepší zprávy 🙂

tulanek
12. únor 2010

jo jsem rapl 🙂 uz jsem to nevydrzela 😀 holky od vcerejska me pali po kazde kravine zaha,fuj je to hnus,nejsem na to zvykla,ubec na to netrpim,mozna tak parkrat za zivot,po kile mletyho masa 😀

tulanek
12. únor 2010

ty podas ty nejlepsi zpravy,to je jasny proste!!!!! 🙂

cibka
12. únor 2010

tyjo další tehule cabalková velikkánskáááá gratulace jací taký 😉

tulanek
12. únor 2010

Cibi nazdarek 🙂

cibka
12. únor 2010

no to je jasný tulanku ani jiný zpravy nečekáme 🙂

cibka
12. únor 2010

ahojky tulánecku 😀

cibka
12. únor 2010

ja taky uplne zapomela ze ma misa navstevu sem se lekla ze se neco stalo 😲

cibka
12. únor 2010

holky jdu se vyčachtat a oholit nozky jeste sem pak nakouknu tak se zase nerozepiste at toho nemam moc na dočítání ju