Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
15. únor 2010

ifet, právě že mi nic neni...dneska mě ráno pálely bradavky, ale jinak fakt nic. prsa mě nebolí, podbřišek mě bral jenom jeden den a to je všechno...takže já jsem zdravá a asi i netěhotná...

boruvkova
15. únor 2010

HOlky jak vám přišli na ty protilátky? Přímo v caru nebo jste si vysetreni nekde vybehali? Ja bych ho chtela mit pred druhym ivf, ale jdeme na konzultaci az 12.brezna a bojim se, jestli bysme to vysetreni jeste stihli.

vysocanka
15. únor 2010

My je brali oba dva.. je to pekny svinstvo ty kortikoidy mam nahore asi osm kilo... ted jen aby to dopadlo..
ale musim rict ze to obema pomohlo, hodnoty se sniziliy a jsou jiz nyni v norme...

vysocanka
15. únor 2010

nam na ne prisli po tom prvnim nezdarenem IVF kdy nam vsechny embrya pozastavili vyvoj dostali sme zadanku do Prahy na speci vysetreni. Imuno k pani dr. Malickové na Karlák.

ifet
15. únor 2010

Misi já mám prsa citlivý jen na dotek...jinak nic...dneska zase cítím tlak v břiše, ale už jsem z toho zblblá...tak že nevím, ale určitě taky budeme těhu....musíme být 😀

misanda
autor
15. únor 2010

borůvko, dělají to v imuno centrech...mě napsala doporučení mudra, a jeli jsme. trvá to tak měsíc, než jsou hotové výsledky...někdy dýl...další měsíc trvá, než tě vůbec objednají 🙄 😠

vysocanka : já nemám díkybohu nahoře vůbec nic...asi ty hormony žádný na mě takhle nefungujou - nebo i kortikoidy ...

misanda
autor
15. únor 2010

ifet, tak to je dobré znamení, aspoň něco máš 😀 já mám fakt prd 😉

vysocanka
15. únor 2010

Misando tak to bud rada jak jsem jak koule nedovedu si predstavit jak budu vypadat v devatem mesiciiiiiiiiii to budu vazit snad metráááááááááák 😖

misanda
autor
15. únor 2010

vysocanka : hele, hlavní je, že bude mimi, no ne??? 🙂

vysocanka
15. únor 2010

jojo to je jasnackaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa je mi to uz vsechno jedno hlavne at tam aspon jeden prdousek je. 🙂 holky tak ja se k vam takhle prifarim neva? jsme vsechny na jedny lodi.. 🙂)))))))))))))))))))))))))

pecicka
15. únor 2010

misi jenom glostík, a pregnyl inj před odběrem, já jsem úplně zdravá, tak asi proto a nezlob a buď optimista, Hugouš tam je a hotovo

misanda
autor
15. únor 2010

vysocanka : se přifař 🙂 budeme rády 🙂

misanda
autor
15. únor 2010

peci, tak to máš dobrýýý!!! a v neděli máš teda první utz?

misanda
autor
15. únor 2010

holky, půjdu si umýt vlasy, a dělat obídka 🙂

vysocanka
15. únor 2010

ja mam nastesti vareno od vcerejska........ napiste mi pak jeste jestli mate nejake mrazacky a ktera z vas ma zavedena dve embryjka....
Peci tobe drzim moc moc palecky.. je to vsechno jeden veliky kolotoc...

boruvkova
15. únor 2010

otravuju porad s tim imunem, jeste prosim holky o info, jak vam ho delali? z krve nebo nejake stery?

ifet
15. únor 2010

Já mám dvě embryjka, ET byla 8.2. a žádný mrazáčky... 😉

vysocanka
15. únor 2010

Boruvko my jeli do te Prahy sebou sme vezli sperma, to pani doktorka nejak zkoumala, nemuseli byt spermie zive, zkoumala nejakou tu seminalni plazmu pak nam obema nabrali dve zkumavky krve a potvrdili se protilatky jak u me tak i u manzela a ten to mel jak v semeni tak i v krvi... klidne se ptej

evik73
15. únor 2010

Ahoj holky 😉
Míšo na krev jdu zítra,ale dnes jsem zkusila testík a je nega ☹ takže bohužel 😢 nejspíš nás čeká Ketík
Tak ať to vyjde vám ostatním děvčátka,musím věřit,že nám se povede příště 😉

pecicka
15. únor 2010

misi-jo, UTZ jestli jsou folíky a v pondělí by jsme jeli do Brna na odběry
vysočanka- děkuji moc, snad to dopadne 🙂 musíme holky věřít i když je to běh na dlouhou trať

pecicka
15. únor 2010

eviku, nesmuť ještě nemáš krev, moje kamarádka měla 14den test negativní a má dvojčátka 🙂

vysocanka
15. únor 2010

IFET tak to jsme jenom o den. 🙂 Eviku a ty jsi mela jenom jedno embryjko vid? a kolik mate vy mrazacku verim, ze se to povede... musime bejt silny a nevzdavat to...

vysocanka
15. únor 2010

presne tak jak ricka Peci dokud neni krev neni nic prohrané. taky znam spoustu holek co mely testy negativni a pak i HCG jim rostlo pomalinku a maji miminko🙂 😀

boruvkova
15. únor 2010

vysocanko, dekuju za konzultaci 😉 muzu se zeptat, kde v Pze jste byli?

Eviku, to me mrzi, ale porad mate mrazacky.. my nic, nas ceka dalsi IVF 😖
Holky ja jsem si rekla, ze to prvni ivf nevyslo, ale ze jsme s tim od zacatku meli stale nejake problemy, malo foliku, malo vajicek, zadna pk, ze proste jsme si na prvnim pokusu zjistili, jak na co reaguju a ze ten druhy proste bude lepsi🙂 A snad treba bude nejaka PK nebo mrazacci.

Jak jsem psala uz asi minuly tyden, ja jsem zacala menstruovat, test negativni, takjsem si predbezne ukoncila neschopenku a sla do prace, abych prisla na jine myslenky.. holky, ja byla tak blba, mohla jsem si doma jeste v klidu dodelat veci a shanet informace, obehat si dalsi vysetreni.. tady v praci jsem se nedockala zadneho uznani za to "sebeobetovani", naopak vsichni prudi. Kdyby mi neslo o to, brat aspon nejaky normali plat, byla bych jeste do minuleho patku doma 😒

evik73
15. únor 2010

Ahoj Peci,tak trochu mně to rozhodilo,ale to je život....

Vysocanko vítej u nás!Jj měla jsem jen jedno a máme ještě 6 mrazáčků,tak ještě nějaká šance tu je 😉

vysocanka
15. únor 2010

Boru pro dobrotu na zebrotu to znam..
Eviku byli jsme v Karlove nemocnici u pani doktorky Malickove mohla bych ti dat kontakt kdybys chtela... Vysledky nam po odberech trvali deset dni

boruvkova
15. únor 2010

Eviku a kolik dni jsi po ET? nerikala jsi, ze pujdes az na krev?

pecicka
15. únor 2010

Eviku, já když jsem to prožila poprvé a vyšlo všechno negativní, to je takový pocit bezmoce, vybrečela jsem se a co dál? Co nám holky jiného zbývá než bojovat, bez toho to opravdu nepůjde 😢

evik73
15. únor 2010

Vysocanko...ten Karlák je asi pro někoho jiného,my jsme na imuno byli v Podolí 😀
Boruvko to jsem říkala,že půjdu až na krev,ale zkusila jsem to,tak aspoň budu na zítra připravená ☹ jsem 16 dní po ET,to už by se muselo ukázat,když mi zaváděli blastocystu ☹

vysocanka
15. únor 2010

ja kdyz si vzpomenu na to co bylo kdyz mi minule rekli v planovany den trasferu.. pani... transfer nebude je mi lito..
pripadala jsem si ze se mi zhroutil cely svet.. :(