Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

kruela
15. únor 2010

a tuki, kdy máš testovat podle doktora?

tulanek
15. únor 2010

24... 🙂

kruela
15. únor 2010

tak to máme skoro stejný. já mám 26 🙂

ifet
15. únor 2010

Tuli jsem magor, že jsem ho dělala už dneska... 😅 a co ty? máš nějaký příznaky...já nic moc...trošku tlačí pupík, a malinko prsa, jinak nic...

tulanek
15. únor 2010

No tak Dada me trocha osprchla s tema priznakama,ale me boli proste kazdy rano na tu mrchu bricho a dneska teda cely dopoledne,uz to bylo neprijemny fakt...A rano kdyz lehnu na bricho,tak bradavky mam citlivy,coz nemivam normalne ani pred mrchou,ale nechme se prekvapit no,jak je videt,dopredu neni nic jisteho i kdyz si rikam,ze jsme s Broukem to meli vsechno podobny,tak porad verim 🙂 A Ifet,nejsi vic nervozni kuli tomu?Kruel avydrzis to do te doby nebo zkusis driv? 🙂

evaav
15. únor 2010

ahoj holky můžu se k vám přidat?
v roce 2007 jsem podstoupila v březnu inseminaci ale byla neúspěšná pak v květu IVF to se nám z 11 vajíček oplodnilo osm a pět bylo nejlepších na zavedení zavedli mi dvě a tři jsou v mrazáčku,z těch dvou se nám nrodila holčička dnes dvouletá Verunka narodila se troch dříve 31+4 no a ted 23.2 jedu do Sanusu v HK na ultrazvuk a přípravu na KET už beru Esrofem na sliznici tak uvidíme je mi 29let vlastně v dubnuž 30let musím si vás trochu přečíst

kruela
15. únor 2010

no tuli teda s těma prsama to mám podobně. taky je mám citlivé a to nikdy nemívám tak uvidíme. jo a taky mi přestaly chutnat cigarety. zaplať pánbůh. 🙂 no a jistě že to zkusím dřív. do 26 to nevydržím. poprvé to zkusím asi příští pondělí. 🙂

ifet
15. únor 2010

No to si piš Tuli, jsem magor...nemám příznaky a ještě ten brzkej test, a to jsem se dušovala, že si ho neudělám....keci v kleci 😀

tulanek
15. únor 2010

Ahoj Evaav,tak ty jsi nas povzbuditel,ze i na poprve to jde 🙂 a mas nadhernou holcicku 🙂 takze si jdes pro nanucky,to vam to krasne vyslo!! 🙂

vysocanka
15. únor 2010

EVIV ja taky chodim do Sanusu ale v Jihlave... jinak se urcite pridej. 🙂

tulanek
15. únor 2010

Ifet na priznaky prd,vis co psala Dada,my to mame za priznaky a ono treba kulovy...Kdy mas testovat oficialne?

ifet
15. únor 2010

no až 22.2. 😉

kruela
15. únor 2010

no vidím, že máme ty testovací datumy opravdu skoro stejně. tak doufám, že se nám u všech povedou // 🙂

tulanek
15. únor 2010

pakoušku 🙂 jjeste tyden pred tebou,nic neni ztraceno!!! 🙂

kruela
15. únor 2010

ifet souhlasím s tulankem.. máš fakt ještě čas.

ifet
15. únor 2010

No jsem blbka...no musím se zase zklidnit a vyčkat 😀 doufám, že to holky dáme a touhle hroznou zkouškou projdeme 😀

tulanek
15. únor 2010

i ja doufam 🙂

kruela
15. únor 2010

taky doufám 🙂 to dáme holky

tulanek
15. únor 2010

musime!!!Jinak to nejde!!! 😀

ifet
15. únor 2010

juchů...dáme to...tak už půjdu pomalu dom z práce...dneska jsem poprvé...docela pohoda...

tulanek
15. únor 2010

Tak ty jsi jeste testla a jeste sla do prace?No klobouk dolu teda 🙂 tak apson jsi se tam zabavila,vid?

ifet
15. únor 2010

No právě...doma bych se už picla...jen jsem včera šla spát až v jednu...nemohla jsem zabrat, tak jsem dneska jak přejetá parním válcem...

kruela
15. únor 2010

to taky zírám. to bych nedala, testovat a ještě v práci. jseš dobrá - klobouk dolů. 🙂

tulanek
15. únor 2010

tak to verim,musi to byt velkej nezvyk 🙂 tak hezky odpocivej az dorazis domu 🙂

ifet
15. únor 2010

holky vy jste zase dobrý, že to zvládáte sami doma...to by mi šlehlo...tak zatím pa a držte se 😀

kruela
15. únor 2010

tk zatím paholky, jdu ukuchtt něco manžovi. zatím papapa

tulanek
15. únor 2010

paaaa 🙂

pajka00
15. únor 2010

Evi-jsem stejná povaha v tomto...taky se hned nevěším a snažím se na tom najít to lepší a hned řeším,jak budu pokračovat dál.. Nezapomeň, že tady máš pořád podporu a spoustu bab,co ti drží palce🙂
Holky-já jsem napnutá kdo bude další...tuli?🙂)

cabalkova
15. únor 2010

Ahoj holky, tak jdu dneska za vami s blbou zpravou. V patek jsem se taaaak radovala, ze mame konecne po letech //.... a v sobotu jsem zacala krvacet a bylo to vsechno v pytli.... dneska jsem volala do CARu, jestli bych nemohla prijit na utz, aby na me koukli, ale rekli mi, ze se mnou stejne nemuzou nic delat, ze mam byt v klidu a vydrzet do kontroly, na kterou jsem objednana na ct a dal uzivat utros... dneska jsem mela teda sileny ms krece, tak jsem presvedcena, ze to mimi vzdalo, ale musim zrat pilule a jeste si tuhle agonii prodluzovat.... jsem nestastna a nastvana zaroven....

pecicka
15. únor 2010

ahoj holky, tak jsem se zase nachvilku dostala k pc a dočítám a dočítám