Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pecicka
15. únor 2010

cabalkol nesmuť ☹ a ty už sis dělala testík a vyšel pozitivně?

pecicka
15. únor 2010

TULI A JAK SE DAŘÍ TOBĚ? 🙂

tulanek
15. únor 2010

Pajko Pajko,ty mi davas,ty ve me fakt veris,vid? 🙂 moc rada bych ti v nedeli udelala radost!!!Doufam,ze nase ocekavani splnim 🙂 ale prede mnou je jeste Hugous 🙂 tak bacha!!!

Cabal do prcic,to je v prdeli...Rozjela se mrcha na plno???To me hrozne mrzi 😢

pecicka
15. únor 2010

paji a chodíš pořád do práce?

tulanek
15. únor 2010

Ahoj Peci,dekuju za optani,mam se fajn,jen me cely dopoledne dneska bolelo bricho fakt,jak kdyz to mam kazdou chvili dostat,ale na stesti nic,ted jsem byla i na velke,pajdon ze to pisu a jen pruhlednej vytocek,nepatrnej 🙂 takze kdyby se neco melo dit,uz bych spinila,kdyz jsem byla hodit bobka...Nebo vzdycky jsem to tak aspon mela..

pecicka
15. únor 2010

bětšinou co slyším od holek, tak vždycky kdo popisoval v průběhu do testu tady ty příznaky co na ms, tak byl těhotný....mě nic nebolelo a ani mi nic nebylo a taky z toho nic nebylo ☹ tak snad teď to vyjde 🙂

evik73
15. únor 2010

Tak jsem zase tady holky a koukám,že se to začíná nějak sráááát!!!
Cabalkova ráda bych ti řekla něco na povzbuzení,ale nemám slov 😒 třeba to bude ještě dobré i přes to krvácení,pokud jsi měla dvě,tak to mohlo vzdát jen jedno,ale vím jak ti je,do kontroly to bude těžké,držím palce,at to zvládneš!!!!

pecicka
15. únor 2010

jo už by to chtělo nějaké pozitivní zprávičky, ať nás něco žene kupředu 🙂 holky, úplně vás chápu, já na tom byla v listopadu podobně a do toho vánoce, hrůza 😒

tulanek
15. únor 2010

kujvaaaaaaaa,neco pizitivniho by to chtelo 😔

pecicka
15. únor 2010

tuli, tak je to na tobě 🙂

evik73
15. únor 2010

Peci,to jo,fakt by to chtělo něco pozitivního 🙂

evik73
15. únor 2010

Já jsem to dneska tak prolítla,ale Ratatooy psala,že byla u doktora a má to potvrzené že?Tak Ratatooy gratulace převeliká!!!!!!

tulanek
15. únor 2010

A na Misi 🙂 snad to tady zasejc nakopneme 😎 🙂 ach jo,jen me mrzi,ze to neni nakopnuty furt,ze se to nekomu fakt musi posrat... ☹

evik73
15. únor 2010

Tuli,to by bylo super,kdyby to každé vyšlo,ale tak to prostě nefunguje 😖 A ještě někdo nový se přidal,tak vítám do klubu,jsem trochu mimo,tak snad už jsem na nic nezapoměla 🙂 A je to na vás Tuli a Míšo,musíte tady ty váhy zase dorovnat 🙂 🙂 a Brouk vlastně ještě,ale ta už to má v kapse(teda spíš v pupíku) 😀 😀

pecicka
15. únor 2010

tuli, nedá se nic dělat, život není jen o krásných a pozitivních věcech, jsou i nehezké zprávy, abychom se později mohly těšit zase na ty krásné....

pecicka
15. únor 2010

začínám mít taky nějaký strach ☹

evik73
15. únor 2010

Peci tak to nesmíš,zažeň chmury a pojď do toho.že se to prostě povede 🙂 🙂 ty už jsi si to špatné vybrala v listopadu a ted to vyjde!!!!

pajass
15. únor 2010

hlásím dnešní kontrolu, hcg v krvi nula nula nic ☹

pecicka
15. únor 2010

paji, hlavu vzhůru, jednou to přeci musí vyjít 😒 je mi to líto

pecicka
15. únor 2010

evi, já ve skrytu duše doufám, že mám vybráno a teď, že to klapne 🙂 tak moc bych to přála všem

tulanek
15. únor 2010

no a dneska je den proste na hovno a bez pardonu 😢 Pajass,taky me to moc mrzi,chjooo,zazraky na krvi asi jen obcas koukam ☹ tak ti jediny,co muzu prat,at ti je cas rychlym lekem,nic jinyho tady asi nepomuze... ☹ no my to s Misou proste musime dat,za vsechny nahodit trochu pozitivna 🙂

cibka
15. únor 2010

ahoj holky tak jsem vás dočetla a nechci se opakovat eviku je mi to líto ☹ ale nevzdavej to zítra budes moudřejsí a cabalkova holky mají pravdu kdyz si mela 2 tak to treba vzdalo jednou a druhy bude ok ale je hloupý ze musís cekat az do čtvrtka
jinak ja sla dnes k dr na tu injekci nejdrí´v mi sestra rekla ze jestli to nedostanu do čtvrtka ze mam prijít až ve čtvrtek tak jsem ji rekla ze mi do telefonu rekla ze mi ji da dnes tak mi ji nakonec prdal a rekla ze do 14 dnu to dostanu a kdyz ne tak si mam udelat test, pak sem sla na internu a mam opet nízkou tepovou frekvenci 42 tak pod narkozou musim mit nejaký opatreni takze ted jen čekam az se ta mrcha rozhoupe a ja muzu začit stimulovat 😉

tulanek
15. únor 2010

cibi a tehu teda fakt byt nemuzes jo? 🙂

cibka
15. únor 2010

tulanku tehu nejsem je to nepravdepodobný nedozravají mi vajucha ☹

tulanek
15. únor 2010

a jeejej,to je jak ja,mas PCO?

cibka
15. únor 2010

ne ne nic takovýmo mi nerekli že bych mela jen prostě foliky vyrostou ale jsou strasne malý, prý mam nepravidelnou ovulaci ale kdyz jsem byla na laparce tak pry je vse ok tak teda nevim

tulanek
15. únor 2010

ahaaa,no ja to mam taky tak nejak,nedozravaji mi vajicka,pac mam moooc folikulu a zadny velky,jen prcky 🙂

vysocanka
15. únor 2010

Cabal a kolikaty den sii testovala?

pajass
15. únor 2010

smázla jsem se

1) Salopa 27 let, PCO, protilátky proti spermiím,26.1. UTZ 35 folíků, OPU 28.1. OHSS, Pronatal Praha
2) Aladin 30 let, 13.2. 20 foliků, OPU 17. 2., Fertimed Olomouc

Čekatelky na // :
1) Evik73 37 let (bez vejcovodů) ET 30.1. ko 16.2. zavedena 1 blastocysta / 6 zamraženo / CRM Motol
4) ratatooy-ET2.2 ko17.2 jedno mimi
5) Broukb 24let ET 6.2. zavedeny 2 miminka,Genett - Praha (žádný mrazáčci)
6) Tulanek 22let ET 8.2. Test:24.2
7) Misanda, 26let, imuno problémy, zaveden Hugo - Pronatal Praha
8) Kruela, 26 let, zavedeny 2 miminka - Reprofit (žádný mrazáčci)
9) Cabal, 35 let (ale uz jenom 10 dni), zadne problemy nezjisteny, zavedeni dva cudlici (30.1.), 18.2. KO - Gest Praha
10) Ifet 27let - zavedený 2 kjukánci, ET 8.2.2010

Takze znovu, spletle jsem si mesice

Pozitivní test:
1) Pajka ET 28.1. -6.2. //

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

Čekatelky na další IVF:
1) Lumpajda, 29 let, (PCO a teratospermie) další pokus duben/květen - 2.IVF
2) Antoaneta, 30 let, (1 vejcovod, pomalé spermie), březen/duben - 2.IVF
3) Abig, 29let (PCO, malé množství spermií, co si myslí, že jsou na Hawai), březen/duben - 2.IVF
4) Boruvkova, 31 let, (astenoteratozoospermie), Sanatorium Pronatal, 2.ivf duben/květen
5) Pecicka, 38 let, Reprofit Brno, 2. IVF únor

misanda
autor
15. únor 2010

ach jo, holky ☹ tady se to teda pěkně sere ☹

takže v neděli aspoň oznámí Tuli jednu velmi pozitivní zprávu!!