Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
15. únor 2010

Cibi,ahoj 😉 hele,hlavu vzhuru,je to cely o nervech,ale clovek se nesmi proste nechat,musis se nadechnout a proplout tim,nasrat se a rict si,ja to dam 😉 me to tady dneska taky nedodalo moc odvahy,ale prece kuli tomu nezahodim vsechny nadeje a sance hm 🙂 hlavu vzhuru devce,nic predem nevzdavej,nadechni se a pluj 🙂

cibka
16. únor 2010

krásné utérní ranko,doufam že ste se pekně vyspinkali
eviku držim ti palečky at je vše ok a dej vědět
já ještě hodku a mažu domu z prace tak se opatrujte a žádný chmurny psaní dneska ju 😉

ratatooy
16. únor 2010

Dobré ráno cibka je rani ptáče.já už taky čumákuju.no holky co to tady včera bylo?sami fnukani dostanete na zadek.dneska hlavy vzhůru a do boje vždyť ještě víte prd jak jste dopadli.Evik půjde pěkně na krev a přinese dobrou zprávu.a ostatní taky jasný🙂

pajka00
16. únor 2010

dobré ranko kočenky....Cabalko nechci tě odrazovat, ale natestu ti ještě // ukáží i když nebudeš těhu....bohužel v té moči to zůstává ještě....já jsem potratila a ještě týden jsem tam // měla.....no a po revizi jsem to už nezkoušela..proč taky...takže jen tak, abys nebyla pak moc zklamaná 😔
Jinak všem přeju hezký den a všem posílám pozitivní energii🙂

cibka
16. únor 2010

ratatooy nejsem ranní ptáče ja mela noční 😀

cabalkova
16. únor 2010

ahoj holky, tak jsem rano pocurala papirek a na nem uz nic, takze vysazuju utros, aby ms mohla poradne probehnout, takhle je to jenom trapeni, sileny krece a krev nula nula nic... jsem teda na.rana na celej svet, ale bude to dobry, jedeme dal...

Pajko, asi jsem tam toho hcg nemela tolik, ona ta carka v patek byla celkem slaba... takze tak...

ratatooy
16. únor 2010

Cibka tak se dobře vyspí.cabalko to je mi líto já bych tak chtěla aby se to povedlo všem.a kolikátý den jsi

ifet
16. únor 2010

Ahoj Cabalko, taky mě to moc mrzí...tohle je prostě k posrání...něco třeba rozbij, třeba se ti trošku uleví od vzteku...

pajka00
16. únor 2010

Tak to je mi moc líto....ale jak psala evik-je lepší dřív než později a podruhé se to určitě povede...ono to přejde a budeš pokračovat dál🙂Držím moc palce.

salopa
16. únor 2010

Dobré ránko. Tady je to nějaký smutný. Jak jsem vás dočítala, tak se mi úplně chtělo brečet ☹
Ale holky, musíme bojovat. PRostě život je takovej. Je to těžký a prostě to bolí...ale my to musíme zvládnout.
evi: držím pěstičky, aby dneska ta krev dobře dopadla..mooccc 😉
caba: Mrzí mě to, ale drž se holka. Příště to vyjde. Hlavu vzhůru. Držím pěstičky.
pajass: Vysmutni se a jdeme dál...uvidíš...ono to musí vyjít. Když ne napoprvé...tak napodruhé ano 😉
JInak ratat, brouk a všem co mají // čárečky..tak mooc gratuluju 🙂 A hezky odpočívejte a mimísky hýčkejte.
misa a tuli nám už taky brzo potvrdí // a bude tu samá těhulka.
peci: nebooj..vajucha budou a jaký, se budeš divit ještě jaká jsi prvotřídní slípka 😀
cibi: supeeerr...za chvilku je tu mrcha a hurááá na to:o)
Jinak já byla včíra na kontrole na UTZ a KET se zatím nekoná, bo ještě opravdu musím počkat 😒 Mě minule doktorak navnadil a teď jsem dostala takovou malou spršku mno 😒 Ale tak když už to člověk vydržel tak dlouho, tak další měsíc to zvládnu. Koukám,že budu mezi posledníma:o)))

ifet
16. únor 2010

Misi a Tuli to testování fakt musíme vydržet, páč včera jsem psala svýmu doktorovi a on mi napsal, že se // nikdy nemůžou spolehlivě ukázat dřív než za 14 dní od ET...tak v to budeme doufat a uvidíme příští týden... 😀

suzanna
16. únor 2010

cabal 13 den po ET by uz nemel byt pregnyl v tele,takze to tehu bylo, nebo jeste i je,takze to nevzdavej ,je i normlani,ze se obcas krvaci ja kdyz sla na KO dr.se me ptal jestli jsem krvacela,takze ti rikam nevzdavej to a hlavne bych si tam nestrkala ten tampon,ale vzala bych si radeji vlozku.
Jinak moc velika gratulace vsem co nasli na testiku // a na vsechny ostatni moc myslim,aby tomu taky brzo tak bylo 😵

evik73
16. únor 2010

Ahoj děvčata,tak krev odebrána,ale volat si mám až ve 13 hodin 😒 ale už nečekám dobrou zprávu,protože v noci to byl masakr,jak mi bylo zle,ale ta mrcha se pořád ještě nerozjela 😕 křeče do břicha a snad každou žílu v nohách jsem cítila,co to bylo za bolest.Jinak pokud to bude nega,tak mě objednají do poradny a domluvíme se na ten Ket.
Všem děkuju za držení palečků,dneska už žádný chmurný řeči a zvesela do dalších dnů 🙂 🙂

salopa
16. únor 2010

eviku: A tak ještě počkej do té jedné, budu držet furt pěstičky. 😉

evik73
16. únor 2010

Salop to víš,že musím vydržet,ale to prostě poznáš ☹ Tak se koukej dát do kupy,protože v březnu by jsme mohliy jít na Ket pospolu 🙂

broukb
16. únor 2010

ahoj zlatíčka..Eviku já pořád věřim a pořád držim palečky 😉 Jinaku nás ráno krásná změna..čmárka pěkně tmavne 😀 tak snad si tam ty prdouškové lebedí 😀
Cibko to je super, už budeš brzy stimulvat a za chvilku budeš hlásit //. Stejně tak jako všechny ostatní, já tomu moc věřim a chci tomu věřit, protože holky tenhle rok bude opravdu plodný 😀 Kůň s námi všemi

broukb
16. únor 2010

1) Salopa 27 let, PCO, protilátky proti spermiím,26.1. UTZ 35 folíků, OPU 28.1. OHSS, Pronatal Praha
2) Aladin 30 let, 13.2. 20 foliků, OPU 17. 2., Fertimed Olomouc

Čekatelky na // :
1) Evik73 37 let (bez vejcovodů) ET 30.1. ko 16.2. zavedena 1 blastocysta / 6 zamraženo / CRM Motol
4) ratatooy-ET2.2 ko17.2 jedno mimi
6) Tulanek 22let ET 8.2. Test:24.2
7) Misanda, 26let, imuno problémy, zaveden Hugo - Pronatal Praha
8) Kruela, 26 let, zavedeny 2 miminka - Reprofit (žádný mrazáčci)
9) Cabal, 35 let (ale uz jenom 10 dni), zadne problemy nezjisteny, zavedeni dva cudlici (30.1.), 18.2. KO - Gest Praha
10) Ifet 27let - zavedený 2 kjukánci, ET 8.2.2010

Pozitivní test:
1) Pajka ET 28.1. -6.2. //
2) Broukb, 25let Genett Praha ET 6.2. - 14.2 //

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

Čekatelky na další IVF:
1) Lumpajda, 29 let, (PCO a teratospermie) další pokus duben/květen - 2.IVF
2) Antoaneta, 30 let, (1 vejcovod, pomalé spermie), březen/duben - 2.IVF
3) Abig, 29let (PCO, malé množství spermií, co si myslí, že jsou na Hawai), březen/duben - 2.IVF
4) Boruvkova, 31 let, (astenoteratozoospermie), Sanatorium Pronatal, 2.ivf duben/květen
5) Pecicka, 38 let, Reprofit Brno, 2. IVF únor

salopa
16. únor 2010

evik: Hmmm...člověk svoje pocity tak nějak už zná, co 😒 A tak já u tebe ještě furt doufááám. Mno já se snažím...si připadám už v pohodě, ale paní doktorka o tom přesvědčená ještě nejni 😠 Mno supeeer..aspoň bych nebyla sama 🙂 Teda pokud už to v březnu klapne, páč jestli ještě řekne další měsíc, tak mně asi šodne 😝 🙂

lumpajda
16. únor 2010

Ahoj holky, tak jsem dočítala a koukám, že včera bylo nějaké černé pondělí pokakané ☹ , to je fakt v prd.., svět jeden posr.., nespravedlivej, Eviku, Pajass, Cabal, je mi to strašně moc líto, držte se a nevzdávejte to, musíme bojovat dál.

Ratat, tobě moc gratuluji k potvrzení těhu, pěkně pupíčkuj.

Miši, Tuli, Ifet a ostatní co čekáte, držím mooooc palečky, ať se dočkáte //, musíte tady zvednout morálku.

Koukala jsem na tu imunologii, nemáte některá zkušenost s iminologií v Plzni? Jak dlouho to trvá a jak dlouho pak trvá léčba než můžeš jít znovu na IVF?

tulanek
16. únor 2010

Ahoj holceny 🙂
Tak Eviku,ja mam nervy s tebou a jeste hodinu musime vydrzat....Ja porad verim!!!! 🙂 mrcha uz by dorazila jinak...A Cabal,mrzi me,ze to bohuzel nevyslo,musi byt fakt asi jedno z nejhorsich,kdyz uz clovek se zacina tesit a pak najednou podpasovka ☹ ale drzim ti strasne moc palce,at se z toho po psychycnu co nejdrivdostanes,vynadavas se a at muzes zacit co nejdriv znovu..Drz se!!!A Ratatoooy,tobe gratuluju k ultrazvuku!!!!!!Ja te vcera uplne nejak preskocila ☹ urcite bude vsechno dobry,uvidis holka!!!!! 🙂 Brouku,ty jsi mi udelala moooooc radost,ze druha sili,to je moc dobre,to znamena,ze i miminka silej!!!! 🙂 a Pajko na tebe taky porad myslim,at jsi v pohode i s miminkama nebo s miminkem,at si to proste muzete co nejdriv zacit uzivat!!! 🙂 ostatni moc zdravim

ps:Salop vydrz,vim ze to musi byt sileny to cekani,ale vsechno zly na neco dobry a tady verim ze to plati!!! 🙂

pajka00
16. únor 2010

ahoj tuly...no já pořád čekám na tvůj test🙂))..ještě aspoň 2 dny,aby to bylo 10-tý den ne?🙂 No napjatá jsem jak šráky...nemluvě o evikovi.

tulanek
16. únor 2010

Ne ne ne,ja kdyztak opravdu az nedele 🙂 musis na me poradne plyvat ty tvoje bacilky 🙂 no Evik jeste pul hodky,taky jsem na nerva..

ifet
16. únor 2010

Tuli vydrž...pěkně až v neděli...četla jsi, co mi napsal včera můj doktro???

tulanek
16. únor 2010

Jo jo prave,ja na to verim!!!Oni vedi proc to rikaj 🙂

ifet
16. únor 2010

Přesně tak...bych si dala facku 😕

salopa
16. únor 2010

tuli: Mno ani nijak nic jinčího nezbejvá 😕 Ale uvidíme. Jako i příští měsíc to zkusím. Jako prodlužovat to nechci ani snad vo den :o)Jen si říkám, že když už teď takový blbosti, tak jestli to klapne 😨

salopa
16. únor 2010

Jinak eviiikuu...jsem napnutá jak špagááát

tulanek
16. únor 2010

Ja vim,musi to bejt nekonecny a co tyden nebo spis i den na vic cekani,tim musi byt clovek nedockavejsi... 😕 ale jo,musis verit ze to klapne a jit do toho pozitivne naladena,ze mas telo hezky pripraveny a oni budou mit čupr bejvak 🙂

tulanek
16. únor 2010

Eviku tak tfuuuuuuuuuj tfuuuuuuuuuj tfuuuuuuuuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

salopa
16. únor 2010

Je to taaakkk...člověk je od přírody nedočkavej mnoo. A já ještě víc. A hlavně když an dochtor minule byl tak andšenej výsledkama...se picnu:o)Mno jen aby:o)Bo je právě z těch mrazáčků menší pravděpodobnost 😒