Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

broukb
17. únor 2010

ten Tulik je děsnej spáč..já má teď zas problém, že se budim hrozně brzy a pak nemůžu spát ...no a pa to zalomim odpolko 😀

pajka00
17. únor 2010

Miši já jsem měla dávku 250..ale je to taky podle hladiny hormonů v krvi, věk atd... a měla jsem puregon.
No...mně kartář řekl letos miminko....takže já spoléhám na to,že je to ono🙂)takže věř tomu,že druhý pokus vyjde...to je bez diskuze!!
Jo peci-pořád jsem v práci a nemíním zůstat doma,pokud to jen trochu půjde a nebudu mít žádné problémy, určitě budu v práci. Dokonce plánuju ples za 14 dní. Už máme koupené lístky,šaty.....Miláček se mě ptal-kam se ženu, když jsem těhu-tak jsem mu řekla,že nebudu tančit rokenrol, ani se opíjet, prostě jen se pobavit opatrně....nemíním sedět doma na zadku jako kdybych měla lepru--jsem přece jen těhotná a to není žádná nemoc,no ne? Když jsem čekala druhé, spadla jsem ve 4 měsíci ze schodů a nic....tahala jsem od začátku dvouletého prvorozeného..protože co mi taky zbýválo a bez problémů, tak i když vím, že mi už není 20...tak spoléhám na to, že pokud to má být všechno v pořádku,tak prostě trochu pohybu fakt neuškodí🙂 Vždy´t sportovkyně normálně makají i v těhotenství, běhají atd...tak co my bysme musely ležet jak lazaři jen proto,že jsme byly na IVF?🙂

pecicka
17. únor 2010

misi-je to asi tak, jak říkáš, tak já budu věřit, třeba všechno klapne a příetí týden to všechno proběhne
🙂

pajka00
17. únor 2010

Peci-tak budu moc držet palce a musíš o všem samozřejmě informovat!! 🙂

misanda
autor
17. únor 2010

brouku, ty na to máš teď největší právo, aby sis dala šlofíka odpoledne i s broučatama 🙂

misanda
autor
17. únor 2010

pajka : mě zase říkala, že budu rodit 2011 😉 a otěhu při druhým IVF, tak to by i vyšlo nakonec 😀

hele, těhu přece neni nemoc!!! myslm, že když to člověk nepřehání, tka může dělat prakticky to, co normálně...

ratatooy
17. únor 2010

Pajka myslíš 28.1 a kdy jsi měla ms já byla na et 2.2 a poslední ms byla 6.1

pajka00
17. únor 2010

😀 jasně že 28.1...jsem nějak napřed🙂) poslední MS jsem měla 14.1....tak to je ale zajímavé, že ty jsi dýl těhu....i když jsi byla později na transféru-no ale když se to počítá od poslední menstr.tak je to jasné.

pecicka
17. únor 2010

paji neboj, s kým jiným než s vámi bych to měla probírat 🙂 mám ten sám názor jako ty, tak jsi mě malinko uklidnila🙂 já se všema třema makala a na mateřskou nastupovala 4týdny před porodem a bylo to tak nejůepší...doma člověk msyslí akorát na ptákoviny 😖 a jinak se citíš? 🙂

pajka00
17. únor 2010

kruciš miši-tobě by to fakt vyšlo....leden,únor🙂)) podle toho, kdy začneš....takže-holt pak nevěř kartáři 😀
taky jsem nastupovala na mateřskou ..teda 6 týdnů tuším se chodilo normálně....ty sis to ještě zkrátila-ale tím líp....Chodila jsem normálně do práce, takže pokud opravdu zdraví dovolí-budu chodit i dál.
Je mi fajn-až na ty prsa....katastrofa, jak mě bolí, v noci jsem šla na záchod a musela jsem si je držet,aby se nehýbaly...jak bolí..potvory🙂 Jinak břicho skoro vůbec, jen občas mi přejde takový mírný pocit vánku jako na mrchu pár minut,ale hned to zase přejde.....ale musím říct, že když přijdu z práce, tak se najím , lehnu k TV a na 20minut usnu...a to sedím celý den na zadku a z práce jedu autem!!! Dorazím k domovu a jsem tak unavená,jakobych šla přes horu🙂

pecicka
17. únor 2010

bude tím tím, těhulko 🙂

misanda
autor
17. únor 2010

držet prsa 😀

pecicka
17. únor 2010

a pak, že to máme my ženský jednoduchý 😀 prd 😀

ajush
17. únor 2010

Ahojte,som po 2. IVF ale mám zmišané pocity.Už v deň transferu ma začali bolieť prsia, navaly tepla a vôbec,príznaky ako pred M. Som 3. deň po transfere.

pajka00
17. únor 2010

asi to bude fakt tím těhotenstvím🙂)) ale proč někdy spí přítel, když přijde z práce-tak to fakt nevím 😀

broukb
17. únor 2010

Pájko jámám stejný názor,nehodlám sedět doma a vzdychat, že jsem těhu 😀 Jen do tý práce se neženu, ale to kuli tomu, že tam dělám 12 tky a to bych tam nevydržela...No já si byla vpondělí večer sednout s kamarádem a s manžou v hospodě..podotýkám žádná zaflusaná knajpa skoro nikdo tam nebyl a skoro nikdo tam nekouřil, pila jsem juicík a moje máma se mohla posrat když mi zavolala a zjistila, kde jsem 😀 No a pak tu byla kámoška s malim a taky jsem ho normálně chovala, jako moc jsme nehopkali, ale přesně jsem si říkala, že maminy co už jedno maj tak taky chovaj to starší 😉

pajka00
17. únor 2010

jo přesně tak...já to prostě tak beru...te´d teda jediné co, tak netahám nic těžkého-to mám strach, ale jinak všechno jako dřív...prostě-jestli je to OK, tak to vydrží a hotovo!🙂

pecicka
17. únor 2010

holky, jsem ráda, že mě utvrzujete v tom pohledu na celou věc, jsem taky zastánce toho, že když to má být, tak to prostě bude a když ne, tak dřív nebo později by to stejně odešlo....je to tvrdá realita,ale je to tak

ratatooy
17. únor 2010

Holky já taky dělám všechno chodím s kamaradkama na kaficka já teda kafe nepiju ale sem tam si dám i deci vína když mám chuť.ale chodíme do nekuřácký hospody.holky včera se prej na mě ptala tchýně a manza ji teda řekl že jsem tehu a ona div hned nezačala vztahovat z půdy nějaký starý postýlky že mají dvě a tak znáte to.to jsem moc nadšená nebyla já chci na své dítě a hlavně první novou postýlku že?toho jsem se trochu bála

pecicka
17. únor 2010

ratatoy, to víš že jo, je to tvoje první, tak si kup všechno sama a nový, takový, jaký se líbí tobě a nenech si do toho kecat

pecicka
17. únor 2010

ratatoy, ztrácím se, ty jsi po ivf?

broukb
17. únor 2010

Ratat tak to je ještě dobr my máme u tchánovců už od předloňskýho srpna opravenou postýku ze 30 let ještě tu síťovanou a máme už jí vpokoji, protože tchán už prostě nemohl vydržet 😀 tak zatim nic neříkáme a tiše jí tam trpíme a pak nějak vyřešíme to, žejí tam nechceme...no a nebo jí tamnecháme, ale domu mi to nepáchne 😀 😀

pecicka
17. únor 2010

broučkuk tak i tobě se snaží kibicovat do výbavičky? 😀

broukb
17. únor 2010

jojo a hlavně moje mamka ta by nám nejraději vybrala a zorganizovala všechno...jenže já sem taková palice av tomhle si prostě dělám co chci a nebo to dělám tak aby to vypadalo, jako že je to její nápad 😀

pecicka
17. únor 2010

chytrá holka 😀

pecicka
17. únor 2010

holky protože jsem prošla jen tím ivf co je to ten KET a IUI, promiňtě, že se tak hloupě ptám, v tom ještě nemám zkušenosti 😒

ratatooy
17. únor 2010

Pecicka jsem po prvním ivf.holky to je něco broučku já slyším jen jedno slovo že by jsme mohli něco tak nebo tak nebo si něco vzít a nekupovat zbytečně nový a já jsem jak když pichne do vosího hnízda.to tě lituju to vás muselo ale deptát koukat na postýlku takovou dobu co jste se snažili.jéžiš a to máme proti nim stavet barák??no to ne.holky já na to jen pomyslím a berou mě všichni čerti.

pecicka
17. únor 2010

ratatoy-není, jak býtsami a daleko od bou rodičů,že? tAKY JE MILUJI, NEDOVEDU SI PŘEDSTAVIT, ŽE BY NEBYLI, ALE CHVILKU A DOM.......

pecicka
17. únor 2010

a jaký byl u vás problém, jestli to teda můžu vědět?

ratatooy
17. únor 2010

Pecicka jj přesně tak mi když jsme se s manzou seznámili tak jsme u nich bývali celý víkendy a to šlo takhle dva roky a po svatbě se to u mě úplně otočilo že k tomu mám úplně averzi či co.a fakt mi stačí je vidět jednou za dva týdny.a ještě tchán ten je tak zvědavěj že když jsem jela pryč a manza se šel se mnou k autu rozloučit tak tchán šel s náma a cucel nám do huby.to by mě šlak trefil