Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

broukb
18. únor 2010

Ahoj martafoni hele to je strašně těžký, vlastně nikdo nevíme, jestli to jsou příznaky těhu, nebo po těch hormonech 😒 jinak mě třeba zas až tak nic nebylo, jen občas bříško jak na MS, ale jen chvilkové a pak to přešlo a na dotek citlivá prsa...Držim palce ať i ty objevíš // 😉

broukb
18. únor 2010

chrobáčku děkuju za info...zkusim se tam domluvit osobně, až tam dneska pojedu pro ten utrouš a když tak zajdu příští týden na svojí gyndu 😉 teda to jsem vůbec nevěděla, že to může být i mimoděložní to čumim 😕

ifet
18. únor 2010

Brouk ty jsi mě uklidnila, jsi snad jediná, která má příznaky jako já...budu testit o víkend 😀

suzanna
18. únor 2010

martafoni ja jsem 5 dni po ET take skoro nic necitila a myslela jsme si,ze to zase nevyslo.Priznaky jsem zacala mit az tak tyden po tom ,co jsem mela na testiku // 🙂 takze bud v klidu.

chrobacek
18. únor 2010

no určitě jsou to vyjímečné situace, ale za dobu co jsem na koníkovi tak jsem to už nekolikrát četla..

martafoni ... myslím, že je velmi tenká hranice toho co jsou hormony a těhu ... mě po obou ET bolela prsa, bříško nafouklé .. a nic z toho... takže asi je to fakt těžko poznat vydrž na testík 😉

chrobacek
18. únor 2010

holky už tady máte všechny po stimulce nebo někdo začíná?

martafoni
18. únor 2010

Moc vám děkuji za uklidnění. To čekání je opravdu hrozné, někdy si říkám, že bych to nejraději zaspala 🙂 Už za sebou máme jeden transfer, který bohužel nevyšel, tak doufám, že teď to vyjde. Minule jsme měli jen jedno miminko a to to asi vzdalo. Teď máme dvě, tak doufáme, že teď se to povede.

suzanna
18. únor 2010

martafoni urcite to s dvouma mimisema vyjde 🙂 Drzim palecky 😵

chrobacek
18. únor 2010

marta.. hlavně pozitivně !! mysli na to , že tam jsou a čekej až o sobě dají vědět 🙂

ratatooy
18. únor 2010

Brouk právě že i z tohohle může být mimodelozni protože než se embryjko uhnizdi tak cestuje a může zacestovat do vejcovodu.ale berou na utz tak dlouho protože čekají na srdíčko aby věděli jestli je to ok. martafoni já nevím ty příznaky někdo nemá žádný.mě teda chvíli bolely prsa pak ne pak zas jo a každý ráno mě budí bolesti břicha.jinak se u mě hodně střídali pocity úspěchu a neúspěchu.a taky se mi trochu měnila nálada no někdy možná víc.jeden den jsem šla na záchod vzpomela si jen tak na manzu že je ještě v práci a začala jsem bulet a tak jsem tam tak seděla a bulela🙂

broukb
18. únor 2010

joo ratat má oravdu já taky bulela u všeho..a bulim pořád 😀 jo a jediný, že jsem najednou všechno strašně cítila až extrémě..

broukb
18. únor 2010

teda jako myslim vůně a smrady, abych byla přesná. Ratat je mi jasný, že čekají na srdíčko, když já bych už táák ráda věděla jestli tam jsou obě a jestli se to vyvýjí v pořádku 😅 ale to asi každá 😀

ratatooy
18. únor 2010

Jj to každá ale asi by ještě nic neviděli já byla na utz 13 den po et a byla tam jen černá tečka

broukb
18. únor 2010

ale byla tam 😀

ratatooy
18. únor 2010

A taky kam jsem přišla moje první věta tady to smrdí.manza už byl ze mě mrtvej.tak holky zatím pa.jedu na nehty.

dada074
18. únor 2010

Ahoj kočenky,tedy vy jste to rozjeli!!!!

Tuli,Hanni i Vysočanko ohromná,ale zatím tichounká gratulace!!!! 😎

Broučku ty čárečky jsou parádní!!!!!!!!

Suzziku : nazdárek mamino,já ti řeknu ten pupík už je nádhernej. 😉

pajka00
18. únor 2010

ahooj holky...tak jsem zpět🙂 HCG 11365, asi jedno embryo..viz.album a druhý gestační váček říkal,že to spíš vypadá na krevní sraženinu-tak to se mi moc nelíbí...Mám být v klidu, žádný sex a opatrná na sebe...za týden zase kontrola krev a UTZ 😀

ifet
18. únor 2010

Krásný Pajko...pěkná pecička 😀

broukb
18. únor 2010

ahoj Pajko...super, hcg je krásné a fotečka taky 😀 Buď na sebe mooc opatrná, ale třeba je ta sraženinka druhé mimi, jen nejni ještě tolik vidět 😉

tulanek
18. únor 2010

Dobre ranko 🙂
Broucku,Ratat a holky,ja s vami uplne citim,kdyby to slo,clovek se prosviti doma sam,at vidi kde jsou a jak se jim vede 😅 ale musime byt vsechny hrdy matky a verit jim a oni se tam budou pychou dmout a snazit se dal a dal 😀 taky mam trocha strach z mimodelozniho,ale nikdy jsem nemela nejaky vnitrni zanety,srusty,ani cysty,ja jsem byla vzdycky jinak dole uplne v poradku,jenom ta vajcatka se me nechtela delat,ale taky si rikam,ze to uz by mi bylo urcite hodne blbe nebo by me bolelo bricho moc a me boli od zacatku stejne,obcas min,no promluvim jim do dusicky,ze doufam,ze si ustlala/o kde ma/ji 🙂 holky a s tim bulenim a smradama,ja si taky vzpomenu na nejakou chvilku nebo ctu zpravy nebo slysim pisnicku a jsem jasna 😀 a s tema smradama,chudak Tulan muj,pac ja nikdy nemela problem se s nim po ranu normalne libat,nikdy mi samozrejme nevadilo,ze nemame vycisteny zoubky,no tyyyy jo,ale poslednich par dni,ja jsem se mu hrozne omlouvala,protoze mi ho bylo fakt lito,ale to bylo pro me,jak s prominutim s popelnickou,to se proste fakt neda 😅 😅

broukb
18. únor 2010

Jooo Tuli a bude hůř..za chvilku začnem házet šavličky a pak už to nebude jen o tom, že ti to smrďánkuje 😀 Jinak my máme králíčka a já ho nikdy necítila a teď se můžu zeblít pokaždý když jdu okolo 😀 už 4 dny přemlouvám mužíčka aby mu vyčistil kotec a on požád chodí z práce tak pozdě, že na to pak hodí bobika ..no tak to budu muset asi zvládnout sama 😅

tulanek
18. únor 2010

Chudacku malej Brouckovatej,ale clovek je za to vsechno rad vid? 🙂 ja jsem Pepinku taky nikdy necitila a ted,kdyz se ji da do akvarka na dve hodky filtr,pripada mi,jako ´by nam nekde lezela zdechla ryba,koukam,ze si budeme asi pritakavat a jinej stav je opravdu jinej stav 🙂 no ja mam z kazde strany postele zed,takze se musim doslova vysoukat z postele ven,takze kdybych mela mit stavy blinkaci,tak budu muset spat v obyvaku na gauci rozkladacim 😅

tulanek
18. únor 2010

Pajkooo,vyborny gratuluju!!!!! 🙂 vidis,krasne ti roste dal a vyvyji se!!! 🙂 a ta krevni srazeninka,vetsinou pisou ze zmizi sama,tak neboj,vsechno bude dobry!!!!!! 🙂 bud na vas opatrna a vsechno bde pokracovat krasne dal!!!! 🙂 to mi spadl kamen ze srdce za tebe! 🙂 a kdy tak uvidi srdicko,nevis? 😕

suzanna
18. únor 2010

pajka moc garulujuuuu 😵

pajka00
18. únor 2010

Díky holky🙂 mám z toho radost...Příští týden jdu zase na krev a UTZ a říkal,že už by mělo být vidět srdíčko-tak jsem zvědavá.Ten druhý váček říkal,že buď se vstřebá, odejde-tzn.že můžu špinit a nebo to může být druhé dítě-ale to si myslí,že asi spíš ne....Chtěl mi dát neschopenku,ale nechtěla jsem...budu na sebe opatrná i tak🙂
Tuly-tak jsem na tebe zvědavá teď🙂

suzanna
18. únor 2010

pajka ten druhy vacek se vstreba kdyz je jeste maly,ja ho tam mam treba porad rikal dr.ale nic to neohrozuje a ani jsme nekrvacela.Tak se hlavne opatruj.

pajka00
18. únor 2010

no mně přišlo, že sám neví, co to je....a prý aby to neohrozilo těhotenství..tak mám z toho trošku strach. Ale jinak bobísek má 9mm..ten druhý váček dokonce 11..ale podle barvy to fakt nevypadá na správný váček...tak uvidíme....snad to bude OK...já tomu věřím🙂

suzanna
18. únor 2010

Urcite to bude dobre neboj 😉 Ja se taky bala,ale fakt to nic neohrozi a doktori dnes vedi jak na to.

pajka00
18. únor 2010

akorát mě teď trochu bolí břicho....jestli z toho jak mi to tam prošťoural tím UTZ🙂

tulanek
18. únor 2010

Paji i ja jsem zvedava a tak strasne,ze me to cekani do desateho prijde nekonecny 😵 to te jen vystrasil,neboj,to ukazde druhe kamaradky tehotne slysim,jak jim necim vystrasi nervicky a pak treba jinej doktor jim rekne,ze bylo uplne zbytecny rikat nektery pripominky,ze je vsechno v poradku...Ja na vas moc myslim,to bude dobry,uvidis!!! 🙂