Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

vysocanka
18. únor 2010

Pajusko to je krasnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy a budes chodit do prace nebo ti doporucili klid na luzku?

pajka00
18. únor 2010

No já na tebe tuli taky myslím🙂 věřím, že jsi napnutá jak kšandy-je to děs,že?🙂) horší než čekání na //🙂
Vysočanko ahoj-no chtěl mi dát neschopenku, ale já jsem mu řekla,že sedím v kanclu na zadku,takže není potřeba...tak uvidíme-zatím je to OK..pokud by mi nebylo dobře nebo cokoli-na neschopenku můžu jít vždycky..
Ale máme zákaz sexu, mám mít klidový režim a jen na procházky🙂

suzanna
18. únor 2010

pajka a nebylo lepsi si teda vzit neschopenku?Ja myslim,ze kdyz uz jsme proto museli udelat tolik,ze by jsme kazda mela byt na sebe optrna....a chodit jen na prochajdy 🙂 a co se tyce sexu ten nam ted asi stejne moc nechybi co?😀

broukb
18. únor 2010

Holky to já mám taky zákaz sexu 😀 pan brouk se totiž bojí, tak mě pořád brzdí, že ještě ne, že by jim mohl ublížit 😝 takže já si asi celých 9 měsíců neštrejchnu 😅

tulanek
18. únor 2010

Pajko,ja te fakt uplne chapu a zaslouzila bych tecku,za ty moje chytry reci,ze jsi te dvic nervozni nez predtim 😵 😵 ja nebyla z testu skoro ubec nervozni,proste jsem tomu všerila,no ale ta sleha s tou krvi,clovek je presne jak ty ksandy a musi na to myslet snad kazdou treti vterinu 😅 jeste ke vsemu jsem si koupila nejaky debilni testy,jsou prej nejhorsi a ja to nevedela a nechteji mi skoro nic ukazat jen stiny,pritom v utery ten drahej mi ukazal pekny + i navecer a kdyz jsem byla najezena...Takze dneska koupim ten samej a zitra rano ho udelam a jak tam bude normalni + tak se mi hrozne ulevi a dalsi test udelam opravdu az ve stredu 😕 ale mysim si,ze ted kdyz uz by melo byt neo spatne,tak bych citila trebas nejaky boleni nebo bych krvacela,ne?Zase myslim na hovadiny,ale porad jim nebo mu nebo ji verim a neprestanu az do porodu 😀

suzanna
18. únor 2010

broucku,ale rikaji ,ze sex v tehu,kdyz je teda vse v pohode je zdravy ,hlavne proto,ze orgasmus pripravuje delohu na delozni stahy 😅

broukb
18. únor 2010

suzi mě to neříkej, já bych si dala říct hned 😀 😀

suzanna
18. únor 2010

broucku tak ja bych se asi nebranila...ale ti chlapi no..my jsme teda normalne ze zacatku sexovali az po prvnim UTZ to trosku ustalo,to jsme meli oba strach...a ja ani nemela chut...

dada074
18. únor 2010

Pajko : je to nádhera,jen ať krásně prospívá a neboj oni si to pohlídají.

Tuli : kup ty klasický mamatesty,jsou prý nejspolehlivější.

pajka00
18. únor 2010

Tuli to neva....však ono se ti to teď vrátilo🙂)) Ale já jsem před tím ani te´d necítila, žádné problémy nic-krom těch prsou ...takže se neboj, že se něco děje, když tě nic nebolí! Kdyby se cokoli dělo-tak začneš krvácet-takže buď v klidu🙂
Suzi-taky jsem o tom přemýšlela, ale dodělám teď daně a uvidíme příští čtvrtek co mi řekne, tak to vypadá a když tak bych si do toho 12 týdne neschopenku vzala. tady není nikdo, kdo by ty mzdy za mě udělal,takže bych stejně musela do práce to udělat...
Sex mi teď vážně nechybí🙂
Broučku-ať tvůj neblbne a zas to nepřehání...hlavně by sis toto měla rozhodnout sama,jak ty se cítíš...on je v tomto až ten druhý, co do sexu má mluvit🙂))

tulanek
18. únor 2010

Dadus dekuju,jsem hloupa,takhle jsem doufam zbytecne nervozni 😔 a s tema cunarnickama,ja nemuzu,dokud neuvidim ultrazvuk,proste nemuzu 😅 😅 😅 a ten muj by zasejc chtel... 🤐

evik73
18. únor 2010

Ahojda holky 🙂
tak všem vám gratuluji,hlavně Pajko tobě a neboj,bude to výborné až do konce...máš to přece určené z karet 😉
a všem ostatním holčinám ke // samozřejmě taky,bohužel už nevím konkrétně,kdo to hlásil,myslím Hannii a Vysočka,mám v tom nějaký chaos a nerada bych na někoho zapoměla,zkrátka všem ke krásným zprávám. 😅

tulanek
18. únor 2010

Pajko dekuju za uklidneni,jen jesli zitra uvidim,ze je hezky pozitivni,tak bych nejradsi sla a tem vyrobcum narvala ty testy do pr...Neumim si predstavit,co to asi udela s tema holcinama,co na to taky cekaji jak na smilovani a nevidi nic skoro,no ja bych je hnala!!!No moc jsi meuklidnila tim,ze bych krvacela,to fakt jo!!! 🙂 a s tou neschopenkou ,budes to mit asi lepsi a budes i klidnejsi mysim,coz? 🙂

suzanna
18. únor 2010

dada ahoj jak se vede mamino a kdy jdes zase na KO??

dada074
18. únor 2010

Ahojky Suzziku ko jsme měli v pondělí i s uz,vše jede zatím podle plánu,jinak další ko 3.3.A co vy?Koukala jsem do albíčka a ten pupík je úžasný?A co takhle váha?

pajka00
18. únor 2010

Tuli ty mamatesty jsou fakt nejlepší.....jsou nejlevnější-aspoň mi to přijde a nejlepší.Dnes jsem si dělala jeden ráno a ta testovací se ukázala asi za sekundu🙂 a byla skoro tmavší jak ta zkušební..
No já bych doma asi nebyla klidnější, protože bych pořád přemýšlela,jak to tady zvládají a hlavně kolegyně by to "vyžrala" za mě....Budu pak muset někoho zaučit na mé místo-ale zatím to zvládám v pohodě a nechci jí přidělávat starosti...Já vím,že kdyby mě srazilo auto a já skončila zasádrovaná ve špitále-tak by jim nic jiného nezbylo-než to nějak udělat,ale v takovém stavu mi to zatím přijde zbytečné. Možná na to taky dojde....ale zatím je to OK.Hlavně musím dodělat ty daně🙂
Evi-taky tomu věřím-ten kartář přece nekecá! 😀 a hlavně-zatím mu všechno vyšlo co řekl...tak snad i toto🙂

tulanek
18. únor 2010

Kdyz oni ho tady u nas nemaji,ale delala jsemsi Clearblue,citlivost 25 a ten mi vysel pred dvema dny hezky,to byl ten z vecera a je prej dobrej...Tak zkusim asi ten samej,abych videla,jak to doufam sili 🙂 no to je krasny,toh se chci taky moc dockat,ze vyleti ta testovaci mrknutim oka 🙂 jo jo,s praci ti uplne rozumim,ja taky musela zaucit novou holcinu,diky Bohu za to,vsechno ji hezky jde,tak jsem rada..Verim,ze kdyz budes opravdu opatrna vsechno bude opravdu v poradku!!! 🙂

Ahoj Eviiiiiku 🙂

suzanna
18. únor 2010

dada vaha 5 kg nahore,ale ja mam brisko vetsi ,protoze jsem vicerodicka,ale ta fotka to nejak zvelicila...ja dodam brzo pupik nahej ,aby bylo jasno 😀
A kolik mel prcek cm??? Ja jdu na KO zitra se cela tresu,aby bylo vse v pohode.Rikala jsem si,ze az budu mit za sebou 12 tt a prenatalni screning,ze uz si to tehu budu jen uzivat a stejne mam pred kazdou KO prdelku stazenou..

suzanna
18. únor 2010

dada a patli jste se uz na pohlavi nebo to vedet nechcete??

evik73
18. únor 2010

Ahoj Tuli,ty nerváku jeden testovací maniaku,vždyť už to máš potvrzený z krvičky,tak nešil 😀 😀 Už je to uděláno,už je to hotovo 😀 😀

dada074
18. únor 2010

Suzzi : To mi povídej tak pocity jsou stejné,závidím každé která si to uživá,mě to zatím moc nejde.Jinak prcek měl 13,8cm už je to čahoun,nejddřív jsem říkala,že si nechám v pondělí říct pohlaví,ale nakonec jsem byla ráda,že je vše ok a bylo mi to jedno.Tak sned příště.Tak na zítra držím palečky.My jsme včera dostali od tatínka domácí uz a je to nádhera.

tulanek
18. únor 2010

😅 😅 stydim se,cervenam se 😅 😅 ja se jenom lekla,kdyz jsem videla ty dva blby testy,jesli si to tam ve vnitr nekdo nerozmyslel,ale prej by mi bylo soufl a tak,tak jsem hned o milion kilo ulevenejsi 😀 dekuju Eviku!!!!!!! 😀

suzanna
18. únor 2010

dada jsi prece jen o tyden dal,tak jsem zvedava kolik bude merit zitra ten nas a diky za drzeni palecku.My se chceme zitra zeptat co to bude,jestli se to teda uz pozna...Co je ten domaci UZ? Ze muzes poslouchat srdicko??

broukb
18. únor 2010

jo já teda taky doporučuju mama testy stojí 35,- jsou tam 2 a jsou fakt spolehlivý a to jsou jen 20. Já zas byla dneska triošku zklamaná, protože jsem čekala, že dnes už vyletí tmavší a ona je stejná jako včera..no, ale hlavně že tam je 😀

tulanek
18. únor 2010

Brouku neboj,raplujeme zbytecne uplne!!!! 🙂 kolikateho jdes na ultrazvuk? 🙂 kamaradka ma to na poslouchani srdicka na doma a dnesk ato vypada,ze porodi,tak kdyz bude vsechno dobry,bude to brzo Tulanka 🙂

dada074
18. únor 2010

Jo,jo Suzzi na poslouchání srdíčka,ale prňďa jak je ještě malý a má tam hodně místa hrozně cestuje,tak že dohonit ho je někdy síla.Jinak já to pohlaví chci vědět také,ale manžel v pondělí nebyl se mnou tak jsem byla vynervovaná o trošku víc a bylo mi to jedno.Jinak počítám s tou holčičkou!!!!! 😀

suzanna
18. únor 2010

No tak ja si to chtela taky objednat ,to na to poslouchani srdicka,ale manza mi to teda zatrh,ze jsem pry posuk normalne a pak jeste kdybych to nahodou nejaky den nenahmatala tak pry by se ze me zblaznil... 😀

suzanna
18. únor 2010

dada jasny,ze je lepsi,kdyz budete u toho krasneho sdeleni oba 🙂 Jinak ja pocitam s chlapeckem, jako vzdycky 😀 😀 😀

suzanna
18. únor 2010

dada a objevi se tam kolik tepu mu bije za minutu?

broukb
18. únor 2010

domácí uz to jsem nikdy neslyšela no to je hustý, ale já bych pak nedělala nic jiného, než bych ho lovila a poslouchala jestli je ok 😀 Dadu já bych taky tak chtěla holčičku 😉 , ale jináč je mi to samo jedno.
Tuli no já se mám v pondělí na krvičce objednat, ale dneska do telefonu mi řekli, že se chodí 5 týdnů po ET a já byla na ET 6.2 takže to je prostě...mooooooooc dlouho to je jak 100let pro mě. Bych si snad někde zaplatila utz
😀