Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

abig
9. říj 2009

Ahoj holky, tak jsem zpět od doktora a v práci.
Takže oficiálně se přiznávám, že mé čekání na IVF bude pokračovat do ledna. Prý vážně necháme odpočinou tělo od hormonů a místo toho mě 29.října čeká laparoskopie a hysteroskopie (teď si nejsem jistá, zda-li jsem to napsala dobře 😀 ).

SUz: dobrá zpráva, že ms nikde .... utroš je na podporu cyklu nebo na podporu těhotenství, takže ms by ti to nemělo ovlivnit. A prsa bolet rozhodně nemusí .... tak vydrž.

Dada: jsi bojovník a to je dobře.
Misanda: tak pro dnešek se raději "jistíš"

Jinak mi dnes mudr. řekl, že utroš běžně způsobuje špinění i 14 před očekávanou ms .... a když jsem mu řekla, že ho neberu, tak mi řekl, že se nic neděje, že to chápe...

suzanna
9. říj 2009

dada pockame proste do MS a prestanem se nervovat 😉 jo??? A kdyz to teda nevyjde ,tak si holt poplaceme a pujdeme dal....nepocitej s tim,ze 10 dni po ET se ti tam ty // objevi i kdyz tehu budes.

suzanna
9. říj 2009

abig tak s Novym rokem nova sance 🙂
Proc ti budou delat i hysteroskopii? To ti prece muzou zjistit i laparkou ne?

dada074
9. říj 2009

Suzi : díky moc člověk tu podporu opravdu potřebuje a máš pravdu zpátky do boje,viď?

Abig : občas si připadám jak naprostá srágora,že si člověk stěžuje a fňuká.

abig
9. říj 2009

Dada: a která z nás občas nezapláče a nepostěžuje si ? Jinak by nám to spadlo tvrdě na hlavu a pak bychom se z toho těžko vyhrabávaly ....
Ať se dnes na tebe smějí dvě krásné dálnice na testu, ju ? Nic jiného si nepřipouštět ...

dada074
9. říj 2009

Díky Abig no a už zase řvu!!!!!! ☹

abig
9. říj 2009

Suz: když už bude laparka, tak to vezme při jednom .... jeden den nastoupím přímo k výkonu a druhý den ráno mě pustí (prý) ... tak snad nebude žádný problém .... šlo jen o to, že já nemám žádná vyšetření, krom běžných gynekologických ....
Prý mi "oškrábe" vaječníky, nějakou vrstvu, co se na nich usazuje, že bychom mohli počít i přirozeně než dojdeme k druhému IVF.Tomu sice nevěřím, ale z druhé strany jsem ráda, že se mi tam podívají, protože mě už roky pobolívá v podbříšku a aspoň zjistime, že je to vše ok.

Ještě mě pochválil, prý reaguju na stimulku nadstandartně s úžasným výsledkem ..... haha... až na ten konečný výsledek (dada: tak teď si stěžuju 🙂 )

misanda
autor
9. říj 2009

holky, já myslím, že pokud jste někdo po PK, tak se tam ty // 10tý den prostě objeví...zase záleží na hladině...

Abig : a proč teda nakonec zase laparka???

suzanna
9. říj 2009

misanda to jsem prave chtela dada naznacit,ze kazdy je jiny..nekdo tam ty // najde treba uz 9 den a nekdo az 17 den.Je to ruzne ,tim jsem chtela rici,ze jestlize se ji tam ty // dnes neukazou neznamena to,ze neni tehu.Samozrejmne,ze dada preji at tam ty // dnes najde!! 😵 😵

suzanna
9. říj 2009

A holky a ty diskuse jsou snad od toho,aby si clovek ulevil ,tak klidne fnukejte 🙂 😉 Ja fnukam taky. 😔

abig
9. říj 2009

Misanda: já na ní ještě nebyla. A při té laparce mi oškrábne ty vaječníky, no a pak klasika, průchodnost vaječníků, jestli nejsou srůsty ... u mě to nikdy nezjišťovali ... jak viděli manželovo spermio, tak jsem jako příčina přestala fungovat já ...

dada074
9. říj 2009

Abig : kamarádce to dělali také,měla na vaječnících nějaký povlak a bum ho po 3 měsících //.Není to nic suprového další zákrok pro organismus,ale zase dělají maximum pro to aby se to mimi v lednu povedlo!!!!

abig
9. říj 2009

Dado, klidně si poplač, člověk musí uvolnit emoce ... když si vzpomenu, tak jsem asi 5den po ET dostala takový hysterák, že jsem překvapila samu sebe ... a manžel mi potom řekl, že to prostě muselo jít ven ...

misanda
autor
9. říj 2009

abig: to jsem nevěděla, že ještě nemáš laparku. takže budu držet palce aby to bylo v pohodě!!!

abig
9. říj 2009

Dada: Já vím, já sama jsem ráda, že se do mě chtějí podívat .... jen manžel mě dnes nepodpořil a trochu jsme se cestou pohádali .... musí mě tam vozit, protože se bojím jezdit autem, a poslouchala jsem řeči, že musí rychle do práce, kolik tam toho nemá a bla bla bla, no tak jsem mu naznačila že je sobec a on mi na to "debil" řekl, že on je ten, co to všechno platí .... takže na facku ... (nasral mě ještě víc, protože problém má on, ne já ... )

abig
9. říj 2009

Misanda : Díky, je to jen preventivní, ani mudr.neočekává, že by tam něco našel .... prý až mě oškrábne, tak ho nepřekvapí, že otěhu přirozeně, no ještě že toho chlapa cpu těmi vitamíny ...

Jinak mě tak chlap můj naštval, že volám do autoškoly na kondiční jízdy ...

suzanna
9. říj 2009

abig ono je toho na ty chlapi taky nekdy moc ,tak to musis brat s rezervou.Manzu kvuli nasim IUI a litani po doktorech propustili z prace.

dada074
9. říj 2009

Buď vklidu to už jsem si také několikrát vyslechla,když se nepohodnem mám to na talíři (teda ohledně těch peněz),když jsme se chytli naposledy dokonce mi řekl co vše by za to mohl mít,prý jsem v lékárně nechala domác íkino a v Caru plazmu,občas jsou to pěkní pitomci!!!!Ale u nás když s tímhle začne řeknu mu ať si najde jinou a je klid!!!! 😀

suzanna
9. říj 2009

abig dite chcete spolu, tak co, jen at s tebou vsude pekne chodi.Ja bych taky zvladla(kdych chtela) jezdit sama,ale chci proste ,aby byl u vseho se mnou a basta! 🙂

dada074
9. říj 2009

Je to pravba Suzi vždyť by měli vědět co vše se pro toho mrňouska musí podstoupit.

Abig : také jsem netušila,že laparku ještě nemáte,tak tfuj,tfuj ať je to na 1.Držím palce.

A opravdu všem velké díky za podporu,občas to musí ven a jsem ráda,že VÁS tady mám.

misanda
autor
9. říj 2009

abig : no u mě taky mudra nic nepředpokládala, furt mi říkala, že budu určo zdravá atd...a měla v plánu další inseminace...

jinak s těma chlapama je to někdy na pěst, mno. ten můj si zatim nestěžoval, ale už i tak mi řekl - ptala jse se ho, že kdyby ty tři pokusy IVF nevyšly, jestli bysme si dali žádost k adopci - tak mi řekl, že prej ne...natož jsem mu já řekla, že bez dětí žít nedokážu, takže bych odešla...no, ale to je ještě budoucnost 🙂 ale taky na pěst 🙂 a on třeba mi řiká že pět pokusů IVF prej nemá smysl...což je teda pěkná kravina...

jinak já jezdím sama...jenom ho beru v nejnutnějších případech s sebou...ale tak on má zase dobrou práci...podniká, takže může kdykoli...ale na folikulometrii se mi ho brát fakt nechce 😀

abig
9. říj 2009

Já vím, že je toho na ně taky hodně, jenže do mě vrtají, do mě píchají a jeho jedinou povinností je jednou za ča mě tam dovézt a jednou za čas dát "vzorek" ...
A s penězma jaksi zapomínají, že jsou to společné peníze ... kdo je živí ? šatí ? kdo jim vaří, uklízí a hýčká je ?
Vůbec se nehádáme, tak mě to dnes překvapilo .... já hospodaří se svým výdělkem a jeho peníze jdou na účet, tak ať si trckne, dacan jeden ...

Víte, proč jsem přestala jezdit autem? Protože ho má furt on .... když ho potřebuji, tak zakoulí očima a řekne mi Miláčku, ale já ho potřebuji ... tak jezdím autobusem ... a do Caru bych taky jezdila autobusem, jenže pobočku mají v jedné malé okrajové části a tam autobus od nás nejezdí ....

Já jsem asi fakt naštvaná .... moc se vám omlouvám, že vám to tu píšu ... 😢

misanda
autor
9. říj 2009

abig : to řikám furt, že tohle maj chlapi jednodušší, stačí se vystříkat a hned se ví dá se říct všechno...to samý i u IVF ☹ a nejsou to oni kdo tak stresujou, jsou z toho na bednu atd...a pak ještě přijdou domů a zeptaj se, co je k večeři... 😔

abig
9. říj 2009

Misanda : no tak budu věřit, že ve mě nic nenajdou .... musím věřit, když se divili, že IVF nevyšlo ...

abig
9. říj 2009

Jo a k IUI jsme ani nedošli a ani nedojdeme, opět mi dnes řekl, že je to pro nás naprosto zbytečné ...

suzanna
9. říj 2009

abig klidne se vypovidej.
My jsme se s manzou dohodli,ze zkusime 3 max. 4 pokusy vice ne,ale buh vi ,jak vse jeste dopadne,clovek moc predbiha a mel by spis koukat na to,co se deje ted.
Me si manza ohledne penezi netroufne nic rict a to si vemte,ze mi zivi jeste moje tri deti a ja do prace nechodim,ale to bylo zase jeho prani,jednou by neco rekl a mastila bych do prace a to by se mu nelibilo.Nekdy se ale doma pekne nudim a mimco by bylo fakt pekne zpestreni,ale uz na nej teda cekame skoro 3 roky a leta bezi.....

abig
9. říj 2009

Prozatím se s vámi loučím, musím jít pracovat. Kdybych už vás odpoledne nestihla, tak přeji krásný a pohodový víkend. 🙂

misanda
autor
9. říj 2009

abig : u nás je IUI taky zbyteč...teď už ano...

já se musím zeptat dr taky jakou mám šanci na to otěhu přes IVF...ale snad mám...ložiska jsou vypálený a stažený, takže bych měla být tak nějak uvnitř "pročištěná"

Suz, tak to věřím, že doma je asi každej den nuda...zase ale víš jak...máš čas v klidu připravit večeři, postarat se o domácnost...

misanda
autor
9. říj 2009

joa holky....kuššš...tady se bude prostě těhotnět!!!vždyť je tam vysoká šance úspěchu !!! 🙂

suzanna
9. říj 2009

Ja porad litam na wc na kontrolu,protoze citim neco,ale to vyteka ten Utros.Sakra je to o nervy.
Jasne misanda za chvili si budeme psat o jinych vecech ,kolik jsme pribrali za tehu a tak.. Uz se tesiiiiimmm 🙂 😵