Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
20. únor 2010

cibi, mě vždycky říkali, že první nebo druhý den MS...protože se začínaj tvořit nový vajíčka a sliznice 🙂 tak aby se to rozjelo hned v začátku 😉

ifet
20. únor 2010

neboj...píšeš, žes to dostala 16.30...bych to neřešila, začneš v pondělí...

misanda
autor
20. únor 2010

jo, a já už mlčim 😀

cibka
20. únor 2010

😀 tak snad to bude ok holky díky a dobrou pro dnesek končim a jsem moc rada ze jsem vas tu zastihla 😀

broukb
21. únor 2010

Cibi neboj to jsem psala já chodim taky do Genettu a mě právě říkala,že když to dostanu v sobotu po 4 hodině, tak nemám panikařit a jako první den se počítá neděle, hned v pondělí si dojedeš pro léky a už tam začneš a na tý první ti ukážou jak. 😉 A léky nedávaj dřív právě kuli tomu,aby ti ukázali dávkování a aplikaci kdzž už to potřebuješ, aby jim tam všichni nevolali jak se to dělá, že to zapomněli 😀 teda aspoň myslim

mousik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
broukb
21. únor 2010

holkýýýý tady je ouplně mrtvo??

misanda
autor
21. únor 2010

no, brouku, je tady děsný mrtvo..nějak nám ten témátek zaniká...já se snažila včera a prd...

tulanek
21. únor 2010

Broukuuu jsi tu? 🙂 🙂

lumpajda
21. únor 2010

Ahoj holky, kde všechny jste, si spokojeně pupíčkujete a užíváte víkend a na nás prdíte, vás všechny kousnu 😠 Zítra jdu do rachoty, mě se néééchcééé, ale musím, co se dá dělat, alespoň mi to čekání uteče.Miši, ty jsi to ještě pořád nedostala? Kdy jdeš na krev?

tulanek
21. únor 2010

Ahoooj,zdravim vas vsechny 🙂
Jakapak se mate takhle pri krasne proslunene nedeli? 🙂
Jeste Ratat jsem se chtela zeptat,delaji se mi ty zatvrdliny skoro pres celou prcinu a je to fakt hnus,volala jsem do Unicy,mluvila s Otevrelem a on ze si to muzu obkladat slivovici a tak,ze to pomaha,ja se te chtela zeptat,od kdy jsi zacala uzivat Utrogestan,jesli od toho dne,co jsi mela oficialne testovat??A zbyly ti nejak ydavky?Me v tom pripade zbydou asi 4,kdyz zacnu od stredy s Utrousem a ma se urcite zavadet,jinak ma pry uspesnost 15% a muze zenska zacit krvacet,takhle mi to rekl primo doktor...Takk se jen ptam tebe Ratat,jak jsi ho a do kdy brala?

tulanek
21. únor 2010

Ahoj Lumpajdi,ja jsem se taed na chvilku ulila,ale prijedou nasi,tak to tu musim trocha pofackovat povrchove a to nejhorsi udela Tulan velkej 🙂

ifet
21. únor 2010

Ahoj holky...tak dnes 13. den po ET a na testu je jen jednosměrka...mimi se nekoná...budeme to muset zkusit zase za tři měsíce...

misanda
autor
21. únor 2010

holky, u nás taky sněhobílo...dělala jsem mamatest..zítra na krev, ale to už jenom aby bylo co dodat do složky, že...a od středy doufám do práce...už se těšim.

a doufám, že to budeme zkoušet dřív jak za tři měsíce 😖

cibka
21. únor 2010

ahoj holčiny
broukb díky dneska jsem se dovolala dr tak broukb ma pravdu zítra až vstanu tak si mam zavolat a dojet pro injekce a konečne začneme 😀

luculka123
21. únor 2010

ahojte.Potrebujem sa s vami poradit.Chodim do centra asistovanej reprodukcie v Bratislave gin fiv.bola som tam estelen dvakrat,prvy krat mi robila vysetrenie na chlamidie a nejake pohl.choroby a druhy raz mi brali krv na hormony.Chcela by som vediet ze za kolko mi budu robit vnutornu inseminaciu?Ja som nastastie zdrava len partner ma spomalene spermie.Ake su tam prípravy?dakujem vopred.

cibka
21. únor 2010

koukam ze o víkendu tu ja zase mrtvo holčiny komu se to nepovedlo neveste hlavy příste se zadaří vim ze se to líp říká nez pak snásí ale nebojte vyjdeto co eviku ted budeme potrebovat i my vaší podpory ty co jsem se konecne dočkaly a začneme stimulovat 😉 😉

ratatooy
21. únor 2010

Ahojky.kdo se mě ptal na ten agolutin?tak já vypichala 18 dávek pak už byl test delší dobu pozitivní tak jsem začala utros a zavádím ho i v letáku píšou že když je to na podporu tehu tak jedině zavádět.a je tu vůbec někdo?

kruela
21. únor 2010

Ahoj holky, chtěla jsem se Vás zeptat - jsem 9.den po ET myslíte, že pozitivní těhu test může být zatím jen z hormonů co beru. Beru utroš a prednison.

tulanek
21. únor 2010

Ratatooy,ja jsem se ptala 🙂 dekuju!!!Ztvrdly mi pulky,jak kdybych je mela vypodlozeny plechem,tak jsem prave ,mluvila s Otevrelem...Ja vypicham jen 15 davek,to je do oficialniho datumu testu a pak zacnu s Utrosem,sestricka m rikala,ze to tak mam udelat,al eprave mi 4davky zbydou a Otevrel rikal,ze ten Agolutin je nejlepsi,kdyz to jde,ze ho mam pichat a kdyz to nepujde,tak zacnu s Utrosem,tak jsem mela divnej pocit,jesli nezacnu brzy...Alekdyz to rikala sestra a vlasrne id oktor,tak snad to bude stacit.... 🙂 Kruel z ani jednoho by pozitivni byt urcite nemel,jedine z HCG v tvym pripade od miminka 🙂

kruela
21. únor 2010

tulanek - moc děkuti za odpověď. ale ještě je to opravdu předčasné. Podle doktorů mám testovat až tento pátek. A mám docela sem tam křeče v podbřišku jako před MS tak fakt nevím.

tulanek
21. únor 2010

No krece jako na ms u nas vetsiny znamenaly // 🙂 tak drzim palce!!!!! 🙂

kruela
21. únor 2010

tak snad to dopadne dobře. mě právě překvapilo, že to tam je dneska už vidět. No uvidíme - třeba je to jen planý poplach, ale děkuju.

lumpajda
21. únor 2010

Kruel, ty máš pozitivní testík? Falešně pozitivní může být jedině po Pregnylu nebo Ovitrilu a to do 14 dní od aplikace. Miši, tak to je mi moc líto, jsi statečná, příště už to určitě vyjde, musí!

vysocanka
21. únor 2010

Kruel podle me jsi tehu! to neni nasledek hormonu ani prednisonu!!! potichoucku gratuluji

lumpajda
21. únor 2010

Kruel, tak to potichoučku gratuluji a držím palečky, ať se mimísek pěkně drží.

kruela
21. únor 2010

lumpajdo - jojo dneska byl pozitivní. pregnyl jsem si píchala 7.2. tak to teda ještě uvidím. zatím je opravdu hodně brzo na hodnocení.

misanda
autor
21. únor 2010

Kruel, tak držím pěsti, aby to bylo miminko!!!!

kruela
21. únor 2010

misando děkuji. třeba se k vám dalším přidám v tom dubnu na další pokus. Jak ti je?

misanda
autor
21. únor 2010

Kruel, kšáá, nepřidáš, my totiž budeme s tebou tajně doufat a věřit, že se ti to už povedlo 😉

mě je dobře, akorát už potřebuju do práce 🙂 a těšim se k doktorce 🙂