Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

kruela
21. únor 2010

ok, tak budeme tajně doufat. 🙂 no a kdy nejdříve budeš moci jít na 2.pokus?

misanda
autor
21. únor 2010

Kruel, ty jsi měla jak stará embryjka??

na druhý pokus doufám, že co nejdříve..snad duben...teď se bude zase čekat jenom na schválení pojišťovny... 🙄

kruela
21. únor 2010

no v úterýcjsem bylaa na odběru a v pátek mi je zavedly. Té pojišťovně to taky trvá - je to hrůza, jak kdyby toho čekání nebylo dost.

misanda
autor
21. únor 2010

Kruel, nj, ale tak můžu být ráda aspoň za tuhle rychlost..jiný holčiny čekaj tři měsíce 😉 no uvidíme jak dopadnu u mudry a jak dopadnu na štítce...snad se s ní nic nestalo po tom IVF 😒

kruela
21. únor 2010

aha, tak to jsem nevěděla, že se může čekat i takto dlouho. 🙂 no já mám právě s tebou společnou tu endometriosu. jo a vlastně ještě ty narozky v dubnu. 🙂

misanda
autor
21. únor 2010

Kruel, tak to je dobrý 🙂 to jsme endo dvojka... 😀 no, můžeš být ráda, že ti to dopadlo o dost líp jak mě...už i s tou stimulkou ☹

na další pokus se většinou vždycky čeká tři měsíce, já kvůli endo mám nárok začít skoro hned 😉

kruela
21. únor 2010

no já si to četla. No uvidíme, jelikož taky nemáme nic zamraženo, takže kdyby to náhodou nevyšlo - musíme taky celé opakovat znovu. Vždycky jsem si myslela, že až uvidím ty // budu nadšená a skákat radostí - ani omylem. první co mě napadlo bylo, ať to vyjde a od rána už mám zase jen strach, aby nedorazila mrcha.

misanda
autor
21. únor 2010

Kruel, to chápu...teď už budeš mít strach asi pořád... 😔

kruela
21. únor 2010

asi jo. a co jsi brala za hormony u stimulky? Já jen jestli jsme to měly podobné. Já měla diphereline, prednison, puregon, pregnyl a pak utroš

misanda
autor
21. únor 2010

Kruel, já měla gonal, luveris, prednison, pregnyl a teď teda ještě stále prednison a utroš. stejně si myslim, že jsem měla nevhodně zvolený léky...no uvidíme jak to bude příště...

kolik jsi měla folikulů?

cibka
21. únor 2010

ahojky miso a kruel
já sem zvadavá co dostanu zítra já na stimulku 😉

kruela
21. únor 2010

já jich měla 6, oplodnily se tři, dva se zavedly,ale to třetí skončilo jako šestibuněčné, tudíž mně ho nedoporučili zamrazit. takto máš jiné léky než já - tedy aspoň z poloviny. A řekli ti, čím to mohlo být, že to nevyšlo?

misanda
autor
21. únor 2010

Kruel, tak to jsi měla moooc hezký.

mě mudra řekla, že prej toho nikdy moc nenastimuluju, že mi endo sežrala nějakou tkáň , nebo co ☹ ☹ ☹ ale říkala, že dvě pěkný embrya na zavedení bych mít měla...a ono prd ☹

kruela
21. únor 2010

no vidíš, ale já to mám taky a dvě na zavedení mi zbyly. Jsem zvědavá, jestli ti teď dají stejné léky nebo udělají změnu. Mně to vyhonil ten puregon.

misanda
autor
21. únor 2010

Kruel, já předtím u menopuru taky reagovala líp...si myslim, že ten gonal je naprd..hlavně že je to dělaný jako pero 😀

kruela
21. únor 2010

cibko - ty vůbec zatím nevíš co ti dají?

misanda
autor
21. únor 2010

cibi, ty jo, tak už je to tady 🙂 a bereš si neschopenku? nebo budeš chodit do práce?

kruela
21. únor 2010

misando - jojo pero já taky ráda 🙂

misanda
autor
21. únor 2010

Kruel, mě by právě nevadilo si to píchat normálka...pero je zbytečně o to drahý a přitom to má taky injekci... 😅

cibka
21. únor 2010

kruel nevím co mi dají jen mi rekli ze nez tam pojedu ze si mam zavolat jestli to schválila pojistovna a pak si pro to dojet ale co to bude mi nerekli vzala sem si injekce ne pero
miso budu chodit do prace jestli se to ma povest tak se to povede i tak a jestli ne tak je to hold osud no uvidíme, kdyz sem to včera dostala tak sem si rikala to co si napsala uz je to tady a zrovna mi nebylo nejlíp celou dobu sem se tesila a uz je to tady

kruela
21. únor 2010

aha. já si právě píchala ten diphereline normálně a pak tedy ten puregon v peru. Jo Míšo, ale tobě dělali IVF ne? protože mě nakonec udělali ICSI - byla špatní kvalita vajíček.

cibka
21. únor 2010

jaký je rozdíl mezi ivf nebo icsi

kruela
21. únor 2010

cibi však už seš zase blíž svému snu. 🙂 a to je přece úžasný. 🙂

misanda
autor
21. únor 2010

cibi, jen se těš, bude to v pohodě!!! nebooooj 🙂

Kruel, nene, my měli taky ICSI, já mám totiž super imunitu, takže my prostě ICSI mít musíme...

cibka
21. únor 2010

to jo az mam husí kůzi ze uz to vypukne 😉

misanda
autor
21. únor 2010

cibi, to věřim 😀 já šla od mudry celá zpocená a štastná, když řekla, že mám píchnout první včelku 😀 a teď už se těšim zase na další kolo..jak malá 😀

cibka
21. únor 2010

jo jo je to porad do kola nejdrív se tesíme na injekce pak na opu pak na et a testování 😀
myslela jsme ze nekdo bude stimulovat se mnou a nakonec v tom budu asi sama ☹

misanda
autor
21. únor 2010

cibi, určitě se někdo přidá když ne, tak jsme tu i my další čekatelky 🙂

cibka
21. únor 2010

mozna pecicka ta brala ten clostík bude chvilku predemnou a jak je na tom handik ta uz se taky dlouho neozvala
miso priste to vyjde neboj ses silná holka a zmaknes to uz vis do čeho jdes

cibka
21. únor 2010

☹ miso jak mas ve fotoalbu tu druhou fotku to si vsechno pichala ´to je docela síla to si byla chodící lékarna ☹