Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
21. únor 2010

cibi, jj, to jsem všechno píchala 🙂 ale dalo se 🙂 tělo se muselo probudit z tý uspávací injekce, no 🙂

kruela
21. únor 2010

misando: aha, já myslela že v tom byl u nás rozdíl. Tak ne.

cibka
21. únor 2010

a tys mela dlouhý protokol ja bych mela pichat od 2 do 8 dne tak toho budu mit mín a byla si potom v poho nebo unavená bojim se az pujdu na noční ☹

misanda
autor
21. únor 2010

cibi, jak do osmýho dne??? to je nějaký krátký ne??? já i u krátkýho píchala těch 10dní...no uvidíme jaký ti daj dávky 🙂

a unavená jsem nebyla...na mě ty léky prostě žádnej vliv neměly...ani jsem neměla po utroši atd ty těhu stavy, nebo pocity 🙂

cibka
21. únor 2010

miso me rekla ze budu píchat od 2 do8 dne a 11 den na odber tak nevim mozna sem neco přeslechla uvidim zítra co mi poví

cibka
21. únor 2010

a nevís ja se priblizne michaj ty injekce snad to zmaknu

broukb
21. únor 2010

Ahoj lásky 😉 teď jsme se vrátili z návštěvy tchýňů a jsem totál vyždímaná...já prostě musim odpolko spinkat 😀
Kruel to bude určitě těhu já to měla vidět 7 den od ET a po pregnylu a utrouši to být nemůže, Ty by tam tu čárku měli všechny ...takže tichá gratulace 😵
Cibi ty se vůbec neboj a hurá do toho 😀 A Misi já tolik věřim, že teď už se ti to povede...vždyť ti to řekl i kartář ne?? jsem ráda, že se těšíš na další kolo.Holčičky my tady na vás počkáme, než budete všechny těhu a pak založíme nový téma v těhulkách..dřív ne ju 😀 Tak pospěšte 😀
Jinak já jdu zítra ráno na krev, tak se těšim i bojim zároveň 😅 , ale včera ofiko testík krásně naběhl, tak doufám, že bude vše ok..ake stejnak se trochu bojim 😀

cibka
21. únor 2010

broukb neboj krev dopadne dobre tak na nas koukejte počkat a pak skočíme na to nový téma kam jedes na grev do gennetu

misanda
autor
21. únor 2010

cibi, míchá se to v pohodě 😉 jedna flaštička s takovym roztokem a pak záleží jaký budeš mít dávky a jenom píchneš tu vodičku do ampulky s práškem, ten se rozpustí, nabereš a buch ho do pupíka 🙂

Brouku, takže zítra už to budeš mít ofiko??? paráááda!!!

bych vám radila počkat na nás na všecny a pak se přesunout, jinak si pro vás dojedu 😀

tulanek
21. únor 2010

Brouku,ja tvoje pocity plne chapu!!!Ale neboj,uercite to bude v poradku,kdyz druha carka je porad v poradku 🙂 Fakt jo,bud v klidku a pohode,kuli miminkum a zitra se ozvi,hned jak to pujde,fakt verim,ze bude vsechno v poradku a ty budes stastnejsi zase o kus 🙂 kdy jdes na utz??? 🙂

broukb
21. únor 2010

Cibi jo do Genetu, to se tam možná potkáme 😀
Misi to bych si netroufla, někam odbíhat 😀 zvlášť tebe ranařky se bojim 😀 😀
Tuli zítra se mám objednat na utz, tak jsem zvědavá, ale podle toho co říkali do telefonu, tak půjdu nejdřív za dva týdny 😖 ach jo pořád na něco čekáš...kdy že jdeš ty, já to budu mít skoro stejný, když jsme jen o 2 dny 😀
Včera večer jsem hodila první těhu šavličku a teď to na mě jde znovu..a přitom ráno nic, takže já budu mít asi večerní nevolnosti, než ranní 😝

cibka
21. únor 2010

miso to víš ze pockáme to je jasný to by nám strach ani nedovolil jet bez nekoho 😀

misanda
autor
21. únor 2010

jéé, brouk už šavluje... 😀 to je prej dobrý znamení, že se miminkům daří dobře 😀 ale bůhví, jestli si to nedůvodní takhle jenom ty blindící ženský, aby se utěšily 😀

cibka
21. únor 2010

broukb to se jen tak ríká ranní nevolnosti ale muzes je mít kdykoliv nekde jsem to četla no já se tam dostanu tak kolem9 - 9:30 počítam

cibka
21. únor 2010

pro dnesek končim holky dobrou broukb hodne stestí na zítra 😉

broukb
21. únor 2010

no já nevim kdy tam pojedu, mám se normálně nasnídat a přijet kdykoli, tak uvidim v kolik se vykopu z postele 😀
No a ještě ke všemu ta žáha...a dneska mi tchýně řekla, že koho pálí žáha ten bude mít vlasatou holčičku...prý se to říká tak nevim, ale nikdy jsem to neslyšela 😀

cibka
21. únor 2010

já cí taky holčičku aspon jednu malinkóu 😀 😀

broukb
21. únor 2010

já plávě takyyyyyy 😀

kruela
21. únor 2010

broku - dík za povzbuzení. tak snad. no prostě uvidíme. Zatím se mějte holky, už padám. 🙂

ratatooy
21. únor 2010

Nooo holčičku jooo🙂 taky mě pálí záha.a nejradši bych pila ocet rovnou z flašky jak mám chuť na kyseli jdu na okurky.už slintam

broukb
21. únor 2010

Teda holky chtěla jsem dětem ukázat hezkej hokej..ale na tohle se kromě posledních 5 min nedalo koukat 🙄 se mi zvedal tlak až to hezký nebylo 😝

pajka00
22. únor 2010

ahoj holky....vám je už špatně? Mně teda zatím vůbec nic....jediné, že mám pořád hlad....a ráno jsem byla zvyklá vypít kafe a pak se nasnídat....teď už to dělám zároveň....nevydržím být dlouho vzhůru bez jídla🙂
Kruel-myslím,že to nebude následek pregnylu-takže tichoučká gratulace🙂

pajka00
22. únor 2010

Mně u prvního dítěte vůbec nic nebylo, jenom jsem měla pořád chuť na dětské přesnídávky🙂 a když jsem čekala druhé-tak mi bylo po ránu zle-ale Dr.mi napsal čípky a bylo mi OK a to jsem zase pořád jedla zabíjačku🙂 No a teď mám chuť na kyselé a na zabíjačku🙂..a zle mi zatím není, ale nemyslím si, že by to byl důkaz čehokoli...prostě jenom si myslím, že jde o to, kde se to malé uchytí a ty chutě...asi náhoda🙂Moje máti měla u každého těhotenství jiné chutě, jiný tvar břicha-všechno úplně obráceně-no a jsme 2 holky 😀

vysocanka
22. únor 2010

Dobré a krásné pondělní ráno, tak jsem dneska udelala poslední testík a zítra už na krev to jsem zvedaváááááááá zároveň jsem už dneska pěkně nervozní

pecicka
22. únor 2010

ahoj holky, tak jenom v rychlosti, zbytek pisnu z práce, včera jsem byla na sono, jsou tam dvě vajíčka větší a jedno malinke, tak uvidíme, včera jsem pichla pregnyl a zítra ráno v osm jedu na odběr, doufám, že všechno klapne jak má 🙂

vysocanka
22. únor 2010

Peci budu ti moc drzet palcáky!!!!!
😎

pecicka
22. únor 2010

vysočanka-noc děkuji 🙂

pajka00
22. únor 2010

ahoj peci-tak to ti budu zítra držet všechny palce, aby to bylo OK a mohly se vajíčka použít🙂určitě to vyjde!🙂

tulanek
22. únor 2010

Ahoooj holky 🙂
Tak moc myslim na Broucka a na Misku,aby jim ta krev dobre dopdla,kez by,bylo by to mooooc krasnyyy 🙂
Jinac Broucku,aji ja ukazovala detem hokje a uplne presne se mi vzdycky pri sanci zvedl tlak,rozbusilo srdce a nadavala jsem,az jsem se stydela,byl to mazec vcera 😖 Ahoj Pajko,no me oblacno,zatazeno,fakt strasne kkrkam,az jsem s tim nechutna,ale tzo nejde ubrzdit,no a pak me zacne palit zaha dycky a zacne se mi to vracet do pusy 😝 😝 a co ubec nemuzu ani citit,jsou vareny vajicka a cesnek,po tom je mi zle,fuj 😝 😝 tyyyy jo,chut na zabijacku,tak to je mazec 🙂 to by me zabilo ted 🙂 ono to fakt s kazdym dela neco jinyho,to urcite nic neznamena,ze ti neni soufl,to jeste taky muze krasne prijit a nebo budes mit stigro a budes si ten jinej stav jen a jen uzivat 🙂 jo a jak si Paji psala,tak rano mam hezky brisko,roztomily a vecer takovy obri bricho,ze az cucim 🙂 mam tady mamku od vcerejska a uz bohuzel bude odjizdet odpoledne,tak se taky smala,jak se to se mnou meni od rana do vecera 🙂 tak na zitra drzet palce Vysocance a Pecicce kooukam,coz 🙂

broukb
22. únor 2010

Peci myslim na tebe 😉 a držim vše co mám 😀