Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

broukb
22. únor 2010

tak holky děkuju za palce, manža mě poflusal a jedu 😀 pááá

evik73
22. únor 2010

Ahoj děvčátka,krásné pondělní ránko 🙂
v pátek mladá odfrčela na hory na víkend a s ní i noťas,takže jsem byla nahraná a bez spojení.Tak vás jdu dočíst,abych věděla,co je nového a jak se všechny máte 😀 😀

tulanek
22. únor 2010

a ja uz se bala,ze s nama nemluvis 😵

evik73
22. únor 2010

Ještě všem co dneska mají nějaké kontroly,návštěvy u lékařů a pod. přeji vynikající výsledky a ještě lepší zprávy 😉

pajka00
22. únor 2010

Tuly, no nedá se -jsi těhule, tak to je u každého jiné🙂 Jedna známá v každém těhotenství půl roku omdlívala-jak jí bylo zle-takže to taky není žádná sranda....takové obyčejné zvracení je proti tomu sranda. Mně není zle, ale mám pocit,jakobych vystoupila z lodi...žaludek takový mírně rozhoupaný,takže když ho něčím zacpu, tak je mi dobře🙂Ještě 2 hodiny na oběd-už se těším. Joo zabíjačka,zelňačka a taková strava-to miluju. Včera jsem u ségry dojedla sklenku zavařené papriky-co nikdo u nich nejí a jakési ty dlouhé celé papričky-asi jsou to ty kozí rohy-nebo jak se jim říká...pak ještě pár okurek a byla jsem po večeři🙂
Už jsem zvědavá na tvoji fotečku až přijdeš z UTZ🙂 Já jdu v ten čtvrtek....říkal miláček, že půjde se mnou, aby se podíval na UTZ online....tak jsem ho upozornila, že je to vaginální...prý nebude mi z toho špatně?🙂)tak to jsem se pobavila.....

misanda
autor
22. únor 2010

baf holky 🙂 kecáte, co? 🙂

já jsem vycuclá, rovnou jsem si nechala nabrat krev i na endokrinologii kam jdu v pátek a teď se budu zase celej tejden klepat aby to dopadlo dobře 😒

jinak už začínám špinit, takže chci dneska odpo zavolat sestře jestli bych nemohla zítra za mudrou, nebo že potřebuju aspoň antiko...

evik73
22. únor 2010

No Tuli teda,myslíš jako že bych na vás hodila bobíka?Holt dětičky,však počkej jednou to poznáš,tak si těch dětiček užij,dokud budou malinký a hodňoučký,protože pak už budeš mít občas chuť to zabít 😀 😀 A těch nervů než se jich dočkáme co?
Tak já dneska dělám sladké knedlíčky už sebou na hory,zítra plněné bramborové...zkrátka celý týden budu péct,vařit, smažit a pak celý týden jen žrát a žrát a žrát 😀 😀 ....má být až 10 nad nulou ten příští týden,to bude pěknej hnus mokrej sakra,to jsem zase vybrala tejden 😀 😀

Cibko tak mrška už dorazila a dneska začínáš píchat,tak to ti moc přeju a držím palce...

Peci tobě moc moc držím pěstičky na zítra,ať jsou folíci a hlavně vajíčka výstavní a krásně se oplodní...

Brouku a Mišo vám ať dopadne krvička skvěle a Míšo pokud ne,tak ať můžeš co nejdřív do dalšího boje...

Vysočanko tobě také přeji jen ty nejkrásnější zprávy...

misanda
autor
22. únor 2010

Evi, Fanošu byl včera lyžovat a říká, že sníh je dobrej 🙂 takže nebuuuuj 🙂

taky držím peci všechno co mám!!!!

a sladký knedle bych si taky dala, mňam. já dneska dělám mini řízečky 🙂

pajka00
22. únor 2010

ahoj Evi-se nebav o jídle..mám zas hlad a do oběda daleko🙂
Mišo držím palce, ať je to OK a můžeš se co nejdřív pustit zase do boje a víš, co řekl kartář?? Takže už pak dopředu do toho musíš jít s tím, že to vyjde..když mu to zatím tak vyšlo...i když, škoda, že mu to vyšlo,co?

misanda
autor
22. únor 2010

pajko, to nevadí...já budu šťastná, když se to povede aspoň letos 🙂

dej si tu zabijačku 😀

ifet
22. únor 2010

Ahoj holky...tak dneska přišla mrcha...na krev jdu zítra, ale je to už zbytečný...tak ani nevím, proč to dělaj...hele holky co ty tři měsíce mezi IVF...vždycky to tak musí být...a to jako tři měsíce kalendářní, nebo tři mrchy, nebo tři měsíce od té doby co schválili předchozí žádost??? Nevíte???

misanda
autor
22. únor 2010

Ifet, já myslim, že tři měsíce od stimulky, ne??? aby si prostě vaječníky odpočaly...si myslim teda...

jinak mě se mrcha stále nerozjela, já fakt musim vysadit ten utroš...mě to prostě brzdí... 😔

ale jinak teda poslední dobou zase mívám návaly a ty jsem měla když jsem byla v přechdu, tak doufám, že se tělo nedostalo zase samo do přechodu...?

dada074
22. únor 2010

Ahoj holčiny,
všem co dnes podstupují kontrolu tak držím palečky,a jen dobré zprávy.

Peci : ať vše dobře dopadne,myslím na tebe!!

Ifet : pojišťovna schvaluje ten pokus na 3 měsíce,takže musí počkat než tento pokus vyprší,aby mohli požádat o další.Alespoň se to tak dělalo v CARu kam jsem chodila.

misanda
autor
22. únor 2010

nj, ale já znovu takhle dlouho čekat nebudu, tak si myslim, že to jde i bez tý pauzy...no uvidíme...

dada074
22. únor 2010

Nazdárek Miša neboj nebudeš,za chvilku hr na to!!!

misanda
autor
22. únor 2010

daduš...ale jako fakt 😀 jsem zvědavá teda, co bude mudra řikat ted, ale posledně řikala, že prej když neotěhu, že by hned začala s tim sprejem do nosu...na co je????

ifet
22. únor 2010

no já jsem si dneska Misi ten utroš prostě už nevzala sama, když jsem ráno zjistila, že špiním...už by stejně nemělo cenu ho brát...
Dádo prosím tě a teda je to tři měsíce od stimulky, nebo od dokončenýho nepovedenýho IVF? Jako že když mi to schválili v lednu, tak teoreticky bych mohla na 2. IVF už v dubnu...ale když by to bylo až od dokončenýho nepovednýho IVF čož je na konci února, tak bych mohla na 2. IVF až na konci května...
Jo a Misi proč myslíš, že na to půjdeš dřív??? A kdy jdeš k mudře???

misanda
autor
22. únor 2010

ifet, já mám tu endometriozu a nemůžu si dovolit jí nechat rozjet, proto hned se mnou budou zase něco dělat...

ifet
22. únor 2010

aha...no tak to je dobrý...třeba budeš brzy těhu🙂 teda určitě🙂

suzanna
22. únor 2010

Ahoj holky,

Vsem Vam moc drzim palecky 😵
ifet ja nevim,ale kazde centrum to dela jinak ja mohla hned po nepovedenym IVF dalsi mesic zacit znova stimulovat.
misi tak hura do dalsiho boje 😉

misanda
autor
22. únor 2010

nj, ted si bude mišanda užívat chvíli života bezhrozícího otěhu 😀 vínečko a tááák 😀

suzanna
22. únor 2010

misi to je fajn,ze to tak beres...to ja jsem z toho byla uplne hotova a bala jsem se dat i to vinko....no proste total psycho 🙂

dada074
22. únor 2010

miša : ten synarel se používá ke stimulaci (většinou právě u endometriozi),plus se k tomu pak přidávají ty injekce.

Ifet : jak píše suzzik každý CAR to dělá jinak,oni ti řeknou co a jak,já jen jak se to dělalo u Apolináře.

misanda
autor
22. únor 2010

suz, fakt? tak to já se nebojim 🙂 neni proč 🙂

misanda
autor
22. únor 2010

daduš, ahaaaa...no vidíš, já jsem fakt nevěděla...a ten synarel se asi stříká zase lehce dýl, ne?

suzanna
22. únor 2010

misi no ja moc ctu a cetla jsem,ze alkohol i sklenicka vina,kdyz chces otehotnet proste skodi ....no tak ja sem se tomu radeji vyhybala nooo... 😀

ratatooy
22. únor 2010

Ahoj holky peci držím pěstí ať ti něco odeberou.pajka já to mám taky na střídačku spíš se mi udělá chvilku blbě k večeru ale jak píše tuli tak krkám taky v tahu dokonce ikdyz spím manza se mi směje že už dávno chrnim a furt krkám a no ráno sotva otevřu oko první věc krkanec.katastrofa.břicho se mi taky nafukuje jenže já už měla pupek před tím a teď jsem už jak v pátým.

dada074
22. únor 2010

Jo,jo pravdu díš začíná se s ním dřív,já s tím tedy zkušenosti nemám,ale sestřenka to foukala,a nemohla si to vynachválit

misanda
autor
22. únor 2010

suz, ale vždyt ani nevadí, když si dáš skleničku vína v těhu...

já to asi tak moc neprožívám..myslim, že sklenička fakt neuškodí 🙂

dada074
22. únor 2010

To víš že neuškodí,my byli tento týden na plese a také jsem si dala sklenku červeného,to víš na krvinky a před IVF jsme si s manžou také dávali.