Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

broukb
23. únor 2010

Pajko jo jo nevolnosti jsou děs..já to mám každý večer 😀
tak jsem nevydržela a volala jsem dřív a sakra až po 10 ty jo já jsem napnutá jak kšandy 😀
Cibko jak to zvládáš?? určitě jsi šikulka 😉
Peci myslím na tebe a držim palečky 😵

cibka
23. únor 2010

pajko tak sem to zvladla ani to nebolelo 🙂

cibka
23. únor 2010

broukb ahojky jo zvladla jsem to bodal jsem to do levýho stehna horší bude asi v pátek ta do břicha

evik73
23. únor 2010

Hezký den dívčata 😅

Cibko,takže už jsi taky fetka,co si píchá 😀 😀 hlavně,že to zvládáš....já jsem jako Míša,taky jsem si to užívala a pak mi to chybělo 😀 😀

Peci tak už piš,jak to s tebou dopadlo,určo skvěle...

Pajass,to je škoda,ale určitě to vyjde a hlavně na nás uplně neprd a občas zaskoč se na nás podívat....

Já jdu hnětat ty bramborový knedle...ble

Zdravím všechny ostatní kočénky tady na diskuzi 🙂 🙂

cibka
23. únor 2010

ahoj eviku zase vyvařuješ 😀 teda vy se na tech horách budete mít 😀 a jak je co novýho

pajka00
23. únor 2010

cibka no vidíš-a pokud se ti zdá, že do stehna to nic nebylo, tak do břicha je to daleko lepší-fakt....do břicha to vůbec nebolelo🙂 Takže-to zvládneš v pohodě.
Tak jsem si četla o ranní nevolnosti a podle všeho, je to dobře, pokud je ti nevolno, tzn.že je vevnitř všechno v pořádku....chápete to?? Mně u prvního nic nebylo-je zdravý jak řepa a u dcery mi bývalo po ránu zle-taky zdravá🙂takže asi to není pravidlo, ale pokud mě to má uklidnit, že nevolnost je vlastně správná-tak jo 😀
brouk-stejně je divné, že ti to neřekli hned a máš si volat až druhý den. Já jsem byla na krvi, hoďku jsem si poseděla, Dr.mi hned řekl jak to vypadá a hned udělal UTZ...to čekání je fakt na pendrek.

evik73
23. únor 2010

Jj vyvařuju jako vzteklá,aby jsme nepošli hlady 😀 😀 Jinak u mě nic nového,v pátek jdu do Caru domluvit,kdy se vrhneme na ten Ketík 😅

evik73
23. únor 2010

Cibi Pajka má pravdu,zkus to do břicha,to je určitě lepší a fakt to nebolí,hlavně pokud máš pěknou kožní řasičku,tak to tam vjede jako po másle 😀 😀

marrad
23. únor 2010

evok 73
tak to dobre dohodni, dlho som tu nebola tak ani neviem ze Ti to nevyslo, mrzi ma to....

ja som opat cakatelka na IVF 05/2010 moja posledna sanca platena poistovnou...
velmi tomu verim ze to vyjde... ja som totis v znameni raka a vacsinu veci v zivite stiham na poslednu chvilu..... 😀

cibka
23. únor 2010

pajka tak vidís hlaven aby ti nebylo spatne celej den ☹
eviku tak koukej dát vedet at ti muzeme drzet palečky na horach si odpočines a pak to půjde jak po masle
docela mam obavy źe nam ten prvni pokus nevyjde jak tady psaly holky tak je spíš takovej seznamovací ☹ ale sem rada ze se to pohlo 🙂

broukb
23. únor 2010

Eviku nechceš skočit něco navařit k nám 😀 😀
Pajko já slyščea, že se říká...ten kdo zvrací,nepotrácí 😀 ,ale nevim jak moc se to dá brát vážně 😉
Stejně jako mii tchýně říkala, že pálení žáhy je vlasatá holčička a moje kamarádka co jí pálila furt má plešatýho chlapečka a druhá ani neví co to žáha je a má vlasatou holčičku 😀 😀
cibi jsi šikula a do břicha to fakt nic neni 😉

pajka00
23. únor 2010

Cibko na to se nesmíš tak dívat-podívej se na mě- 1.IVF a hned pozitivní.....takže jsem příklad toho, že i když je to poprvé-tak to prostě jde🙂 Musíš tomu věřít a pokud to nevyjde....tak prostě ty to budeš mít jako seznamovací a druhý už klapne🙂

evik73
23. únor 2010

Marrad no jo nevyšlo to,ale ještě máme mrazíky,tak doufám,že to zvládnou,protože my jsme měli taky poslední hrazený pokus,ale zkusím na doktora zatlačit,pokud by ani Ket nevyšel,že by jsme zkusili Nativ,ten vyjde na 7000,-,pže na celý IVF cyklus nemám lováky,tak snad to půjde 😉 ...Určitě ti to vyjde,protože bude jaro,já na to taky vsázím,že to klapne 😀

Cibko takhle nad tím nepřemýšlej,že to nevyjde,musíš prostě věřit....podívej co je tady koček a vyšlo to napoprvé 🙂 🙂

marrad
23. únor 2010

Presne na to vsazim....
ja proste citim ze to vyjde -leda ak by som sa mylila...

evik73
23. únor 2010

Brouku mám toho vaření plný zuby a už se fakt těším,až to příští týden budu jen ohřívat 😀 😀 Ono to vaření je vůbec na palici,pořád něco vymýšlet...kdyby bylo na mě,jsem živa jen z celozrného pečiva a chlebu a k tomu něco přikousnout a hotovo 😀 😀

cibka
23. únor 2010

tak jo budu verit a doufat a tesit se na kazdou kontrolu v pátek jedu na první utz

marrad
23. únor 2010

mi hovorte dievcata ja kaydz den varim a peciem chleby a podobne, moj mm je celaitik, tak ani do restiky nikdy nemozme....
ja ked u vidim maso ze mam porcovat tak ma chyta depka 😉

evik73
23. únor 2010

Cibi,uvidíš,jak folíci porostou krásně....ještě že budu mít sebou notas,abych věděla,jak si která vedete,jinak bych nestála za nic celý týden v nevědomosti 😅 😅

evik73
23. únor 2010

Marrad,tak to tě obdivuju,že to máš takhle složité,já je můžu aspoň občas něčím odbýt,ale u vás to asi nejde 😒 😒

cibka
23. únor 2010

eviku budes lyžovat? to ja moc neumim asi bych si zlamala haksny 😀 😀 ale závidim že vypadnete nekam ven

broukb
23. únor 2010

Tak holčička jsem jak bleška....máme to potvrzené a máme 3325 jednotek HCG takže by mě zajímalo, jestli to můžou být dvojčátka 😀 říkala mi, že bývají hodnoty i vyší když to jsou třeba dvojčátka..tak nevim jestli mi tim chtěla říct, že my máme jen jedno 😉 ale hlavně, že tam něco je 😀 😀

cibka
23. únor 2010

broukb velikánská gratulace 😀 😀 😀 já cí takýýýý moc ti to přeju jezdíš do gennetu tak snad se zaddaří i nám 😉 jo ke komu ted prosím chodís

marrad
23. únor 2010

evik 73 nasa jedina moznost je ist sem tam do IKEA do tej ich restiky, maju tam nejake veci bezlepkove.....

cibka
23. únor 2010

marad ja drzela bezlepkovou dietu asi mesíc a reknu ti ze ty veci sou pekne drahý

evik73
23. únor 2010

Brouku moc moc gratuluji ať už je jedno mimi nebo dvě 😀 😀

Cibi....budu lyžovat,pokud tam nějaký sníh vydrží 😀 😀 to je jediná věc,která je pozitivní v tom,že nám to nevyšlo...můžu si zalyžovat a večer si dát něco do sosáku 😀 😀

broukb
23. únor 2010

Cibko to víš, že se povede..v Genettu jsou profíci 😀 já chodím od začátku k Lovásový

cibka
23. únor 2010

eviku to bude odreagovačka a pak si budes jen užívat s mimískem a slečnou a budete stastná rodinka
broukb ja chodila k vykysalý ale tatam ted není ☹ tak sem byla 2x u lovásový a ted tam jdu v pátek na ten utz dali me k ní automaticky ale zatim jí moc neznam

pajka00
23. únor 2010

Broučku super🙂 gratulace!!! Ptala jsem se Dr.a ten mi řekl,že podle HCG se to poznat teď ještě nedá, že je tam tak obrovský rozsah-že opravdu netuší. Teď to je střelím od oka...ale já jsem měla minulý čtvrtek HCG 11023 a rozsah v tom týdnu je od 2000-23000...takže jak vidíš-nedá se to poznat...až podle UTZ. No vidíš-já jsem měla v 5 týdnu 11000 a ty máš 3000 a obě jsme OK v pořádku a mám tam asi jedno.....Prý je to hodně individuální, záleží jak které tělo reaguje na růst hormonu. Hlavně,že to tam je!!

cibka
23. únor 2010

broukb ty bys chtela ty dvojčátka vid 😉

ratatooy
23. únor 2010

Zdravím vás holky.broučku gratuluji🙂 vy chodite všichni na krev a po mě ji ani nechcou.až rovnou utz.ani špatně mi zatím není a manza na to furt čeká.no vlastně akorát když mě bolí ráno břicho tak je mi špatně ale to ustojim.když já se jen tak z něčeho nepozvracim asi mám silnej žaludek.cibka neboj do břicha inj sou v poho úplně jednoduché.teď když nad tím zpátky přemýšlím tak jsem se na ne taky vždycky těšila a to jsem si dávala i tři naráz.