Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
23. únor 2010

No holky jsem moooc zvedava,kdo se bude tlacit s dvojkocarkem 😀
Jeste se vas zeptam jo,kdyz Broucek byl na Et o dva dny driv jak ja,Pajka ale mela stjne ms jak ja a ET jeste driv,tak porad jako fakt plati,ze jsem ted kolikaty tyden???Ja jsem z toho uplne vedle 🙂 chtela bych se podivat,jak ten prcosek nebo dva ted vypadaji ale nevim jesli teda sesty nebo paty tyden mno... 😅 a +kolik dni trebas,pomoooooc 🙂

broukb
23. únor 2010

no ono je to podle MS, jenže ty si měla dlouhý protokol, takže si měla strašně dlouhý cyklus...takže u tebe aby se v tom pjasáto vyznalo 😀 😀 podle mě to budeš spíš jako já 5 týden tedy já jsem přesně 5 a kdyby ty si byla -2 dny tak si 4+5 teda aspoň myslím no utebe je to fááákt složité 😝

pajka00
23. únor 2010

Tuly já ti nevím....normálně se to počítá od prvního dne poslední menstruace.Já jsem měla MS 14.1. a u Dr.jsem byla 18.2. a napsal mi 5+6.. Pátý týden to byl, ale kde vzal těch 6? schválně mrkni na kalendář a zkus to spočítat. Taky z toho nejsem vůbec chytrá...takže já když se dívám na net-tak počítám vždycky v rozmezí 2 týdnů...tzn buď 5-6 nebo 6-7...prostě tak..

broukb
23. únor 2010

Paji to je 5 týden 6 den tudíž už se říká 6 týden...je to divný, ale je to tak...vždy když už je to + něco tak už je to ten další týden, takže 3+2 už je 4 týden...jakože už si rozjela další týden 😀 dá se to tak pochopit?? teda jestli to říkám správně, ale vím to od těhu kamarádky 😉

tulanek
23. únor 2010

No ja mela ms prave toho 14.1. jako ty Paji,auuuuuuuu 🙂 🙂 tak ja se zlaznim 😀 I kdyz jsem tak nejak premyslela,kdyz jsem to ted a14.1. mela naposledy,nez skoncila potvora cervena,pak i normalne musi dojit k rustu folikulu,uvolneni vajicka,oplozeni,deleni a taaak a tak nejak by to mohlo trvat,ale ET mam jak Broucek 🙂 mam z toho hlavu jak patraci balon,no nejchytrejsi budu asi az mi to rekne sam doktor 🙂

ratatooy
23. únor 2010

Holky já bych to počítala od poslední ms na protokolu nezáleží.a dr.to stejně upraví podle utz jak bude mimi velké.mě vychází tp 14.10 a beztak se to ještě někam posune.

tulanek
23. únor 2010

A Ratat,ms posledni byla kdy jesi se muzu ptat,tak ono to bude fakt asi podle te posledni ms 🙂 ET byl 2.2 a utz 3.3 pamatuju dobre vid 🙂

pajka00
23. únor 2010

Takže já když teď mám 6+4/asi/,tak jsem v 7 týdnu?🙂)to je sakra složité
Mně vychází na 21.10.TP...ale je to jen orientační....s oběma dětma jsem měla TP o týden dřív a přenášela jsem obě 8 dní🙂

ratatooy
23. únor 2010

Tuli pamatuje sikulka poslední ms u mě 6.1 tak já už mám náskok.to až půjdu na utz tak už tam bude mimino jak slon.

tulanek
23. únor 2010

a ted jsi Ratat teda tyden koilkaty to? 🙂 si to od tebe odpocitam a basta fidli 🙂 Ratat bude mit slonika 🙂 🙂

ratatooy
23. únor 2010

No tak teď 8tt.to jo protože furt něco žvejkam.holky budete v tehu cvičit nebo plavat?já musím něco dělat jinak se pak ani nehnu.jojo sloníka ale bez chobotku🙂

pajka00
23. únor 2010

😀 Cvičit nebo plavat?Tak to ani náhodou🙂 Nedělám to ani normálně, né tak v těhotenství, na to jsem fakt líná. Procházkování úplně stačí. Navíc-je mi blbě, takže si neumím představit, že bych dělala nějaké cviky nebo vlezla do toho studeného bazénu...Ale pokud se ti chce-držím palce, ať to zvládneš 😀

evik73
23. únor 2010

Holky řešitelky,ať počítáte jak počítáte,stejně si to mimísové určí sami,kdy vykouknou na svět 😀 😀 ale jinak by to mělo být ode dne OPU odečíst 14 dní a to je začátek těhotenství...a hlavně UTZ to vyřeší 🙂

tulanek
23. únor 2010

Ja budu delat gaučing a ležing,to mi jde ted lip nez kdy jindy 😀 😀
Ja mam spis strach se svym mocakem a jeste kdyz se v tehotenstvi ta rouřička močová roztahuje,abych tam nechytla nejakej humus,ja vim ze jinak je to plavani takhle jako moc zdravy,ale ja bazeny nemam kuli tomu rad...No a kdyz by mi to casem doktor dovolil,tak mame doma Orbitrack,byl drahej jako prase,ja slibila,ze na nem budu cvicit a stihla jsem to jen parkrat 😅 😅 ale kamoska na nem chodila,aby se jako hejbala spon trosku,zadny behani,jen trocha chuze za den,aby clovek uuuplne nezpohodlnel a to slo az do sedmyho mysim 🙂 ale za kazdou cenu taky nemusim 🙂

Tyyy jo Evik to vyresil,jdu pocitat 😀

ratatooy
23. únor 2010

Evik to je fakt utz to určí sám za nás.já musím cvičit jinak skončím se 120kg.tak jsem si objednala dvd cvičení pro tehu na balónech.

tulanek
23. únor 2010

balon maaaaam,no jooo vlastne,to bychmohla 😀

tulanek
23. únor 2010

takze ja jsem dnes presne paty tyden a dal pujdu 5 tyden+ 🙂 jsem to teda spocitala podle Evika a zaznamenala v kalendari,abych vas furt nemusela otravovat a umela si to sama spocitat 🙂

broukb
23. únor 2010

Tuli tak si to vyplň tady na koníku a bude se ti to krásně zobrazovat jako nám

tulanek
23. únor 2010

Ja si pockam na ten utz a pak to sem hvizdnu,ju? 🙂 Jinak jsem delala test kolem ctvrte a je tmavsi nez ten v nedeli z prvni ranni mocuvky,tak se mi zase ulevilo na chvili 🙂 hele Brouku,Pajko,vy jste mely od zacatku od ET Utrous?A kolik denne zavadite? 🙂

broukb
23. únor 2010

jj od začátku utrrouš 2-1-2 😉 tě lituju že musíš píchat do prdítka ☹

tulanek
23. únor 2010

Prave od zitrku zacinam s Utrousem 2-2-2 a mam trosku divnej pocit,aby to melo taky tak dobry ucinky jak ten Agolutin,no potrebuju byt zase z neceho vypleskla asi 😀 a lezis potom,co si ho zavedes nejakou chvili??

broukb
23. únor 2010

ty si prdelka neboj bobku, vidíš jak to hezky zabírá u mě 😀 a navíc já osobně si myslim, že by ty mimísové prospívali i bez toho.Ale je fakt, že jim to asi pomáhá. Hele ani neležim to je úplně jedno zavedeš a normálně funguješ..samo se to líp dělá v leže, ale jde to i ve stoje 😀 Hlavně slipovka je nutnost!!!! 😀

misanda
autor
23. únor 2010

ahoj holky, tak zítra na mě myslete, jdu se domluvit s mudrou na dalším postupu 🙂

tulanek
23. únor 2010

Vezmu si plinku 😀 s krteckem 😀 😀
Misi budem myset taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakhle 🙂

misanda
autor
23. únor 2010

tuli, bude ti to lézt i očima 😀

broukb
23. únor 2010

Misi já na to budu taky moooooooooooooooooc myslet a já vim,že Hugouš už čeká za rohem 😀 😀

tulanek
23. únor 2010

fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj,staci ze bude blinkat pipinka 😀

pecicka
23. únor 2010

ahojky 🙂 zdravím tuli,broučku,misando,eviku,paji a všechny na které jsem zapoměla 🙂

broukb
23. únor 2010

ahoj skoromaminko 😀 tak jak se cítíš??

tulanek
23. únor 2010

Peci,tak co,vyspinkana,odpocata? 🙂