Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

cibka
25. únor 2010

miso ty si řízek 😀 😀

dada074
25. únor 2010

Cibka : neboj folíci rostou a že nic necítíš opravdu nic neznamená,každá to má jinak.

Suzziku : včera už jsem se nedostala,byly jsme po nákupech a vrátily jsme se až večer,tak genetika super,vůbec nic tam není,schválila mi i to že s amniocentézou nesouhlasím a když jsem se ptala proč nás tam tahaly tak mi bylo řečeno,že ohledně mého věku,tak že to znamená,že už patřím do starého železa,vůbec jsem to nepochopila a už se chystám na svého gynekologa,protože ty nervy bych nepřála nikomu,jistě jsem ráda že to tak dopadlo,ale jsou to blbci!!!!! 😉

cibka
25. únor 2010

dada díky za podporu a naději díky všem a gratuliju že ste v porádku 😀

evik73
25. únor 2010

Míšo díky za upozornění,ale nástup až v sobotu...musíme vydržet 😀 😀

Cibi to záleží až ti zítra řeknou,jak rostou...já jsem měla OPU až za 14 dní od začátku stimulky 😀

misanda
autor
25. únor 2010

holky, co furt s tim hokejem máte..jsou to sráčové...už kolik let..já to vzdala už dávno...kreténi... 😠 😠 😠

misanda
autor
25. únor 2010

daduš, to je super s tou genetikou!!!

vysocanka
25. únor 2010

PECI MOC TI DRZIM PALCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

misanda
autor
25. únor 2010

já měla opu až 13tý den 😉

misanda
autor
25. únor 2010

evi, no hlavně aby vyderžal ten sníh 😀 ten můj Fanošu jede teď v sobotu na závěrečný lyžování na Klíňák 😉

evik73
25. únor 2010

Dado to jsou pitomci v tomhle,hlavně že pořád vtloukají do hlavy být v klidu a pak takhle člověka vynervují...hlavně že je všechno v pořádku 🙂

Holky Abig a Handik tady strašně dlouho nebyly,nevíte o nich něco?

misanda
autor
25. únor 2010

jo, holky a zítra povinně myslet na mišandu, jdu na tu endokrinologii a budu doufat, že mi nic nenajdou a štítka bude furt krásná 🙂

cibka
25. únor 2010

😉 aha ja myslela ze se dela 11 den injekce mam jeste do nedele tak to mi asi jeste nejaký pridají co, bylo by fajn kdyby to vyslo na pátek
miso a ty nejedes na lyzovačku

evik73
25. únor 2010

Míšo...tak at nám to tam všechno nevyjezdí 😀 😀 Ty nelyžuješ? My na lyže vyrazíme až v neděli,v sobotu bude zahajovací mejdlo 😀 😀

cibka
25. únor 2010

miso budu na tebe myslet uz od 6 od rana to budu vstavat ju 😉

tulanek
25. únor 2010

Holky dekuju,ja mela proste majinko strach,myslim ze budu mit po dnesni noci v brichovi čtvrť pro milionáře 😀 😀 Cibi neboj se nic,opravdu,ja vim,to cekani je masakr,ale to das a zitra budes s nervickama zasejc trochu v cajku 🙂 Eviku,me ti tak bylo lito Vokouna,ja bych ho poslala dal,ale co sam Vokoun na ledě,ze?By to vypadalo,jako dneska 😢 ja bych jim dala tečku... 😠 a dobre jim tak Slovakum,kdyz jsou sikovni,at jdou,nasi kdyby postoupili dal,tak bych nechtela videt,jak by to dopadlo s Kanadou,tipuju tak 12:1,pro Kanadu samozrejme 😝 ale tem to straaaaaaaaasne nepreju,aby vyhrali zlato doma,jsem na ne uplne vysazena!!! 😝

Dadus,tak to jsem moooc rada,ze je to v poradku!!!Doktori by zaslouzili nakopat teda,nechapu,proc te takhle desili a nerekli,proc tam musis jit... 😠 ale hlavni je,ze je to v poradku!!!! 🙂

evik73
25. únor 2010

Cibi to je právě individuální,kdo kdy jde na OPU,podle velikosti vajuch,aby byly co možná nejzralejší....

Míšo budu držet palce,v kolik jdeš?

cibka
25. únor 2010

eviku takže mi muzou jeste pridat injekce

broukb
25. únor 2010

ahoj všichni 😀 holky já na hokej nekoukala, protože jsem řekla, že by byla ostuda kdyby jsem postoupili, protože hráli ceou OH jak ponocný..když nedokážeme pořádně zdolat ani Lotyše, tak bylo jasný, že na Finy nemáme...prostě jim chybělo letos trochu kuráže... ☹

Jinak moc myslim na pecičku...jak už si to užívá a držim palce 😵
A taky na Pájku a tiše závidim, že už svýho prcouška uvidí i uslyší 😀 ale snad se taky dočkám. Už se těšim co bude vyprávět.
Jinak Dadu jsem tááák ráda, že je vše v cajku 😉
Cibko neboj je to ještě brzy aby si něco v bříšku cítila..uvidíš, že tam bude folíků habakuk 😀

evik73
25. únor 2010

Já jsem to těm Slovákům přála,protože zase nemusím ty zrzavce švédský...ale jsem zvědavá,kdo tu smetánku slízne 😀 😀 No a Sáblice to je ďáblice,ještě že aspoň někdo tu naší republiku podrží...

evik73
25. únor 2010

Cibi jojo,pokud nebudou folíci dostatečně velcí,tak ti injekce přidají...Já jsem píchala teda Gonal,ale měla jsem dvě pera po 900j a pak mi ještě jedno se 450j přidali 😉

broukb
25. únor 2010

Jo a Misi tobě teda netávidim tu mrchu a přeju, aby aspoň rychle odešla 😒 a zítra na tebe budu myslet o 106 😀
Tuli neděs mě..mě nic neni, občas taková chvilenka na mrchu, ale žádnej bejvák si tam asi nedělaj 😅 i když nedostatkem místa určitě netrpěj 😀 😀 Pořád mě pálí jen ta žáha a večer je mi strašně tžko..jinak nic. 😝

cibka
25. únor 2010

eviku ja picham 225 jednotek a zítra bych k tomu měla píchnot do bricha jeste neco ty uz mam doma

tulanek
25. únor 2010

No nejlepčí by bylo,kdyby to vyhrali ti Fini,ale bojim bojim... 🙂 hlavne ne Kanada pjosiiiiiiiiiiiiiiiiim,ale hrajou jak svina 😖 Sáblíček je neuveritelna osobnost,je o mesic starsi jak ja a tri medaile z Olympiady,ha ja budu taky mit,ale az v rijnu 😀 to bude ale jinci Olympiada 😀 😀

tulanek
25. únor 2010

Suziee,ty tvoje pasy jsou uuuzasny,fakt origanlni napady,nadhera!!! 🙂

suzanna
25. únor 2010

dada tak to je super!!! Ale akorat fakt cloveka nervujou..no ja se taky bojim na ten UTZ ve 20 tt je to porad dokola...ale my mame zdravy miminka a hotovo!!! 🙂
tuli diky fakt je to parada maji hezke veci dneska mi zase prisli pidi vecicky tak se tady tim kocham.
Vsak vy budete vsechny za chvili taky 🙂

evik73
25. únor 2010

Cibi já jsem taky píchala 225j a pak k tomu Diphereline proti předčasné ovulce....uvidíš zítra,co ti řeknou,budeš moudřejší 😀 😀

cibka
25. únor 2010

eviku díky

tulanek
25. únor 2010

Suzann,vsichni tu maji zdravy miminka,hotove vyrizene!!! 😀 bez nervu to ale hold nepujde 😅 jeeee,hod do albicka pidi vecicky pjosim 🙂 ja uz bych tak chtela taky neco koupit,jen jednu kravinku,ale budu cekat tak do sesteho mesice,abych nic nezakrikla,jak se znam 😅

tulanek
25. únor 2010

Suziee tam ma vecicky,Tulanek si jich nevsiml blbounek 🙂 jsou nadherny,ten zelenej meda Pu a ten pejsek potom,to je bomba!!! 🙂

misanda
autor
25. únor 2010

jsem zpět z oběda - polívka s těstovinama a palačinky s tvarohem 😝

holky, já jsem ostuda a nelyžuju...naivně jsem si myslela, že by mohlo vyjít první IVF a tak jsem se lyžovat nechtěla začít učit, ale příští zimu to dám, slibuju...🙂

jinak holky, mám tam být ráno v půl 10!!! takže očekávám návaly pozitivní energie 😀

cibi, já píchala první dva dny ještě vyšší dávky a pak taky 225 😉