Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

ratatooy
26. únor 2010

Pajka myslela jsi 3cm?to bude pěknej obr.

dada074
26. únor 2010

ahoj holčiny,
všem děkuji za držení palečků a za podporu,jsem moc ráda,že vás tu mám.

Pajka máš pravdu nervy to byli,ve středu jedu do poradny tak si tam něco vyslechnou,už se na ně chystám,když mě tam posílal tak mohl aspoň něco řícr.Ale teď snad nebudu spát ohledně toho vašeho těhotenství,jsem totiž hrozně zvědavá jak se to vyvrbí!Hlavně že jste v pořádku!!!!

Peci veeelikánská gratulace k mimískovi pořádně ho hýčkejte.

broukb
26. únor 2010

Pajko v první řadě tytyty zvednutý prstík brouk tu byl úplně na nervy, proč nepíšeš 😉 a v druhý řadě.....kdo měl pravdu????? 😀 😀 říkala jsem, že tam máš dvojčátka 😀
Jinak teda mooooc gratuluju a jsem fakt ráda, že jste všichni 3 v pořádku 😉

ratatooy
26. únor 2010

Brouk a ty už jsi byla na utz?

broukb
26. únor 2010

ahoj ratat ne ☹ a děsně mě to trápí..já už chci tu svojí tečku taky vidět 😢 Bohužel v Genettu se dělá utz až 5 týdnů po ET a my jsme zítra 3 týdny 😝 přijde mi to nekonečný

suzanna
26. únor 2010

Ahojky ,
pajka velika gratulace k srdicku 😵 a nezbyva jinak nez cekat.Ja tam ze zacatku take mela dve, dokonce se srdecni akci a pak stejne zbylo jen jedno a ten gestacni vacek tam mam jeste porad,tak uvidite jak se to vyvrbi kazdopadne je to napinave.
dada uz aby jsme byli aspon v sestem mesici a tyhle vsechny vysetreni byli za nama...

ratatooy
26. únor 2010

No jo broučku já taky čekám.taky jdu na utz měsíc po et.ani krev mi ještě nikdo nebral.takže já viděla akorát testiky a jednou vlastně utz u svého gyn ale to byla ještě jen malinkatá bublinka.teď už musí být veliká.jdu ve středu.neboj ono to uteče ale taky mi to přišlo nekonečné.a už je ti aspoň špatně?mě vůbec nic.

pecicka
26. únor 2010

ahoj holky, všem přeji krásné ráno 🙂
paji-tobě velká gratulace a zároven mám jednu otázku, jakou máš práci?
Ono totiž když chci mít volno nebo si potřebuji něco vyřídit, tak za mě chodí dělat moje dcera a já včera byla na ten |ET a ona byla za mě v práci a nadáva, že chci chodit pracovat, že je ro honička a všude prý musím vydávat sílu, tak te\´d mi to vrtá hlavouz, jestli jít a nebo raději zůstat. \dělám v tom studiu pro ženy a máme ted docela narváno, takže pohybu hodně a když je musím zapínat do těch stroju, tak jim musím pomoct navlíknut korzet, takže ruce nahoru a pak ho navlíknout a upevnit, za normálních okolností asi normální práce, ale ted bych nechtěla nic podcenit 😒 tak nevím, co dělat. Holky potřebuji poradit 🙂

pajka00
26. únor 2010

Peci-jsem ráda,že jste to tak zvládli a máš tak kvalitní embryjko🙂Super a teď už se jenom opatruj!!!🙂
No říkal 3mm že je emryjko velké🙂
Jo holky, já jsem myslela,že tam padnu, když mi to řekl,že tam mám ještě jeden ten váček..já od začátku vykládám,jak mi stačí jedno a teď toto....no ale na co čekal, když má týdenní zpoždění ve vývinu?🙂)

pecicka
26. únor 2010

suzzi a ty jsi doma nebo chodíš do práce?

pajka00
26. únor 2010

Já dělám asistentku dvěma majitelům firmy a mzdovou účetní-takže fakt v klidu,sedím na zadku. U tebe nevím nevím, jestli cítíš, že máš fyzické vypětí-určitě bych zůstala čas doma-a´t to nepodceníš. aspoň, než ti řeknou, jestli se mimčo chytlo...Pokud ano-tak už máš napůl vyhráno....ale i tak...Musíš sama vědět, jak moc se tam fyzicky nadřeš-ale jak říkám-těhotenství se nevyleží-ale zase se to nesmí přehánět.

pecicka
26. únor 2010

nevím, co mám dělat, jestli jít na neschopenku nebo do práce 😒

pecicka
26. únor 2010

paji-tak je se tam dost nalítám a jak říkám, zkus se podívat na www.studio-eva.eu a ten stroj, kde jsem vyfovená, tak než je tam zapneš, tak asi malinko fyzicky musím zapnout, normálně mi to nepříjde, ale mám třeba za dopoledne 15klientek tak na tom zadku moc neposedím

pajka00
26. únor 2010

Peci jestli máš dojem, že musíš zatínat břišní svaly a kmitat-tak to neriskuj a buď doma-aspoň chvilku.Byla by škoda to podcenit a fyzicky se namáhat, když nemusíš. Navíc, když tě má kdo zastoupit....Určitě tím nic nezkazíš, když budeš doma. Neříkám jen ležet-však víš z minula, že to je taky na houby....ale radši se šetřit. Určitě těch pokusů už moc nemáš, abys mohla riskovat,že? V každém případě ti moc držím palce a těším se, až budeš taky hlásit //🙂

pecicka
26. únor 2010

paji, děkuji moc, taky se těším a budu moc ráda, když to vyjde, právě, že nemám, tento byl druhy, takže ještě by byl jeden, ale já věřím, že ted je to bojovníček a zůstane u mě v bříšku\.-)a ty když tam budeš mít dva, tak budeme mít každá 4ratolesti 😀 😀 😀 asi si dojdu pro pn

pajka00
26. únor 2010

jo žiši-zasloužilé matky🙂Kde by mě to kdy napadlo🙂) Jo, možná to bude rozumné zůstat doma, jestli v práci kmitáš..aby tě to nemrzelo. Jestli stíháš věkově-tak je fajn,že máš v záloze ještě jeden, ale věřím, že to vyjde!! Já bych právě nestihla už žádný, pořád jsem to odkládala a tak jsem stihla 1.ivf na poslední chvilku. za 14 dní mi bude 40..takže fakt nejvyšší čas.

ratatooy
26. únor 2010

Pajka tak to je asi akorát 3mm na 7tt.v 9tt už by měl mít 2.5 cm tak to pak asi roste rychle.já na sobě dneska vůbec nic necítím tak si říkám jestli si to náhodou mimi nerozmyslelo ale to už bych začala asi krvácet že?

pecicka
26. únor 2010

paji-mě bude 39v listopadu, ale co si nidemem povídat, je to určitě i o ěch penězích, které do toho člověk muí dát a tak mi pak přijde nefer, riskovat zbytečně a hnát se za něčím....stejně dělám u soukromníka a oni to nedokáži ocenit, tak uvidím
ratatoy-neboj, všechno bide v pořádku, on už se tě nepustí, kde by mu bylo tak dobře jako u maminky 🙂

pajka00
26. únor 2010

Jasně, to se neboj, pokud by se cokoli stalo, tak krvácíš-to je první příznak čekoholi.

ratatooy
26. únor 2010

Hm asi máte pravdu.už máte představu o kočárku?mě se moc líbí ten co na suzan v albu ten poslední asi jsem se pro něj rozhodla.jenže tady ho nikde nemají a přes internet ho kupovat pak nechci.

ratatooy
26. únor 2010

Pajka poradis mi prosím tě jak se dávají do práce lístky na peníze koncem měsíce stačí když jim to dám začátkem dalšího měsíce?někdo mi říkal že ty lístky nosí i v půlce měsíce že mají dva.

pajka00
26. únor 2010

No..je to tak-když marodíš dýl jak 14 dní, musíš přinést od Dr.lístek na peníze a další část neschopenky a ten mzdová posílá na sociálku, protože dál ti to už proplácí socka. A další lístek se nosí zase na konci kalendářního měsíce...a pak už jenom vždycky na konci měsíce...Proto někdy ze začátku máš 2 lístky na peníze.Mně osobně stačí, když mi to lidi donesou třeba do pátého...a posílám to tam zároveň s hlášením s výplatama...ale záleží na tvé mzdové. Ona sociálka má času dost na takové věci,jako je posílání peněz🙂

pajka00
26. únor 2010

Jinak kočárek ještě neřeším,ale v každém případě bych chtěla kombinaci i se sedačkou do auta...ale jinak absolutně netuším.

ratatooy
26. únor 2010

To určitě taky chci normal trojkombinaci a vyjde to i u některých kočárku levně.tak to jako můžu čekat na nemocenskou i dyl já myslela že to musí posílat pravidelně každý měsíc

ratatooy
26. únor 2010

A od neschopenky jsem jim dávala jen ze začátku jednu část.

pajka00
26. únor 2010

Ze zákona ti to musí posílat každý měsíc-to určitě, to se neboj.....jen že někteří na to kašlou a pošlou to bůhví kdy, ale snad ti to pošlou včas,ať máte takyz čeho žít,že?Je to vlastně jediný tvůj příjem..

pajka00
26. únor 2010

Jo dalas jim jednu část a te´d jim dáš jednu druhou + papír od Dr.na peníze....a pak už jenom každý měsíc papír na peníze budeš nosit.

cibka
26. únor 2010

😀 ahoj holky tak jsem zpátky
DÍKY VŠEM CO JSTE DRŽELI PALEČKY POMOHLO TO 😀 😀 na jedné strane mam asi 8 a na druhé 5 folíku, snížili mi davku z 225 na 150 abych nedostala heperstimulační syndrom tak doufam ze se mi vyhne a v uterý ve 3 na další utz a vypada to na čtvrtek na opu tak uvidíme mam radost ze rostou i sliznice je prý narostlá

salopa
26. únor 2010

mno supppeerr cibka, to je úžasná úrodička 🙂 to je dobře, že si to pohlídaj a za chvilku už taky budeš mít mimísky v pupíku 😉

misanda
autor
26. únor 2010

ahoj holky,

pajka, veliká gratulace k bušidlu !! 🙂

jinak já jsem taky dopadla dobře...štítka je ok...před IVF musím na další odběry