Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

kaficko
28. únor 2010

No,asi mi nic jineho nezbyde.Pozitivni byl uz 12.den,delala jsem test i dnes,tedy 13.den a rekla bych,ze carka je silna tak stejne jako vcera,mozna malinko silnejsi. nevim,jak rychle by musela zesvetlat, kdyby to byl pregnyl.Musim vydrzet do zitra.Dekuji.

salopa
28. únor 2010

tuli: to mi říká manža taky. tak říkám, by se to ve měn teda muselo vážně všechno zbláznit. I když doktroka mi říkala, že jsem tam měla hezký vajucha. Tak i jí jsem říkala. To by byla vážně mega náhoda.:o)
kaficko: tak ještě zkus zejtra,ale myslím,že už to tak bude//:o)

tulanek
28. únor 2010

No Salop,nebyla by jsi prvni ani posledni,co testourek??? 🙂 a kdy to mas dostat?? 🙂

salopa
28. únor 2010

tuli: Mno to snad neee..to by fakt byla mega náhoda a já tomu nevěřím. Nene..testit určo nebudu. Dostat to mám až kolem 8.3. Takže čáseeekkk. Mrcha dorazí a já si pak půjdu pro zmrzlinky:o)

cibka
28. únor 2010

tulanku do uterý do utz to vydržim a ve čtvrtek by melo být opu hurá 😉 v patek a sobotu mi nebylo moc dobre bolelo me i bricho ale dnes mi nic nebylo takže jeste zítra a uterý píchanícko a melo by prijít finále

cibka
28. únor 2010

salop ale krásná náhoda by to byla to by byla paráda 😉 🙂

salopa
28. únor 2010

cibka: jako byla by to ta nejnádhernější náhoda, to určitě, ale nechci si to nějak připouštět, abych nebyl zklamaná jako vždy když jsem měla nějakej příznak. prostě tam na mě čekaj ty naše zmrzlinky 🙂

cibka
28. únor 2010

salop zmrzlinky jsou taky krasný lepší než celý proces znova 😉

salopa
28. únor 2010

cibka: to určitě, jen mě mrzí, že jsem si nezkusila tu možnost je mít hned po PK 😒

cibka
28. únor 2010

salop hlavně ze jsou 😉
ja jsme zvedavá co doporučí nám jestli budeme mít PK i ICSI i AH jsem fakt jak na trní

cibka
28. únor 2010

a jak pak se ma asi evik 😀 určo parádně

salopa
28. únor 2010

cibka: hele, uvidíš, že to bude super. zatím výsledky super, tak se nestresuj. PK budete mít určo a ICSI je fakt dost dobrý a ten AH to nevím...to asi záleží an doktorech.
mno evik určo relaxuje hezky..jí záávidííím:o)

cibka
28. únor 2010

salop prosim te kdyz bych sla na opu ve čtvrek a dali by nám PK kdy bych sla tedy na ET díky

cibka
28. únor 2010

no uvidíme jak to vse dopadne a co nam doporučí 😉
taky jí zavidím vypadla ven z mesta 😀

nana.76
28. únor 2010

kaficko pregnyl se drzi v tele 10dni mam to odskousene takze ticha gratulace.jinak ja cekam na mrchu at muzu zacit se stimulkou,ale dava si pekne nacas kdyz chci aby konecne dosla tak si dava na cas.Jinak vsem krasny vecer 🙂

cibka
28. únor 2010

nana ahoj ja mela to samý kdyz sem čekala tak neprisla nakonec sem musela dostat injekci aby potvora prisla

nana.76
28. únor 2010

to je tak vzdycky jakoby to delala naschval potvora 🙂 🙂

cibka
28. únor 2010

neboj určo brzo dorazí a začnes 😉

ratatooy
28. únor 2010

Tuli prosím tě mě po tom blbým agolutinu zůstali mega fialový fleky a svedi mě to a čím víc se škrábu tím jsou ty fleky větší.asi to ve středu ukážu dr v unice.už se těšíme s manzou na utz.doufám že tam teda bude všechno ok. To je takový zvláštní jak ještě nic nevidis a necítís že v tom břiše něco máš tak mi to teď po tak dlouhý době přijde že se mi to asi zdálo.ono je dost dlouho měsíc od et na první utz.ani krev mi nebrali nikde takže ani hcg nevím.dneska mě zase dostala tchýně prej si musíme určitě udělat genetiku protože manželova sestřenice když měla druhý mimco tak mělo rozštěp břicha a ona dneska plasila že to mužem mít i my no prosím tě to jsem si tak akorát říkala že kdyby se něco dělo tak nám doktoři řeknou.

salopa
28. únor 2010

cibka: mno záleží jak dlouho budou chtít prodlužovat. maximálně tam dávaj 4 dny. ale to pak voláš každej den a embriolog ti říká kdy je ten nej čásek 😉 nebiooj..bude to super a za chvilku budeš mít mimísky v pupíku

cibka
28. únor 2010

salop no v nedeli tam asi nejsou takže bud v sobotu a nebo v pondělí
ratatoy tak ta tchyne vam teda dava co neboj bude to ok doktori to budou mít pod kontrolou 😉

ratatooy
28. únor 2010

To víš že jo taky jsem to říkala.no zas nás plasila ale já se nenechám.

cibka
28. únor 2010

preci neznamena ze kdyz to nekdo ma ze to musite mit taky bude to v poho a jakto ze ti ani nebrali krev vim ze na ten utz se chodí az pozdeji to tu holky psaly ale tu krev ti vzít mohli ale zase pokud to mas na testíku a to más tak to by mi uplne stačilo 😉

cibka
28. únor 2010

holky koukate nekdo na toho bauera bezí 50 km zatim se drží co

gerdusha
28. únor 2010

baby, prosim vas, poradte: ked stimulujete, musia sa vazne tie injekcie pichat vzdy v rovnaku hodinu?

cibka
28. únor 2010

gerdusha - jo jo musí dr mi to rikala ale duvod neznam ale fakt musí

gerdusha
28. únor 2010

a nehovorila aj o nejakej "casovej tolerancii"?...ja mam pichat rano o cca 9,00 ale v lekarni mi dokazu injekcie zabezpecit az okolo cca 15,00 😒 😢

cibka
28. únor 2010

o toleranci nic nerikala ja byla v patek u dr a musela jsem si ji vzít sebou a p´íchnout tam protože bych se za hodinu nedostala domu a pichla takže sem tam počkala pokud más píchat v 9 tak ti je meli dát den do predu

cibka
28. únor 2010

meli ti je dat v caru

gerdusha
28. únor 2010

njn, v centre viac nemali, v sobotu mi dali iba na sobotu a nedelu...a lekarne boli pozatvarane...