Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

ratatooy
1. bře 2010

Chrobacek a co znamená zkratka FSH

chrobacek
1. bře 2010

to je hormon díky kterému máš 8tt v pase 😀

chrobacek
1. bře 2010

tj. Puregon, Gonal, Menopur, Fostimon, Merional... každej stimuluje něčím jiným proto jsem se ptala na FSH obecně

pajka00
1. bře 2010

Cibko-oni ti ty oplodněné emryjka zamrazí a pak půjdeš na KET...to bude dobrý neboj se...Udělají OPU, dáš si do pořádku střeva a pak půjdeš na transfér🙂
Tak hlásím, že jsem byla u Dr.mimís má už 8mm..od čtvrtka porostl o 5mm🙂Jinak vše OK,to špinění bylo nejspíš z toho druhého gest.váčku, který se zmenšuje....takže dvojčátka nejspíš nebudou, což až tak nevadí, důležitý je ten můj jeden drobek a hlavně, že roste.Mám ležet a jíst zmrzku na nevolnost-tak jdu poslechnout paní doktorku🙂

broukb
1. bře 2010

Pajko hlavně že jste v pořádku...ten ti teda povyrost 😀 bude to macek!

tulanek
1. bře 2010

Tak to jsem rada Paji,ze je to v pohode!!! 🙂

misanda
autor
1. bře 2010

Pajko, super, gratulujuuu!!!

a kde jsou všechny čekatelky na další IVF??? holky, kde váááásss máááááááámmmm???? 😀 😝

vysocanka
1. bře 2010

ahoj holky, nesel nam comp tak se ozyvam az dneska.
jak se mate vsechny
Paji to je teda ale macek to tvoje miminko.
chodis stale do prace?

cibka
1. bře 2010

pajko díky moc, ale stejne se bojim aby mrazačci byli ok až se rozmrazí ☹ uvidim co mi zejtra rekne dr na utz se jí zeptam prý by to nemělo vadit ta nemoc jen se bojim aby je treba nejak neposkodili dr kdyz by mi je treba v pondeli vlozili a ja sla ve stredu na to vysetrení je to neco jako kolonoskopie akorat nejdou do hloubky jen na kraj
paji tobe velká gratulace to je krasný tak pekne odpočívej a dej si kopec zmrzlinky

cibka
1. bře 2010

holky kde jste ☹

pajka00
2. bře 2010

ahoj holky...jo jo chodím do práce...Paní Doktorka sice z toho nebyla nadšená...ale co nadělá...ale opatruju se a dávám na sebe pozor.
Cibko radši se zeptej...ať se něco nezanedbá,ale myslím si, že to s tím nemá nic společného...přece jenom-jde to tam jiným otvorem,ne?🙂 😉

pecicka
2. bře 2010

ahojky, holky zdravím a přeji krásné ráno 🙂

pecicka
2. bře 2010

Paji, to je super, že malinký tak roste, závidím ti, že už máš jistotu, že je tam 🙂 já začínám být nějaká nervozní 😒

vysocanka
2. bře 2010

DObre ranko, Peci a kdy ty budes testovat?
Moc moc ti preju aby jsi našla // !!!!! 😵

pecicka
2. bře 2010

ahoj vysočanko, já budu testovat 12.3., ale po první zkušenosti, kdy to nevyšlo jsem nervozní
můžeš mi napsat, jestli jsi měla po ET nějaké příznaky? jestli jsi pocitopvala nějaké změny a tak?
asi jsem pako 😒

pajka00
2. bře 2010

Který jsi den po ET peci?

vysocanka
2. bře 2010

Peci ja citila hodne prsa, ale to mohlo bejt taky po tom crinone gelu co jsem zaváděla od OPU na rust sliznice. A pak kdyz jsem ho dobrala tak jsem najela na UTROŠ.
Jinak mě sem tam projela břichem taková řezavá hodně intenzivní bolest, ale jinak jsem nic zvlastniho nepocitovala.

pecicka
2. bře 2010

paji- já byla ve čtvrtek

pecicka
2. bře 2010

vysočanka- já jsem právě napoprvé hrozně cítěla prsa a to jsem brala utroš 3x2, teď ho zavádím 3x1 a prsa zatím dobrý, jen mám citlivé bradavky, tak nevím
jinak břicho mám hodně nafouklé a sem tam mírně pocituji jak kdybych měla dostat mrchu, ale nic hroznýho a včera nad ránem mě šíleně píchalo

vysocanka
2. bře 2010

mně ze začátku taky píchalo zejména po probuzení nebo když jsem se nějak prudce zvedla treba ze zidle nebo tak
ale myslim, ze kazda to mame jinak.
ja beru tedka taky 3x2 utroše

pecicka
2. bře 2010

vysočanka-já si taky myslím, že každá to má jinak, jenom víš, jak to je, když ti něco napoprvé nevyjde, tak potom se člověk bojí a má obavy, už bych nejraději hlásila //

vysocanka
2. bře 2010

ja vim, je mi to naprosto jasné ja se taky šileně bála. :(
a vlastne se bojim porad dokud neuslysim od dr ze jsou tam srdicka nebo aspon jedno budu porad jak na trni.
a na utz jdem az za tyden. Ty dva tydny cekani mi prijdou jak za trest :(

pecicka
2. bře 2010

vysočanka-bude to všechno v polřádku a konečně uslyšíš, jak tam tlučou malinké srdíčka, je to super, moc to přeji všem, co tady tím prochází, protože mi to příjde jako odměna za to, co musíme všechn vydržet a zasloužíme si to všechny 🙂

vysocanka
2. bře 2010

jj to je moje rec.
to si nikdo kdo s tim nema zkusenosti vubec nedovede predstavit co všecchno podstupujeme a čím si musíme prijít. :(

pecicka
2. bře 2010

a potom člověk zapomene na všechno to okolo, když je testík pozitivní,vid? 🙂

pecicka
2. bře 2010

vysočanko a který den jsi poprvé testovala?

vysocanka
2. bře 2010

já osmý den od ET.
Mrkni ke mně do alba.

vysocanka
2. bře 2010

Já jsem tedka zkoukla tvoje fota .. jsi kočkaaaaaaa🙂

pecicka
2. bře 2010

je děkuji moc 🙂

vysocanka
2. bře 2010

za pravdu se neděkuje 🙂