Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

broukb
4. bře 2010

vysočanko to je skoro o týden dřív než jáááááááá ...uuuuuuááááááááááuuuuááááááááá 😀 😀 😀

vysocanka
4. bře 2010

Peci ty mas ty nastavovane?
kolik to tak stoji? videla jsem to na netu a vypada to uzasne ale vubec nemam predstavu o cene..

lenkacar
4. bře 2010

gratulka k tt už máš za sebou utz?

pajka00
4. bře 2010

No já jsem právě nezvracela vůbec....a čípky mám teprve od úterka....takže to není tím.
Já bych se šla taky projít na slunko...hned🙂
Já mně dělali oPU v pondělí a ve čtvrtek jsem šla na trasfér.....takže asi o den míň než ty?

vysocanka
4. bře 2010

Ne Leni nemam jdu az v utery!

tulanek
4. bře 2010

Ahoooj holcicky 🙂
Hlasim se az ted,pac jsme byli doplnit zasoby pro Tulanka,rychle nam to tu ubyva posledni dobou 😀 Pecicko,ja taky mysim,ze muzes o vikendu,ale kdyz nebude jeste nic videt,hlavne nepanikar,protoze to zdaleka nemusi nic znamenat!!!Ale verim tomu,ze bobicek si to nerozmyslel a uz se hezky vali u maminky v pelisku 🙂

Broucku,tak co ryma,vylezena nebo furt potvora otravuje???Ja mam ucpanou jednu dirku,ale to bude tim,ze je neco ve vzduchu,kazdy rano mam ucpanej nos,jsem alergickej Tulanek 🙂

Jinak moc moc zdravim Pajku,Vysocaanku,Suzie,Ratatooy,Misu a moooc myslim na Cibku!!! 🙂

ps:ja se stavam uplne nepouzitelnou,jako bych byla bez prestavky po opici,ne ze by mi bylo tak blbe,ale ty stavy,ze se cloveku furt moce hlava,je takovej neovladatelnej a nemuzu se donutit,abych neco delala,nejradsi bych furt jen sedela,lezela nebo spinkala 😵 😵

pajka00
4. bře 2010

Tuly to jsme na tom stejně, akorát s tím rozdílem, že chodím do práce....Dopoledne to ještě jde, ale po obědě už to začíná a odpoledne a večer je úplně konec. Mám jít dnes na kosmetiku, ale asi jí písnu, že nepřijdu...je to kamoška, tak to není naštěstí takový problém. Doma taky skoro nehnu prstem...tak max. pověsím prádlo nebo udělám sváču a tím to končí.....Doma je sajgon-ale já su v pohodě na gauči🙂

vysocanka
4. bře 2010

Paji vsak ona se rodinka postarááááááááá🙂 jen je nech.) ty si ted zaslouzis odpocivat

pajka00
4. bře 2010

To víš že jo....dcera už zastane skoro všechno-jenže není věčně doma....permanentně na tréninku nebo na zápase.....a miláček chodí z práce až skoro večer....takže to tak různě látáme🙂 A okna....si holt rozdělí oba pak na půl🙂
Peci..jak píše tula-když nebude druhá čárka v sobotu-ještě to nic neznamená!!U každého se to projevuje jinak....a taky....jak jsem měla už u jednoho srdíčko a druhé bylo o týden kratší dobu ve vývinu..../které se už asi ztratilo/, ale i tak.....takže v klídku....ale asi bych to v sobotu zkusila-bych byla napjatá jak kšandy🙂

tulanek
4. bře 2010

Pajko,mas muj obdiv!!! 🙂 Ja kdyz si predstavim,ze bych v tehle stavech chodila do prace,na dvanactky,to by fakt nedopadlo 😀 😵 vsak jo,kosmetiku dozenes jindy,ted musis hlavne odpocivat,by jsi ji tam stejne usnula 😀 taky jsem dneska zrovna rikala,ze bych nekam potrebovala,jsem samej jebacek ted 🙂 jeste ze mame ostatni cleny rodinky,coz na tu praci??Ja bych teda dala Tulankoj zlatou za to,driv moc doma neudelal,byla to hlavne moje prace,ale ted teda válí 🙂

ratatooy
4. bře 2010

Ahoj holky všechny zdravím.radši pěkně odpocívejte tuli já mám úplně stejnej stav taky furt jak po opici teď jsem uklidila celej byt ještě musím na nákup a umýt zem v kuchyni a už jsem úplně vyplivnuta je to dřina jsem se zadejchala jak při maratónu

pecicka
4. bře 2010

paji-to já jsem, ale asi nepřežiju, když tam nic nebude 😒
vysočanko, mám ty prodloužené, tam je dopcela veliká ta první investice, já jsem platila 4.5tis a potom chodím každý měsíc na doplnění a to je od 500-600Kč podlůe vypadaných řas. Je to jako s nehtama.
Tuli-jinak moc děkuji za podporu, o víkendu to asi prubnu
jo a Paji, ty jsi měla kolikátý den po odběru ET?

ratatooy
4. bře 2010

Tuli beres ještě estrofem jestli jsi ho měla já ho mám brát ještě týden a pak postupně vysadit ale nevím jak postupně

tulanek
4. bře 2010

No Ratat,s tim zadychavanim mi ani nemluv,jdu normalne po rovince a nez dojdu ke dverim,tak funim,jak muflon,prej jak to srdicko nam ted pracuje za vic 🙂 a co teprve az budeme mit poradny pandera 😀 ale klobouk dolu,ze jsi tak gruntovala!!!!Ja fakt ne eeee 😅 😅

Peci ubec nedekuj,vsechno bude dobry,uvidis!!! 🙂

pajka00
4. bře 2010

Já jsem měla OPU v pondělí a transfér ve čtvrtek...
No ratat moc to nepřeháněj s tím uklízením! Ať ti není zle nebo něco horšího!! Zem nech na jindy nebo na někom jiném a odpočiň si!🙂

tulanek
4. bře 2010

Beru Ratat a nevim ubec jak ho budu brat dal,to mi reknou az tam na utz asi,budu se muset poradne zeptat...Ale pokud me pamet nesali,mysim,ze na diskuzi Unice nekdo o tom psal...Jo a Pajka ma pravdu,odpocin si!!! 🙂

ratatooy
4. bře 2010

No už jsem s tím úklidem skočila protože už mi fakt nebylo moc dobře.tak teď hajam po obidku.k nám dnes přijde návštěva a kdo jinej má uklízet manza mi pomůže jenže přijde až ve 4 a na něj sem nechala jednohubky on je rád dělá.a asi na něj nechám i tu podlahu

pajka00
4. bře 2010

Dobře děláš....kašli na úklid a odpočívej....to ti za to fakt nestojí, aby ti pak bylo zle. Návštěva to pochopí...a když ne-tak takovou návštěvu příště nezvi a je to.

vysocanka
4. bře 2010

😎 tak a je to🙂)))))))))

ratatooy
4. bře 2010

No já jen vím že se to nemá vysadit naráz ale zmenšovat dávky a pak přestat.holky nevíte ještě někdo jestli musím donést neschopenku k mému dr.hned včera mi ji v caru dali abych ji předala dr.ale jsem objednána až za dva týdny

vysocanka
4. bře 2010

Tuli o tom funeni mi ani nemluv ja si pripadam jak kdybych stahla dve krabicky za den segra se mi furt smeje proc tak funim

ratatooy
4. bře 2010

Vysocanka i já funim než dojdu z baráku.natož když se vydám na procházku musím chodit pomalu.zachvilu musím funět do obchodu.

vysocanka
4. bře 2010

ja zas za chvilku s tou segrou co mi porad nadava ze sem jak stará bába co funi jak medved tak valim na kafi a zakusek do viru velkomesta 🙂))))))))))

pajka00
4. bře 2010

Ratat podle mě nemusíš nosit neschopenku svému dr...Podle mě bys ji měla dát do práce a na sociálku ji pošlou z caru.....no a tvůj doktor ti až při kotrole dá lístek na peníze.....takže si myslím, že tam nemusíš letět.

pecicka
4. bře 2010

holky, tam je tak krásně a přes to okno to vypadá nádherně 🙂

broukb
4. bře 2010

Holky já se teď vrátila z nehtíčků a jsem úplně grogy...bych spala jak malá..jenže musim ještě se psem na dlouhou procházku ☹ Jinak já se přidávám taky jsem jak po opici a funim o 106 😀 jen mě nenapadlo to přidávat k těhu příznakům...myslela jsem si, že to je tou rýmičkou.Už je to lepšejší a dneska jsem si koupila mořskou sůl do rypáčku, tak snad už to bude dobrý 😉
Co cibka...se ještě neozvala 😉

vysocanka
4. bře 2010

asi jeste hajinkááááááááááá 😎

tulanek
4. bře 2010

Ja jsem z Cibky taky nervni uz,snad je vse v poradku a jen vylehava bebinko 🙂

cibka
4. bře 2010

ahoj kočky jsem tu hned vám písnu jak jsme dopadli 😉

cibka
4. bře 2010

nejdrív se vám chci omluvit ze ste musely tak dlouho čekat, přijeli jsme domu asi kolem 2 a chci vám moooooc poděkovat za držení palečků a že na mě myslíte
takže vše dopadlo nad očekávání dobře nakonec bylo 16 foliků no a z toho hádejte 16 vajuch 😀 😀 uplná paráda zítra v 9 ráno my budou volat a když by byli aspon 4 dobrý tak bychom et nechali na uterý a když by byli 3 tak v sobotu holky meli ste videt mamču jakou mela radost že jich je tolik sice vůbec neví o co jde kolikrát řiká uplný hlouposti ale byla nesmírne stastná a já s ní 😀 😀