Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

abig
16. říj 2009

Jinak jsem včera měla depku, tak že jsem manželovi obulela tričko ... brečela jsem mu na břuchu, on mě hladil po vlasech ... tak jsem mu řekla, že jsem prostě nešťastná, ale né z nás z našeho vztahu, ale z toho co se nám děje ... že mě to dusí (teda včera rozhodně) ... a jak to bylo venku, tak se mi ulevilo.

misanda
autor
16. říj 2009

ahoj abig : včera byl nějakej depresivní den, já ho taky probulela...z mého stavu, ale...

takže nakonec mě na tu endokrinologii objednali na 22.10....najednou to jde...ale dostala jsem vynadáno od sestřičky, chjoooo

Suz, je zvláštní, že MS nikde, BT nahoře a // taky nikde...hele, nemáš nějeký divný testy? 😀

suzanna
16. říj 2009

abig ja snad brecim s manzou kazdej den.On brecel i dnes rano pri tom negativnim testu 😢
Spis si myslim,ze moje telo uz zacina protestovat.Bylo toho tenhle rok tolik.......

abig
16. říj 2009

🙂 Misanda: včera asi fakt bylo něco špatně, dnes jsem naprosto v pohodě .... 😉
Je dobře, že jde už příští týden na tu endokrinologii, dobře je že začnete protokol, a nedělej si z toho hlavu, nějak bylo, nějak bude .... k cíli stejně dojdeš ...

suzanna
16. říj 2009

misanda ja si ty testy objednavam jedine pres internet.

misanda
autor
16. říj 2009

holky a jak ona stopne ten dlouhý protokol - když mi píchne tu uspávačku...a pak nezačneme stimulovat...tak ona mi pak něco píchne na MS?? nebo jak by to bylo???

Suz, jsem zvědavá, co ti vyjde v krvi...a utroš teda už nebereš jak dlouho?? nebo ještě bereš???

suzanna
16. říj 2009

misanda utros uz neberu, naposledy v pondeli.
Vis co je nejhorsi,ze ja se necitim ani na ms ale ani na tehu ne,myslim,ze bych uz musela neco citit ,spis ja to bude naka porucha,protoze ja nemuzu mit nic normalne.

suzanna
16. říj 2009

misanda u dlouheho protokolu nevim ja mam vzdy kratky.

dada074
16. říj 2009

Ahoj holčiny

Suzi : s tím testem,mě to mrzí,ale ja to vidím na to HCG,ta BT je skvělá,myslím že kdyby to nevyšlo už by byla dole.Nebo jí máš takhle pořád?

Misanda : s tou štítnou je mi to líto,ale neboj IVF se dočkáš.A podle mě to nechají jen odeznít.Ale třeba kecám!!! 😎

Ester : je mi líto,že to tentokrát nevyšlo,ale neboj mi tu mrchu přírodu obelstíme a zvítězíme.

wrtulka
16. říj 2009

Ahojky Suzi koukám že testík zase negativní ☹ to je mi moc líto..
nicméně dokud není ms tak bych flintu do žita neházela i když vím že ty naděje jsou na tom to nejsilnější a nejtěžší... kočko drž se!

suzanna
16. říj 2009

dada ne, vzdy pred ms mi klesa na 36,6.
wrtulko moc diky 😉

suzanna
16. říj 2009

takze na krev jako nejdu v pondeli mam zase testnout,kazdopadne dr rekla,ze to neni ztracene,ale sance na tehu je mala. ☹

dada074
16. říj 2009

Suzi : na doktorku nedej záleží na tom jak se cítíš ty,ta teplota je fajn a ms má týden zpoždění a to utroš nebereš už od pondělka!!!Neboj ony se tam ty // ještě vyloupnou. 😉

suzanna
16. říj 2009

dada ja se prave na to tehu moc necitim... ☹ ja uz jsem z toho cekani fakt vazne na dne.Ja jeste budu rada,kdyby ta ms nakonec dorazila,protoze ta nejistota je mnohem horsi ☹

misanda
autor
16. říj 2009

Suz, já jsem teď taky na dně...další čekání...takže si to dovedu představit. Ale tak ty půjdeš na tu krev a bude to pak ok, na tuty, ne? a hotovo...zajdeš si tam hned v pondělí?

suzanna
16. říj 2009

misanda proste dr zatim krev zamitla v pondeli test a hotovo a kdyz bude opet negativni ms pry urcite dorazi jen pozdeji, zadrzuji to nekdy pry ty leky...tohle mi rekla tot vse. 😠

roby
16. říj 2009

Suzi, to je mi líto, že je zase negativní ☹ Ale dokud není MS, tak není nic ztraceno, naopak je pořád naděje, třeba se to vyloupne jen o trochu dýl, i když nevím, proč ti nechtějí vzít tu krev, aby bylo jasno hned 😕

Misanda, to s těma protilátkama je fakt blbý, ale snad budou vědět, co s tím a nenechají tě dlouho v netrpělivosti a budou rychle jednat.

Ester, neboj, ono to přeci už někdy musí vyjít!

Holky, my budeme bojovat!

dckami
16. říj 2009

ahoj,
Misando,
to tě na tu endokrimologiii neposlali dříve? Já s tím měla také problémy - při 1. návštěvě v Pronatalu nás oba poslali na krev - z horm. profilu mi zjistili protilátky proti spermiíma poruchu štítní žlázy, hned jsem se musela objednat na vyšetření a beru každý den ráno na lačno Letrox 50. Přijde mi divné, že ti takovýto celkem závažný problém sdělili při rozjeté stimulaci 😠 . To je dost pozdě...
Já měla dlouhý prtokol při 1. stimulaci, dostala jsem nejprve injekci ZOladex, která mě uspala jako Šípkovou Růženku, potom jsem píchali gonal, ale nic 😒 , měla jsem pouze 1 folikl a dr. stopnul stimulaci. Poté jsem MS dostala až po 60 dnech - prostě nevhodně zvolený protokol.
Rozhodně se na to zeptej svojí dr., zda i přes tuto komplikaci můžeš pokračovat ve stimulaci, jistě nejsi první, komu se to přihodilo a neházej flintu do žita. Bude líp, musíme tomu věřit. 😵

suzanna
18. říj 2009

ahojky holciny ,
tak ja uz zacinam spinit,takze je to definitivni ,myslim,ze se to zitra rozjede na plno.Takze hura pak do dalsiho kola.K mudr.jdeme 6.11. tak jsem zvedava co nam navrhne jako dalsi reseni.

dada074
18. říj 2009

Suzi : tak to mě moc mrzí,opravdu jsem věřila tomu,že vám to vyšlo,ale my to nevzdáme,no ne!!!!!!! 😵

l.u.c.i.e
18. říj 2009

Ahojky, copak to tu čtu...
Suzi, tak to je mi moc líto. Myslela jsem, že ti to vyjde. Hlavu vzhůru, příště se již zadaří. Musí! Nesmíme to vzdávat.

Misando, mrzí mě, že ti nastali další komplikace. Proč to nemohli zjistit již dříve? No, snad to neohrozí tvou stimulaci... Raději se poptej co a jak.

Dckami, jak se cítíš? Už jsi testila? Kdypak máš jít na krev? Já v pátek. Ale cítím se jako před menzes, tak mám strach testovat... Měla bych to teoreticky dostat v úterý.

dckami
19. říj 2009

krásné ránko holky,
zrovna jsem vypravila dítko do školy, předtím jsem se stačila testnout, dnes jsem 12.den po Et a co myslíte?????
🙂 Nejkrásnější překvapení letošního roku, na testu jsou úžasné //. 😵 na krev jedu ve středu.

wrtulka
19. říj 2009

Dckami co to vidím!!!!!
Teda obrovitánská gratulka ty si to tak strašně moc zasloužíš kočko!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

misanda
autor
19. říj 2009

bré ráno,

holky, já nemám poruchu štítné žlázy 🙂 já jenom vytvářím protilátky proti štítný...na krvi na štítnou jsem byla už před rokem a vše bylo ok...ale protože vytvářím protilátky, tak se ta štítná může třeba cuknout atd...proto jdu radši na kontrolu, ale snad bude v pohodě furt. ono se to spíš rozjíždí většinou až po porodu...když si tělo furt tvoří ty protilátky...

snad to bude v pohodě...dozvím se ve čtvrtek...

každopádně stimulaci rozjíždím za týden 🙂 a dlouho mít musím, kvůli endometrioze 🤐

Suz, jak jsi na tom? 😔

dckami
19. říj 2009

wrtulko díky, jsem moc šťatná. 😉 Po více než 3 letech snažení je to obrovský zázrak.

misanda
autor
19. říj 2009

Kami, moooooooooooc VELIKÁ gratulace!!!!!! to je paráááááda!!! líp jsi tenhle týden nám všem začít nemohla!!!

wrtulka
19. říj 2009

Dckami a jak se cítíš? Máš radost? Bojíš se? Cítíš se těhotně?
Jinak je to nááádherný krásný!!!!! Prostě zázraky se dějí a ne že ne! Sice jim člověk musí pomoct a bojovat za ně ale vyplatí se to !!!!!!!!!Moc moc moc ti to přeju!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

dckami
19. říj 2009

abych řekal pravdu, těhotně se cítím od středy každý večer, jelikož mám hrozně nafouklé břicho. Po ránu ani ne,ale večer vypadám jako ve 3 měsíci těhu 😀 .JInak mi nic není, malinko mám napnutá prsa, pocity plnosti, ale připisovala jsem to jenom tomu,že se zbytečně moc pozoruju. Doufám, že všechno bude OK a já si to budu uživat jako kdysi s Elinkou - to mi nic nebylo, do práce jsem chodila do 6 měsíce těhu a pohoda. Nyní jsem na neschopence, do práce se rozhodně nechystám, uže nejsem nejmladší, ze měsíc mi bude 35, tak si to užiju doma. 😉

abig
19. říj 2009

Dobré ráno holky !!!!

Dckami ? To je úžasná zpráva v pondělí po ránu. Připojuji se ke gratulaci. NOrmálně zamačkávám slzu.

l.u.c.i.e
19. říj 2009

Ahojky holky.
Dckami, velká gratulace... Moc ti to přeju.
No a i já jsem taky dneska zkusila testovat... Je ještě slabá, ale je tam... Doufám, že bude sílit. Zkusila jsem to vyfotit, ale moc dobře to ještě není vidět.