Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

cibka
6. bře 2010

peci pujdu se pomalu pripravit az dorazim tak se ozvu opatruj se a nesmutni za par dní na tebe vykouknou // uvidís

pecicka
6. bře 2010

snad ne, to bude v klidu, my taky dojíždíme do Brna 🙂

pecicka
6. bře 2010

cibi, děkuji moc, odpoledne kuknu, jak jsi dopadla, držím všechny palečky co mám, hodně štěstí

pampeliska36
6. bře 2010

cibko drzim paleck! 😀

pampeliska36
6. bře 2010

pecicko... taky si myslim, ze je na testovani moc brzo... ale vim, ze to cloveku neda 😉

pecicka
6. bře 2010

ahoj pampeliško, ale byla to chyba, hlavně, že jsem si po prvním ivf říkala, že ani náhodou tetsovat nebudu a zase jsem to udělala, no co už, snad ten druhý už bude dobrý 🙂 jsem fakt hrozná, je to asi brzy

pampeliska36
6. bře 2010

to je jasny, ze to hloda jak blazen!!! uplne kazdyho. jeste si holt budes muset na ty dve // pockat tak 3 az 4 dny 😉

pajka00
6. bře 2010

ahoj holky, teda v jste toho dnes zas naplkaly!!🙂))
peci-zatím nehaž flintu do žita, říkaly jsme, že každá to má jinak, akže je to možná opravdu brzo, uvidíš za 2 dny🙂
Já se od rána válím...a vařím...tak na střídačku, jen jsem nakoukla kvůli tobě a te\´d v tom jdu zase pokračovat🙂 krásný víkend, užijte si sluníčka-tady svítí a v pondlí se přihlásím🙂

evik73
6. bře 2010

Ahoj holky,tak hlásím návrat z hor 🙂 🙂
sice jsem slibovala,že se ozvu,ale prostě nebyl čas se napojit,takže vás všechny moc zdravím a musím všechno dočíst,ale až zítra,pže dneska mám moooooc práce.Doufám že jste všechny v pohodě 😉

cibka
6. bře 2010

ahoj holky tak se hlasim po et ted sem dorazila
tak mam v sobě ty 2 embryjka jsou 4 bunečný a prý vypadají dobře, další 3 tam nechají do ponděli jestli z nich neco bude ale nevidí to moc nadejne ten zbytek se prestal delit, testit mam ode dneska za 14 dní pekne me boli bricho kdyz chodim čurat asi mi ve čtvrtek trosku podrazdili močak
joa holky k čemu je prednison dr mi ho napsal jen do papírů ale on je na predpis nejdřív rikal ze ho brat nemusim a pak mi ho napsal byl nejakej zmatenej ve čt mi napsal ten utro 2-0-2 a dnes 2-1-2 tak vůbec nevim jak to brat ☹ myslíte ze se ty 4 bunecný čapnou ja myslim ze by mohli zabojovat aspon jeden

cibka
6. bře 2010

holkýýý kde ste 😉

pecicka
6. bře 2010

cibi, tak už to máš za sebou, to je super 🙂 gratuluji, já myslím, že jsou to šikulky a určitě se uhnízdí

cibka
6. bře 2010

peci jo jo bylo to hned hotový 😉 věrim jim ze se chytnou sou to moji bojovníčkove

cibka
6. bře 2010

akorat tamy bylo zase narváno tak se to celý posunulo

pecicka
6. bře 2010

fakt jo? a to by člověk řekl, že je sobota bude tam klid, tak vidíš, taky máš testovat za 14dní,že?

cibka
6. bře 2010

no oni tam dnes delali dopoledne asi opu a odpoledne et a ket, jo jo testit ode dneska za 14 dní dostala jśem jeden testík tak to budu muset vydrzet rikal ze sou pekny tak jim to snad vydrzí moc jim fandim nic navíc jsme neplatili jen ty injekce nás vysli asi na 3000

cibka
6. bře 2010

eviku vítej zpátky doufam že sis odpočinula a načerpala spoustu sil 😀

pecicka
6. bře 2010

tak to je super 🙂

cibka
6. bře 2010

peci musí to vyjít jinak budu smutná ☹ hlavne rikal embryolog ze davkování bylo v poho a ze se i vajíčka oplodnili tak nevím proč jich bylo tak málo proste se prestali delit do jednoho vajucha dokonce vlítli 3 spermijky tak to rikal ze je spatný no necháme to konovi ten má vetsí hlavu

pecicka
6. bře 2010

musí, já to taky říkám 🙂

cibka
6. bře 2010

peci ty uz to cítís a navíc to más za par ale vim ze to uteče stejne jako stimulka opu a nakonec i et kdyz to tak zpetne proberu tak to není az tak strasný ale co človek pro toho malýho bobečka neudelá co ty uz más aspon nejaký doma a budes mít i chuvičku 😀 to bude parada az si budes moc odpočinout a dat detičkám mimíska na hlídání

pecicka
6. bře 2010

jo cibi, věřím, že tam je, ale chybí mi na tom testu ty 2čárečky ☹

lumpajda
6. bře 2010

Ahoj holky, Cibi, gratuluji k mimískům, určitě to budou šikulky, je dobře, že sis je nechala zavést, děloha je pro ně to nejlepší prostředí pro vývoj. Peci ,neboj za pár dní tam ty // budou, ještě je brzy.

cibka
6. bře 2010

neboj oni se tam ukázou jaký ze je to dnes den

cibka
6. bře 2010

ahoj lumpajdi - myslíš ze ty 4budnečný sou ok

pecicka
6. bře 2010

lumpajdo ahojky, moc děkuji, nepřestávám věřit

cibka
6. bře 2010

peci a rekla si detem ze si testovala nebo radsi ne

pecicka
6. bře 2010

cibi-neříkala, at nejsou zklamaní, poprvé to obrečeli, tak už bych byla moc ráda, kdybych jim mohla řict, že to vyšlo 🙂

broukb
6. bře 2010

cibko to je super hlavě, že jsou krásný a dobře se rýhují...tak tfuj tfuj tfuj a bobečci uchyťte se 😉 Jinak Dada má tyky mimíška z 4 buněčnýho ..teda aspoň myslim 😀 Tak neboj je jedno kolika bunečné je na začátku 😀
Moc držim palečky a doufám, že se budeme už brzy s tebou i s Pecičkou radovat...
Máme tu návštěvu tak papa a dobrouuuuuuu

lumpajda
6. bře 2010

Já si myslím Cibi, že je to v pořádku, měli mít 4 buňky a měli, teď budou pokračovat u tebe v bříšku, hlavně se nenervuj, pěkně odpočívej, hlaď bříško a povídej si s mimísky, dopadne to dobře. PK neměla smysl, když byli jen dvě a jsou to ty nejšikovnější, uvidíš.Držím vám holky moooc palečky.