Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

askona
9. bře 2010

Ahojte.
Dneska som bola na UTZ a doktor mi povedal ze nevidi ziadny plod ale som tehotna .
Neviem co si mam o tom mysliet ,velmi ma to znepokojuje.

chrobacek
9. bře 2010

Peci já si myslím, že do pátku nevydržíš netestovat 😀

pecicka
9. bře 2010

ahojky askona-a srdíčko bylo slyšet?

askona
9. bře 2010

Doktor povedal ze tam nevidi nic

chrobacek
9. bře 2010

askona víš kdy byla ovulace?

chrobacek
9. bře 2010

na tom utz co máš v pasu 9.2. bylo vidět co?

pecicka
9. bře 2010

chrobáčku, nebylo to z ranní moči, protožr jsem kráva.....nechtěla jsem testovat vubec a pak mi to nedalo, tak jsm ho udělala, ale to už jsem v sobě měla čaj a kávu ☹ nemám doma test, tak nebudu mít s čím, jinak by mě pokoušlo, to víš, že ano

askona
9. bře 2010

chrobacek ovulace bola 30.1

dada074
9. bře 2010

Chrobacek : žádný rozdíl nebyl,myslím si,že to vyšlo protože ty dva poslední pokusy byly necelé 2 měsíce po sobě,jo a u toho posledního jsem si trošku upravila dávky hormonů!!! 😀

Suzziku : jo,jo třeba dva tři dny vůbec nic necítím ale pak je to rachot.Kdy máte další UZ?To už by jsme mohli vědět pohlaví,ne?

Peci : jestli budeš kupovat testy kup k tomu mamatestu(ten je tedy nejspolehlivější),ještě do 10 hcg,prostě ten nejcitlivější.

pecicka
9. bře 2010

dada: dobře, takže mám říct, že chci těhtenský test s citlivostí do 10hcg,ju?

chrobacek
9. bře 2010

Peci 🙂))) jo takže to bylo silnější jak ty 🙂) takže pěkně zítra ráno jo? at si to pak nevyčítáš 🙂) (teda jestli nějaký dnes po cestě domů koupíš)

askona... tak to nevím... mělo by tam už pomalu být srdíčko co ti ten dr. řekl? kdy máš přijít na kontrolu?

dada ... upravila jako že zvýšila? já jsem ted trošku na nervy, že mi dávky snížili přitom dvě ivf předtím jsem měla vysoké dávky... a dvě ivf před tímto jsem měla taky po sobě a reagovala jsem stejně i přes vyšší dávky .. ☹(

dada074
9. bře 2010

Přesně jde o ty nejnižší hodnoty,Peci já měla třeba hcg z krve 14 den je 55!!

pecicka
9. bře 2010

chrobáček, jo,jo,jestli nějaký koupím, tak ano a dyž ne, tak koupím až ve čtvrtek a udělám ho v pátek ráno 😒

chrobacek
9. bře 2010

dado 14den po ET nebo po OPU

askona
9. bře 2010

chrobacik mam prist za tyzden na kontrolu ze ked sa neukaze tak to bude zle mozem mat mimomaternicove
tehotenstvo.

pecicka
9. bře 2010

dada- a to je málo? Zkus mi to přiblížit, já vubec nevím, kolik by mělo být, dříve se to tak vůbec neřešilo a tady někdy koukám, jak jste holky šikovný a o všem toho tolik víte, to já jsem oproti vám uply tutan 😕

chrobacek
9. bře 2010

askona ... právě proto se ptám... protože pokud tam teda nevidí v 8tt vůbec nic tak je to mimoděložní.... a právě se mi nějak nezdá ten postup dr. bral ti krev? neviděl tam ani váček ? nic?

peci ...jasně je to na tobě 🙂 ...

pecicka
9. bře 2010

chrobáčku-ale noboj, hned pisnu

chrobacek
9. bře 2010

14 dní od ovu .......28 dní (4 týdny) od mrchy.....HCG 3 - 426 .............takže je velký rozptyl a když jsi na té spodní hranici nemusí to test pobrat a když jsi na té horní máš // na testu už 10DPO 😉

suzanna
9. bře 2010

dada tak to se mi ulevilo...ja totiz take nekdy dva dny nic necitim a pak zase jo...my jdeme 30.3.na geneticky UTZ tak snad by to uz mohli poznat co to bude.A pak jdeme ve 24 tt na 3D UTZ chci mit pamatku,takze si to necham nahrat na DVD.Kdy jdes ty?Nechate si rict co to bude??

dada074
9. bře 2010

Chrobacek : 14 den po OPU 12 od ET!!!A ano dávky jsem si zvýšila první 3 dny místo 300j na 375!!!

Pecicka : já jen,že ta hladina je první dny tak nízká,že ten test to ještě nemusí rorpoznat,ten mamatest je od 25 hcg a to ještě takou hodnotu mít nemusíš,vydrž já opravdu věřím,že to vyšlo,už podle tvých pocitů a optimismu!!!!Ty hladiny jsou hrozně rozdílné OD POČETÍ : 1 týden 0-5,14 dní 3 - 426,jen pro představu!!!

askona
9. bře 2010

chrobacik nevidel ani vacek nic a pri mimomaternicovom ukaze test pozitivny

pecicka
9. bře 2010

AHA, TAK JE TO, TAK UŽ TO CHÁPU A JÁ MĚLA MALINKÉHO LUMPÍKA A JEŠTĚ K TOMU DRUHÝ DEN, TAK SI TED SE MNOU HRAJE NA SCHOVAVANOU 🙂

suzanna
9. bře 2010

chrobacek ja jsme si take pri poslednim IVF zvysila davky ze 150 na 200 😀

pajka00
9. bře 2010

Já jsem měla 14 dní po ET 650 HCG....takže vidíš-že to máme každá jinak.....a taky to nic neznamená-prostě každé tělo na to reaguje jinak.
Tak askona to je zvláštní...v 8 týdnu by tam už mělo něco být....a co HCG, zvedá se ti?Bral ti krev?

pecicka
9. bře 2010

holky a ještě mi napište prosím, jaký je rozdíl mezi minimálkou a IVF?

dada074
9. bře 2010

Pecci : chrobacek byl v těch hodnotách rychlejší!!! 😀

Suzziku : my jdeme na ten genetický UZ 19.3. příští týden v pátek a určitě chceme vědět co to bude,abych mohla začít nakupovat ve velkém,zatím máme jen takové ty neutrální barvy.Za měsíc bychom se chtěly přestěhovat,tak aby bylo vše zařízeno.

dada074
9. bře 2010

To víš,že jo Peci,měli jsme je stejně velké tak ještě chvilku vydrž,říkám já měla mamatest pozitivní až 12 den od et,těm našim drobísům to dýl trvá,je to pomalejší než když mají holky PK!!!

suzanna
9. bře 2010

dada take to chi prave vedet protoze mame zatim take jen ty neutralni vecicky ,tak ty uz to mas za par to ja si jeste pockam,zitra jdeme jen na gyn.k sestre musi se mnou sepsat kartu,protoze tady nemaji zadny zaznam o mych predeslych porodech,nemocech v rodine atd...A povis nam to co to bude?Nebo si to nechate s manzou pro sebe?

suzanna
9. bře 2010

askona je to vazne divne,ze tam dr nic nevidi.A na krvi jsi byla?Testy mas take pozitivni?