Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

vysocanka
9. bře 2010

ne bylo to pri druhem. pri prvnim jsem nemela ani ET

suzanna
9. bře 2010

vysocanka take moc velika gratulace 😵 😵 😵

chrobacek
9. bře 2010

aha to jsem špatně pochopila ... a měla jsi podruhé jinou stimulaci ?

tulanek
9. bře 2010

Ahoj Dadus,jo jo,zitra 🙂 tak jsem prave zvedava,jak stara Blazkova 😀 😀 dekuju Vysocanko za odpovedi!!!! 🙂 a jak budes pokracovat dal?Mas mit nejaky strezenejsi rezim,nez treba s jednim? 🙂

vysocanka
9. bře 2010

jo mela jsem puregon pri prvni jsem mela Menopur ale o to neslo ja mela spatnou imuno

dada074
9. bře 2010

Chrobáčku a co u vác UZ na folíky už byl a kdy tak plánujete OPU?

chrobacek
9. bře 2010

Dado mě UTZ zatím nedělali .. až 8 den stimulky dnes budu píchat teprve šestou ... ale snížili mi dávky včera podle krve... takže tento postup neznám předtím jsem chodila na UTZ i krev .... OPU mi řekli +- příští čtvrtek.. takže bude stimulka delší než na co jsem zvyklá tj možná proto ty nižší dávky... třeba napěstujou lepší vaja

chrobacek
9. bře 2010

vysoč.. ajo na to jsem zapomněla... no tak tu já mám taky... resp. doufám, že ted už to mám v cajku 🙂

dada074
9. bře 2010

Tak Tuli na zítřek tfuj,tfuj,tfuj držím palečky,počkej to bude zážitek!!

dada074
9. bře 2010

Chrobáčku tak koukej dát pozítří vědět jak to vypadá!!!

wrtulka
9. bře 2010

dado já pořád hledám důvod proč jít do dalšího IVF a zatím jsem ho nenašla. Prostě ne. Navíc se fakt děsím těch hormonů šílený.. mám z nich fobii..
jo zaváděli 3 a to 2 byly blaktocisty.. a jedno morulka.. zase tak malý nebyly.. a kvalitou nevím.. ale prý byly všechny pomalejší ale ještě v normě jinak by mi je nedali.

suzanna
9. bře 2010

ahoj wrtul 🙂 Koukej dada nevzdala to a ma vysledek,tak naber sily a jdi do toho. 😉

chrobacek
9. bře 2010

no to dám pochopitelně 🙂

wrtulka
9. bře 2010

Ahojky Suzi..
já vím.. ale já do dalšího IvF letos fakt nechci 😲 nevidím důvod..nevidím v tom naději no..

broukb
9. bře 2010

JÉÉÉ vysočanko já mám radost až mi tady ukápla slzička fakt...... 😀 Holky já se pos.eru já byla 6.2.na Et a čekám z vás nejdýl...mě to zabije a někdy si říkám, že to do toho pondělka prostě nemůžu vydržet 😕 Jéééé no tak první dvojčátka tfuj tfuj tfuj ať krásně obě rostou. Takže kdo dál??Dneska Pájka, zítra Tulánčata ...chci slyšet samé dobré zprávy 😀 😀

dada074
9. bře 2010

Broučku vždyť pondělí je tu coby dup,a zase budeš mít vše při jednom,jako,že už uvidíš prcka se srdíčkem (nebo prcky).

broukb
9. bře 2010

já vím já vím, Dadu děkuju když há už je/ho chci tááák moc vidět 😉

dada074
9. bře 2010

Neboj uvidíš ještě se 6 krát vyspinkáš a je to tu!!!

vysocanka
9. bře 2010

jo broucku ja si to taky takhle odpocitavala

cibka
9. bře 2010

ahoj kočky
vysocanka velikánská gratulace to je pekný měli ste zavedený 2 embrijka a pk?
peci jeste vydrz, uplne me desís až mam strach testovat jeste mam teda čas dnes sem 3 den po et ale uplne se bojim ze tam nic neuvidim ☹

cibka
9. bře 2010

broucku hlavne ze tam más// a mas to potvrzený
holky kdy bych mela cejtit nejaký ty priznaky na mrchu se spolehnout nemuzu protoze minulý mesíc vůbec nedorazila a musela sem dostat tu vyvolavačku jinak jeste od pregnylu me bolí prsa a ty me dycky boleli i pred ms

tulanek
9. bře 2010

Dadus dekuju moc!!! 🙂 no tesim se moc a trosanek bojim,ale verim!!!! 🙂 a broucku presne,taky furt odpocitavam,ale nezapomenu na ten den,jak jsem si volala na krev,jak jsem si rikala,jeste tri tydny,to me klepne a ono uz je to zitra,strasne neuveritelny,jak to utika!!! 🙂

cibka
9. bře 2010

tulanku zítra je tvůj velký den 😉 tak se těš a neboj bude to dobrý

tulanek
9. bře 2010

Děkuju Cibi!!!Doufam,ze jen dobre zpravy 🙂

pampeliska36
9. bře 2010

no vysocanko.... PARADA! gratulace velika 😀

pampeliska36
9. bře 2010

tulanku... a zitra na tebe myslim!!! 😀

tulanek
9. bře 2010

Děkuju Pampeliško!!!!! 🙂 zitra hned podam hlaseni!!!!! 🙂 a co ta Pajka,uz nas bude informovat brzo 🙂

ratatooy
9. bře 2010

Ahoj holky všem gratulace.holky víte co by mě zajímalo možná blbá otázka.ale proč se stává že jde někdo na utz potvrdí mu srdíčko a pak jde na dalši utz a srdíčko tam už není.

dada074
9. bře 2010

Rattat : asi jak u koho,někdy se může zastavit ve vývoji.A co blbneš ty ČUBINO co to je za otázky??????

dada074
9. bře 2010

Cibka : žádné příznaky mít nemusíš.