Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

suzanna
19. říj 2009

Ahojky
gratuluji vsem tehulkam 😵 😵 😵
Ja uz zavolala do centra,ze se teda hlasime o druhy pokus.Po neuspechu jsem se i zeptala jake bylo vlastne embryo kvality tak mi bylo receno,ze 4 bunecne B ,treti den,no jeste ,ze jsem to nevedela drive,bych se nervovala uz od zacatku ☹

l.u.c.i.e
19. říj 2009

Suzi, ono to vyjde v dalším pokusu... Musí! Kdypak jdete na další domluvu?

wrtulka
19. říj 2009

Ahojky Suzi..
neboj příště to vyjde jen se prosím nevzdávej.. však je vidět že kdo se ne nevzdává ten vyhrává viz dckami 😵 😵 jsem zvědavá kdy budeš moct jít do dalšího pokusu 😵
S tím embirijkem.. já myslím že tohle je v pohodě.. je tu holčina s trojčátky.. a její embirjka měly při transferu ještě horší kvalitu.. a jsou z nich krááásný 3 holčičky 😵 😵 😵

roby
19. říj 2009

Dckami, Lucie, holky🙂)))) obrovská gratulace!!!!

A my ostatní budeme bojovat!

abig
19. říj 2009

Lucie, taky se potichoučku přidávám s gratulací ...
Jéžiši holky, to jsou fakt krásné zprávy.

Suz: nebuď zklamaná ... to je blbost, co ? Píšu, co mi příjde na jazyk. Bude dobře, neboj.

dada074
19. říj 2009

Dobré ranko :
Lucie a Dckami strašně velká gratulace,moc vám to oboum přeji!!!!!

Tady alespoň vidíme,že bojovat se vyplatí!!!!! 🙂

misanda
autor
19. říj 2009

Lucí, já jí vidim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! takže potichounku gratulujuuuuu!!! a ať sílí a do konce týdne ať máš pořádnou dálnici!!!

a bojovat se opravdu vyplatí, ale člověk má prostě strach - já mám teď psycho stavy, potřebuju to rozehnat !!! propleskněte mě!!!!

l.u.c.i.e
19. říj 2009

Holky, díky. Sice jsem trochu uklidněná, ale ještě se moc neraduju... Může se stát cokoliv. Jsem hrozná pesimistka... V klidu budu až to budu mít potvrzené z krve.
Holky, musíte bojovat. Všem se to podaří! Možná ne hned, ale časem určitě. Nesmíme to vzdávat.

misanda
autor
19. říj 2009

Lucí, to chápu...ale uvidíš, že až to budeš mít potvrzený, není důvod se neradovat...už tohle ti dává obrovskou šanci, že za 9měsíců budeš maminka 🙂 musí to být něco krásnýho, nedovedu si to ani představit...

larri
19. říj 2009

Dckami,moc a moc gratuluji,opet placu,ale stestim.Aspon mate krasny predvanocni darecek.

Drz se a vy ostatni taky. 😉

l.u.c.i.e
19. říj 2009

Neboj, taky se dočkáš, jen to bude chvilku trvat... Moc bych ti přála, aby ti ta stimulka vyšla už tento měsíc. Kdy budeš vědět něco více?

misanda
autor
19. říj 2009

lucí, já pevně věřím, že ta štítná je v pořádku...zatím...víc se dozvím ve čtvrtek...snad se budou vánoce taky konat...na OPU bych jela někdy kol Mikuláše 😉 stimulka by začala 25.11. 😉

larri
19. říj 2009

Lucii,ja ji taky vidim,je tam.Ona tam uz vydrzi a mame dalsi vanocni darecek.

Jeeezisi,ja mam takovou radost,ze by se zacalo darit ve velkem? Kazda budeme myslet co nakoupit na Vanoce a nebudeme se hned po ET pozorovat a budou tady same krasne darecky.
Jak ja bych si prala mit na Vanoce //. 😉

l.u.c.i.e
19. říj 2009

Snad bude štítná žláza v pohodě. Musí. Tak to na tebe ve čtvrtek budu myslet. Ty vlastně budeš mít ten dlouhý protokol, viď? Ale to je hezký, kdybys měla OPU kolem Mikuláše a těhu na Vánoce... Nejhezší dárek... Tak ti posílám hodně síli a štěstí do boje. Zvládneš to.

misanda
autor
19. říj 2009

Lucí, děkuju, jsi hodná. a ty dej vědět jak jsi dopadla na odběrech a u mudry!!!!

l.u.c.i.e
20. říj 2009

Dobré ráno, holky.
Kdepak jste?

misanda
autor
20. říj 2009

bré ránko,

tady 😀

misanda
autor
20. říj 2009

no co je? 🙂

abig
20. říj 2009

Krásné poledne holky, koukám, že tady se snad ještě spinká .....
Já už od 7 lítám po doktorech, byla jsem na EKG, na krvi a pak šupku zpět do práce ..... a že mi toho tady leží dost na stole 🙂

Dneska žádné krásné zprávy ? No tak, kdepak jste ?

Misando ahoj ..

mickis
20. říj 2009

ahoj holky mohla bych se k vám přidat?už několik dní pozoruju vaší diskuzi,tak jsem konečně našla odvahu 🙂.byla jsem předtím v jiné,ale všichni už mi tam otěhulili 😢

larri
20. říj 2009

mickis ahoj,
Vsimla jsem si,ze jsi z Opavy,ja taky.

mickis
20. říj 2009

No my jsme spíše fakt jen okres Opava,ale blíže to máme do Ostravy 🙂.a ty jsi přímo z Opavy?

abig
20. říj 2009

Ahoj Mickis ... vítej ... až se s tebou budeme loučit, taky budeš těhule ... 🙂

larri
20. říj 2009

Z Kylesovic,ale sedmy rok ziji v Praze.

Pred tim jsem delala 13 let v Galene.

mickis
20. říj 2009

No to teda doufám,i když je strašně těžké tomu uvěřit.....ale ty určitě taky 🙂.
Larri,Kylešovicema jsme párkrát projížděli 🙂.
No a jak dlouho už se holky o miminko snažíte?

larri
20. říj 2009

mickis a ty jsi odkud?

My meli skoro rocni prestvku,kvuli pritelove nemoci,jinak se snazime pres 3 roky.

abig
20. říj 2009

MIckis : délu snažení už jsme tady probíraly ... ale aby jsi nemusela dočítat na zpět, tak já hlásím konec 36měsíce snažení ☹

misanda
autor
20. říj 2009

ahoj Mickis, vííítááám 🙂

my se snažíme cca 21měsíců 😖

mickis
20. říj 2009

Larri,bydlím v malé vesničcce kousek od Hlučína (nechci to tady podrobně psát 😉 )
Omlouvám se,ale víte jak to je jsem tady nová a to je snad první na co se člověk zeptá když vleze k modrému koníkovi 🙂.chápu že už vám to asi leze krkem 🙂.
A abig tebe čeká IVF kdy?

mickis
20. říj 2009

Ahoj misando děkuji za přivítání......
My teprve něco málo přes rok,ale jelikož mám za sebou 3 laparoskopie,srůsty i na střevech a endometriozu 3.stupně tak nemůžeme ztrácet čas....