Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pecicka
10. bře 2010

holky, kde jste, vy asi všechny obědváte? 😀

suzanna
10. bře 2010

ja ne ja teprve rozmrazuji kureci navecer 🙂 vubec mi nechutna jist maso ,jim jen same blbosti,tak snad do sebe navecer ten kureci rizek nacpu 😒

pecicka
10. bře 2010

suzzi, dobře, někdy mám pocit jak na mrchu, citím břicho, potom zase klid a jako by se nic nedělo a nafoukle ho mám pořád jako balon.....včera mi třeštila ta hlava, dneska už je to dobrý....a co tvůj mimišek? 🙂

suzanna
10. bře 2010

mimis zlobi asi je nejak stocenej dozadu a moc ho necitim uz dva dny tak si delam starosti,ale cetla jsem,ze je to normalni...zitra jdu na gyn.jen k sestricce tak ji poprosim at si poslechne srdicko...
Tak vidis ms nikde ,bricho nafoukle ja myslim,ze je tam zavrtanej ! 😵

pecicka
10. bře 2010

vzpominám si, že ze začátku ty pohyby tak časté nejsou a někdy to člověka zneklidnuje, neboj, všechno je v pohodě 🙂

suzanna
10. bře 2010

peci ja vim,ale nejradsi bych ho citila porad 🙂
Tak co ten nas Tulanek uz jsem nedockava s cim prijde..

dada074
10. bře 2010

Ahoj holčiny,
Pajka : velká gratulace,hlavně že je vše v pořádku,jinak fazolka je super!! 😉

A kde se toulá Tulánek,už by také mohla podat zprávy,ne?

tulanek
10. bře 2010

Ahooooooooooooj hoooooolkyyyyyyyy 😀
Pajko krasne fotecky!!!! 🙂 Ostatni moc zdravim a o to vic dekuju,ze jste na nas myslely!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀
Tak se pridavame k Vysocance 😀 mame dvojcatka,videli jsme dokonce busit i srdicka a jsme presne 7tt 🙂 vsechno je v poradku,jak ma byt,miminka jsou stejne velka 🙂 modlime se strasne moc,at uz to nejtezsi maji za sebou a ted uz jsou jen spokojeni 🙂

pajka00
10. bře 2010

Peci teda myslím na tebe...snad už nedorazí mrcha jedna.
Taky jsem zvědavá co ta Tula🙂
Holky...já mám dnes kulaté narozky....fuj....ale dala jsem si hezký dárek k narozkám-tak jsem ráda🙂 CHlapi v práci mi koupili velkou hortenzii v květináči, tak si ji postavím ke dveřím-jak se oteplí🙂

chrobacek
10. bře 2010

tulanku gratulace velká 🙂 do kterého centra chodíš?

dada074
10. bře 2010

Tulíku no to je super zprávička,je to prostě nááááááááááááádhera.Moc velká gratulace vám čtyřem!!!!!! 😀

vysocanka
10. bře 2010

TULI BOMBA 🙂))))))))))))))))))))))))) bude taky fotecka? 🙂

tulanek
10. bře 2010

Jeeeeeeeeeeeeeeee Pajko,ja si jeste rikala,ze nesmim zapomenout na gratulaci a v te euforii jsme sobecek zapomnela,tak vsecko nej nej nej a hlavne zdravicko tobe a miminkovi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂
Chrobacku ,Dadus moc dekuju!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 prave jsem domluvila se svym gyn,26.3 jdeme na dalsi utz 🙂 Chrobacku do Unicy v Brne,jsou tam opravdu zlati!!!!! 🙂

broukb
10. bře 2010

Tulááááááááánečkuuuu můůůůůůj ježiš já mám radost já tu bulim jak malá....ty voe to bych nevěřila, že mě to takle dostává ty vaše dobrý zprávy. 😀 😀 No já se raduju jak kdyby to snad řekli mě.... huráááááá.. tulánčata jsou tam obě a já jsem si to myslela. No to jsem zvědavá na nás 😝 Hlavně abyste byli v pořádku a mimísové hezky rostli 😉

tulanek
10. bře 2010

Bude bude,slibuju,jen to musi pritel v praci naskenovat a pak vsecko bude 😀 dekuju Vyssocanko 😀

tulanek
10. bře 2010

Broucku dekuju moooooooooooooooooooc!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 ja verim,ze uz opravdu to nejtezsi maji za sebou a proste to bude uz jen a jen dobry 🙂 neboooooooj,budes do tretice dvojcatkova 😀 😀 😀

broukb
10. bře 2010

jo a Pájko tak já ti teda přeju k těm tvým druhým 20 nám hodně štěstíčka a hlavně krásný zdraví miminko jo 😀

chrobacek
10. bře 2010

Jo tak to jsi další komu se tam povedly dvojky 🙂)) musíte být moc šťastní

tulanek
10. bře 2010

komu jeste????? 🙂 jsme,ani nevim jesli to tu psat,ale ten pohled byl proste uzasnej 🙂

broukb
10. bře 2010

Tuli já mám úplně husinu .... 😀

pajka00
10. bře 2010

Tulošu...tak to je překvápko teda🙂))super, moc ti gratuluju!!Hlavně, ať jsou obě v pořádku a držte se moc🙂) Nádhera, co? Máš vystaráno jednou pro vždy s těhotenstvím a se vším-sfouklas to najednou a hotovo-jaképak copak🙂
Děkuju za přání🙂

pajka00
10. bře 2010

díky brouku🙂 v práci mi taky přáli ke 20...a nutili mě, abych si s nima připila....tak jsem po pár odmítnutích musela říct, že nemůžu, že jsem těhotná.......a jeden říkal-no já jsem to říkal,že jsi úplně jiná, že jsi určitě těhotná 😀 Tak jsem mu řekla, že je jak nějaká stařenka🙂

chrobacek
10. bře 2010

v jiném témutu Irminka 🙂 a už má mimča u sebe 🙂

suzanna
10. bře 2010

Tak tuli obrovskaaaaaaaaaaaa gratulaceeeeeeeeeeee!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Dvojcatka no nadhera 😵
Pajko tobe take vse nejlepsi,hodne stesticka ,zdravicka tobe i mimiskovi 🙂

chrobacek
10. bře 2010

tul to věřím 🙂 je tu hodně velká úspěšnost 🙂

suzanna
10. bře 2010

tuli tak kdy bude to nove tema Cekani na IVF se stastnym koncem?? 🙂

pajka00
10. bře 2010

A prý-nechci to zakřiknout-prdlajz zakřiknout-ona to hned zdabluje 😀

broukb
10. bře 2010

já už chci takýýýýýýýýýýýýýýýýýýý uáááááááá 😀

pampeliska36
10. bře 2010

tuli no VEEEEEEEEEEEEEEEEEEELKA GRATULACE!!! 😀 no to je parada!!!

... a pamatujes si jak to bylo na zacatku? 😉 trable s folikama... NO PECKA!!! 😀 jsem moc rada a gratuluju!

pampeliska36
10. bře 2010

pajko... moc hezka fazolka! a JE TVOJE!!! 😀
... VSECHNO NEJLEPSI K NAROZENINAM!!! ikdyz svuj darecek sis uz dala 😉