Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

cibka
10. bře 2010

pajko všechno nejlepší k tvým narozkám 😀
tulanek nevím co říct moc ti to preju to je paráda uplne mam husinu, to bude mít tulanek velikánskou radost
zdravím ostatní
holky dnes sem 4 den po et 😉

vysocanka
10. bře 2010

Pajinko ty mas narozeniny? preju ti ze srdce vsechnonejlepsi a preji hodne zdravicka jak tobe tak i miminecku!!!!!
😎

broukb
10. bře 2010

holky já frčim za kámoškou tak pááááá

cibka
10. bře 2010

ahoj broucku

tulanek
10. bře 2010

Holky strasne moc dekuju,mam uplne husi kuzi taky,je to jeden velkej dojak 🙂 🙂 Jste moc hodny!!!!!! 🙂 Pampelisko,jo jo,ani mi nemluv,kdyz si na to vsechno vzpomenu,mam husi kuzi jak svina 🙂 je to nepopsatelny,ten pocit 🙂 holky dejte mi chvilku a zdrhame,doufam,ze tim nic nezakriknu 😀 😀 neeee,delam si prdelky,ted uz opravdu verim,ze to dame!!!!!!!!!!!!! 🙂 Cibi neboj,taky to utece a budes se radovat,jeste par dni vydrz,taky jsem odpocitavala,my vsechny 🙂

pampeliska36
10. bře 2010

jak se bude jmenovat to vase nove tema? abych vedela, kam se na vas prijit koukat 😉

cibka
10. bře 2010

tulanku tys mela PK bude za vama do nevýho tématu taky nakukávat

tulanek
10. bře 2010

Tak si to uzij Broucku 🙂
Chrobacku tak to je krasny,zrovna kdyz jsem volala svemu gyn.,rikal ze tento tyden jsem druha,kdo vola z Unici,ze bude mit dvojcatka 🙂 jsou to machri 🙂 ja bych je tam nejradsi vsechny popusinkovala i se sestrickama 🙂 ale pozor,takhle rada jsem je vsechny mela i pred vysledkem krve,aby jste si nerikaly,ze jsem ted mimon 😀

tulanek
10. bře 2010

He heeee,bacha prvni krok,jen mi to pridalo o tyden navic,no nevadi 😀

cibka
10. bře 2010

zulanku nejsi mimon ja bych to udelala taky kdyby se to povedlo 😀 😀

cibka
10. bře 2010

melo tam být tulanku ne zulannkz si me uplne rozhodil 😀

tulanek
10. bře 2010

děkuju CIBI!!! 😀

chrobacek
10. bře 2010

tulanku on totiž koník zaokrouhluje takže jestli jsi dneska 7tt+0 tak to je podle koníka už 8tt

cibka
10. bře 2010

😉 tulanku si mi dala zase sílu věřit, když se ti kouknu do alba na ty injekce a pak píšeš že to vyšlo a dokonce 2 tak je to strasně povzbuzující

tulanek
10. bře 2010

Ahaaaa,tak o to lepe 😀 to odpovida presne mno 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holky jak jsem slibila,tak jsem udelala,jen jsem trochu pozmenila nazev,aby nam tam nechodily holky,co cekaji na IVF..Takze nazev je- My holky těhulky z Čekání na IVF... 🙂 takhle presne,tak sup tam jo 🙂

tulanek
10. bře 2010

Timto doufam,ze tady dame zase prostor novym cekatelkam 🙂

suzanna
10. bře 2010

Tak ja se teda tady loucim a preji vsem cekatelkam na IVF at maji brzy miminka v brisku 😵 😵 😵

cibka
10. bře 2010

a kam patřím já ☹

tulanek
10. bře 2010

Jeee Suzie se stehuje,tak ja oficielne taky 🙂
Dekuju vsem moc moc mco,za drzeni palcu,pesti a za plivance,za tu dobu,co jsem tu stravila a strasne moc preju vsem,co je boj jeste ceka nebo prave probiha,at se drzi,bojuji a muzou odsud taky co nejdriv utect....Drzte se holky!!!!!!!!!

suzanna
10. bře 2010

cibka za chvili pribehnes za nama 😉
Jo tuli a zapomnela jsi sem napsat,ze nove tema je pod Tehotenstvi 😉

misanda
autor
10. bře 2010

nazdar, tak co to tady je ? 😀

misanda
autor
10. bře 2010

tuli, tebe miluju a miminka taky!!!! gratuluju i tady 😉

misanda
autor
10. bře 2010

tak cibi, a teď tady budeš ždímat s mišandou 😀 😀 😝

cibka
10. bře 2010

miso tak sem tu asi sama ☹

cibka
10. bře 2010

jinak te zdravim ani nevim kam patrim ivf uz mam za sebou ted jen cekam ☹

tulanek
10. bře 2010

Misiiiiii ija tebe,vzdyt vis!!!!!!! 🙂 jeee Suzie,ja myslela,ze je to jasny 🙂 Cibi neboj,vsecko bude,jen musis jeste chvilku pockat... 🙂 tak ted uz fakt ahooooooj 🙂

misanda
autor
10. bře 2010

cibi, já myslim, že stále patříš sem 😀 zas to tak nehroť 🙂 kdy testíš???

pampeliska36
10. bře 2010

i ja sem patrim 😀
ikdyz ja budu cekat do nekonecna 🙂 jeste se zkousime "snazit"

misanda
autor
10. bře 2010

pampeliška, jenom hezky čekej s náma, ať je nás tu víc bojovnic 😉