Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pampeliska36
10. bře 2010

😀 no uvidime, co bude dal...

misi a kdy mas v plany dalsi?

pampeliska36
10. bře 2010

pisu jak prase... myslela jsem "v planu" 🙂

cibka
10. bře 2010

miso dnes sem 4 den po et takže to vychází na přístí pátek
to je fajn pampeliško ne ze bych ti to prala rada aby sme se sesli jinde
uz i evik sem prestal chodit ☹

misanda
autor
10. bře 2010

pampi, nevííím ještě...teď máme snažení doma - teda snažení..prostě do toho bušíme, kdy se nám chce, žádný měření, ani ovu testy, nic takovýho..mám ten názor, že když se nám to nepovedlo za dva roky, tak se nepovede ani teď...no a s MS začínám zobat na měsíc antiko...a půjdu na utrz jestli můžu dsotat zoladex...tak jsem zvědavá..buď dopadne utz dobře a půjdu květen/červen, nebo dopadne blbě a půjdu na laparo ☹

misanda
autor
10. bře 2010

cibi, já myslim, že evik zase chodit začne..ono je to prostě chvílema na mašli, mezi těhulema, no 🙂 😝 😅

misanda
autor
10. bře 2010

cibi a jak se cítíš???

cibka
10. bře 2010

no uplne normalne nic mi není jen me bolí prsa ale to bude asi od pregnylu protože jak sem ho píchla tak za 2 dny me začali bolet a zatim nepřestali to bylo minulý uterý

misanda
autor
10. bře 2010

cibi, jj, to je kvůli ovuli a pregnylu...tak uvidíš...držim !!! určitě tam budou 😉

cibka
10. bře 2010

no a nebo přijde mrchao me taky dycky boleli prsa akorat nevim kdy minulej mesíc sem to dostala 21 to bylo po injekci jinak bych se ani nedočkala jinak sem to mela asi po 30 dnech

cibka
10. bře 2010

mela jsem jen 4 bunečný ale snad bude bojovat aspon 1 😉 z 10 oplozených zuslali jen 2 48 hodin ale pry byli dobrý

pampeliska36
10. bře 2010

no my se tedka taky budeme chvilku snazit 😀
... ted do toho teda nebusime... protoze mi dneska mrcha dorazila ☹
... asi se mi s upravou davek leku na stitku upravil i cyklus... misto 30 dnu na 28 dnu 🙂 tak nevim, jestli je to mozny. 😨

pampeliska36
10. bře 2010

cibko... porad clovek musi doufat! 😉 a kdy budes testit?

misanda
autor
10. bře 2010

cibi, neboj...nemusim uvádět jako příklad Daduš, že ne? 🙂 😉

na tu kauzu s Cibi menstruací si moc dobře pamatuju 😀

pampi, tak to neivm jakej vliv maj léky na štítku, já to měla vždycky přesný bez i s 🙂 vždycky mám těch 30dní 🙂

cibka
10. bře 2010

asi příští pátek to bude 20 a na transferu jsem byla 6

pampeliska36
10. bře 2010

to je jeste doba, co? 🙂 to cekani si nedovedu ani predstavit...

cibka
10. bře 2010

miso doufam ze se aspon 1 zavrtal jen mi proste neprijde ze bych neco cítila vim ze nemusim nic cítit ale byla bych klidnější asi nemá cenu testovat dřív vid kdyz nebyla pk

cibka
10. bře 2010

miso nevim jak na tom byla dadus
pampeliska to mi povídej jeste že chodim do prace jinak bych se asi zplaznila

pampeliska36
10. bře 2010

jeste urcite s testovanim pockej!!! 😉 nekupuj si zadny testy... pak te to nebude nutit. vydrz prtka vydrz 😎

cibka
10. bře 2010

jeste bych netestila po 4 dnech by se tam tezko neco ukazalo ☹ miusim vydrzet aspon do 11 dne

misanda
autor
10. bře 2010

cibi, jestli byly 4buněčný, tak se teprve vrtat budou 😉 takže ještě nic cítit nemůžeš...

jinak dada měla při posledním pokusu dvě 4buněčný a otěhu 😉

jinak hlavně fakt mamatest!!!

pampeliska36
10. bře 2010

taky se fakt tesim, az budu mit JEDNOU na testu dve //

pecicka
10. bře 2010

holky, já ještě tady patřím taky 😀

pampeliska36
10. bře 2010

peci... ale uz jen chvilku 😉

cibka
10. bře 2010

miso mamatest sem si koupila 😉 a kdy se teda zavrtávají kdyz sou tam uz 4 den vůbec netušim

misanda
autor
10. bře 2010

peci, kdy jdeš na věc? 🙂

pecicka
10. bře 2010

pampeliško-věřím a netestuji, tak ani nemůžu podát zprávičky, jak to všechno to tajemno se mnou dopadlo....opravdu budu testovat až v ten pátek

cibka
10. bře 2010

peci co novýho

misanda
autor
10. bře 2010

no, čtyřbuněčný jsou ten třetí den od oplodnění ne? a vrtaj se od 5-7 den od oplodnění 🙂 takže zhruba dneska? 😀 😀

mišanda je matematik jak stehno 😀

pecicka
10. bře 2010

ahojky misi, v pátek bojím, bojím

pampeliska36
10. bře 2010

to je rozumne!!! 😉 budu verit s tebou!!! ale bude to tam! jen jim musis dat trosku vic casu 😉