Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

chrobacek
11. bře 2010

půjdu na hysteroskopii a nevím za jak dlouho na KET třeba další měsíc... nevím ... to se dozvím asi po OPU ... no moc pozitivní to není protože KET je menší úspěšnost a my máme poslední hrazené IVF

misanda
autor
11. bře 2010

chrobi!! neznamená, že když KET nevyšel jinejm, že to nevyjde ani tobě!!! furt tam ta šance je!!

kdy máš opu? navíc máš parádní úrodičku, tak neházej flintu do žita.

a z čeho to tam prosimtě vzniklo???

mirka7582
11. bře 2010

misanda dakujem 😀 no mam N97.0to je neplodnost proste blnu hormony 😀

chrobacek
11. bře 2010

mis OPU asi středa.. neříkali mi to ještě to bude podle pondělního UTZ....jj já vím vyjde to 🙂 ... z čeho ? z těch dvou ivf předtím... 😠

misanda
autor
11. bře 2010

chrobi, to je fakt na prd ☹ prostě moc hormonů v těle, no ☹

Mirko, co to tady na nás chrlíš za čísla? 😀 😝

chrobacek
11. bře 2010

jj přesně tak

misanda
autor
11. bře 2010

neboj, já se taky hrozim, že mi v dubnu po utz řeknou, že cysta narostla a budu muset opět na laparo a to už mě asi odvezou 🙄

mirka7582
11. bře 2010

mis...to je moje diagnoza 😀 he dobre co 😝

misanda
autor
11. bře 2010

no to je dobrý, škoda, že na tebe nemůžu machrovat taky s mýma čísílkama 😀 😝

mirka7582
11. bře 2010

☹ ani nechci nieje to dobra diagnoza ,ale na umele oplodnenie je dobra 😀 tak dufame s manzelikom 😅 .a tebe je co ak smiem vediet 😲

misanda
autor
11. bře 2010

No a co ti teda je ? 😀

Jinak já mám endometriozu a imuno problémy (protilátky proti trofoblastu a štítné žláze)

mirka7582
11. bře 2010

misanda .....moj mozog nedava signali stintnej zlazi aby produkovala hormony ktore potrebujem na otehotnenie a ovulaciu asi tak v skratke 🙂

misanda
autor
11. bře 2010

a jéjé, štítná žláza je potvora...ale jestli jsi jinak ok, tak si myslím, že budeš těhule ani nehekneš 🙂

mirka7582
11. bře 2010

misada asi som kazdy to hovori ze vnicom nieje problem 😀 myslim mojho gyndosa a endo...tak dufame.... stitna sa mi napravila no bohuzial diagnoza zostala 😢

misanda
autor
11. bře 2010

tak hlavní je, aby bylo miminko. Jak dlouho už se s tou štítkou léčíš???

pecicka
11. bře 2010

holky a kde je handík? už tady celou věčnost nebyla

cibka
11. bře 2010

ahoj holky zdravím
peci na zítra hodně štěstí a dej vedet co nejdřív at se z toho čekání nezblázníme
ahoj eviku uz sem se lekla ze se neco deje kdyz si tu dlouho nebyla
ahojky miso

cibka
11. bře 2010

ebony ja nevim kdy testnou bojim se zklamaní fakt nic necítim krome tech prsou ale to bylo hned 2 den po tom pregnylu, mozna zkusim 10 den ale fakt nevim

ebony222
11. bře 2010

Cibka, me zatim testovani nelaka. Uz jsem mela 3 nevydarene pokusy, takze na spatne zpravy je casu dost. Presto verim, ze tentokrat to vyjde. Ale to jsem asi verila pokazde. Nejvic poprve, podruhe taky, potreti uz moc ne a ted doufam.

misanda
autor
11. bře 2010

holky, já už taky příště nebudu hrrrr, doufám teda a nechám to "uzrát" do toho 12-14dne po ET 😉

cibka
11. bře 2010

tak ja teda asi taky vydržím ☹

chrobacek
11. bře 2010

cibko testovat může, ale počítat s tím, že když bude nega tak že jsi testovala brzo 😉 je to pro silné povahy 😀

cibka
11. bře 2010

tak to je lepší netestit

chrobacek
11. bře 2010

😀 správně 🙂) já vždycky testuju a pak vyšiluju

cibka
12. bře 2010

dobré páteční ranko holčiny 😀

misanda
autor
12. bře 2010

holky, pojďte všechny sem, spojíme to s vícero snažilkama ať je nás dost 🙂

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

pampeliska36
12. bře 2010

BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAF... jdu si vas docist 🙂

pampeliska36
12. bře 2010

chrobacek... teda to je mi lito!!! snad to dobre vsechno dopadne!

pampeliska36
12. bře 2010

a co peci????????

// ?????????

cibka
12. bře 2010

peci tak co?????