Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

eloana
8. pro 2009

ahoj holky na sliznici je estrofem

polesuvka
8. pro 2009

suz děkuji já beru teď utrogestan, ale i tak ms je slabá.

polesuvka
8. pro 2009

estrofen-----18 jdu do caru tak se zkusím zeptat a celkově jdu tam poprvé tak snad nám pomůžou k mimi

antoaneta
8. pro 2009

Určitě pomůžou, možná i ke dvěm.... 😀

polesuvka
8. pro 2009

antoaneta-------------- je moc děkuji,. ale stačilo by jedno a zdravé a za dvě by jsme byly taky rádi

antoaneta
8. pro 2009

Holky prosím, nevíte některá? Od pondělka jsem začla brát na přípravu - dlouhý protokol - ten Utrogestan a od zítřka mám k tomu přidat ty injekce Decapeptyl a teď se asi o mě pokouší pořádná angina 😠 ☹ 🙄 Tak nevím, jestli s tím můžu začínat? pokud budu nemocná? Nebo to teď zatím nemá na nic vliv a můžu? Nebo mi to stopnou 😢 😢 Asi bych tam měla zavolat, a zeptat se co a jak, že?

suzanna
8. pro 2009

antoaneta ja kdyz jsem zacinala stimulovat na 2 IVF+ ICSI tak jsem taky byla nemocna a vysledek je super 😀
Au ten decapeptyl boli....

dada074
8. pro 2009

Ahoj už jsem tu,

Tak UZ nádhera jsme 5+3tt a měříme 9mm,bylo to užasné,s manželem jsme to ořvali,jinak tenhle zážitek přeji opravdu každé!!!

suzanna
8. pro 2009

dada supeeeer gratulace nejvetsi 😵 😵 😵
Ja budu v patek volat do centra a zeptam se jestli me vezmou driv nez v tom lednu se mi nechce cekat.

dada074
8. pro 2009

To víš koukej to dokopat do vánoc,nás čeká ještě jeden za 14 dní,už by mělo být vidět srdíčko,tak jsme zvědavý.

suzanna
8. pro 2009

no prave u ns to driv delat nechteji nez 7 tydnu,aby bylo videt srdicko ...no tak uvidim,.Mas fotku z UZ?

abig
8. pro 2009

Ahoj holky ....

Dada: určitě je to neuvěřitelný zážitek, vidět poprvé tam tu fazolku, co ? Tak krásně pupíčkuj ...
Suz: moc ti přeji, aby tě ještě stihli vzít v prosinci na UTZ, ať si to taky užiješ a nečekáš tak dlouho .... no popravdě bych to takky nevydržela čekat 5 týdnů ....

Copak je tu jinak nového ?

Lucie tady dloho nebyla, aby nás nabila pozitivní energií s jejího úspěchu .... snad se má krásně a užívá si pupíčkování.

Jinak asi nebudu muset utíkat k dr., vypadá to, že se tělo umoudřuje, občas zašpiním, tak uvidíme, co se z toho do zítřka vyklube .....
Včera mi manža říkal, že když se mi cyklus tak protáhl už podruhé za sebou, že ten utroš brát nemám, že bychom to v případě, že další ms dorazí za 40dní mohli stihnout stimulovat už lednu .... tedy pokud bude vše ok, a nový Car bude přístupný rychlé akci ......

No nic, jdu vařit a žehlit.

Pupíčkům zdar.
Budoucím pupíčkum taky.

antoaneta
8. pro 2009

Dado velké gratulace, tiše závidím.... ☹ ale jen v dobrém... 🙂 Jen tak dál, ať hezky rostete! My taky budeme! 😅 .....doufám, ale že jinak než z vánočního přežírání 😀 😀

Suzanko děkuji, nemoc ne nemoc, začnu! 😉 Ale s tím decapeptylem si mi teda dala, to ti teda povím, už teď mám staženou řiťku ☹
jo, jo, a šup šup k těm doktorům!!! Určitě tě vemou!

abig, držím palce, určitě bude vše ok. Bylo by to fajn, že by se nás tak na leden sešlo. A vy budete měnit car? Blbá zkušenost?

abig
8. pro 2009

Antoanet:
Blbou zkušeností nevím jestli to nazvat, spousta holek byla spokojená, ale u mě se to trochu nakupilo, a jedinou úlevu mi přinosla jen ta možnost, že změním Car.
Abys byla více v obraze, co mi nesedlo, tak přístup lékařů ke mě, žádné vysvětlování, při OPU a narkoze semnou nikdo nemluvil, netušila jsem co se bude dít .... do toho jsem dostala OHSS na což mě nikdo neupozornil a řešili to jen způsobem, kdyby se vám přitížilo, jeďte do nemocnice .... nakonec jsem měla jít na laparku a dr. kterého jsem si tam oblíbila, který semnou mluvil, tak nakonec s tama odešel s tím, že mi do telefonu řekl, že vlastně tu laparku ani nepotřebuji a že na dalším postupu se mám domluvit s jiným lékařem .... no a to mě dorazilo, protože už toho čekaní mám po krk ..... bude to půl roku co mám do prvního IVF ..... a spoustu drobností, až se to nahromadilo ... prostě jsem došla k dojmu, že oni tam nejsou pro mě, ale já a moje peněžka pro ně ....

abig
8. pro 2009

..... od prvního IVF jsem chtěla napsat ..

suzanna
8. pro 2009

antoaneta to prezijes ,vis pro co to delas 😉 a hlavne si na ty injekce clovek brzo zvykne 😉

l.u.c.i.e
8. pro 2009

Ahojky holky, jdu vás pozdravit... Už jsem tu dlouho nebyla. 🙂 To víte musela jsem se šetřit. Hlavní je, že už 3 týdny nekrvácím. Musím to zaklepat. Příští týden ve středu jdu do porodny a pak bude rovnou genetika. Doufám, že bude vše ok. Jinak jsem se připravovala na Vánoce. Pekla jsem, trochu jsem uklízela a nakupovala... Manžel se mi za týden vrátí ze služebky, tak se na něho moooc těším.

Suzanna, obrovská gratulace k těhotenství. Ale nechápu proč musíš jít na svůj první ultrazvuk až za tak dlouho. Přeju ti, aby ti to uteklo a mimi bylo v pořádku.

Dada, i tobě gratuluju k těhu... Je to tak krásné číst, že přibyly další těhulky. Opatruj se.

Abig, držím palečky, aby bylo všechno v pořádku a taky jses brzo dočkala.

Antoaneta, stimulaci zvládneš. Nejhorší je jen začátek, pak už ti to ani nepřijde... Nejlepší pak bude výsledek. 🙂 Neboj se.

abig
9. pro 2009

Hlásím nástup ms, tak jsem se konečně dočkala ..... 😉 😉 😉

Lucie: ahoj ... jsem tě vzpomínala, jsem ráda, že se daří a že jsi spokojená .... manžel už se vrátí na trvalo nebo přijede jen na svátky ?

larri
9. pro 2009

Ahoj holky,dlouho jsem tady u vas nebyla,ale vsimla jsem si,že řešíte ICSI.

V sobotu jsem byla na OPU,měla jsem jen tři vajička,nakonec zustalo jenom jedno,které mám od včerejška u sebe.
ICSI jsem měla navrhnuto jen z poloviny vajiček a podle ceny odhaduji,ze z jednoho.

Tak nevim,jestli to jedno co zustalo bylo ICSI,ale jsem rada za to.

suzanna
9. pro 2009

Ahoj holky
abig tak super 🙂
A ja jsem volala do centra a predstavte si driv to vazne nejde nez 8.1. tak alespon o tyden driv nez bylo planovane,ale stejne cekat takovou dobu ☹ 😠

larri
9. pro 2009

Suzi,velká gratulace a hned máš pro všechny dáreček k Vánocum. 😉

abig
9. pro 2009

Suz: tak nevím, co říct .... řekli ti proč až tak pozdě ? A nemůžeš třeba ke svému gyne ? No, nevím jak u vás fungujete ....

Larri: Budeme na tebe myslet, ať to dopadne na //.

suzanna
9. pro 2009

larri dekuji 😵
abig,to je prave ten problem,ze maji uplne narvano,protoze jsou pres svatky zavreny....a k memu gyn.bych si dojit mohla,ale bylo by to podly oni chteji udelat prvni UZ a pak te teprve predaji na gyn. a stejne srdicko jeste videt nebude a tady driv UZ pry neudelaji ptala jsem se sousedky co je taky po umelym ma 9 mesicniho chlapecka pry prvni UZ je v 8 tydnu no tak to proste musim vydrzet ono mi to pres ty vanoce utece a Vam vsem preju at to tady po Novym roce pekne rozjedete!!! 🙂 😵

abig
9. pro 2009

No, nechtěla jsem aby to vyznělo, že je chceš obejít ... myslela jsem, že kdyby jsi se nemohla dočkat, ta by to možná ještě šlo přes gyne .... 😉

antoaneta
9. pro 2009

To víte že ten strach ze stimulky přežiju, přežily jiný, přežiju i já. Už aby to tu hlavně bylo. Těším se na výsledek, doufám v ten pozitivní... 😉

Abig, tak tvá zkušenost z car mě mrzí, i já se nemohu zbavit takových těch čertíků v hlavě, že někde jsou pro ně důležitý hlavně ty peníze, a že jich vlastně ani netrápí, že se to třeba nepovede, na poprvný, na podruhý, na potřetí....., víš, že se jako třeba až tak nebudou snažit..... ☹ protože ví, že naopak pro nás je to důležitý a přijdem zas... ☹ ☹ toho já se nejvíc bojím. Ale zase pak čtu tady ty radostný zprávy, o dvou čárkách 🙂 ...a už se moc těším, až je na testíku najdu taky 🙂
Ale ta neinformovanost, je hrozná. Jestli si myslí, že už stejně všechno víme, že to máme načtený z internetu, tak alespoň u mě, je to omyl. Samozřejmě, že pátrám, hledám (proto jsem objevila i Vás 😉 ), ale jinak si připadnu úplně hloupá. Kromě toho kdy mám jít na kontrolu, pořádně nic nevím. Dostala jsem injekce, na který jsem se ještě musela dozeptat sestřičky 😖 Nevím co se se mnou bude dít dál, manžel se mě ptá, co pak? Co po té kontrole? Kdy teda půjdem? Kdy budem plodnit? 😉 a já nic nevím 😔
Držím ti palce, ať si vybereš dobře!! A tvůj druhý pokus a druhá investice 😠 přinese ovoce!!! ...minimálně v přístupu personálu.
JO, to je super že si to už dostala!

misanda
autor
10. pro 2009

bré ránko,

tak jakpak dopadla wrtulka????????????????????????

l.u.c.i.e
10. pro 2009

Dobré ráno, holky.

Abig, manžel se už vrátí natrvalo. Řekl, že teď aspoň na 2 roky bude několikaměsíční služebky odmítat. Jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží.

Larri, tak ať za pár dní hlásíš //. Držím palečky.

misanda
autor
10. pro 2009

lucí, tak to by bylo super, ne? 😉 ony ty dětičky s chlapama dělaj divy 😉

antoaneta
10. pro 2009

Ahoj lucie, moc gratuluju k miminku. A můžu se zeptat? Vám se to povedlo hned na první pokus? A předtím jste už na něčem byli, nebo rovnou IVF a ISCI? A ještě prosím jestli mi můžeš prozradit, vy ste měli jaký problém?
Mě čeká taky IVF s ISCI, poprvé, na ničem jiným jsme předtím nebyli, prý je to zbytečné........a stráááášně bych si přála (asi jako každá) kdyby ten náš první pokus byl úspěšný.

abig
11. pro 2009

Dobré ráno holky, zdravím při paťulinku ..... víkend je tadyyyy !!!!!!!

Tak ms už odeznívá pomalu, ale jistě. Dneska je 11., což pro mě značí, že za měsíc jdu na pohovor do Caru a už budu moci psát nějaké novinky ..... a připravovat se na stimulaci.

Lucie: To jsi jistě sama ráda, že bude stále s tebou a miminkem.

Jak to vypadá s Wrtulkou, Larri ? Přejeme si vidět // ....