Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

kyticckka
17. pro 2009

misando,malej se probudil tak musim jit. Jestli nevadi, tak já zase zítra nebo jindy nakouknu...

misanda
autor
17. pro 2009

kyticko : nakukuj každej den, budeme jenom rády...držím palce!!!

kyticckka
17. pro 2009

počkej, ty víš že to budou holky? to jde si takhle říct , co chceš za pohlaví?

kyticckka
17. pro 2009

to by bylo supr. to by mi moc motivovalo. Dvě holky , to je můj sen

misanda
autor
17. pro 2009

Kyticka: jasně, že to nejde 😀 ale já chci prostě dvě holčičky 🙂 na kluky prdíííím 🙂 ale ve finále bych stejně byla ráda za kluka i holku 😉

kyticckka
17. pro 2009

misanda, tak to si mi zklamala 😠 😀 ale ja buch takz brala i druheho kluka

kyticckka
17. pro 2009

tak ahoj, zitra zase juknu papa

cabalkova
17. pro 2009

kyti... ja se taky do CARu objednavala sama, protoze jsem byla zhnusena z pristupu svoji doktorky, takze to urcite jde a nikdo se tomu nebude divit. Odkud jsi? Jestli z Prahy, tak ti klidne muzu doporucit ten CAR, kam chodime my, jsme tam spokojeni, mame pocit, ze to tam delaji dobre.

Miso... teda, mas toho za sebou fakt hodne, ale unor je za rohem, ver tomu, ze to klapne, ja jsem taky presvedcena, ze v unoru uz budu moct hlasit //. Musime k tomu pristupovat pozitivne, protoze nase vnitrni naladeni ovlivnuje i to, jestli se to povede. A kdyz ne, tak zklamani potom bude uplne stejne, at uz si budeme rikat, ze se to povede, anebo nepovede.

Takze moc drzim palce, aby letosni novorocni prani (ktere budeme mit nejspis vsechny stejne) se nam v prubehu pristiho roku opravdu splnilo!! 😉

misanda
autor
17. pro 2009

cabal : jsem ti nakoukla do alba a ty máš ale krásně zabalený dárečky...to ty??? já to balim hrozně...zrovna jsem dobalila pro manžu a slibuju, že příští rok to nechám zabalit nějakou firmou 😀

jara
17. pro 2009

Cabalkova, Misanda...přesně takové jsem také měla pocity...měření, sledování, testování a následný kolaps, že zase nic...samozřejmě kolem všichni vesele těhotněly, jen já nic. Z milování se stalo nucené kopulování, abychom se hlavně trefili do těch správných dnů, nohy nahoru, byliny, i na léčitele došlo...nic nepomohlo a já jsem byla fakt už zoufala. Změnila jsem gyndaře, ten mi řekl, ať přestanu s měřením BT, že už toho vím o svém těle dost a víc už holt udělat nemůžu, jen se zbytečně trápím a stresuju. Nikdy by mě ani v nejdivočejší fantazii nenapadlo, že zrovna ja bych mohla jít na IVF...ale nic jiného mi už nezbylo. jsem s tím nějak smířená, vnitřně se cítím naprosto v pohodě, naopak si vychutnávám toho, že nemusíme kopulovat, ale můžeme se milovat s manželem, kdy chceme my, už mě ani nijak nedokáže vykolejit další těhotenství kamarádky/známé/příbuzné...

Věřím v lepší zítřky a užívám si ještě bezdětného času, kdy mám čas jen sama na sebe a na manžela. Snažím se oceňovat další věci, co mám a snažím se nemyslet na to, co nemám a co bych tak moc chtěla... 🙂

misanda
autor
17. pro 2009

jara : a co zjistili vám??????

jako já taky vyzkoušela bylinky (těma jsem si naopak uškodila), nohy nahoru, pak ještě ležení na břiše - jsem nevěděla jak mám zahlou dělohu - no a kartářky 😀

jara
17. pro 2009

Misanda, právě že nezjistili nic. Asi idiopatická neplodnost...nevím. Ale třeba nám vůbec nědělali imuno, laparku, tak nevím, jestli není zakopanej pes právě tam.

Jo, kartářku jsem taky vyzkoušela...předpověděla mi, že baby bude tenhle rok leden, únor, březen, duben, ale pod podmínkou, že na to nebudu myslet!!!! takže jsem asi moc myslela a nic z toho nebylo...

Někdy v srpnu jsem otěhu přirozeně, ale bylo to jen pár dní...kdybych netestovala, tak bych o tom ani nevěděla...

tož v kostce tak

misanda
autor
18. pro 2009

jara : tak na tyhle kecy hrajou i kartářky, že na to nesmíš myslet??? co to je za kravinu?? já na psychiku v tomhle fakt moc nevěřim...a mám k tomu několik důvodů.

jinak se divim, že ti nedělali teda ještě laparo a imuno a už jsi idiopaticky neplodná. to je taky kravina. a ty jdeš na IVF nebo jak to máte???

jinak mě kartářka řekla, že budu rodit ve 2011, že to vypadá na dvojčata. byla jsem u nív červnu a hnala mě do laparo, že tam něco najdou...no...a taky našli...říkala (kartářka), že děti budeme moc mít jenom díky IVF..přirozeně se nám to prý nepovede...a jsme u toho...zatím jí vychází úplně všechno..i ty věci, který nebyly o dětech...

pajka00
18. pro 2009

ahoj holky....když jste u těch kartářek...byla jsem u jedné asi před 3 roky....všechno co řekla byla pravda a to co mi předpověděla se vyplnilo....Te´d se chystám koncem roku u kamarádky ke kartáři...tak jsem šíleně zvědavá,co mi řekne....samozřejmě se zeptám na mimi a na dceru-bude dělat v lednu talentovky...tak jestli se dostane....beru to všechno s rezervou..nikdy jsem tomu nevěřila-když k ní kamarádka chodívala pravidelně...ale po své zkušenosti už to beru jinak. Ne, že bych věřila každé slovo.....ale přesvědčila mě, že to všechno poznala. Dávala jsem si pozor na to co řeknu-a ona přesně věděla že mám syna a dceru, co moje sestra,že maminka nežije...prostě spoustu věcí a to podotýkám, že není odtud, ale dojíždí sem a 100% mě nemůže znát...prostě záhada.Byla jsem v životě hrozně nešťastná,přemýšlela jsem o rozvodu /kvůli tomu jsem taky k ní šla/a ona mi jako první větu,když se podívala do karet řekla-vy jste hrozně nešťastná, vy jste se měla už dávno rozvést....tak se mi postavily chlupy na těle a celou hodinu jsem se nepřestala divit....Předpověděla mi mladšího partnera /miláček je o 5let mladší/🙂) a spoustu dalších věcí...Tenkrát jsem se jí na mimi neptala...ale teď bych se už zeptala. Misanda-přeju, aby se tvoje kartářka trefila i v předpovědi, co se týká miminek🙂) No sama jsem moc zvědavá, jak ti to vyjde. Holky-krásný víkend🙂

kyticckka
18. pro 2009

ahoj holky,
calalkova moc diky za info, uvidim co mi rekne dr. pristi tyden a kdyztak se do Caru objednam sama. Ono je trochu blbe to, ze ja chodim k dr. ktery je s Carem na jednom patre a on k nim chodi pomahat, tak se mi ho nechce obchazet a objednavat se tam za jeho zady. jsem s nim moc spokojena, jen tohle mi stve, ze porad ceka a ja nevim na co.
jara, tak to si dobra, ze se pres to dokazes prenest a uzivat si zatim bezdetny zivot. Ja zazila stres a nervy 2roky pred malym, ted uz skoro zase 2roky a tedy musim se priznat, ze ja bych uz nedokaza se od toho odpoutat

marrad
18. pro 2009

caute babky cakacky.....
dnes som posledny den pri nete potom idem travit sviatky tak Vas vsetki krasne poydravujem...
prezijte nadherne sviatky a v januari hor sa do pichaciek...... 🙂

cabalkova
18. pro 2009

misa... jo balila jsem darky sama, nic to neni, staci koupit pekny papir v ikee a uz to jede samo. 🙂 KDyztak jeste nakoukni ke mne do alba na modry strese 😉

Ja si letos ty vanoce moc uzivat, prave i proto, ze jsme se konecne rozhoupali, uz v sobe budu mit prvni pigaro a veci budou v behu a nebudu furt muset koukat, kolikaty jsem dc, merit teplotu a tak... uz mi z toho hrabalo a ted si zas pripadam jakjo normalni clovek a ne jako stvac za miminem...

kyti... tak to doktorovi na rovinu rekni, ze uz nechces cekat a chtela bys minimalne IUI a tomu predchazejici vysetreni... jestli je ten doktor fajn, tak to pochopi. A kolik ti je, jestli se muzu zeptat?

Jjinak ja u kartarky nikdy nebyla, ale mam kamaradku, co dela horoskopy, a taky to vzdycky sedlo. Jen ted je na dva roky v Singapuru, tak se ptat na mimi nemuzu. 🙂 Ale vnitrne citim a verim, ze se to pristi rok povede.

jara
18. pro 2009

Misando, právě že ta kartářka to nahrála na tuhle podmínku, což mi přijde taky docela divný...je pravda, že spoustu věcí, které nemohla vědět, uhodla, ale beru to s rezervou...každopádně už bych do věštění nešla.

Jinak jsme na tom tak, že 5.1. jdeme na naši první konzultaci do Artu, tak jsem zvědavá, co tam s námi budou dělat za psí kusy.. 😉 Určo podám info.. Snad nám to imuno udělají tam, popř. laparku, jestli to bude nutné...

dada074
21. pro 2009

Krááááááásné dobré ranko berušky,
za pár dní je tu Ježíšek,tak co dárečky budou? 😉

Jinak do diskuze o kartářkách,já byla před pár lety na numerologii a prý do mých 34 let budeme mít miminko,mě bude v červnu 36 tak nevím,já tomuhle moc nevěřím!!!!

misanda
autor
21. pro 2009

dobré ránko,

dada, numerologii taky nevěřím 🙂 to je pěkná pitomost 😉..já mluvila o kartách 😉 a když to zatím vychází všechno, tak uvidíme co dál...teď se hrozně o něco bojím, ale nemůžu to tady takhle veřejně psát ☹

jara : gratuluju k první konzultaci, jsem zvědavá, s čím přijdeš!!!! každopádně na tebe budu moc myslet!!!

cabal : na ty dárečky mrknu..už jsem někde okoukala postupy...ale tak to si nechám asi až na příští rok 🙂

jinak my měli v pátek vánoční party, tak jsem po delší době bumbala vínko a bylo to super...ovíněný stav mimo operační sál je parádní 😀 v sobotu jsme ještě dokoupoili pár drobností alá dárků...no, zítra večer nakoupíme papání a vánoce můžou začít 😉

dada074
21. pro 2009

Já mám dnes nervy zase ne pochodu z toho zítřejšího UZ,nevím proč ale hrozně se bojím aby to dopadlo dobře.

Jinak na nákupky jedeme také ještě jednou musím nakoupit nějaké to papů,a už se těším na ty SVÁTKY,jen doufám,že nám je nic nezkazí.

misanda
autor
21. pro 2009

dada : neboooooj, bude to ok...!!! hned nám zítra písni. jdeš ráno????

suzanna
21. pro 2009

dada budes mit krasnou fotecku urcite a to bude ten nejkrasnejsi darecek pod stromecek 😉

suzanna
21. pro 2009

Třpytný pozdrav sněžných vloček,
hodně dárků pod stromeček,
radost a klid na Vánoce,
hodně štěstí v Novém roce Vam vsem!!!
😵 😵 😵

dada074
22. pro 2009

Dobré ranko berušky moje,děkuji za podporu,také věří,že je mimísek v pořádku,ale znáte to přesto se bojím.UZ máme v 8.30 tak až se dostanu dom dám vědět a nebojte,když bude vše OK jako,že bude tak přihodím i fotečku naší malé!!!! 😀

suzanna
22. pro 2009

dada tak jak kde mame tu fotecku?? 🙂

suzanna
22. pro 2009

Tak ja nakukuju co dada,ale zatim zadne zpravy jen doufam,ze je vse v pohode....

dada074
22. pro 2009

Už jsem tu a fotečka je přidána do albíčka.Jinak je prcek v pořádku i se srdeční akcí jsme 7+4tt a byly jsme předáni do péče gynekologa.
takže ten Ježíšek bude opravdu kouzelný a přinesl nám ten nejkrásnější dárek!!!!!!!!! 😀

pajka00
23. pro 2009

Dada moc gratuluju-to je fakt ten nejkrásnější dárek, co jste si mohli přát🙂Hlavně, ať je vše v pořádku a v létě se těšíte na výsledek🙂

dada074
23. pro 2009

Dobré ranko Pajka díky za gratulace a je to opravdu nádhera.
Přeji to opravdu všem,je to ten nejkrásnější pocit.

Další přijsde s fotečkou Suzi,no a pak vy ostatní,které se připravujte na IVF,pak tu bude jedna mamina vedle druhé!!! 😀 Už se na to těším teď.

Přeji všem krásné a klidné VÁNOČNÍ svátky,hlavně hodně pohody ať načerpáte sílu do toho lednového nebo únorového boje.
Suzi ty mi na sebe a na mimíska dávej pozor!!!!!!!! 😉