Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

nana.76
2. led 2010

evaze ja chodim do fn Olomouc bude tam jen nejaka denni sestricka ale nevim jestli to bude sestricka primo z Caru jinak tam urcite budou az v pondeli.ja tam mam prijet v utery na ultrazvuk 🙂

lumpajda
2. led 2010

Abig, taky si myslím, že mi dvě nedoporučí, ještě jsme se o tom s Dr. neradili, asi taky záleží na kvalitě embriek, tak snad budou jedničkový,a bude se tomu jednomu bojovníčkovi u mne líbit.Jinak s tím počasím máš 100% pravdu,tady taky trochu posněhává,ale na boby to asi nebude.Dobrou chuť holky,jdem obědvat.Dnes jsem nemusela vařit 😀 , jdem k mojí mamině.papa

nana.76
2. led 2010

jinak holky jestli muzu k vam budu rada.me teda ceka ivf az v zacatkem brezna,protoze se mi prvni nevydarilo tak mi doktor nevrhl inseminaci po 3mesice nebot ditko uz mam,ale prvni inseminace se taky nepovedla tak jdu v tydnu do dalsi,ale velke nadeje tomu nedavam.

abig
2. led 2010

Nana, určitě se k nám můžeš přidat ..... vítej.

abig
2. led 2010

Tak, přemýšlí, jestlli nevytvořit nějaký seznam ... rozrůstáme se a já už ztrácím přehled. 😀 😀 😀

Takže asi začnu svým jménem ..... když budete chtít, tak to zkopírujte a připište se ... a cokoli k tomu ..

Seznámek čekatelky na IVF :

Abig 28let čekání na 2 IVF předběžně leden/únor

nana.76
2. led 2010

Abig 28let čekání na 2 IVF předběžně leden/únor
Nana 32let cekani na 2IVF zacatek brezna

pavcahola
2. led 2010

Abig 28let čekání na 2 IVF předběžně leden/únor
Nana 32let čekání na 2 IVF začátek března
pavcahola 25let čekání na 1 IVF konec ledna

abig
2. led 2010

Koukám, že se začínáme "množit" ... 😀

antoaneta
2. led 2010

Cabalkova: tak můj manžel ten je taky klidně pro dva, i by si dvě přál, hlavně by to musely být holky 🙂 Na to, že tak dlouho čekáme a na to čím jsem si už museli oba projít, vůbec nejsme nároční, že? ☹
To já když už dvě, tak jasně že kluka a holku.
Ale jsem opravdu realista. Ty rizika v těhotenství a pak ten záhul ze začátku a vše kolem, ten tam prostě je, a když manžel bude v práci, kdopak ti pomůže? Rodiče máme oba už ve věku, kdy to prostě nejde a sourozence pryč. Já vím, ano i jiné holky to zvládly a taky třeba byly samy a moc peněz neměly, ale já jsem prostě asi trochu posera. Jasně jak jsem psala, kdyby mi někdo řekl - buď dvě nebo nic, tak bych ani nemrkla. Ale přece jen je ve mě kousíček naděje, že třeba i ten jeden drobásek se tam uchytne a bude to. Ale uvidíme. Jak abig i lumpajda psala, vše bude záležet na tom, co řeknou doktoři, a jak budou naši bojovníčci vypadat. A když doporučí dvě, tak tam půjdou asi dvě. Nechci se už v žádném případě rouhat, abych si to nějak nezakřikla. Třeba pán bůh chce aby byli zrovna dvě, nebo....(hlavně aby tam nějaký vůbec byli a my měli mezi čím rozhodovat a z čeho vybírat.......)

antoaneta
2. led 2010

Abig: 28let - čekání na 2 IVF předběžně leden/únor
Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
Antoaneta: 30 let - čekání na 1 IVF - už asi příští týden!!! 3.1. odběr

mirabela
2. led 2010

Abig: 28let - čekání na 2 IVF předběžně leden/únor
Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
Antoaneta: 30 let - čekání na 1 IVF - už asi příští týden!!! 3.1. odběr
Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen

maryah
2. led 2010

ahojte baby, aj ja by som sa k vam chcela pridat, mna caka IVF januar/februar... cakame na schvalenie ziadosti... bude to nase 1. IVF

maryah
2. led 2010

a mam 27 rokov 🙂

pavcahola
2. led 2010

Ahoj vítej mezi nás.

nana.76
2. led 2010

antoaneta me pri mem prvnim ivf dali taky dve mela jsem z toho strach ze bych mohla mit dvojcata a nakonec z toho nebylo nic,tak ted vim ze uz nad tim nebudu premyslet a budu rada i za ty dve 🙂 tak nebojky vsechno dobre dopadne uvidis 🙂

ifet
2. led 2010

ahoj holky...můžu taky k vám, mě čeká první IVF v únoru...na konci ledna začnu stimulovat...je mi 27 🙂

nana.76
2. led 2010

jeee to je super kolik se nas tu dnes prihlasilo novych.Pry ma byt letosni rok plodny tak snad se nam to letos vsem podari 🙂

antoaneta
2. led 2010

nano, to je právě to. I ty dvě nemusí být záruka, takže určitě o tom také nebudu přemýšlet. Víš to je takové plácání hloupostí, protože těch otazníků a toho všeho o čem v stimulce člověk přemýšlí, je v té hlavě hodně, nebo alespoň u mě. Takže jakmile dojde na věc, už to budu brát asi jinak. Zvlášť, když mi dvě, doporučí lékaři. Ale děkuji moc za podporu, moc to potřebuju, už se mi to sakramensky blíží a na mě začínají dolíhat velký strachy.... 😉

antoaneta
2. led 2010

Plodný? No to je super! 😀 To je nejlepší horoskop pro tento rok, který jsem četla!!!!!

antoaneta
2. led 2010

🙂 jsem si Vás dovolila doplnit do seznámku.... 🙂

Abig: 28let - čekání na 2 IVF předběžně leden/únor
Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
Antoaneta: 30 let - čekání na 1 IVF - už asi příští týden!!! 3.1. odběr
Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor

vevericka80
2. led 2010

ahojte aj ja cakam na IVF, presnejsie na 2.IVF, ziadost je uz chvalena, takze koncom januara sa do toho pustime

antoaneta
2. led 2010

☹ 🙂 Takže holky, zítra ráno jdu na odběr, tak si prosím vzpomeňte 😅 i nějakej ten paleček by se hodil 😅 děkuji moc!!!

vevericka80
2. led 2010

antoaneta...drzim paleceky, aby urodicka bola dobra 😵

antoaneta
2. led 2010

děkuji moc, mám z toho hlavu...... ☹

abig
2. led 2010

Antoanet, na kolik hodin jdeš ?
Bude se ti škytat, jak na tebe budeme myslet .... bude to dobrý .... jsi první, kdo do toho vkročí tento rok ... bude to dobrý krok ..... držím vše, co se dá ...

maryah
2. led 2010

antoaneta, moc ti drzim place 😵 😵 😵 a ty uz ides na ober vajicok???
ja som tiez rozmyslala kolko si dam vlozit... dr povedal, ze som mlada, ze mam velku sancu, ze sa uchyti aj to jedno... ak sa to nahodou nedajboze nepodari tak nas druhy pokus uz bude z dvoma...

maryah
2. led 2010

a ozaj antoaneta... ty to zacnes a my ta budeme s pozitivnym vysledkom nasledovat...

nana.76
2. led 2010

Antoanet tak preji zitra hodne stesticka at je bobisku co nejvice 🙂 🙂

lumpajda
2. led 2010

Antoanet, mooooooooc držím palečky, ať vše dopadne dobře a jsi první kdo hlásí //.Dej pak vědět podrobnosti.Myslím na tebe.

Holky,neumím to zkopírovat, přidáte mě tam prosím 1.IVF 29 let.Díky

vevericka80
2. led 2010

Abig: 28let - čekání na 2 IVF předběžně leden/únor
Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
Antoaneta: 30 let - čekání na 1 IVF - už asi příští týden!!! 3.1. odběr
Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
lumpajda: 29 let - 1.IVF
vevericka80: 29 - čekání na 2.IVF únor