Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

abig
4. led 2010

Dobrou noc .... 😀

safinka
4. led 2010

Ahojky jdu v unoru na ivf jsem trochu nervozni

emmm
4. led 2010

abig, to jediné je na tom pozitivní, že se to nepočítalo jako pokus a máme ještě 3 🙂 taky ti přeju mooc síly do dalšího pokusu, kdy jdete na druhé IVF? a jestli se můžu zeptat, u vás došlo k ET? asi ano, že?

antoanet, ICSI nebylo, manžel měl ten den prý úžasný spermiogram 🙂 držím MOC palce na zítřejší telefonát, dej hned pak vědět 😉 a neboj bude to určitě v pohodě 🙂

abig
4. led 2010

Safi vítej .... nervozní je každá, ať jde o první nebo druhý či třetí pokus ... nemluvně o vícero ...

Emm : Ano, k ET došlo ... a děkuji ... druhý pokus bych počítala přelom leden/únor ... záleží kdy dorazí ms ... po stimulaci mám cyklus úžasně rozhozený ... 45 dní není vyjímka ... takže je možno, že to výjde i na únor/březen

nana.76
4. led 2010

holky chodite nektera do caru v Olomouci?ja jedu zitra na ultrazvuk tam mi zjisti jestli se mi delaji foliky i bez clostiku tak jsem zvedava kdyz tak probehne inseminace uz druha,ale spis uz se tesim na ivf tomu verim vic 🙂

abig
4. led 2010

Nana ... moc ti přeji, aby ti stačila jen IUI, na koníkovi je pár holčin, kterým to vyšlo, aniž by musely podstoupit IVF ...
Jaký Car máš na mysli?

emmm
4. led 2010

abig, tak třeba budem bojovat spolu 🙂 já mám cyklus úžasně rozhozený od vysazení HA, srovnalo se mi to až díky utrogestanu... říkám si, že už ji nevezmu do pusy ☹

safi vítej, taky jsem byla nervózní, ale spíš jsem se víc těšila 🙂 vždycky jsem nadšeně běžela do caru na nějakou konzultaci... 🙂 ale ráno když jsme jeli na OPU, tak jsem nechtěla odejít z bytu, to se mi fakt nechtělo, ale pak když už jsem v CARu ležela v posteli a čekala kdy si pro mě přijdou, tak už jsem se fakt těšila, pamatuju se, že manžel říkal, že takhle veselá jsem už dlouho nebyla 😀 asi trochu paradox 😅

nana, bohužel ne, u nás je to pražský car... držím palce! a chápu tě, taky nám nabízeli inseminaci, ale my jsme šli rovnou do IVF, věřili jsme mu o moc víc 🙂

tulanek
4. led 2010

Antoanet,strasne moc ti drzim pesti,at si zitra vyslechnes jen a jen dobre zpravy,budu na tebe od probuzeni myslet!!!!!!! 🙂 Jinak zdravim vsechny a vitam nove holciny a i jim drzim moc palce,at vsechno vychazi na vybornou!!!!! 🙂

dada074
5. led 2010

Antoanet : moc,moc držím palečky aby těch bojovníčků bylo co nejvíce,a ten počet 8 vajíček byl super,alespoň budou kvalitnější!!!A vy budete nechávat prodlouženou kultivaci?Nebo se rozhodnete podle počtu?

ellennat
5. led 2010

ahoj, jsem tady poprvé, můžu se přidat?

mirabela
5. led 2010

Dobré ránko holky, mě to čekání přijde nekonečné, já to mám až v květnu 😒
Jinak ellennat vítej a přeji brzo //.

ellennat
5. led 2010

holky, chtěla bych se zeptat. mám za sebou 2. IVF, bohužel neúspěšně, máme problém na obou stranách (já i manžel ☹( ), tak jsem přemýšlela o léčiteli. nemáte s tím některá zkušenost? chtěla bych vyzkoušet vše, znáte to 🙂)

misanda
autor
5. led 2010

baf ukecaný 😀

nemůžete tady kecat radši přes den než večer? 🙂

jinak já radši v tomhle myslím negativně, aspon teď...předtím jsem myslela až moc pozitivně a dopadlo to druhou laparo a už nechci být tak na dně jako předtim 😒

jinak holky, zoladex se na mě podepisuje...díky návalům nemůžu spát...a je ze mě chodící zombie...na pondělí jsem usla až v půl 3 a vstávala v 6 a na dnešek jsem usla v půl 1 ☹ je to hrozný...já už nechci ☹

misanda
autor
5. led 2010

ellennat : vítej. Zkušenost s léčitelama nemám...ale já už tomuhle nevěřím....už jsem toho zkusila tolik...že se radši svěřuju do rukou doktorům. nevim no 😒

misanda
autor
5. led 2010

emmm : já jsem taky slepice, když stimuluju..jenom při nízkých dávkách na IUI jsem toho nastimulovala až moc. tak jsem na sebe zvědavá teď, ale věřím doktorce a doufám, že to bude v pohodě...ale na to, že budu mít v břuchu rybník už jsem připravená 😀

cabalkova
5. led 2010

Ahoj holky, ja jsem asi naiva, ale rikam si, ze se mi OHSS urcite vyhne... no, aspon diky vam budu vedet, co delat, aby k nemu pokud mozno nedoslo. 😵

Jinak ms stale nikde a zitra konzultace v CARu (pokud by byvala ms dosla, tak i zahajeni stimulky...), tak uvidim, co se mnou pan doktor vymysli... ale taky se vlastne tesim, ze se bude konecne neco poradneho dit, i kdyz na OPU se netesim... ale co by clovek pro mimi neudelal, ze... 😉

misa... ty sis to teda posledne uzila... ja verim, ze tentokrat to bude mit daleko lepsi konce. 😉

A netusila jsem, ze Zoladex zpusobuje nespavost, tim by se hodne vysvetlovalo, taky spim ted blbe...

misanda
autor
5. led 2010

cabal : a máš taky návaly? já to po prvním Zoladexu moc neměla, tak jsem se radovala, jak jsem v pohodě, za to po druhý injekci jsem byla už ko 😖 a teď mě návaly trápí celej den a celou noc ☹

a proč se netěšíš na opu??? kvůli narkoze??? já se docela právě těšim, jsem zvědavá jestli budu mít vajca ok 🙂 snad ale jo.

držím palce na zítřejší konzultaci, pak písni, jak to s tebou bude dál...buď ti daj vyvolávačku na MS, nebo najedeš rovnou na stimulku bez MS...si myslim 🙂

abig
5. led 2010

Ahoj holky, jdu jen pozdravit, musím pracovat, takže tu budu až k večeru.

Misanda ... ahoj, to víš, přes den nestíhám protože jsem v práci a pak doma u netu řádím .... 😀 😀

misanda
autor
5. led 2010

ty jo, holky, když mě ten net doma nebaví...já se radši zavřu někde s knížkou nebo tak...stačí mi být na pc 8hodin v práci...no asi na vás ale budu muset začít večír koukat...aspoň na chvilku 🙂 pak tu přes den nikdo neni 😠

vevericka80
5. led 2010

ahojte zienky 🙂
ja mam este tento tyzden dovolenku, tak tu oxidujem aj cez den aj vecer 😎
u mna sa to trochu pohlo, dnes rano dorazila ms, hoci som ju cakala az na stvrtok, piatok...trochu ma to prekvapilo, lebo som dnes chcela ist ku gynde na kontrolu, ale uz nic z toho 🤐

emmm
5. led 2010

Ahoj holky, taky zdravím z práce 🙂

co antoanet, už tu byla? snad jsou všechna vajíčka ok a už se rýhují embryjka 🙂

misanda, co naděláme, snad budeme snášet i pěkný vajíčka 😀 taky jsem se po OPU radovala, kolik jsem toho "snesla" 😀 ale taky už přemýšlím negativně... a možná je to dobře, předtím jsme do toho všeho už od začátku snažení šli tak strašně pozitivně a jak to dopadlo...

cabal, taky se na OPU netěším, jak už člověk jakoby ví do čeho jde... ale to nic nemění na to, že bych začala stimulovat třeba okamžitě, kdyby to šlo 😉 ale těšííííím se na to... 🙂

ellennat, taky zkušenost s léčitelema nemám... ale jak píše misanda, taky tomu nevěřím... já taky během toho roku snažení vyzkoušela všechno možný, bylinky, ovu testy, všechny možný polohy, babské pověry, dovolenou jsme zkusili... a kde nic tu nic ☹

Jinak holky, já už jsem úplně praštěná, představte si, že už se zajímám o adopc ( po v podstatě prvním nezdaru...)i, včera jsem s tím trávila večer na netu, manžel už se mi pak smál 😅 🙂

pajass
5. led 2010

Zdravím vás, děvčata... byla jsem včera na konzultaci a domů jsem odjiížděla s Decapeptylem a Utrogestanem v batohu, mám začít tento víkend, po vysazení Utr. čekat na MS a pak do CARu... to je teda rychlovka
Ale jaksi jsem tomu přestala věřit, nevím proč, tak jsem se těšila, že konečně a teď zas tomu nevěřím, ach jo, jako že napoprvé se to určitě nepovede. Neschopenku mi dají od začátku stimulace.
Tak se mějte

misanda
autor
5. led 2010

emmm: a co jsem potom já, když ty jsi praštěná??? už mám doma i odkazy na adopce 😀 a to jsem nebyla ani na jednom IVF 🙂

no holky, jak jste to teda vy ostatní měly s neschopenkama??? já si nechám dát asi až od OPU...co vy???

pajass
5. led 2010

a jak dlouho se musí čekat mezi jednotlivými ivf pokusy, může to být hned další cyklus nebo se to nechá dýl?

misanda
autor
5. led 2010

já myslím, že když jdeš na druhý IVF pokus, měla bys tam mít 3měsíce pauzu...cca...pokud jdeš na KET bez jakýhkoli hormonů pomocníků, tak můžeš jít hned další měsíc po neúspěšném IVF...

abig
5. led 2010

Emmm: ha, tak to nejsi sama, já o adopci mluvím furt ... 😀 😀 😀 ... dokonce znám jeden pár a ti mají adoptované 3 děti, chlapce a vloni touto dobou dvojčátka holčičky 🙂

Ellen: tak léčitele jsem taky nezkoušela, nevěřím tomu ...

Misanda : mě dali neschopenku v den, kdy jsem si píchnula Pregnyl, tutíž 2 dny před OPU ....

Veverička: kdy by jsi měla začít stimulovat ?

abig
5. led 2010

Antoanet : tak jsme napnuté, jak se daří vaším vajuchám ...

misanda
autor
5. led 2010

abig : a nevíš jak je to s tou adopcí? čeká se dlouho???

vevericka80
5. led 2010

pajass este nemysli na dalsi pokus 🙂 ..inac medzi dvoma pokusmi musi byt mensia pauza tusim 2 ci 3 cykly

abig
5. led 2010

Pajass .... nejdřív druhý cyklus po neúspěchu, většinou dodržují 3 měsíce pauzu ... jak psala Misanda, tak KET jde udělat následující cyklus.

Misanda : to fakt netuším ... taky záleží, kolik dětí je určeno k adopci a podmínky výběru ... když budeš chtít miminko, tak si asi dost počkáš .... chtěla jsem si to více nastudovat, paní co má ty tři prcky adoptované mi vzkázala, že si semnou o tom kdykoli popovídá, ať se v tom neplácám, ale manžel mi to zakázal 😀 ... prý až po třetím neúspěchu se můžu ptát ...

Kdyby jsi chtěla "cikánečka", tak dlouho čekat nebudeš, nebo jinou národnost (Ukrajince apod .... ten malý klučina má ukrajinskou matku ...) ...
Ale když budeš mít požadavek na blonďatou holčičku s modrýma očima, tak se asi načekáš ... 😀 😀 😀