Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

jara
5. led 2010

Ahoj kočky, já jedu do Artu za pár hodin...jsem strašně nervozni. ☹ už mám v sobě panáka slivovice. 😅
Jinak jak mi můj Dr. dělal ty krevní testy, tak mi zjistil, že mám hodně vysokou hladinu prolaktinu!!! Proto nám to nejde! Nevím, na koho mám být nasraná. Jestli na mojí ex doktorku, která mi vůbec tohle vyšetření nedělala nebo sama na sebe, že jsem si za tím nešla sama a sama to vyšetření po ní nechtěla. Jsem z toho fakt zoufala. Rok se čekalo v podstatě na zázrak. Vědět to dřív, tak se s tím už něco mohlo dělat...Chjo, jsem zvědavá, co me dnes řeknou v Artu. Ale asi se to bude muset nejřív přeléčit a pak teprve umělko...Takže zase čekat, čekat, čekat.... ☹ ☹ ☹ Už jsem z toho na dně.

vevericka80
5. led 2010

jara drzim palceky, aby vsetko dobre dopadlo 😵

abig
5. led 2010

Jara ... není se čeho bát, nestrachuj se .... pozitivní myšlení, že Misando ?
A vítej .. nebo už jsi u nás byla ? Já v tom narůstajícím počtu holčiny už ztrácím přehled ...
Já čekám už přes 3 roky na ten zázrak ... taky se dočkáme, je vytrvat .

Jdu makat !!!!

jara
5. led 2010

Hiolky, dík za podporu... 🙂 Abig, už jsem se tu ukázala. 😉 Dám vědět, jak nám dopadla první konzultace..

misanda
autor
5. led 2010

jara : držím co mám...budeš v pohodě, neboooj...letošní rok bude přát všem 😉 !!!!

abig : tak já kdyžtak k tobě na tu schůzku taky přijedu 😀 ať to mám z první ruky...já bych brala i malýho vjetnemečka...se mi hrozně líbí 🙂

emmm
5. led 2010

Holky, taky mám už několik odkazů doma a pečlivě nastudované 😀

misando, na zdravé bílé miminko do 1 roku se v Praze čeká 2 - 3 roky a to je prý praha nejrychlejší, v ostatních okresech a krajích prý déle. Ale když člověk chce dítko třeba i starší, jiného etnika, i s nemocí nebo s postižením, tak je to mnohem rychlejší, tak cca do roka i dřív máš dítko doma... já si včera četla až do jedný různý články a příběhy o adopci. Taky jsem studovala fond ohrožených dětí, tak jde miminko přímo z porodnice k rodičům a umožňují i setkání s biologickou matkou... kdybyste se chtěli mrknout tak je to www.fod.cz 🙂 ale nechci sem tahat něco co asi do tohodle tématku nepatří, tak se kdyžtak nezlobte 😅

pajass, abig už odpověděla, taky to mám přesně takhle, musí být tři měsíce pauza, KET jde udělat hned další cyklus

Jara, taky držím moc palce! Kdy jdeš na to?

abig
5. led 2010

Jara ... promiň 😉 .... snad se dneska dozvíš jen a jen samé dobré zprávy.

Mišando ... to víš, že tě vezmu sebou .... mě je taky jedno, jaké děťátko to bude, ale nevím, jestli by to rozdýchal manžel .... my jsme oba hodně tmaví, takže máme "štěstí" ... k nám se dá přiřadit kdokoli ..

emmm
5. led 2010

misanda, taky bych brala vietnamecka, i černouška 🙂 ale chtěla bych od miminka... druhé dítko klidně i starší, ale první už od mala, chtěla bych s ním prožít všechno 🙂 ale je fakt, že bych měla velký strach z té deprivace, co ty děti zažijí v kojeňáku a pak v ústavech... české právo v tomhle nepochopím 😠 na tom fodu je to všechno moc hezky popsaný...

co antoanet, už se ozvala?

emmm
5. led 2010

abig, taky to mám od manžela zakázané 😀 prý až vyčerpáme všechny pokusy... 🙂

misi, já měla neschopenku po OPU 🙂 ale myslím, že ti ji dají kdykoliv, i třeba od začátku stimulace, když budeš chtít, na každou z nás to působí jinak, tak s tím nemají problém... alespoň tak mi to vysvětlili 🙂

jara, promin, teprve ted jsem pořádně dočetla... třeba nebudeš na IVf muset čekat, kamarádka měla taky vysokou hladinu prolaktinu a protože na IVF chtěli, tak šli hned 😉 ale úplně s tebou souhlasím s tím pocitem - čekání 😒

misanda
autor
5. led 2010

emmm : myslím, že sem netaháš nic zakázanýho..mě to fakt zajímá, protože život bez dětí si představit nedovedu. v současný chvíli ani nevim jestli bych podstoupila kvůli vlastnímu mimi to, co dada...asi ne ☹ myslím že tři pokusy budou až až...toť můj názor v současnou chvíli.

jinak já bych brala vjetnamečka, i černouška, to je asi všechno z těch různých etnik 🙂 a určitě bych chtěla do toho roka. každopádně asi budu hnusná, ale postižený dítko bych nechtěla ☹

misanda
autor
5. led 2010

jara : já to měla s tím čekáním stejný, takže vim, co zažíváš, ale ono to nějak dopadne...vždycky to nějak dopadne...a i kdyby se to prodloužilo třeba o dva měsíce tak to máš fukar...ono to uteče...nám se to prodloužilo taky asi o dva nebo tři...a bůhví, jestli se nebude prodlužovat i dál ☹

dada074
5. led 2010

Ahoj všechny,
Misa : já bych do toho 5 a 6 pokusu také nešla,ale po tom mimoděložním,jsem začala věřit,že ty embryjka jsou k tomu aby se udrželi.Jinak jsem házela flintu do žita už po tom 4 IVF.
A k té adopci,kdyby manžel řekl na 100%,že do toho chce jít tak už jsme měli prcka doma,ale to bylo pořád ještě počkáme a uvidíme,prostě nebyl ještě připravený na tuhle variantu.

A k těm pokusům IVF pokud nejste samoplátci,tak je čekací doba mezi jednotlivými pokusy 3 měsíce,jinak pokud to platíte sami je to na vás stačí 2x odmenstruovat.

misanda
autor
5. led 2010

dada, ty jsi prostě frajerka největší tady..já to řikám furt 😉

jinak já si myslim, že ta pauza je ok...i pro to tělo...já bych teda rozhodně ty tři měsíce čekala...

dada074
5. led 2010

Misa ani nevíš kolikrát jsem to chtěla zabalit,ale teď jsem vděčná i sama sobě,že jsem to neudělala a šla po hlavě do dalších pokusů.A jinak to co jsme prodělali my bych opravdu nepřála ani největšímu nepříteli 😀
No hele my nečekali a jak to dopadlo,z druhé strany je určitě lepší když si to tělo od toho svinstva odpočine,ale ta čekačka je tam ohledně pojišťovny,oni totiž to IVF schvalují na 3 měsíce a tak musí CAR čekat než může podat další žádost.

misanda
autor
5. led 2010

jj, tak ale i kdyby to nebylo kvůli pojišťovně, já bych prostě tělu dala trošku oddych, nevim no...zas tak na to mimino nepospíchám 😅 😕

misanda
autor
5. led 2010

dada : a jak se vůbec má prďolka?? 🙂

dada074
5. led 2010

Prcek je snad vpořádku,alespoń nic neříká,že by se mu u maminy nelíbilo,jen má lump pořád hrozný hlad a já také 😀

Ale včera jsem po delší době vlezla na váhu a mám stejně jako když mi dělali předoperační před OPU tak jsem si dala do nosánku a slupla zmrzlinu.Jinak ko máme 11.1. to už by mohl být víc vidět.
A kdy ty razíš pro dávku?Vím,že jsi to tu psala,ale kdo se ve vás má vyznat,když je vás tu takové hejno.Jen než vás vždy dočtu,to je děs.

Jinak kde je Suzi????Už se tu dlouho neukázala,myslím,že na uz jde 8.1. jestli si dobře pamatuji,ale u mě nikdo neví.

misanda
autor
5. led 2010

Na Suz jsem zrovna taky myslela...snad se ještě ukáže...

pro dávku razim v pondělí 🙂 a to se dozvím ortel 😖

jinak jen si dávej do nosánku, když máš furt stejně...to je paráda 😉

nana.76
5. led 2010

tak mam za sebou kontolu foliku, bez clostiku vyrostl jen jeden a ten je jenom 15mm tak pockame do patku jestli se nevytrati a kdyz ne tak v patek inseminace.jinak 20unora poradna a kolem 24unora supky dupky do 2ivf 🙂 tak uvidime.jen vam tu vsem jeste chci poprat at vse vyjde tak jak ma 🙂 jainak ja chodim do FN OLomouc jsou tam hodni 🙂

antoaneta
5. led 2010

😀 Jo, holky před chvílí jsem si volala, jak to vypadá s těma mýma vajínkama!!! 😀 Byla jsem napnutá jak hrom, nemohla jsem ani dospat a od rána jsem odpočítávala hodiny do doby, co jsem měla zavolat. Tím samým čekáním, bych to ale nakonec zaspala 😀 Manžel mě budil půl hodiny před koncem jejich pracovní doby, jestli bych tam neměla už zavolat 😀
A představte si, z mých osmi vajíček se rýhují 4!!!! Já vím, osm to není 😒, jsou to čtyři, ale čtyři a jsou naše!!!!! 😀 No holky co Vám budu povídat, - bulela jsem jako želva. Nešlo to zadržet, ale řeknu Vám, tak se mi moc ulevilo a ta tíha ze mě spadla.......jsem fakt šťastná.
Ale stojím nohama na zemi. Zítra si mám zavolat znovu, jestli se nic nezměnilo a vyvíjejí se dál (snad budou). (máme prodlouženou kultivaci) No a pokud se budou dál hezky rýhovat, tak ve čtvrtek bude pro mě velký den!!!!! 🙂 To bych prý šla na trasfer!!!!
Tak mi držte pěsti a přejte mi šťastný zítřek a ještě šťastnější pozítřek!!!

Děkuji moc, že jste na mě zase tak myslely!!!! 🙂 🙂 🙂

nana.76
5. led 2010

antoanet to je super zpravicka staci i ty ctyri. 🙂

misanda
autor
5. led 2010

antoaneta...mám ohromnou radost...a náhodou, 4vajca jsou super!!!!!!! je to fakt skvělý!! gratuluju!! a uvidíš, že ve čtvrtek ten velkej den bude!! a ještě budete mít mrazáčka 😉 to až pojedete tomu prvnímu miminku pro sourozence 😉

misanda
autor
5. led 2010

nana : a proč že na to IUI??? je tam nějaká šance???

nana.76
5. led 2010

ja ji moc neverim ale musim 3mesice pockat nebot jsem byla v listopadu na 1ivf no a muj doktor mi navrhl mezi tim inseminace,nebot uz ditko mam a to prislo prirozenou cestou tak se pry klidne muze povest inseminace ale to uz mam ted taky druhou a nic tak uvidime 🙂

misanda
autor
5. led 2010

nana : taky jsem byla na dvou IUI, ale taky tomu moc nevěřim 🙂 ono se stačí podívat na tu úspěšnost 😉

já myslím, že to čekání má fakt svůj význam..přece je to ohromnej zásah do těla

dada074
5. led 2010

Antoaneta : velká gratulace a ty 4 jsou skvělé,nikdy nevydrží všechny,a tohle budou zrovinka ty vaši bojovníčci!!!

Misa neboj v pondělí to budou samé dobré zprávy.

Nana třeba zrovinka ta IUI vyjde,příroda je mocná.

emmm
5. led 2010

antoanet, mooooc gratuluju, 4 embryjka jsou náhodou super!!!! 😵 😵 neboj, to určitě půjde dobře 😵 a jak ti je? už je to lepší?

misando a kdy vymáte plánované IVF? já bych šla na druhý pokus klidně okamžitě, čekání nečekání 😀

nana.76
5. led 2010

jo,jo holky priroda je mocna a nevypocitatelna tak se vsechny nechame prekvapit,treba se uz brzy umoudri 🙂

emmm
5. led 2010

nany, kéž by 🙂 vy jdete na druhý pokus v únoru?

misanda
autor
5. led 2010

nene, příroda je taková čubka 🙂