Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

nana.76
5. led 2010

jara to je super tak sup do snazilkovani 🙂

abig
5. led 2010

Jo Antoanet ... děkuji za poklonu, ale jsem jenom človíček, co rád pomůže .... a klidně se ptej .. ale myslím, že už víc nevím ... 😀 😀

Jara .. to jsou přeci hezké zprávy, ne ? Takže dneska a zítra a pro jistotu i pozítří bude tulení ... a to ti nepíchnuli ani Pregnyl ? Že vám mohli trošku pomoct.

antoaneta
5. led 2010

nano, a ty embryjka se rozdělují ještě na nějaký áčkový a béčkový? Nebo to je tak jak psala abig - ty béčkový - mají buněk různě, zhruba 7,8 a ty áčkový jsou jako už ty morulky - moc buněk 🙂 ? Nebo je to ještě jinak?

abig
5. led 2010

Antoanet ... tak to nikdo netuší, podle čeho oni ohodnocují vajíčka ... já to 9buň měla BC ... a morulka už prostě se nikam neřadí .... a taky neznám nikoho, kdo by měl A..

antoaneta
5. led 2010

BC je jako béčkový, céčkový? 🙂 a to áčko je teda ta blatocysta, nebo ještě něco lepšího?

Ani v té jejich chytré knížce co mi dali, jsem nic takového nenašla ☹

abig
5. led 2010

Nene .... je to něco jako ohodnocení 1,2,3 .... A není blastocysta ..... A,B,C .... je označení "kvality" .. něco jako u slepičích vajíček ... to je blbé přirovnání ...

pavcahola
5. led 2010

Ahoj gratuluji antoaneto je jedno že jsou jen čtyři hlavně že nějaký jsou.A chodíš do práce nebo jsi už na neschopence?

Ale holky musím se vám s něčím svěřit,dneska k nám do obchodu přišla paní s brečícím miminkem,a jak to dítě plakalo tak mě se chtělo taky brečet,to jsou asi ty hormony. 😒

antoaneta
5. led 2010

ty slepičí vajíčka mě fakt rozesmály 😀 😀 když nevyfasuju od maminky, tak si kupuju většinou M, nebo L 😀 😀

abig
5. led 2010

Antoanet, oni ti stejně neřeknou, jestli to bylo A B nebo C ... já si to vyčetla až z papíru, takže to hoď za hlavu a těš se na čtvrtek.

Pavca ahoj .... z toho si nic nedělej ... já takhle utekla skoro před 14 dny z porodnice po té, co jsem si pochovala to "naše" miminko.

antoaneta
5. led 2010

pavčo děkuji!!! A opravdu si z toho nedělej. Víš kolikrát jsem se já, takhle naplakala? Stačilo mi vidět jen tlačící se kočárek, nebo těhuli ☹ Ale počkej, jak budeš plakat z toho svýho drobátka! 😉 to budou slzy jako hrachy.

ma.ja
5. led 2010

ahojte berušky 🙂 díky za přivítání, vy jste ale povídalky 🙂

my měli při 1.IVF 8 vajec, z toho se oplodnily 3 a přežily 2, které mi zavedli, ale nelíbilo se jim u mne ☹
jinak mi taky neřekli jaký jsou, musela jsem se před transferem ptát, a když člověk není na co se ptát, je to na prd ☹ ještě že máme koníka 🙂

jara
5. led 2010

abig, ano, to jsou moc hezké zprávy!! 🙂 Podvědomě jsem tam jela s očekáváním něčeho špatného a ono to dopadlo takhle! 🙂 Ne, nic mi nepíchli. Všechno u mě funguje dobře, tak možná proto. 🙂

pavcahola
5. led 2010

A to ještě moje sestra je taky těhotná tak to se ještě asi nabrečím. ☹

pavcahola
5. led 2010

Antoaneto jsi už na neschopence?

abig
5. led 2010

Holčičky, já se dneska s vámi loučím ... mějte hezký večer .. objevím se až ve čtvrtek ....(nebo zítra, ale až později večer)

Antoanet, budu myslet na tebe a kdybych se zítra neobjevila, tak ve čtvrtek držím pěsti.

antoaneta
5. led 2010

pavčo, jo to víš že, jsem doma. Na neschopence teda ne, vybírám ještě starou dovolenou, a pak uvidím, jestli si svůj pobyt doma ještě prodloužím o neschopenku. Chodit do práce to by snad ani nešlo. Alespoň ne u mě 😒 Mám v práci celkem hoňku a stres. A taky už ke konci stimulky jsem byla taková rozbolavělá a tím, že ještě do práce dojíždím přes třicet kiláků busem, tak ať jsem chtěla být sebevětší hrdinka, to prostě nešlo dohromady. No a teď po odběru už vůbec. Bříšinko pořád bolí, navíc teď ještě před trasferem a po, chci být o.k. Hlavně nechci v tom počasí nastydnout. Pracuji i venku. Přece jen to všechno naše úsílí něco stálo, ať už od huntování těla nebo po peníze. Zbytečně z toho ničím riskovat nechci.

antoaneta
5. led 2010

abig, dobrou a děkuji!!! Hned jak budu zase něco vědět, tak napíšu!

pavcahola
5. led 2010

děkuji za odpověd já jsem právě taky nad tým přemýšlela,mám ještě 4 dny starý dovolený ale ty musím vybrat co nejdřív,tak jsem chtěla vědět co a jak.Tak se měj hezky odpočívej a informuj at víme co nás čeká.

antoaneta
5. led 2010

Tak se zkus na tu zbylou dovolenou zeptat, že by se ti hodilo si ji vybrat později (prostě jak budeš stimulovat, nebo ji potřebovat) Já myslím, že je to celkem fuk. Stejně i tak, kdyby sis ji nevybrala, ti ji musí proplatit. Záleží, jak seš u Vás v práci potřebná 😉 myslím si, že je to fakt na domluvě a jejich vstřícnosti a taky inteligenci 😀 , protože čtyři dny když tam nebudeš, je tam nevytrhnou, tak si myslím, že je už fuk, když si ji schováš až třeba na konec toho ledna, nebo února, nebo vlastně kdy tě to čeká.... 😅

antoaneta
5. led 2010

Holky také se loučím, jdu vegetit k jiné obrazovce 😉 Tak zas zítra, odpoledne, jak budu vědět nové zprávy o našich bobáscích 🙂

pavcahola
5. led 2010

Já už ted stimuluji (nebo jak se to píše) a příští týden teda jestli to dostanu tak si začnu píchat injekce a to bych byla raději doma.Ale nějak to dopadne,když mě bude špatně tak prostě pudu na neschopenku vždyt jsem ještě nikdy nemarodila.

Tak se mějte hezky a zítra papa 🙂

cabalkova
5. led 2010

Anto... tak ja si naivne predstavovala, ze proste nepujdu do prace ten den OPU, ale jinak ze budu predtim i potom chodit... tak jsem asi trouba... oni tu nemocenskou pisou automaticky?? Ja bych se mohla domluvit se sefem, ze bych si vzala praci domu, u nas to neni problem... jen jsem takova nepolibena informacne, tak jsem myslela, ze to neni potreba lezet doma... coo? Asi jo, vid?? Ja se akorat bojim jednoho, ze kdyz budu doma, tak se budu furt zkoumat a taky na to daleko vic myslet, a bude mi daleko hur, nez kdybych jeste musela do kancelare... tak nevim, asi to budu resit podle aktualniho stavu...

abig
5. led 2010

Cabalko.... to si piš, že nemusíš na nemocenskou .... oni ti jí nabídnou většinou před OPU, záleží, jak budeš reagovat na stimulku .... jsou holky, co si vzali volno na OPU a pak šly na druhý den do práce ....
Takže se rozhodně podle situace ... určitě to není podmínka být na nemocenské, a to ani po ET ....

tulanek
5. led 2010

Ahoj holky,ja vas skoro nestiham 😅 Misi,tobe preju moc stesti v pondeli,at vsechno vyjde v poradku a muzes zacit s novym zacatkem!🙂 Antoanet,tobe gratuluju,mam obrovskou radost za tebe a drzim pesti,at i zitra pro tebe maji same dobre zpravy!!!!Verim fakt jo,ze ti to dopadne vsechno dobre a za devet mesicu bude bobinek doma! 🙂 ja zitra zacinam s injekcema,tak uz zacinam byt drobatko nervozni,ale to je jen zacatek...Jinak doma budu asi od pristiho tydne,pan doktor rikal,ze by to bylo dobry,abych byla v ramci moznosti odpocata a ze mi bude byvat asi soufl po tech injekcich a kdyz delam dvanactky a nekdy je to v praci fakt zahul,tak at to takhle radsi udelam..Majitel to nastesti pochopil a vysel mi vstric..Jinak po Utrogestanu,jsem tak do hodiny byla uplne jak mimon,motala se mi hlava,nebyla jsem schopna na nic se poradne soustredit,polykla jsem vrchem 🙂 ...Tak jsem zvedava jak budu vypadat po tech injekcich 😝 🙂 Tak holky pa,dobrou noc a zitra Antoanet jeste jednou tfuj tfuj tfuj pro stesti!!!!!!!!!!! 🙂

misanda
autor
6. led 2010

ahoj holky,

já včera po bylinkách vytuhla v půl 8 u telky a konečně jsem se od něděle vyspala a bylo to žůůůůžoooo!!!! 🙂

Antoanet, dneska voláš? 🙂 honem honem 🙂 myslím na tebe už od rána nejranějšího 🙂

misanda
autor
6. led 2010

cabal : mě taky dr řekla, že až budu stimulovat, tak mi dá nemocenskou od OPU až po testík 🙂

misanda
autor
6. led 2010

a jinak teda na mě ten Utroš moc vliv neměl...nevim, cítila jsem se furt stejně, normálně 🙂 žádná mega únava 🙂

emmm
6. led 2010

Ahoj holky 🙂

antoanet, držím palce 🙂

cabal, mě taky dr. řekla, že s nemocenskou je to jen na mě, jak budu chtít a jak se budu cítit 😉 uvidíš jak ti bude, třeba ti po OPU bude úplně ok a pak v pohodě zvládneš práci... 🙂

jinak s utrošem se přidávám k misande, taky na mě nějaký špatný vliv nemá, cítím se pořád stejně 🙂

cabalkova
6. led 2010

Ahoj holky, tak se hlasim po kontrole v CARu, dneska jsem to (presne jak mi predvidala veru) po 14 dnech od Zoladexu dostala, takze pan dr. rozhodl, ze jeste nechame probehnout ms a v pondeli jdu znovu na utz a zahajeni stimulace, zacneme pichat... ja ted budu mit nejakou praci pres vikend, tak jsem domluvena se sefem, ze si za to pak vezmu nahradni volno, tak tim bych pokryla ty dny, kdy by mi treba nebylo uplne dobre... jinak jak jsem tam dneska sla, (a to jsem si jeste myslela, ze zacneme stimulovat uz dnes), tak jsem si rikala: ty brdo, to to uteklo, ani jsem si nejak neuvedomovala, ze uz je to tady, uz to bude natvrdo, pekne pigarka, pak opu a pak.... ja mam pocit, ze jestli se to povede, tak ani nebudu verit tomu, ze jsem tehu... po nekolika letech snazeni mi to prijde naprosto neuveritelny!!!

misanda
autor
6. led 2010

cabal : tak super jak se ti to krátí...těš se holka, těš!!!! 🙂

jako fakt ti rozumim, já si taky nedovedu představit, že třeba letos na tom testu ty // najdu 😔