Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

antoaneta
11. led 2010

no právě tu výhodu, že když začneš stimulovat, tak v tom nebudeš sama vyjukanec, jako já. Začneš třeba zároveň píchy píchy s některou z holek. A třeba i stejně přestanete stimulovat, a stejně půjdete na opu, a pak i ET, a pak jen budete stejně odpočítávat si ty dny, a né jako já samotinká......
A hlasím, že jeden chod, už mám k televizi přenesen a zvedám se jen na čůrání (který, je teď celkem častý)

Jo s tou váhou, by mě to taky celkem zajímalo, nám se totiž asi pro jistotu rozbila 😀

tulanek
11. led 2010

Je a Eviku,ja jsem z toho jelen,jako blazen...Normalne v papirech mam napsano,ze stimulace zacina od 6.1. ale nekdo z holek mi tu psal,ze zacnu stimulovat az 21.kdyz Puregon budu pichat az od toho dne,ale ted uz picham Dipherelin a beru nejaky prasky a antikoncepci uz neberu,tak ja teda ubec nevim,jsem blboň 😅 tobe vychazi punkce plus minus na kdy?A mas jeste dostat mesicky?Auuuuu,pomooooc,ja nevim,jesli se k tobe pripsat nebo ne 😀 asi jeste ne,ze? 😀

Antoanet:No jooo,vy me budete nakopavat tri,to bude siiiiiila 🙂 se uz tesiiim!!!!!!!! 🙂

antoaneta
11. led 2010

váha, se rozbila 😀.... chtěla jsem napsat

misanda
autor
11. led 2010

antoanet a řekli ti třeba v CARu, že bys fakt měla ten týden jen a jen ležet?? nebo řekli ti k tomu něco??? a hezky papej zeleninku a ovoce, a´t se maj mimískové dobře a zdravě 🙂...ty jo, holka, já to u tebe tipuju na dvojčata 😀

misanda
autor
11. led 2010

tuli a ty máš dlouhý protokol??

misanda
autor
11. led 2010

jinak k tomu dlouhému protokolu...jak jsem psala...zoladex a vůbec nebudu čekat na MS, začneme hned se stimulací...dneska jsem dostala poslední injekci a za 14dní už píchám gonal...

antoaneta
11. led 2010

Holky vy mi dneska dáváte... 😀
misa...na dvojčata? Vy mě fakt dneska jen a jen rozesmíváte, začlo to abig, pak tulánkem a jejíma kopancama a teď ty... babulo jedna! 😉
No a v caru mi řekli, že jako odpočívat mám, i polehávat, ale zas to nepřehánět, i na nějakou tu krátkou prochajdu mám pak vyrazit. Je teda fakt, že se teď procházím akorát jen k té ledničce 😀 ale možná ještě večer zajdem někam na besedu, nebo zítra už určitě!

misanda
autor
11. led 2010

antoanet 😀 stejně je tam budeš mít 😀 a já ti je budu závidět!!! kdybys viděla mojí známou, má 3letý holčičky dvojčátka a jsou super...a jak se k sobě tulí a mazlinkujou a jsou furt spolu a nebojí se vlka nic 🙂 náhodou je to super!!!

a jinak moje kamarádka právě ležela celej týden, manžel jí pustil akorát na záchod...ale já bych se asi za chvíli zbláznila, takže se ptám. a na vychajdy asi nechodíš, co???

antoaneta
11. led 2010

no jak jsem psala, akorát k té ledničce 😀
Ale už pomalu začnu...taky mi z toho už trochu šibe

misanda
autor
11. led 2010

ty jo, už to slyšim : paní antoaneto, musíte teď týden odpočívat, vycházky povoleny pouze k ledničce 😀

tulanek
11. led 2010

Jo a Abig,z tehle stranky je to pravda i na prd,ja kdyz si predstavim,jak se mi ulevilo,ze i kdyz me tahle sance bude stat nemaly nervy a taky nejaky ty bebina,tak to,ze rekl,ze nase sance je az 60% oproti tem predeslim nula nula nic,coz jsme vlastne ani nevedeli predtim,tak jsem byla stastna a jsem,jako blazen...Proto taky vim,ze v prvni chvili,kdyz mi rekl,ze to muzeme zkusit jeste pul roku s praskama,ze jsem mlada,tak jsem byla hrozne zklamana,protoze,jak sam rekl,sance to byly o hodne mensi,nez pri IVF...No ale potom udelal ultrazvuk az ,,do Afriky,, vsechno prohlid i moji doposavadni lecbu a rekl,ze neni na co cekat,ze by jsme zbytecne opakovali,to co delal muj gynekolog a co k nicemu po roce nevedlo..A me se fakt hrozne ulevilo...Takze bylo by moc hezky pocit miminko prirozene a nepodstupovat vsechny ty procedury,ale citim s tebou!!Kdyz chcete to miminko ted a to uz tri roky a predtim to k nicemu prirozene nevedlo,tak asi se priznavam,ze i ja bych chtela to IVF,proste kdyz to clovek chce,tak chce a dalsiho pul roku cekani je nekonecny....Ale moc gratuluju k tem spermijkam o kolik strasne moc procent se vam to zlepsilo diky vitaminum,to je uzasny!!!!!Mam fakt velkou radost! 🙂 Ocasci jsou dulezita soucast a jak jsou cipernejsi,he he,to je velmi,ale velmi pozitivni 🙂 🙂

misanda
autor
11. led 2010

holky, abig, tuli...hlavně..já jsem ráda ze IVf, pač jsme si těma snahama o přirozený početí pěkně zkazili sex...takhle to veřejně přiznávám ☹

tulanek
11. led 2010

Misi,ja mam dlouhy protokol,mesicky bych ted mela dostat posledni,ale pritom uz si picham Dipherelin a pak pribude dalsi ten Puregon a tu antikoncepci uz jsem dobrala,jak jsem psala,tak jsem takovej malej Tulanecek jelenecek z toho 😅 😀 a oni psali prave ,ze ta stimulace zacina 6.1 😅 jo a Antoanet,jak chodis hodne curat uz ted,tak jak rika Misa,tam budou urcite dva a mocak se jim nelibi,pac jim prekazi a skacou ti po nem 🙂 🙂

misanda
autor
11. led 2010

tulanecek jelenecek 😀 😀 😀

arianat
11. led 2010

Ahojte, som pred ivf a čakajú ma injekcie gonal. Chcem sa opýtat, ci okrem ohss možu mať ešte nejaký iný vedľajší účinok, napr. masívnejšie menst. krvácanie . Ďakujem

tulanek
11. led 2010

Ty jo Misi,moje rec a ubec z toho nebud spatna,to je asi prirozeny,kdyz je z toho clovek s nervama v kyblu a proste to porad nejde a nejde!Jak clovek mysli jen a jen na to miminko,je jak na baterky a mysli u toho sexu jen na to a ted jak clovek vi,ze to ,,ma v kapse,, 😅 diky uplne necemu jinymu,tak je u toho uvolnenej a uziva si to,jako pred snazenim,vid ze jo? 😕

misanda
autor
11. led 2010

tuli : jj, moje řeč, proto já tak nějak trošku to přirozený snažení už odsuzuju a už bych to fakt nechtěla podstupovat...pregnyl a snažte se tři dny...to je hroznýýýý ☹

pavcahola
11. led 2010

Ahoj já jsem stimulujíci čekatelka a nevím jak se to do toho dopisuje tak kdyby jste mě tam napsali děkuji 🙂

misanda
autor
11. led 2010

holky a to mám i hodně pít u tý stimulace???? nebo jak???

tulanek
11. led 2010

Misi:jo presne,ted na to vlitnete,je nejlepsi cas,zrovna ted,takze i kdyby si zrovna umirala,stejne by jsi na to kuli miminku vlitla a zbytecne...Jo,takhle vis,ze si pro to udelala vsechno a vis,ze oni ti tam ta miminka oprvdu daji a kdyz se neudrzi,je to proste uz jen priroda.... 😔

misanda
autor
11. led 2010

arianat: tak nevím jaký jiný účinek gonal může mít, ale doufám, že když stimuluješ, tak s tou ms nepočítáš? 😀

tulanek
11. led 2010

Ja myslim Mis,ze radeji jo...Ja piju hodne i ted,pac jsem si zase blbecek precetla vedlejsi ucinky toho Dipherelinu a hlavni je OHHS,takze piju a piju a piju,nic tim nezkazis ba naopak... 🙂

misanda
autor
11. led 2010

tuli, tak super, děkuju...budu chlastat!!! ty jo, ale už ted z toho mám nervy...zrovna teďsi řikám aby v těch folících vůbec něco bylo. jestli tam nicnebude...tak mi ubyde jeden pokus IVF "hrazený"pojišťovnou, že jo???

antoaneta
11. led 2010

tulánek jeleneček: 😀 😀 misanda taky, holky vy ste dílo 😀 😀 😀
s tím mým čuráním, bych to zas tak neviděla, chuďátka dvě malý, kdyby se tam už teď tak tlačily, co by tam pak dělaly těch devět měsíců, ty popleto 😀
to je asi tím, že mám furt ještě zvětšený ty vajuchy a ty se tam s tím měchýřem o sebe tlačí. Tak musím jít vždycky čůrat o něco dřív, protože jinak pak břůško bolí.....
A holky s tím neotálením IVF - to Vám schvaluju, já už si pak ani nemohla vzpomenout, kdy se nám, nebo mě ten sex líbil. A nemyslet na to? No to už nešlo vůbec. Byla to hrůza.

abig
11. led 2010

Tak jsem se usmívala nad odpověďma ..... MOC MOC MOC všem děkuji ...
No, myslím, že i s naším 9mil dr moc nepřesvědčíme, takže jsme ochotni zkusit 3 měsíce (to taky narhl) a to už platí i pro tento .... ale vidím to spíše na to IVF ... jakmile manžel přestane brát vitamíny, tak to zase spadne, takže je musí papat furt.

Antoanet ... jsi mě taky rozesmála .... no, on má pipkáska trochu ošoupaného, a já uteklý ret ... jsem holka hambatá, ale ono to fakt nešlo, mále jsem to vzdala ....

Miši ... když jsem naznačovala manželovi, že je dobrý čas na plození dětí, tak sex stál za hovno ... pardon ... raději už toho chlapa svádím, ale už nikdy neříkám, že je vhodný čas ... sex pak za nic nestojí a je za trest ..

evik73
11. led 2010

tuli,nic si z toho nedělej,já jsem z toho taky jelen,v každým Caru si jedou ty protokoly asi podle svého...já to měla takhle/2DC Zoladex,po 14 dnech kontrola(nebylo to ještě ono),další kontrola za týden tj.dnes a MS přišla místo 16.1. už 6.1. a někde píchají tu zastavovačku 22 DC,takže jim musíme prostě věřit,že vědí co s námi..

misi,tak taky Gonálek výborně..

abig,já jsem z tebe nějaká rozhozená,ale věřím,že to vyřešíte co nejlépe to půjde..čekání je fakt na hnědáka.. ☹
antoanet,jen si dopřej dobrůtky pro sebe a mimísky 😀

antoaneta
11. led 2010

misy...Já myslím, že při té stimulce to s tím pitím přehánět nemusíš, prostě normálně pít, jak se má. A jak jsem pídila po infu OHHS, tak jsem narazila i na to, že jako tekutin hodně jo, ale taky není moc dobrý jen je do sebe dostávat v pití. Že i vodu, když ji piješ hodně, tak tělo má tendenci zadržovat. Což je opak toho co je při OHHS žádoucí. Že nejlepší je to prokládat polívkama, hlavně vývarama. Tak pak dobrou chuť!!! (já už jich zblajzla několik litrů a chuťě mě nepřešly 😉)
A to s tím, jestli ti jeden pokus IVF ubude, tak to nevím. Možná by abig věděla.... 😉 Ale já myslím, říká se, že když nedojde k trasferu, tak ti dál ten pokus IVF platí. A pokud by si neměla vajíčka, tak není pak ani co dávat zpátky, takže i to by mělo patřit do toho. Dyť když se to tak veme, tak třeba je nemusíš mít i proto, že zrovna, tě špatně nastimulovali.... Ale fakt misy nevím.....jsou to moje dohady.
A hlavně ženská, nad tím vůbec nepřemýšlej, dyť ty přece nebudeš potřebovat další!!! 😀

pampeliska36
11. led 2010

abig: muj pan doktor v CARu mi hned na prvni schuzce rekl, ze pokud muj manza bude mit tak spatny spermio (a to on ma), tak me ani na zadne dalsi vysetreni (jako pruchodnost vejcovodu) posilat nebude. nechce moje telo zatezovat takovymi vysetrenimi, kdyz jsme kandidati na IVF... kazdopadne jeste pokracujeme pichani injekci pregnylu (to si picha manzel) a bojujeme za to, ze se spermio zlepsi a pocneme prirozene...

abig
11. led 2010

Mišando ... pokus se jakoby nepočítá v případě, že nedojte k ET ... tutíž, když nejsou vajucha a není co oplodnit a nedojde k ET, tak se to nepočítá .... ale jen jednou.

evik73
11. led 2010

mišando,jak to přemýšlíš,že nebudou vajucha,tytyty!!!ale jinak,pokud nejsou vajínka,není co oplodnit,není transfer a cyklus se nepočítá,takže ho máš hrazený znova,ale to v tvém případě nebude nutné...jasný

holčičky moje povzbuzující,pro dnešek se loučím,pže se mi sem tlačí dítko,takže krásný a pohodový večer a sladké sny 😀 😀 😀