Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
14. led 2010

Tuli, ty máš želvičku??? 🙂 tchýně má taky...Terezu...jenomže z Terezy se vyklubal Terezák a když vytáhne to svoje nářadíčko...to je humuuuuus 😀 😀

chrobacek
14. led 2010

misando dík za info 🙂 budu se muset pak taky zeptat jestli nezvýšit dávky.... ale nevím mám hraniční hodnoty

misanda
autor
14. led 2010

chrobacek : já mám taky hraniční hodnoty...přesto mi napsala ta dr z imumedu tuhle dávku...až do 8tt kdy tam mám přijít na kontrolu...

chrobacek
14. led 2010

no tak vidíš jak každý doktor řeší jinak?? ta moje imunoložka mi na to nechtěla dát nic... supr...

chrobacek
14. led 2010

kuk tady jsem našla ještě nějaké téma 🙂

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

misanda
autor
14. led 2010

fuj, chci to číst? 😀

chrobacek
14. led 2010

no v podstatě jsou tam obě možnosti 🙂 braní před ivf a jen během ivf 🙂) takže děj se vůle Boží 🙂

pajka00
14. led 2010

JO?no vidíš....to bych mohla tak nějak vymyslet po příchodu, to bývám většinou doma.....Ale mně řekli, že můžu kdykoli, že je to na mě...takže to říkají všude asi jinak.

chrobacek
14. led 2010

pajka... no asi to fakt říkájí všude jinak ... ale mě to teda i vyhovovalo až doma po práci 😉

misanda
autor
14. led 2010

se máte ☹ já chci taky až po práci...nemám to tady kam pomalu dávat a představa si to píchat na záchodě kterej je pro všechny je pro mě blééé ☹

pajka00
14. led 2010

Tak jo...to bude asi kompromis píchat to hned odpoledne...nebude to na lačno🙂 a i když někam večer půjdem-tak se nemusím honit kvůli času🙂díky za typ.

broukb
14. led 2010

Ahoj kočinky, jdu vás jen pozdravit a pak se půjdu pokusit vyhrabat auto ze závějí 😀 Já si nepřipouštím žádně komplikace a po pravdě vím toho tak půlku co vy. Ale na druhou stranu jsem možná radši, zatím se fakt nebojim, nemám čeho když nevim co bude 😵 Každopádně myslim si, že je úplně jedno jestli se na to člověk soustředí že to vyjde, nebo jestli si připouští, že by to nemuselo vyjít..výsledek bude pokaždý stejnej. Takže pusiny myslete pozitivně a všechno dobře dopadne 😵 Jinak manžílek mi včera udělal radost a dal mi na plochu mimi od Anne Geddes 😀 zaltíčko...
Antoanet, jestli dobře počítám, tak jsi 7 den? No vidíš jak to pěkně utíká..za chvilinku nám budeš hlásit // a my budeme slavit s tebou 😉

evik73
14. led 2010

čaute dívčiny,včera odpo tady bylo mrtvo a večer už jsem měla smolíka,net byl obsazen....já teda píchám večer v 18.00,u nás v Caru je to jedno,sestra se ptala,kdy chci,že je to jen na mě a hlavně kontrolní UZ je ráno a kolikrát je to tam na dlouho,tak bych to třeba taky nestihla dom píchnout ☹

misanda
autor
14. led 2010

ahoj brouku a evi 😉

tak to já se schválně mudry zeptám, proč já musim dopoledne 😀 to jsem teda zvědavá...

holky, když já se bojim po tom všem, že zase bude nějaká komplikace...zase si řikám, že je lepší se bát, než být natěšená a pak zklamaná.

antoaneta
14. led 2010

Ahoj holky!!! Jojo, dneska jsme už 7mej den, takže půlku už máme za sebou a jdeme pomalu do finále!!!!
A hlásím, že břicho už bolí ohodně míň. Tak Vám nevím. Byla jsem možná míň nervózní, když jsem něco cítila, než teď, když už skoro nic 😒

Jinak mně v caru taky řekli, že píchat určitě odpo, nejvhodnější je odpoledne, mezi 15-18 hodinou, já se ale vracívala později z práce, a tak jsem si to píchala až tak v 7, i po, a na to mi řekli že to nevadí, že se mám jen snažit dodržovat tu pravidelnost v čase. Že to je důležitý.

A ještě k tomu Prednisonu! Mě taky řekli, že mám na sebe dávat pozor abych nenastydla (ale to mi bylo jasný i bez těch tabletek - to by byl přece konec i s IVF) že budu prostě náchylnější na nemoci (proto je fakt možná i dobrý zůstat v průběhu stimulky doma, zvlášť teď v tomto počasí) Dál mi řekli, že vitamíny ano, ale zase to s nimy moc nepřehánět, že to je opak toho o co se ten Prednison snaží. Za to mi ale doporučili zvýšit draslík v potravě. Měla jsem strach a tak jsem si ho koupila radši i v tabletách.

antoaneta
14. led 2010

Jo a taky mi ještě řekli, že se nemám těch nežádoucích účinků bát, že ty dávky Prednisonu, co nám při IVF dávají, jsou prý opravdu minimální. Že je to opravdu jen prevence, né léčba. Tak se holky nebojte 😉

Misy: a neboj, určitě už žádný komplikace nebudou!!!! Ty měly dovolený jen ve starým roce 😉 ale teď už je přece rok novej!!!! 😀
Už se jen hezky těš na stimulování, první úspěchy, dobrý ultrazvukový výsledky atd..... 😀 Držím palce!

pavcahola
14. led 2010

Ahoj antoanet už sedmý den to je bezva,je ti pořád dobře nebo už tě trápí třeba ranní nevolnosti?Jinak držím palečky aby to všechno dopadlo dobře. 😉

misanda
autor
14. led 2010

antoanetko, a kolik jsi brala toho prednisonu? já se té dvojí dávky prostě bojím!!!

jinak zůstat doma při stimulce jsem taky přemýšlela...protože dělám v kanclu kde je 20lidí a furt sem někdo něco tahá, tak se zeptám doktorky na tu imunitu během toho prednisonu a řeknu jí to s tou kanceláří...fakt nepotřebuju být ještě nemocná ☹

a kdy teda přesně testíš??? jsi to tady někde psala, ale nevim..měla bys to napsat do tabulky!!!

antoaneta
14. led 2010

Ahoj, jojo je to bezva, že už se to trochu hnulo, ale to víš, sedmej den, není furt dvanáctej 😠 A nevolnosti, nebo tak něco, mě vůbec ještě netrápí. Vlastně mě netrápí nic. 😔 Z čehož jsem trošku nervózní. Už mě taky totiž nebolí tak to břicho. Vlastně mě už nebolí skoro vůbec. Možná občas píchne, nebo tak něco. Ale jinak nic. Byla jsem asi víc klidnější, když to tak o.k. nebylo 😒 Jéééje já jsem nervózní.

Misy: já ten prednison brala, vlastně ještě beru - ráno jeden celej, a odpoledne půlku. A pokud ty budeš mít aji nějakou dvojitou dávku, - tak neboj. Pořád je to jen zlomek toho, co se dává lidem při léčbě. Fakt. Tak mi to alespoň řekli. Možná kdybys jich denně měla brát třeba 6 nebo ještě víc, tak to bych možná trochu nervózní byla, ale jinak ne. I v tom letáčku píšou, že jich normálně lidi jí denně až 12. A to si myslím, že je trochu jiný kafe. A to tobě určitě nehrozí. U tebe je to přece jen pořád součást toho IVF. Tak se fakt neboj. A o tom zůstání doma ještě fakt popřemýšlej. Mě řekli rovnou, že bych měla být radši doma a že bych se měla vyhýbat míst, kde se shlukuje víc lidí. Bacily a chřipajzny pořád řádí a pokud ten prednison tu imunitu ještě narušuje, tak fakt není asi co řešit. Přece nechceš, aby ti stimulku třeba v půlce stoply, kvůli tomu že jsi nemocná!!!!

Jéje, já to do tý tabulky napsala, ale někdo pak zkopíroval tabulku, kde to ještě nebylo 😒 ale neva, zase dopíšu a zkopíruju znovu. Jinak v úterý 19týho mám jít na kontrolu - to bude 12tý den. S manžou jsme se rozhodli, že testovat my doma - budeme nejdřív až den předtím - v pondělí. Tak snad vydržím 😉

antoaneta
14. led 2010

1)Abig: 28let - čekání na 2 IVF .....
2)Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3)Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4)Antoaneta: 30 let - ET 7. ledna
5)Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6)Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7)Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8)lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9)vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10)ketyz: 31let 1IVF brezen
11)Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12)pajka: 39let - čekání na 1.IVF polovina ledna
13)misanda: 26let, 2xIUI, 11.1. 3.Zoladex, 25.1. začátek stimulace - Gonal
14)cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace
15)aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16)pampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17)evik73: 36 let - 3 IVF leden,11.1.začátek stimulky
18)broukb: 24 let - 1. IVF, předpokládaný začátek stimulace 19.2 - Gonal
19)marrad: 38 rokov - 1. IVF druha polovica januara

Stimulující čekatelky :
1) evik73
2) lumpajda
3)

Čekatelky na // :
1) Antonaneta - 19. ledna - test těhu - odběr hCG

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

pavcahola
14. led 2010

Tak to už snad vydržíš,i když nevím jak bych se chovala já (beztak bych to nevydržela jak se znám).Ale tak to je dobře že ti nic není tak to je známka toho že je vše v pořádku. 🙂

misanda
autor
14. led 2010

antoanet : tak ty nevolnosti bys stejně neměla tak brzo 😉 i kdyby bylo antoanetčátko - a 😀 zavrtaný...a třeba nebudeš mít nevolnosti žádný!!! nikdy nevíš..! já si fakt myslím, že u tebe to dopadne úspěšně 😉

jinak děkuji s tím PRednisonem za vysvětlení. já ho beru kvůli tý autoimunitě...a dr teda řeknu, že jestli nemůžu pochytat chřipky atd a řeknu jí že nás je v kanclu hodně, mno..uvidíme co ona na to 🤐 třeba mě nebude chtít nechat doma... 🙄 ...taky bych to asi měla říct šéfový 😕

evik73
14. led 2010

misando,já si myslím,že ti snad vyjdou vstříc a určo je to lepší pro jistotu se vyvarovat prskajícím davům...a už nepřemýšlej nad tím Prednisonem i těch tvých 10mg je přijatelná dávka a hned po otěhu(tedy mooooc brzy)ti nejspíš dávku sníží...jinak já mám taky KO v Podolí 7-9tt

Antoanet,užžžžžžž se to blíží,za pár dní budeš ofiko na 100% těhulka a že tě nic nebolí je dobře,prcoškové už si našli svoje místečko a jsou spokojení,tak si to hezky užívej 🙂 🙂 🙂

chrobacek
14. led 2010

jasně 10mg není moc na obilnáku dávají běžně 7,5mg i když netuší jestli vůbec protilátky tvoříš

misanda
autor
14. led 2010

chroby, to je taky divný viď? že jako neudělaj testy a hned ti to cpou ... hele a vy teda jste bez mrazáčků a jdete na poslední "pojišťovnou hrazený" pokus???

chrobacek
14. led 2010

mis je to levnější jak každému dělat imonoligii, prednison stojí 44,- Kč a víš kolik tisíc stojí imuno vyšetření ? toto je odpoved

jj my jsme měli jen 4 vajíčka(obě ivf) z toho poprvé nic moc dvě 8b k transferu a i přesto nám je dali a z druhého IVF morulky nic na mražení nám nikdy nezbylo ... takže jsem změnila centrum, protokol, léky...

pajass
14. led 2010

1)Abig: 28let - čekání na 2 IVF .....
2)Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3)Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4)Antoaneta: 30 let - ET 7. ledna
5)Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6)Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7)Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8)lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9)vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10)ketyz: 31let 1IVF brezen
11)Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12)pajka: 39let - čekání na 1.IVF polovina ledna
13)misanda: 26let, 2xIUI, 11.1. 3.Zoladex, 25.1. začátek stimulace - Gonal
14)cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace
15)aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16)pampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17)evik73: 36 let - 3 IVF leden,11.1.začátek stimulky
18)broukb: 24 let - 1. IVF, předpokládaný začátek stimulace 19.2 - Gonal
19)marrad: 38 rokov - 1. IVF druha polovica januara
20)pajass, 27 let - 1IVF+ISCI, přelom leden/únor, dlouhý protokol

Stimulující čekatelky :
1) evik73
2) lumpajda
3)

Čekatelky na // :
1) Antonaneta - 19. ledna - test těhu - odběr hCG

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

evik73
14. led 2010

tuli jééééé,želvička,tak máš kámošku do nepohody a suchoše nebo vodní?...asi sucho viď?..my jsme měli dvě vodní a byla s tím hrozná práce pořád čistit akvárko,tak jsme je darovali...jinak my máme dva hafíky,takoví raraši dva,ale je s nima sranda 😀 😀
za chvíli vyrážím na kávičku ke kámošce pro nějaký drby,jsem pořád doma,tak potřebuji na chvíli vypadnout z baráku...

antoaneta
14. led 2010

vy ste ale zlatíčka, že tomu tak věříte a že mě pořád tak fandíte..... 🙂 prcoškové si už našli svoje místečko a jsou spokojení.... 😀 😀 jééé to je hezký... 😀

pajass
14. led 2010

zasej jsem se přidala, neva? vy na mě prdíte... ☹