Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

abig
15. led 2010

Tak jsem tu zase 😀 !!!!!

Miši ahoj, no ty holka zlatá, ty jsi prostě masochistka a od nás chceš, abychom tě občas proplácly nebo nakoply, že ?
Jenže máš smůlu, my tu budeme furt a furt do tebe bude kopkat, aby jsi nebyla tak pesimistická, ju ?

Wrtul, ahoj ...

Byla jsem nakupovat, manžel až to uvidí, tak bude mít fakt radost ..... no a hlavně sééégra moje bude "naštvaná", protože já nakupovala na ty její dětičky .... plínky, ubrousky, malému bodičko s kalhotama, malé (3leté) dvoje kalhoty a supr mikinu ..... to si zas vyslechnu .... jenže já jsem prostě neodolala .... v Tescu mají slevy, tak jsem to roztočila ...

evik73
15. led 2010

misi,šla jsem na redukci ze 3 na 2 a ve 20tt konec ☹ ☹ jako by nás bůh potrestal za to jedno,kterýmu jsme to dál neumožnili,ale to bych nezvládla i tak jsem měla depku,jak zvládnu dvě(holce byli 4),možná ta psychika to udělala,těžko říct,ale po jsem řekla dost a už nikdy více....no a vidíš,už v tom jedu zase...NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY!!!

misanda
autor
15. led 2010

abig : náhodou, to je super nákup...když ne pro sebe, tak se musíš vyřádit na někom jinym, ne? 🙂

misanda
autor
15. led 2010

evi : už si vzpomínám, že jsi to tady psala ☹ no, holt takovej je osud no ☹

evik73
15. led 2010

abig to je správný přístup,veliká pochvala ode mě za nákupy a hlavně pro dětičky,to je slast přece...a prachy se mají točit 😀 jéééé já bych nakupovala,jak vzteklá,když to všude vidím,ty náááádherný ňuchlovací věcičky 😅 jejda

misanda
autor
15. led 2010

jo, věcičky jsou super...mě se hlavně líbí ty medvídkovský zimní..bundy s ouškama a tak...pak vánoční převleky malých santů 😀

abig
15. led 2010

Jo a ještě takové ty prťavoučké ponožečky, protože ségra ty fusky furt někde hodní po postýlce ... !!! Jsem s ní konzultovala nákup přes telefon, tak mi řekla, ať ji nějaké koupím .... no ale oni měli jen 5páru v jednom baléní ..... takže fusek bude dost ....

No, hned se citím líp, že ?

Jsem asi mimoň, ale já jsem zase taková citlivější, mě fakt stačí jen přičuchnout k nějakému prášku a jsem na odstřel ...

abig
15. led 2010

Holky, nebyla tu Aladin ? Psala, že jde ve středu na kontrolu a žádná zpráva ?

misanda
autor
15. led 2010

ty jo, já Aladin snad ani neznám 😀 to jsem ale ostuda...když já si pamatuju jenom ty, co sem chodí furt...takový to zdravý jádro 🙂

abig
15. led 2010

Miši, dobrý ... 🙂
Já jsem s ní prohodila pár IP a mailů, tak jsem měla starost ....

Kolikrát taky přemýšlím, jestli toho človíčka znám, a už koukám na ikonky, to se lépe pamatuje ..

evik73
15. led 2010

abig a misi,vy jste tady stálice a tak se dobře pamatujete,ale v ostatních holkách mám taky trochu chaos,ale myslím že po pár týdnech to už bude lepší...

a nevíte něco o cabalkové?měly jsme spolu začít stimulku a taky se ještě neozvala...

tulanek
15. led 2010

Hele hele hele,ja se taky snazim prispivat pravidelne! 😀 😀 ted uz me budete mit na krku az do konce... 😅 Cabalkova akorat vim,ze je jeste v jedne diskuzi,,myslim V roce 2010 uz to vyjit musi nebo tak neco...

abig
15. led 2010

Tuli Tuli Tuli .... to víš, že jsi "naše" 😀

tulanek
15. led 2010

Ha,tak to jsi mi Abig udelala moooc radost!!! 😀

aladin
15. led 2010

Už jsem tady, holky moje 🙂 . Vidím, že budu muset dorazit častěji, že miši? 😀 Doma nám bouchnul noťas, tak jsem stratila nachvíli spojení 😖 , teď píšu z práce, při pátku tady pěkně tvrdnu... 😠 . Ve středu jsem byla na Ko, ale protože nedorazila ovulace, tak jsem byla dneska znovu a nafasovala Noretisteron na zklidnění vaječníků. 25. 1. si jedu pro stimulační výbavičku (brala chych radši tu od Abig, na mimi 😀) a začínáme stimulovat. Předběžné OPU máme 17. 2. Máte některá stejný termín? Moc všechny zdravím a antoanet: držím palečky na posledních pár dní před testem. Cítím, že je to na dobré cestě (Ťuk ŤUk Ťuk)

evik73
15. led 2010

tuli jak se hned čertí 😀 😀 to si piš,že až do konce.....všechny tady shnijeme na koňovi!!

jdu se mrknout,jestli tu cabal někde najdu,ale myslím,že by určo nakoukla,kdyby na konikovi byla,třeba má nemocinkatej PC..

abig
15. led 2010

Tuli, ty jsi prostě sluníčko .... co Pepina, spokojena s výměnou vody ?

Aladin ahoj .... no nechci nějak předbíhat, ale vnitřně počítám s IVF ihned další cyklus, myslím že s naším spermio to dr bude brát jednoznačně, a tak by mi přibližné OPU mohlo vyjít s tebou !!!!
Pak to ta cukrárna jistí, co ?

evik73
15. led 2010

jen abig začne někoho shánět,už je tu...senzibilka 😀

aladin ahojky,tak ať to utíká a brzo začneš se stimulkou,držím palce 😉

aladin
15. led 2010

No, to bby bylo super 😀 . Ve dvou se to lépe táhne 😉 😵 Vím o skvělé cukrárně, májí tam ten nejčerstvější a nejlepší sachrdort, nalákám tě? 😀

abig
15. led 2010

Eviku - musím přiznat barvu ... 😀 já jsem Aladin poslala maila. Ale ona holka na mě taky myslela 😉

abig
15. led 2010

😀 no, já to spíš vidím na bezkofeinové laté a možná ovoce se šlehačkou, jinak já to sladké nepapkám, ale kdo ví ? co s tebou udělají těhu hormony, co?

aladin
15. led 2010

Eviku, díky moc. Mám takové smíšené pocity, těším se i bojím. Je to první IVF, takže obavy, ale jinak sladká nevědomost... Ještě, že mě tady, kočky, zasvěcujete 😵 . Jinak bych byla úplné jelito..
Abig, kolik po tobě chtěli za ty stimulační dobroty? Zapomněla jsem se zeptat, kolik si mám nachystat na příště...

evik73
15. led 2010

abig..kdo ví,jak to budeš mít se sladkým,abys nebyla v cukrárně pečená vařená 😀 😀 hormony jsou zrádné..

já mám nějakou žravou už teď,nemůžu mít falešnou březost?jak o tom pořád mluvíme,tak jestli už mi nehráblo!!

aladin
15. led 2010

Já taky moc nejsem na sladké, ale ten Sachr je bezkonkurenční.... Abig, jestli jsem se na ty prašulky už ptala, tak se nezlob, jsem poslední dobou nějaká popletená...a to jsem ještě pořádně nezačala 😅 . Mám toho teď nějak moc v práci...

abig
15. led 2010

Aladin, no já ti ani nevím .... co budeš mít asi za léky ? Já jsem měla Puregon Pen, 4 ampule, na jednu se doplácelo cca 1.100.- .... já jsem raději u sebe nosila desítku, nikdy nic dopředu neřekli, tak pro jistotu, ať někde po Olomouci nelítám a nehledám bankomat ...

tulanek
15. led 2010

🙂 tak jsem moc rada,ze se hlasite holky moje! 🙂 jo jo,kun tady s vama je jedna velka zavislarna!!! 😀 Pepinka prave usnula,z cehoz usuzuju,ze se ji nova vodicka libi a prochazka ze se ji taky libila 😀 😀

abig
15. led 2010

Nene ... neptala, alespoň si to nepamatuji .....
Celá akce nás vyšla na 25 tis ( no mínius 9, za dárcovství, takže 16 tisíc)

aladin
15. led 2010

Máš pravdu, radši si vezmu víc. Jinak mě doktorka ve středu moc potěšila, všechno máme OK (genetika, hormony,...) chyběly ještě nějaké výsledky, ale teď už máme všechno. Až na to nešťastné spermio je to všechno OK. 😵

tulanek
15. led 2010

Jee Sachr dort jsem mela ve Vidni a ten byl teda 🙂 jinak Eviku ubec se nedes,ja jsem schodila tri kila a uz zase tu svini zravou nebezpecne citim,pujdou ta kilecka asi zpatky nahoru 😀

aladin
15. led 2010

Tuli, to bude fajn pozdrav pro štěstí: "Kůň s tebou" 😀 😀 😀 taky jsem se už tady těšila 😵