Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

evik73
27. led 2010

Jéééé abig se na nás přišla podívat a hned jsme dostaly sjezdíno,že moc blafeme 😀 😀 ale když je to fakt návykový ten koňovec 😀 😀
salop mega slípčičko a kdy ty jdeš vlastně s tou ourdičkou na odběr?Aha vlastně ve čtvrtek,myslím,takže vlastně už zítra.....parádička,hlavně atˇvše proběhne bez problémů a v pohodě,budeme všechny držet pěstičky 🙂 🙂

pajka00
27. led 2010

Já beru utrouš..polykám 3x denně...nezavádím. Četla jsem si to, že to se to dá i zavádět, ale mně řekli polykat..tak nevím, ale myslím si, že tím nic nezkazíš, když si to zavedeš....ale pro jistotu až budeš volat, tak se zeptej. No budu volat.....zkusím vydržet do oběda 😀

evik73
27. led 2010

Tak mně zase řekli zavádět..a jak to snášíš?Dočetla jsem se dost negativních příznaků při polykání,ale zase někdo je jen ospalý a unavený...se picnu!!!Držím ti palce ať vydržíš,ale bude to těžký a já se přeptám,až budu volat 😉

pajka00
27. led 2010

V pohodě...sice když prášek spolknu, tak jsem za chvilku tak půl hodinky taková...vláčná🙂 ale jinak naprosto v pohodě🙂Nemám žádné problémy.No tak jsem zvědavá, co ti řeknou, jak to vypadá s tvýma folíkama🙂

evik73
27. led 2010

Myslíš z vajkama?Včera 7 oplodněných,tak dneska budu nervéééés,jak jsou na tom a hlavně jestli se snaží... 😉

evik73
27. led 2010

Pajko sorry,to nebyla otázka vid?Jsem už nějaká dementní,snad jsou to ty hormony 😝 😝 Určitě hned písnu,až budu vědět aktuální stav 🙂

ifet
27. led 2010

Ahoj holky, tak dneska přišla mrcha, tak že od zítra taky začínám s gonalem, tak doufám, že si to dokážu bodnout...

pajka00
27. led 2010

Tak krásných 7-- i kdyby přežila jen půlka-pořád je to nádhera!! Já mám 4...tak doufám,že aspoň 2 budou výstavní, aby bylo co zavést.....taky jsem napnutá🙂
Ifet-to zvládneš...taky by mě nikdy nenapadlo, co do sebe dokážu napíchat, dokonce i do toho stehna, ale fakt to nic není....přiložíš jehlu ke kůži, zavřeš oči /já jsem je zavřela/ 😀 a pomalu tlačím a jakmile to propíchne vrchní kůži, tak dál už to vůbec nebolí...to už jsem oči otevřela🙂)))

ifet
27. led 2010

Pajko díky za radu...no snad to zvládnu🙂 kolik dní jsi píchala ten Gonal?

evik73
27. led 2010

Pajko,já tomu prostě věřím,že nám to vyjde!!To víš,že budu ráda i za půlku,ale aby zbylo i do mrazáčku...taková rezervička no... 🙂 Tak dej taky hned vědět,moc držím palce,ať jich máte co nejvíc krásných a šikovných 😉 😉

Ifet tak to je dobrá zpráva,že už taky začneš s pícháníčkem...a pajka má pravdu,vůbec ničeho se neboj,je to pohoda,ta horší bolest tě čeká za pár měsíců 😀 😀

salopa
27. led 2010

to teda je děsná droga tady ten kůň jeden:o)
evi: jojo..zítra hnedky ráno mně ourodičku odeberou 🙂 kují moc za podporu 🙂
ifet: tak supeerrr...tak veselé pícháníčko a neboj,to zvládneš 😉
tak užžž volejteeee...jsem napnutááá 🙂

pajka00
27. led 2010

Já jsem si píchala pregnyl...ale ono to vyjde na stejno....píchala jsem si 9 dní a 7 dní do stehna ještě něco na O...vždycky to zapomenu 😅 .Ale vážně to nic není....prostě víš, že je to k něčemu a že díky té malé jehličce, se ti urodí vajucha....takže zatni zuby a uvidíš, že to zvládneš na 1. 😉
Tak Slaopa držím palce, ať vše proběhne na výbornou🙂 Já jsem si krásně pospala...nebylo by špatné si vzít pár injekcí domů a občas si "šlehnout" před spaním🙂)
Ještě chvilku vydržím...ale už za chvílu zavolám.....jsem napnutá🙂 a mám bobany.

pajka00
27. led 2010

Takže jsem tam volala 😀 řekla mi, že dnes to nekontrolovali, že není dobré do toho každý den zasahovat a je lepší to nechat v klidu....takže zítra mám v tu 1 přijet a udělají transfér...doufám,že se bobískům daří dobře a vyvíjejí se, jak mají🙂 Tak teprve zítra zjistím, kolik je jich v pořádku a jestli budou aspoň 2, aby měli co zavést.
Evi tak to je u vás asi jinak, když si máš volat i dnes....aby ti řekli, jak to vypadá....se máš🙂

ifet
27. led 2010

Holky díky za podporu, taky vám moc držím palce a doufám, že budeme všechny brzo těhule 😀

abig
27. led 2010

Ahoj holky, jsem si po sobě četla, co jsem psala, se moc omlouvám, píšu jak debil !!!
Tak mi v práci nefunguje program, tak si vás jdu dočíst 😀

broukb
27. led 2010

Ahoj holky, tak dneska mám volníčko a ven do tý sibiře mě nikdo nedostane 😀 vlastně dostane musim si jít pro výsledky předoperačního, ale pak už nikam nejdu 😀
Pajko škoda, že ti to neřekli hned bys byla víc v klidu, ale věř, že vědi co dělaji...jsou tam zachumlaný a je jim dobře a navzájem se hecují kdo víc povyroste 😉 Tak nechtěj být rušený 😀
Eviku jsem napnutá za tebe 😀 to je děs to čekání.
Ifet vítej.a neboj se já strašně moc nesnášim jehly, omdlívala jsem kdykoli mi brali krev a teď mega mazák feťák první třídy..už mi to ani nevadí (mám taky gonal) 😀

evik73
27. led 2010

pajko určitě se vyvíjejí dobře,jsou to přeci šikulové 🙂 a fakt nevím,jestli je lepší každý den volat,já bych už radši frčela směr Motol na transfer,takže spíš závidím já tobě 😅

ifet není vůbec zač,podporu tady potřebujeme všechny a je úúúúžasný,že koník(i když je závislácký)funguje!!!

abig v poho,já si taky kolikrát říkám,že doučko z jazyka českého by se hodilo,někdy to je ostudička,ale můžeme to svést na hormony.takže my vlastně nic... 😀 😀

broukb
27. led 2010

jo a vítej Abig...dlouho si tady nebyla...to jsem zvědavá jak dlouho ti bude trvat než to dočteš 😀
Salop ty naše mega kvočínko tak zítra už jdeš na to...to aby si na tebe vzali lopatu, aby ty hromady měli kam přehazovat...budou muset povolat další směnu, aby to zvládli 😀

evik73
27. led 2010

brouku ani mi nemluv,jsem jak na trní a do 14 hodiny ještě dooooost daleko,jak zvládnu 14 dní do tesu fakt netuším 😝 ty taky nevíš nic o biolampe?spoléhala jsem na tebe,že když pracuješ v kosmetice,tak něco budeš vědět...síííím.....nebo abig,ty prý jsi něco psala o tom ju?

ifet
27. led 2010

holky a co hormony, necloumalo to s váma nějak??

evik73
27. led 2010

do testu tam mělo být 🙂

evik73
27. led 2010

ifet pořád cloumá,ale bohužel jen v tom,že neumím pořádně psát...hanba mi!!!!!

marrad
27. led 2010

ahojte dievcata, co mate nove?
v BA je tiez mraz, len neviem kolko 🙂 este som nevystrcila nos z bytu....
vcera vecer som dostal pregnyl, dnes mam volno od pichaciek a zajtra OPU tak mi drzte palce...

evik73
27. led 2010

marrad to víš,že na tebe budeme myslet a držet palečky,neboj se ničeho,však to dopadne dobře 🙂 🙂

salopa
27. led 2010

pajka.díky mooc, snad bude vše o.k. a prďolkům se taky pak bude dařit dobře:o)Tak oni ví proč to dělají. a přesně jak říka brouk, tak určitě jsou tam krásně zachumlaný a hoví si v pohodlíčku a hezky rostou a těší se na pupík maminky 😉
brouku:to věřím..venku je kosa jako v Rusku 😀 Ráno jsem na zastávce málem přimrzla k chodníku 😀
Pěknéé feťáckéé doupátko to tu je, jen co je pravda. 😀

broukb
27. led 2010

Už jsem psala Abig, bohužel s biolampou nepracuju a tak o tom nevím nic moc jinýho, než vy 😖 já pracuju s vysokou frekvencí to je na podobnym principu a to je super, takže předpokládám, že to bude dobrý 😀

salopa
27. led 2010

marrad: jojo...držíme palečky:o)
evik: jujda..nervíky pracujou coo...ale nebooj..za chvilku už budeš vědět jak se jim prďolkům daří 😉
brouku: mno to téééda...nějakej bagr 😀 😀 😀 ale třeba mi konečně splaskne trošilinku břicho 😀 Jsem nafouklá jak balon 😀 Mno snad si s tím poradí s tou úrodičkou. Taky je prý nemusí všechny odsát, či co:o)Prý záleží jak to zejtra bude vypadat. JSem z toho docela nervozní:o)Už aby to bylo za mnou. Dneska v noci asi moc spát nebudu:o)
joo..a s těma spinkacíma píchačkama bych to někdy brala taky 😀 jako si nedovedu představit, až budu doma a nebudu muset vstávat a prostě nebudu lítat všude, tak pak stopro nebudu moct spát:o))to bude ponocování 🙂

pajass
27. led 2010

Ahojte babinec! Já jsem měla tak blbý sny, až mě bylo špatně, doufám, že to nic neznamená.
Jo od večera mě přestalo bolet břicho a spodek, tak mám strach, že mě vajíčka přestaly růst, že se zmenšují nebo dokonce, že předčasně odovulovaly, trochu se mě zvedla i bazální teplota, tak jsem docela nervoň z toho. ☹

ratatooy
27. led 2010

Dobré ráno.to je kosa.třeba připadlo asi dalších 15cm sněhu.ani jsem se nemohla dohrabat do auta.tak holky zítra jdem na to.salop ty taky vid tak na vás budu holky myslet až budu usinat.co Tulanek ten je zrovna asi na ko?holky dával vám vás car vybrat kolik chcete zavést embryjek?nebo automaticky dvě?

abig
27. led 2010

Drbaleny jedny ..... dočítám vás od strany 132 .... no něco jsem jen přeletěla očkama .... ach jo, nelze to všechno pobrat.
Takže takto :

Zdravím všechny, jak stimulantky, tak holky po OPU a před ET .....

Evíku, nedočetla jsem, kdy jdeš na ET.
Tuli, jak to vypadá s tebou ?
Lumpajdo, gratuluji ...
Pajka, taky super urodička, a ty jsi měla řeči ..
Miši, tak už jsi vyfasovala léky, už jsi začala píchat ?

Jéžiši, já určitě na někoho zapomněla .... držím pěstičky, posílám tfuj tfuj tfuj .... myslím na vás .... Evi, Miši, Tuli, Lumpi, Cibko, Salop, Pajko, Ifet, Cabalko, Pajass, Nana, Borůvko, Kruelo ..... a stejně jsem určitě na nějako ho zapomněla ...