Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

ratatooy
4. únor 2010

Pajas tak já ti neporadím nám pregnyl už nedávají po et vůbec.prsa mě ale bolí i tak.

misanda
autor
4. únor 2010

Evi, já jdu až na dvanáctou 😝

mě nebolí nic 😀 ani nevim, že jdu na IVF 😀 je mi prostě moc fajn 😀

ratatooy
4. únor 2010

Misanda to je dobře aspoň jsi v pohodě ne?tak ať ti tam toho hodně najdou pořádnou kupu vajec.

misanda
autor
4. únor 2010

ratatooy, kupa tam nebude, ale něco tam je...doufám, že už aspoň povyrostly...

pajka00
4. únor 2010

Tak mišo držím palce!!! 🙂

ratatooy
4. únor 2010

No aby jsi se nedivila.ono se to může za těch pár dní změnit.ale ten tulik mi vyrazil dech.doufám že je v pořádku a nemá hyperaka.vůbec ji to nepřeju jaká je to bolest.já teď čekám jestli se mi vrátí.

broukb
4. únor 2010

Ahoj holčičky, tak my měli jít dnes na ET, tak jsem tam volala a máme pořád 5 krásných miminek, takže putujou na PK...tak jdeme až v sobotu. Mám z toho trochu strach, aby se jim tam něco nestalo, ale doktor asi ví co dělá 😉 Takže asi čekám na Tulánka 😀 😀
Mišando tfuj tfuj tfuj...hele a jestli chceš tak já klidně počkám i na tebe 😀 😀 a nebo by bylo úplně nejlepší je tam nechat a za 9 měsíců si je přijít utrhnout 😀

misanda
autor
4. únor 2010

holky a kdybych dostala dneska pregnyl, tak kdyjedu? v so??? ale myslim, že dneska ještě píchnu tu mini dávečku co mi zbyla v peru a zítra pregnyl...asi teda...

misanda
autor
4. únor 2010

tulánkovi kdyžtak zase písnu smsku, jak je na tom...

evik73
4. únor 2010

brouku tak to je dobré,protože ti do bříška vyberou ty nejlepší borce a sobota je za dveřmi,tak budeš další k nám do seznamu čekatelek na // 🙂 🙂

Mišo zkus něco vypátrat o Tulánkovi,ať víme,jak jí je chuděrce a podej zprávičku 😉

misanda
autor
4. únor 2010

jj, už jsem jí napsala 🙂

brouk bude mít prvotřídní blastičky 🙂

evik73
4. únor 2010

Míšo,tak tobě už se to taky blíží,co pocity...jsou nějaký?Těšíš se,nervózníš,nebo jsi ledově klidná a vyrovnaná? 😅

misanda
autor
4. únor 2010

evi...já ani nevim 🙂 už to tak neprožívám jak na to pondělí...dá se říct, že jsem celkem v klidu a pohodě....až je to divný 😕 protže mišanda je plašan!!

misanda
autor
4. únor 2010

evi...já ani nevim 🙂 už to tak neprožívám jak na to pondělí...dá se říct, že jsem celkem v klidu a pohodě....až je to divný 😕 protže mišanda je plašan!!

mišanda má teď větší dilama jestli si udělat předobjednávku na knížku než řešit jestli jsou vajca ok 😀

misanda
autor
4. únor 2010

proč to tady mám dvakrát? 😀

evik73
4. únor 2010

po jaký knížce prahneš? 🙂

misanda
autor
4. únor 2010

ale nová od Browna - Ztracený symbol - vychází to 10.2. 🙂

evik73
4. únor 2010

Tak to jo....10.2. to už bude jen 6 dní do kontroly 😀 😀 vůbec to neutíká a to se snažím se pořád nějak zabavit,ale stejně na prd 😝

a co Abig dělá,ta na nás taky prďánkuje,už dlouho se neozvala,jak se jí vede!!!

misanda
autor
4. únor 2010

na abig jsem myslela včera když jsem se sprchovala 😀 že jí musim potvoře napsat IP kde se fláká 🙂

misanda
autor
4. únor 2010

evi a myslíš na to hodně??

evik73
4. únor 2010

To ani nemyslím....i když asi jo,pořád se lítam na wecko kontrolovat,jsem bláznivá dorota 😀 😀 a doufám,že jsou všechny stejný,nejen já takový cvoček 😀

abig říkala něco,že manžel bude mít PC někde s sebou pryč néééé?ale určo z práce by snad mohla napsat potvůrka....a antoanet už se taky neozve,jak je na tom,snad dobře a někdy se zase ukáže 😉

misanda
autor
4. únor 2010

holky, psala tuli ! tak bříško má ok, sice jí bolí, ale nezvětšuje se nic...což si myslím, že je hodně dobrý znamení. a za chvíli jde volat na miminka...!!!!

evik73
4. únor 2010

tak to vypadá velice nadějně,že by se ten smraďoch ovariální nemusel konat....což je moc dobře vzhledem k tomu mega počtu,co chudák Tuli v sobě vyprodukovala... 😉

broukb
4. únor 2010

Holky já snad musim do práce...já bych furt něco žrala 😀 😀 to budu jak bečka a to mi je ještě nedaly 😀

evik73
4. únor 2010

brouku z toho si nic nedělej,já mám žravou už od stimulky a vlastně možná už od vánoc...a pořád to nějak nejde zkrotit 😝

handikpindik
4. únor 2010

Ahojky děvčátka,
tak jsem tu. Ráno u zubaře pohodička, pani doktorová měla šílenou rýmu, takže žádnej zákrok neproběhnul, jenom mi zrengenovala šestku vlevo nahoře, usoudila, že nemá cenu předělávat plombu, protože zoubek je stejně mrtvej a 15.2. jdu na vrtání jedniček ... auuu ☹

Miši, držím palečky, aby ti objevily ukázokový vajochy !!!
Broučku gratuluju k bojovníčkům a neboj, určitě to bude v pohodě, když udělají PK tak je to tutovka a budeš tu brzy slavnostně rozhlašovat //
Pajka, evik, ratat .... holky držím vám palce jako blázen a nemůžu se dočkat až se otestujete a budeme se moct radovat s těhulenství....

No a já doufám, že začnu už příští týden stimulovat, začíná mě znepokojovat, že jsem to ještě nedostala, čekám, čekám a furt nic, jako na potvoru přijde mrcha určitě bůh ví kdy ☹

evik73
4. únor 2010

Ahoj handiku....s mrchou je to kříž..snad všem holkám,které na ni čekají,se opozdí a to docela o dost...prostě mrcha mrchovatá ☹ ty na ni čekáš a já jí pro změnu odháním a doufám,že hodně dlouho nedorazí 😀

handikpindik
4. únor 2010

Evičko, to je přesně vono, když má přijít a přeješ si aby přišla co nejdřív tak jako na potvoru nejde a když jsme se snažily než jsme se dozvěděli, že se sanžíme zbytečně tak přišla nečekána nezvána... svině jedna rudá 😀

abig
4. únor 2010

Ahoj holčičky moje !!!

Tak za prvé na vás neprdím .... ale myslím !!!
Jsem mimo spojení, protože nestihám ... natož abych vás dočetla!

Vím, že všechny tady bojujete o stošest, moc na vás myslím, držím pěstičky i palečky ... pupíčkujte za mě !!!

U mě žádná změna, žádost stále neschválena, takže jen a jen čekám !!!!

Vy už jste se dočkaly, tak bojujete .... mrňousci už stojí v řadě a čekají, kdo si pro ně příjde, takže se připravte, za chvíli tu bude nespočet //.

Zase se na vás příjdu mrknout, až budu mít klidněji a doma přístup k netu.
Pac a pusu.
Kůň s Vámi 😀

evik73
4. únor 2010

A jak dlouho už ti mešká?Začínáš stimulku se začátkem menses?