Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
19. lis 2009

bré ránko 🙂

abig, ty teda pracuješ od sedmi??? jako u mě je nejdelší asi snídaně 🙂 když potřebuju do práce právě na sedmou, tak jí vynechám, dám si až v práci...a vstávat v šest taky stačí 🙂

cucek teda nevím ☹ ...ale jinak nekrvácíš ne?? já dost špinila vždycky při ovuli, cucek taky byl, ale takovej ten "špinící"...ne přímo krvavej.

dada074
20. lis 2009

Ahoj holčiny,to vypadá že sem ještě občas zabrousím já,ale jinak je to tu až na Misi a Abig prázdné,co se to děje?

abig
20. lis 2009

Dobré ráno ...

Nedostala jsem se tady už včera ..

Misanda: No to víš, že nekrvácím, ale hlásí se o slovo ms ... bolí mě i to co nemám ..
Dada074: Ahoj ahoj ahoj .. no jo, už to tak vypadá, že se holkám s námi nechce čekat (myslím to v dobrém)
Jak to vypadá u tebe, citíš se dobře ? Kdy máš vlastně testíkovat ? 😉

dada074
20. lis 2009

Ahoj Abig,
po té fyzické stránce paráda,je to divné ani bříško nebolí,ale nějak jsem propadla včera těm nervíkům,zato dnes musím to zaklepat jsem se zvedla z popela a je tu zase pozitivita.
jinak testit bychom měli až 29.11. to je ještě dálka,ale říkala jsem si že to nechám opravdu až na poslední chvíli,mamža chce sice testit ale já si chci uchovat tu naději co nejdéle.

abig
22. lis 2009

Teda holky ... jsme až na 4 stránce ... 😢

abig
22. lis 2009

Dada ... no, to testovaní už máš za pár a já ti držím všechno, co se dá ... ať jsou tam ty kouzelné // a dalších 9 měsíců spokojenosti a broučka brzy v náručí ...

Dneska jsem si povídala se svou 3letou neteřinkou ... za 4 týdny jí příjde na svět bráška, tak jsme si povídaly ... když jsem se jí zeptala, jak se malý bude jmenovat (ještě v tom nemají jasno, ale tuším že to bude Mates ... protože jsem ho chtěla jáá 😀 ) a ona s vážným výrazem tváři mi odpověděla, že přeci se bude jmenovat brácha ... 😀 😀 😀 😀 😀
Jinak období vzdoru neboli první puberta už na ní přišla ... neví co chce, brečí neví proč, první chvíli chce to, potom zase ono a furt řve NE ... a pak příjde že ano .... a dokonce si i dupne ... jsem jí chytla, zatřepala s ní (ona ví, že já si od ní nenechám "nasrat" na hlavu, ikdyž je to moje všechno) a řekla jsem jí, že se přece maminky nezlobí, když mají v bříšku miminko, že se o maminku musí starat ... a pak, že když zlobí, že se mi to nelíbí, a ona mi na to řekne a proč ? a já na to, že je mi z toho smutno a pak se mi chce plakat ... a ona mě objala kolem krku a dala pusu ... tím mě totálně odrovnala a veškere výchova byla v háji ....

Mějte se ..

misanda
autor
23. lis 2009

ahoj holky...zvedám nám průměr 🙂

mám rýmu jak blázen..neslyšim...jdu si vzít paralen a zalézt pod peřinu. nejhorší je, že pak musim vstát a běžet si pro šťávu 🙂 a pro kapky do nosu ☹

abig : ty tříletý dětičky si sice už utvářej tu svojí povahu atd (záleží asi jenom na tobě, co jim všechno dovolíš 😉 ) ale jinak mi tohle období právě na dětech přijde nejrkásnější...ťapou, povídaj...je s nima sranda 😉

abig
23. lis 2009

Ahoj Misanda : děkujeme za zvednutí průměru počtu návštěv 😀

Teda, kde si chytla takové nachlazení ? Na rýmu není lék, to se musí vytrpět ..... tak ať se jí brzy zbavíš ...

abig
24. lis 2009

Hmm .. opětovně nikdo 😉

misanda
autor
24. lis 2009

já tu jsem...dneska...teď 🙂

jsem včera jenom ležela...no, dneska jsem ještě stále nachcíplá, ale už se to lepší 😉

co novýho???? za měsíc je Štedrý den!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

dada074
24. lis 2009

Ahoj holčiny zatím musím mluvit hodně potichu,ale dnes 9 den po ET už jsem nevydržela a testla //!!!!!Sice je ještě slaboučká,ale je tam,tak snad bude už jen sílet.

misanda
autor
24. lis 2009

dada!!!!!!!!!!!! joooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!! já to věděla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bych ti vlepila takovýho hubana kdybys tady byla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

abig
25. lis 2009

Krásné zprávy po ránu .... Dada: tys to dokázala ... kdybych nebyla v práci, tak mi i slza ukápne .....

abig
25. lis 2009

Misando: už toho bacila pusť, jo?

misanda
autor
25. lis 2009

já včera večer furt chodila a furt řikala manžovi o Dadě...jak je to super...už se ze mě bušil do hlavy 😀 😀 😀

bacila pouštim, ale dneska mám odvykačku. konečně jsem zjistila, že nejsem jediná...totiž když mám rýmu a užívám Olynth (jedinej mi fakt pomáhá ten nos oducpat) tak pak si na něj ta sliznice vytvoří jakousi závislost a nos se setrvačně ucpává sám, aby dostal přísun kapek. takže jednu noc a kousek dne musim vydržet s poloucpanym nosem a pak už se to poddá 🙂...to mám problémy, co? 😀

suzanna
25. lis 2009

dada no paradaaaaaaaaa 😵 😵 😵 mam strasnou radost 😵
Tak me ted volali ze 6 vajicek jsou tri embryjka a zitra mi dve daji do briska, to jedno snad zamrazi....hlavne ,aby to dobre dopadlo.

abig
25. lis 2009

Teda holky ...

Misanda : Odvykačku říkáš? 😉 .... snad už tě ta ošklivá rýma přestane obtěžovat ... no já musím přiznat a zaklepat, že tento rok se mi všechny rými a nachlazení vyhýbají obloukem ... alejuja ... jinak jsem bývala nachcípaná furt ...

Suz: u tebe je to taky paráda ... takže taky to bude krásný vánoční dáreček ? My ti to přejeme .. 🙂

suzanna
25. lis 2009

Abig dekuji moc.
ja vam to VSEM take moc preji 😵 😵 😵
Jeste to budou pekny nerviky zase celych 14 dni.
misanda,preji brzske uzdraveni 😵

misanda
autor
25. lis 2009

suz, tak to je super krok dopředu, že máte 3"miminka"!!!!! teď se to povede...určo!!!

misanda
autor
25. lis 2009

abig: mě se tyhle chřipky atd za poslední dva roky taky vyhýbaj - poslední byla min.rok v srpnu, to jsem si myslela, že jsem těhotná 🙂 no, ale on mi to vždycky dotáhne domu manžel...takže tak...

suzanna
25. lis 2009

misa diky 😵
ja bych nejradsi kdyby mi vlozili vsechny tri,ale to asi nejde....ale co ,za zeptani nic nedam 🙂

wrtulka
25. lis 2009

Ahojky Suzi moooc ráda tě vidím 😵 😵 😵 😵 😵

wrtulka
25. lis 2009

a moooc držím palce na transfer!!! Možná by ti dali i tři ale nevím.. dneska už to dělají jen vyjímečně..
přece jen může se stát... a pak byste čekali trojčátka 😀 😉

suzanna
25. lis 2009

ahojky wrtulko 🙂
dekuji moc 😵 vsak ja te taky ctu neboj a vim,ze take cekate na ET 😵 tak preji take hodne stesti urcite pak budeme obe tehu 😵 😵 😵 musime verit.

suzanna
25. lis 2009

jooo wrtulko a ses teda vazne dobra nosnice 😀 z 15 foliku 24 vajuch to ti muzeme jen zavidet 😵 😵 😵

wrtulka
25. lis 2009

Suzi moc děkuju 😵 😵 😵
tak uvidíme třeba budeme testit spolu 😉
čekám na ET snad bude.. minule bylo 7 embrijek a žádný ET takže neříkám hop ještě jsem nepřeskočila..spíš bojím bojím...
no s tou nosnicí nevím nechápu, na to že jsem měla do toho všeho angínu a antibiotika..
no možná to bylo právě tím nevím..
každopádně jsem čekala 15 vajec.. možná 12 zralých nebo tak něco...protože minule bylo 11 zralých..
a já si přála aspoň 10 navíc když jsem teď měla nižší dávky toho Merionalu - celou dobu jen 150 jednotek..a to minule mi to zvedali na 225 no hlava mi to nebere.. a vlastně ani jim...embrioložky taky říkaly že jsou překvapený no jo asi sem přírodní úkaz 😀 😀

suzanna
25. lis 2009

wrtulko neboj vse dobre dopadne musis verit i kdyz chapu,ze tam ten strach proste je a taky zustane i kdyz uz pak budes tehu budes se bat,aby vse bylo v poradku a pak az bude maly budes se bat zase o nej.Je to vecny kolotoc,ale urcite za to stoji 😵 😵 😵 Ja moooc drzim palecky 😵

misanda
autor
26. lis 2009

bré ránko,

tak já dneska začala po Zoladexu krvácet ☹ já se na to fakt vy...u!!!

abig
26. lis 2009

Dobré ráno ...

Suz: Jsi bojovnice jako Dada, takže to bude dobrý .... a strachu se fakt už člověk nezbaví ..

Misanda: No, co ti na to povědět ... hoď na to bobek ... 😀 ... upozornil tě někdo, že se to muže stát ? Popravdě ani nevím, na co ten Zoladex je ...

misanda
autor
26. lis 2009

prej bobek 😀

no, Zoladex se používá při endometrioze a při dlouhém protokolu - jakoby mrazí činnost těch vaječníků...takže jsem z toho jelen ☹..jenom vim, že případná MS může znamenat znovu případnou laparo ☹