Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

abig
26. lis 2009

Nemůže se jednat o nějaký zbytek po laparce ?
Jinak jsem dostala papír z Caru, co jsem si vyžádala a zjistila, že jsem měla taky dlouhý protokol .... což jsem nevěděla, protože jsem si celou dobu myslela, že jsem měla krátký ..... no budu si to muset nastudovat, jaký je v tom rozdíl .... protože první 9 dní jsem si stříkala sprej do nosu a dalších 6 dní jsem si píchala Puregon a málem už bylo pozdě na punkci .... tak jsem měl furt za to, že je to krátký ..

dada074
26. lis 2009

Ahoj holčičky,
Suzi je to super výsledek,tak ať se špuňtíci pekně zavrtávají,strašně moc na tebe myslím a předávám tu pozitivní energii!!!! 😀 😀 😀
Včera jsem se zhrozila,že to neklaplo a radovala jsem se moc brzo.Předevčírem jsem testla 10mlU,ale včera jsem sáhla po 20 a holky byl negetivní,ale já těm prdelkám narozdíl od mamžele věřila,takže jsem dnes ráno dolítla do lékárny a koupila rovnou 4 TT s 25mlU a je pozitivní,tak snad,ještě nemáme vyhráno,ale zítra mi obvoďačka udělá hcg ani se moc nevzpouzela,ona je také pěkně zvědavá.Tak zítra se ukáže.

Abig sestřenka také nejdřív měla ten Syrenel(alespoń si myslím,že nějak tak se ten sprej jmenuje) a pak teprve dopíchávala,prý ten sprej funguje skvěle,je to pravda?

abig
26. lis 2009

Dado ahoj,
jsem zvědavá, kolik budeš hcg ... ani nevím, kolik jsis nechala zavést embryjek .. 😖

Jmenuje se to Synarel ... a je to velmi individuální, znám holčiny, co na něj nereagovaly ... ale já na 1* ...
Snad mi pro příště v novém Caru naordinují nižší dávky Puregonu, ať se vyhneme OHSS ...

abig
26. lis 2009

Každým dnem očekávám ms ... a pak ještě prosinec a hurá snad začneme nanovo ... 😀 😀 😀 znáte to, jak nesnášíme ms ... ale máme období, kdy se jí nemůžeme dočkat ... 😎

suzanna
26. lis 2009

Ahojky,
tak uz mam u sebe v brisku dve super(rikal embryolog) osmibunecna embryjka. 😵 😵 😵
dada nevzdavej se 😉 bude to tehua basta!!! 😵
misa snad to nic nebude...

wrtulka
26. lis 2009

Suzi obrovská gratulace!!!!!!!
To jsou šikulky a počkej budou z toho dvojčátka.. 😵 😵 😵 😵 😵

suzanna
26. lis 2009

wrtulko dekuju. 😵
Dr rikal tak se uvidime za 5 tydnu a ja se ti podivam na ty tvoje dvojcatka. 😀 To trti bylo pouze 4 bunecne takze ani nemame mrazacka,ale to neva tyhle jsou pry super 😵 A co ty jak jste na tom???

dada074
26. lis 2009

Ahojky

Agig zavadeny byli dvě a na to HCG jsem také zvědavá,ale musím to zaklepat podle TT to roste,tak snad,no teď mi to připadá,že to budou ještě větší nervy než při to čekání na TT.A ještě horší bude to čekání na UZ,toho se děsím nejvíc.

Suzi gratulace největší,tak je tam hezky hýčkaj a pořádně hlaď pupíček.Já jim dokonce už od ET ukazuji věcičky které máme vybrané na netu,no jsem pošahaná ale nějak jsem si říkala,že kdyby to teď neklaplo tak do dalšího nejdu a tak to musí být vše OK.

suzanna
26. lis 2009

dada musime myslet pozitivne 😵 za chvili si budeme ukazovat foky miminek 🙂 urcite to ted dobre dopadne 😉

dada074
26. lis 2009

Suzi ne dobře,ale výborně. 😉 Já se těším i na to pupíkování,když občas kouknu na ty alba co tam těhule mají,ani si to nedovedu představit.V tomhle máš velkou výhodu. 😀 Jo a to se musím přiznat,že manža to vůbec netuší.Včera to bylo negativní a já jen prohodila,že jim stejně věřím,že tam jsou a on mi jen odpověděl Dadý nezlob se,ale nejsou to už by byl TT pozitivní,je to nevěřící TOMÁŠ,to já jim věřila víc.Ten bude večer čučet. 😀 😀 😀

wrtulka
26. lis 2009

Suzi my si volali dneska..
máme jich 9 super kvality.. nepamatuju si kolikabuněčný každý je ale mluvila i o morulce..
a pak jsou nějaký který jsou pomalejší ale zase nemají žádný fragmenty.. nerozpadají se nebo tak.. takže i ty to ještě můžou dohnat..
budu si volat v sobotu v 8 ráno a když to bude dobrý tak si frčíme pro mímo do bříška..doufám pro míma 😀

suzanna
26. lis 2009

wrtulko uricte si pro miminka dojedes a jeste budete mit do mrazacku 😵 moc drzim palecky.
dada tak budete mit hezky vecer 😉

abig
27. lis 2009

Dobré ráno .. 😉

Držím všem vše, co se dá a těším s na krásné zprávy, kdy budete hlásit //

Tak mám za sebou návštěvu zubaře, ulomil s mi zub, nechali mě s tím chodit 14 dní .... tak mě to dneska opíchali, že ještě teď se nemůžu napít, protože mi to pusinka neudrží a vydám, jak retardovaná, když mi to přes koutek teče ven .... na a příští pátek pokročování, ale to už bych měla mít zoubek zase celý ..

Dneska je paťulíííínek ... jsem tak ráda, protože jsem unavená, těším se, že zalezu do pelechu a budu si číst ...
Misando, stále čtu 3 díl Stmívání, tak snad se během víkendu konečně dostanu i ke čtyřce.

Včera jsme měli kulturní večer, byli jsme s mánžou na Tata bojs a AHN Trio ... fakt zážitek ..

Mějte krásný víkend ... 🙂

dada074
27. lis 2009

Dobré ranko,ráno,ráníčko!!!!!

Tak krev na HCG odebrána a teď zase jen čekat,to jsou nervy,strašně moc si přeju ať je to v pořádku a já těm holkám opravdu věřím!!!

Abig ta to jste si včera pekně užili,co?Já bych také někam vyrazila ☹ ☹ ☹ Už jsem nikde nebyla ani nepamatuju,no ne to kecám,vlastně dnes u doktora to se také počítá?

Misi holčino jak jsi na tom dnes s tou MS,už je to dobré,myslím na tebe aby bylo vše už OK a ty to po novém roce tedy společně s Abig rozjeli. 😀

suzanna
27. lis 2009

dada drzim vse co mam.... 😵 😵 😵 ale stejne vim,ze je to proste oke 😉 no nervy to teda jsou ..Jak jsi to vubec prezila do testovani??

dada074
27. lis 2009

Ahoj Suzi
ani nevím teď tím jenom proplouvám,manže už mi zabavil všechny TT ,že prý bych toho vyplácala víc než za celé IVF,zamknuj je do trezůrku a klíč vzal sebou,lumpík.Včera večer to ořval jak malý tak jsem zvědavá co dnes bude až budu vědět výsledky.

wrtulka
27. lis 2009

Ahojky Suzi jak je první den těhu? 😵 😵 😵 😀

suzanna
27. lis 2009

wrtulko 😀 😀 😀 😀
No jsou to nerviky co ti mam povidat.A co ty ,kdy se dozvis,kdy si pojedete pro miminka???Ty budes mit i mrazacky urcite 😉

suzanna
27. lis 2009

dada ti chlapi jsou vsichni stejni,ale ty bud v klidu je to o.k.No a testovala jsi jeste vecer???Ja se tresu s tebou...vim jaky jsou to nervy!!!

dada074
27. lis 2009

Testovali jsme ráno a jsou tam,tak nevím nevím a ty se se mnou moc nestresuj a mysli hlavně na sebe,neboj bude to OK vždyť jsme si to slíbili.

suzanna
27. lis 2009

dada no tak kdyz tam jsou // tak neni co resit.Jsi tehule 😵 😵 😵

wrtulka
27. lis 2009

Suzi zítra ráno v 8 si volám a když to bude dobrý a já fakt věřím že budou tak si hned pojedeme..
sice je to 2,5hodiny cesty to vůůůbec neva..
taky zítra se asi dozvíme kolik bude mrazáčků..mooožná by mohl být transfer až v neděli ale já myslím že asi ne.. že snad už zítra já už je cůůů do bříška 😀
a ty nenervač máš v bříšku dva šikulky počkej tentorkát se to určitě povede!!!!!!!!

suzanna
27. lis 2009

Jitus tak dej pak vedet ju??? 😉

wrtulka
27. lis 2009

Suzi když tam zavolám a řeknou tak hned pojedeme takže se ukážu nejdřív v sobotu večer..
ale když se neukážu tak jsme jeli a když se ukážu tak je to jasný 😔

suzanna
27. lis 2009

Ja doufam,ze se neukazes!!!! 🙂

wrtulka
27. lis 2009

Suzi já taky moooc jim věřím bojovníčkům..

misanda
autor
27. lis 2009

brý večer,

abig: tak dlouhý protokol ale začíná troškujinak..tam dostaneš píchlej třeba právě ten Zoladex co mám já a čekáš tři týdny a pak začneš stimulovat...

jak ti jako zubař ulomil zuba??? 😠

jinak krvácim jak hrom...teď vidim, že tampny jsou s prominutím sračka největší...nakonec si za tu endošku můžu fakt sama...to co ze mě leze, když mám na sobě vložku je k neuvěření 😅 🤐 jinak jsem pro jistotu volala dr a sestra mi říkala, že e to normální...taky mi ten zoladex píchli až snad 10DC...a má se píchat myslim hned od 1DC...takže nějak to ven musí...

misanda
autor
27. lis 2009

abig : my včera byly s kamarádkou na New moon v kině a miluju Jacoba a jeho svaly 😀

misanda
autor
27. lis 2009

a já čtu Stephena Kinga a jsem do toho děsně zažraná, pač děj je úplně uchvacující... 😝

misanda
autor
27. lis 2009

Suz, tobě gratuluju k mimískům...takže věř Mišandině čmuchu a za pár dní najdeš // na testu 😉...to vim, ne?