Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

dada074
8. led 2010

Misi to jsi byla pěkný nedonošenec,co? 😀

suzanna
8. led 2010

dada ja mam termin 15.8. 😀 😀 😀
A ja vazila 2,40kg a moje deti meli vsechny kolem 3 kg snad to bude tak i ted dobre se to rodi 😀

dada074
8. led 2010

No jo holka ty už alespoň víš co tě čeká,ale já vím prd.Te´d jsem dostala nádhernou knížku od sestřenky,ale když jsem se dostala k nástřihu hráze rychle jsem to zavřela,já vím,že to zvládnu a na obavy je času dost,ale.... 😀

Tak to já měla 3,15kg,ale třeba můj 1,05kg to byl také kus chlapa.

suzanna
8. led 2010

Neboj to zvladnes 😉 zvladlo uz to tolik zenskych tak ty taky 😉
To my jsme si hned dnes koupili knizku o miminku je to jako nase detatko,je tam obalka na prvni zoubek,na prvni vlasky...je to nadherny a pak je tam:kdyz jsem jeste nebyl(a) na svete a tam hned nalepim tu fotku z UTZ 😵 mozna je to predcasne,ale ja myslim pozitivne 🙂

dada074
8. led 2010

Tu mám také dostala jsem jí k vánocům a uz už je tam.
Jinak já koukala na ty vaše pokojíčky vypadají nádherně,také jsem si něco takového představovala,ale tady to co se mi líbí vyjde tak na 40-50 tisíc a to se mi zdá opravdu jako vyhození peněz.

misanda
autor
8. led 2010

pokojíček z Ikey za pár šlupek a je to...stejně se to zničí 🙂

evik73
8. led 2010

Suzi véééélikánskááá gratulace,to je super,že aspoň jeden mimík je bojovník 🙂 ,tak a teď se to rozjede,to vám říkám,bude tady přetěhulkováno!!!!
Abig naše mladá měla 2,20kg a 42 cm ovšem v 7 tt,takže kdybych ji donosila,tak by asi byla pěkný cvalík 😀
Já už se tak těším na pondělí,snad už začnu,jsem od holek těhulek tak nažhavená,co vy,taky už se tak těšíte?

misanda
autor
8. led 2010

já nevím jestli se těším na umělko, já chci být hlavně v pondělí ok ☹ to je moje největší přání...takže snad...ale spíš se bojím, než těším...toho pondělka samozřejmě...dneska se mi o tom už zdálo, že mi tam zase něco našli

suzanna
8. led 2010

dada tady vyjdou tyhle pokoje kolem € 1000,- a kocarky kolem € 500 to je to teda v Cr drazsi....
misi jasne,ze bude vse ok moc ti drzim palecky 😉
eviku dekuju 😵

dada074
8. led 2010

Misa klid v pondělí to tu budou jen dobré zprávy a k té Ikee,já si tam občas vyberu něco do kuchyně,ale abych řekla pravdu nábytek se mi tam moc nelíbí.Ale dnes jsem našla komodu )s přebalovacím pultem),skříň a postýlku od Klupše s takovou nádhernou žiravkou a jen za 9 tisíc,tak jsem zvědavá jestli mi to projde.

evik73
8. led 2010

misi ☹ nesmíš myslet na špatný věci,ale jen,že už to bude v cajku,už toho máš za sebou dost toho špatnýho,ale tenhle rok bude super....a jinak sny typu těhotenství a porod mám občas taky,psycho 😝

abig
8. led 2010

Eviku, já se taky narodila v 34týdnů .... a spadla na váhu 1,8kg ... takže jsem vypiplaná ... no teď až moc 😀 😀 😀

abig
8. led 2010

Misi ... neboj holka, my si to projdeme spolu a již brzy !!!

abig
8. led 2010

No, já budu koukat, až budu mít velkej pupek, se bojím, abych to nezakřikla ... se vybíjím na dětech mé sestry ... plíny a oblečky, to je moje .. 😉

evik73
8. led 2010

Abig naše Bára nedonošená to tak dohnala,že v 6 třídě musela do lázní na odtučńovací kůru,jak jsme ji chuděru vykrmili,ale naštěstí to drží jakž takž v normě...máme dědičné kejtičky,takže i když cvičíme a všechno možný,tak hnátky zůstávají..co naděláme... 🙄

dada074
8. led 2010

Suzi to opravdu není tak hrozné,a ty kočárky my máme vybráno a dokonce jen za 5,500 + tedy 2.000 autosedačka,a to je za hubičku.

Abig zase butete mít za pár měsíců po kom dědit,můj brácha má kluka 20 let a holku 16 tak je to naprd,dostali jsme nějaké věci od manželovi sestry,ale po pravdě je to už také 10 let a dnes už vím,že my budeme vděčni za tohle jedne dítko a v těch nákupech se nenechám moc omezovat.Chci to prostě nové.

suzanna
8. led 2010

Ja jsem si rekla,ze uz si tak od toho 13 tydne taky zacnu pomalu nakupovat vecicky vzdycky jen par kousku kazdy mesic.....taky chci vse nove a po holkach stejne nemam vubec nic,kdyz jsem se stehovala vse jsem rozdala po kamaradkach a stejne uz by to byla stara moda,ted maji tak nadherny veci..........

abig
8. led 2010

Jo holky, manžel by chtěl jen jedno dítko, prý má strach, aby nás uživil, prý má moc v živé paměti, jak jsme žili za komunistů .... trdlo, ale já chci 2 dítka ..... a protože už tak dlouho na ně čekám, tak si pořídím taky všechny ty prťavé věcičky úúúplně nové ... no a potom časem vyplením ségřiné skříně, což proč ne ? Na pískoviště to stačí a ona prý už třetí nebude mít ...
Každá z nás to první chce mít eňo ňuňo .... takže jen dámy nakupujte .. 😀

dada074
8. led 2010

To mi povídej také nevím co bych kupovala dřív,i když oblečení nebude už moc potřeba,mrňousek byl u nás nejhodnější a Ježíšek mu opravdu štědře nadělil,ale chybí menší velikosti a na ten pokojík je času dost,

Musím jít kuchtit,chci ještě něco upéct a k véče tam mám nevykoštěnou kýtu ze srnky tak musím máknout,aby byli řízečky.

evik73
8. led 2010

k těm věcičkách,holky to je náááádhera,co všechno je dneska k mání,když to porovnám před těmi 18 lety,když jsem sehnala umělou lahev,to bylo slávy....a vůbec i kočárky a prostě všechno...sice to bude něco stát,ale ať jsou mimča krásný no ne?

misanda
autor
8. led 2010

nádhera to je, ale těch peněz 😀

já se s pokojim s obyčejnym Xlanderem, hlavně když budu mít vůbec kdy mimíska...

misanda
autor
8. led 2010

holky, tak Avatar v Pze o víkendech totálka rozprodanej 😠 😠 😠 takže jedeme do varů na podmořský svět 😀

já si na otho Avatara budu muset vzít dovolenou!!! 😠

suzanna
8. led 2010

misi Avatar je super uz jsme na nem byli a manza by sel zase 🙂 fakt skvelej film.

evik73
8. led 2010

misi to je teda pech,ale určitě si víkend užijete i tak,hlavně se potřebuješ rozptýlit,abys pořád nemyslela na pondělí,ale bude to ok 🙂

antoaneta
8. led 2010

😀 Ahoj babulenky moje!!!! 😀 Už jsem tu!!!! A s embryječkama v břůšku!!! Omlouvám se, že až teď ale jak už jsem předtím zmiňovala, zůstala jsem včera spinkat v nemocnici a až dnes jsme přijeli domů.
Děkuji Vám všem moc za podporu a držení palečků a za všechno ostatní, - prostě za to jak jste na mě myslely. Děkuji moc!!! Jste strašně zlaté. 🙂 🙂
Ale řeknu Vám, než jsem si Vás až do dneška dočetla, dalo to zabrat 😀 vy ste ale drbny 😀 😀
Úplně mě to zmohlo. Přijdu zase za chvíli, mám z toho sedění, už moc dlouho zmáčklý bříško, a nechci je tam nějak utlačovat 😉. Dám si radši chvilku šlofíka a pak zas přindu a všechno Vám to napíšu, jo? 🙂 (budu zas chvilku spisovatelka 😀 😀 )
Ale teď jenom abyste věděly, rozhodly jsme se pro obě!!! I embryolog se přimlouval, a vzhledem k tomu, že nemládneme 😖 a peníze a zdraví, taky normálně nepěstujeme, tak jsme kývli. Jsem hrozně šťastná. Teď ještě aby vydržely!!! Aspoň jedno! A pokud vydrží obě, budu stejně šťastná jako u toho jednoho!!! Ale palečky mi držte dál!!! Ještě nemáme vyhráno 😅

misanda
autor
8. led 2010

antoanet, tak to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!! posílám hubana na břůško a domlouvám miminkám, aby se pěkně vrtaly!!!

a ty koukej ležet a ležet a ležet!!!!!! ať se jim dobře vrtá 😉

a nechali jste si teda udělat ten AH???

evik73
8. led 2010

Antoanet,paráááááda,ale pěkně si nás napínala,tak hezky odpočívat a hladit bříško,teď už je to na přírodě,ale dopadne to skvěle,ať s jedním drobkem nebo s oběma,moc držím palečky 🙂

aladin
8. led 2010

Antoanet, to je úžasné. Moc blahopřeju k dalšímu krůčku a moc držím palečky na další a nejdůležitější krok. Ať se ti prckové udrží a vyhrajou svůj první životní boj 🙂. Těším se na podrobnosti. Tak pěkně odpočívej a pak pisej. Jsem zvědavá 😉.
Moc ti fandím 😵 😵 😵

abig
8. led 2010

ANTOANET ... jupíjou, už jsou tam. Ať se jim u tebe moc líbí a krásně se zavrtávájí ...!!!!!
A ty odpočívej a reluxuj a nechej se rozmalovat ..... a za 14 dní chceme vidět dvě tlusté //
Pěsti držíme dále 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

abig
8. led 2010

Tak jsem se doploužila domů, vypadala jsem jak sněhulák huhulák ... zapla jsem si konvici na čaj a vyhodila pojistky v celém bytě ... 30 min s baterkou mi trvalo než se mi podařilo dostat se na chodbě k jističi a ještě jsem musela mrkat na nového souseda, aby mi ukázal, kde ho najít .... myslím ten jistič.
Takže už funguji, vše svítí, net taky funguje, telka hraje, ale umřela mi konvice ..... 😒